Gri damatlık modelleri tüm ortamlar ve yılın her mevsimi için mükemmel bir seçim olan nötr bir renktir. Kış mevsimi için koyu gri damatlıklar ve yaz aylarında şık görünümlü açık tonlar harika bir tercih olacaktır. Farklı renklerdeki 2018 gri damatlık modelleri ve fiyatları her bütçeye uygun ve farklılık arayan damatların gözdesi.

Gri Damatlık Modelleri
Gri damatlık modelleri vintage bir tarz için pastel eşleştirmeler ve aksesuarlarla renklendirilmiş haliyle tam bir gözde tercih oluşturuyor. (fotoğraflar: Greg Finch, Etsy Blog ve Style Me Pretty)

Plaj ve yaz düğünlerine en uygun stili yakalamak için açık renkteki gri damatlık takımlar çok güzel bir seçenek. Hem geleneklere sadık, hem de klasikten biraz daha rahat ve uzak olmak isteyen damat adayları için gri damatlık modellerinde epeyce alternatif var.

Gri Damatlık Modelleri
Style Me Pretty’den Bellafare organizasyonu, Vero Beach – Florida’dan gerçek bir kır ve kumsal düğünü, Drew and Kristin’in fotoğrafları: Leigh Miller, gri – mavi damatlık: J Crew.. 

Yaz ve bahar aylarında grinin açık tonlarını seçin ve beyaz gömlek ve askılarla birleştirin. Düğününüzde ayak parmaklarınız kumda olduğunda, yani deniz kenarında gerçekleşen bir tören ile evleniyorsanız; kravat-papyon ikilisinden uzaklaşmanın ve açık yakalı bir beyaz gömlek ile gri damatlık takım giymenin vakti gelmiş demektir.

Gri Damatlık Modelleri
AliExpress gri damatlık modellerini bulabileceğiniz bir diğer büyük online satış sitesi.

Açık gri damatlık modelleri hem renk itibariyle, hem de seçilen modelin uyumu sayesinde stil sahibi ve rahat bir damat olmanızı sağlar. Geleneksel seçenek olan smokin ile ilerleyecek damatlar için koyu veya açık tondaki bir çok gri damatlık modeli mevcut. Ünlülerimizden Kenan Doğulu, gri sayılabilecek buz mavisi bir damatlık ile evlenmeyi tercih edenler arasında.

2018 Gri Damatlık Modelleri ve Fiyatları

Gri Damatlık Modelleri
2018 gri damatlık modelleri ve fiyatlarında en fazla alternatif sunan markalardan biri olan Ramsey, koleksiyonunda grinin farklı tonlarına farklı model ve kesimlerle yer vermesi ile dikkat çekiyor. Ramsey takım ve Ramsey açık koyu kombinasyon sizlerle.

Aynı zamanda gri ara renk olduğu için siyah ceket ve pantolonlar ile uyumlu bir geçiş ve damatlık modellerine hareket sağlar. Tek renk takımların, durağan ve alışıla gelmişliğini kırar. Kenan İmirzalioğlu’nun damatlık tercihinde olduğu gibi sizde siyah renk smokin pantolonunuzun üstüne farklı renk bir ceket giyebilirsiniz. Beyaz yerine gri ceketli bir damatlık modeli ile de Kenan İmirzalioğlu’nun beyaz smokin ceketiyle yakaladığı sade şıklığı elde edebilirsiniz.

Gri Damatlık Modelleri
Kiğılı gri yelekli siyah renk sivri yaka damatlık modeli tarz sahibi erkekler için farklı bir seçim olarak öne çıkıyor.

Gri Damatlık Modelleri
Stephen Geoffrey – Grey Aspen damatlık JFW’de benzer modeller ve açık renk damatlık seçeneklerini mutlaka inceleyin.

Her Marka Her Ton Gri Sizi Bekliyor!

Gri damatlık modelleri arayanlar D’s Damat, Altınyıldız, Kiğılı, Ramsey, Beymen, Network, Karaca, Kip, Sarar markalarının damat adaylarının beğenisine sunduğu farklı modelleri inceleyebilirler. Gri damatlık modelinizin yakasına takacağınız bir mendil veya gelin çiçeğinden yapılmış küçük bir buket görüntünüzü tamamlayacaktır. Markaların çoğundan yaka çiçeği, papyon, kuşak ve mendil gibi aksesuarları görüntünüzü zenginleştirmek için temin edebilirsiniz.

Gri Damatlık Modelleri
Honey Buy da bu model gibi gri damatlık modellerini bulabileceğiniz bir site.

Satın almak istediğiniz damatlık modelinin altına tercihinize göre siyah veya gri pantolon kullanabilirsiniz. 2018 gri damatlık modelleri ve fiyatlarına set olarak baktığımızda çoğunlukla ceket, pantolon, yelek, papyon ve mendiller fiyata dahil olmakla beraber ayakkabı ve smokin gömleğinizi ayrıca satın almak gerekebiliyor.

Gri Damatlık Modelleri
Altınyıldız füme sivri yaka smokin ve Beymen şal yaka slim fit smokin.

Bazı markalar smokin takım setlerine gömlek fiyatını da dahil edilebiliyor. Gri damatlık modellerinin altına ayakkabı seçimi olarak siyah ve parlak, bağcıklı rugan modelleri kullanmanızı öneriyoruz.

Gri Damatlık Modelleri
Ceket ve pantolonun farklı renklerde olmasını isteyen damatlar için D’s Damat gri smokin modeli yelekli ve dar kesim modeli şık seçenekler arasında.

Koyu gri damatlık modellerinde Altınyıldız ve Beymen’in füme tonlardaki, şal yaka ve slim fit modelleri damat adayları için 2018 koleksiyonlarında şık birer alternatif olarak yer almakta. Koyu gri damatlık modelleri, yani füme renkte bir damatlık, kalıplaşmış siyah seçimini kıracak, aynı zamanda konfor alanında kalmak isteyen erkekler için çok uç bir seçim olmayacaktır. Bunun yansıra günlük hayatınızda çok fazla iddialı olmayan kıyafetleri tercih ediyor. Ve klasik giyimin verdiği asalet size yetiyorsa koyu gri damatlık modelleri tam size göre bir seçim olacaktır. Daha canlı renklerden hoşlanıyorsanız Turkuaz Damatlık Modelleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

Işınsu Tekin

Yanıtla