2019 gelinlik modelleri, dünyanın dört bir yanında düzenlenen moda haftası etkinliklerine katılan ünlü modacılar tarafından belirlenip şekillendi. Ünlü tasarımcıların 2019 gelinlik modellerini şekillendirmelerinin yanı sıra, İngiltere Kraliyetine yeni katılan bir gelinin olması, tüm dünyada yaşanan değişimler doğal olarak bu yılın gelinlik trendini şekillendirmiş oldu. Yeni gelinlik modelleri 2019 yılında genel olarak bir önceki yıllara nazaran sade bir şıklık ile dizayn edilmiş olduğunu gözlemlemek mümkündür. Zira bu trendin en büyük belirleyicisinin İngiltere’nin yeni prensesi Meghan Markle’nin gelinlik tercihi olduğunu söyleyebiliriz.  Düğün Buketi içerik ekibi olarak, evlilik hazırlığı yapmakta olan gelin adayları için detaylı bir gelinlik dosyası hazırladık. Bu yazımızı inceleyerek, 2019 gelinlik modelleri, Fiyatları hakkında fikir edinebilirsiniz. İşte konu başlıklarımız:

 • Bu Yıl Hangi Gelinlikler Revaçta Olacak?
 • Kabarık Gelinlik Modelleri
 • 3D Çiçek Süsleme Detaylı Gelinlik Modelleri
 • Yüksek Boyunlu Gelinlik Modelleri
 • Anvelop Gelinlikler
 • Kayık Yaka Gelinlik Modelleri
 • Tül ve Dantel Gelinlik Modelleri
 • Gelinlik Modellerindeki Kat Kat Şıklığı
 • Sade Şıklık: Helen Gelinlik Modelleri
 • Kısa Gelinlik Modelleri
 • Gelinlik Modellerindeki Tesettür Şıklığı
 • Büyük Beden Gelinlik Modelleri
 • 2019 Gelinlik Modelleri Fiyatları
 • Doğru Gelinliği Seçmek için Bilmeniz Gerekenler

Gelinlik alışverişine çıkmadan önce hem kendi zevkinizi, hem bedeninizi, hem de hayallerini kurduğunuz gelinliğin üzerine tekrar bir düşünmek yararınıza olacaktır. İşte 2019 gelinlik modelleri konulu bu yazımız, yeni gelinlik modellerini inceleyip, alışveriş öncesinde zihninizi netleştirmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca sitemizin “Düğün Hazırlıkları Rehberi” başlığına göz atarak, düğün ve evlilik hazırlıkları alışverişi hususunda işlerinizi kolaylaştıracak bir çok bilgi bulabilirsiniz. Şimdi gelin, dosyamızın detaylarına girelim ve bu büyülü dünyanın içerisinde biraz kaybolalım…

Bu Yıl Hangi Gelinlikler Revaçta Olacak?

2019 Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Seçimi

2019 gelinlik modelleri, özellikle sade şıklığı seven müstakbel gelin adayları için adeta biçilmiş bir kaftan niteliğinde. Bir önceki yılların fazla süslemeli, taşlı ve drapeli gelinlik modelleri bu yıl itibariyle bir nebze geri planda kalacak gibi. 2019 yılı gelinlik modellerinde, tüller, kat kat etekler, v yakalar, tulumlar, pantolonlu gelinlikler, sırtı açık modeller öne çıkıyor. Hatta genellemek gerekirse, 90’lı yılların modadaki özgür ruhu, 2019 gelinlik modelleri tasarımlarında kendisini yeniden hissettirir durumda diyebiliriz. Bu durum aslında gelinlik seçimi aşamasında olan genç kızların işlerini oldukça kolaylaştıracak gibi görünüyor. Zira hayallerinizi süsleyen gelinlik modeli, 2019 gelinlik modelleri çeşitliliği içerisinde büyük ihtimalle kendisine rahatlıkla bir yer bulacaktır. Sözün özü, süslemeleri özgün, tasarımları özgür ama sade gelinlik modelleri 2019 yılı itibari ile düğünlerde boy gösterecek diyebiliriz.

2019 Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Seçimi

2019 straplez gelinlik modelleri ile de öne çıkacak gibi görünüyor. Bunun yanı sıra 2019 uzun kollu gelinlik modelleri ve düğün elbisesi tasarımlarını da ön plana çıkarır durumda. Dar gelinlik modelleri 2019 yılında öne çıksa da, 2019 model gelinlik modelleri az işlemeli kabarık, a kesim, yırtmaçlı gelinlik tasarımlarından vazgeçmiyor. 2019 gelinlik modelleri ve tasarım eğilimlerinden bahsettikten sonra, hadi gelin 2019 gelinlik modelleri nasıl olacak diye merakınızı daha da zorlamayalım! 2019 yeni gelinlik modelleri ve gelinlik fiyatlarını aşağıda yakından inceleyelim. Unutmayın, düğün firmaları hakkında detaylı bilgi edinmek için biz Düğün Buketi ekibi olarak size bir telefon kadar yakınız…

2019 Kabarık Gelinlik Modelleri

2019 Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Seçimi

2019 gelinlik modelleri her ne kadar sade bir şıklıktan yanaymış gibi görünse de, 2019 gelinlik modelleri kabarık tarzları bir kenara atmayacak! Ancak bu yıl, gelinlik modelleri 2019 prenses tasarımları, tül, organze, saten kumaşlarla hazırlandığından dolayı, önceki yılların kabarık gelinlik modellerine göre daha sade. Yani aslında 2019 kabarık gelinlik modelleri, tasarımı  ve ihtişamı ile ön planda ve gelinin ışıltısını gölgelemeyecek zariflikte. Biraz önce de belirttiğimiz gibi, gelinlikler 90’lar esintisini taşıyor. Hal böyle olunca, 2019 kabarık gelinlik modelleri tam anlamıyla kabarık! Büyük çaplı tarlatanların kullanıldığı bu gelinlikler, adeta Disney prenseslerinin balo kıyafetlerini andırıyor. Tek bir farkla, bu yılık kabarık model gelinlikleri, abartı süslemelerden oldukça uzak kalmış durumda.

3D Çiçek Süsleme Detaylı Gelinlik Modelleri

2019 Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Seçimi

3D çiçek süsleme detaylı gelinlik modelleri her ne kadar bir süredir gelinlik trendlerinde gözde olsa da, 2019 gelinlik modelleri arasında yerini almış durumda. Romantik olduğu kadar sevimli, gelinliğe heyecanlı ve neşeli bir görünüm de kazandıran 3D çiçekler, hareketli gelinler için oldukça ideal. Zira 3d çiçekler, gelinin her hareketinde tıpkı bahar kelebekleri gibi hareket ederek, gelinin zarafetine zarefet katıyor.

Genel olarak a kesim gelinliklerde 3d çiçekler ile süslenmiş durumda. Bu yılın sade şık vurgusu sebebiyle, kabarık gelinlikleri daha da kabarık ve abartı gösterecek 3D süslemeler kullanılmıyor. 3D çiçekler, gül, papatya, kasımpatı ya da çeşitli yaprak tasarımları ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. 3D süslemeli gelinliklerde vazgeçilmeyen bir diğer desen ise kelebeklerdir. Gelinlik tercihi ile, içindeki coşkuyu düğününe yansıtmak isteyen gelinlerdenseniz, 2019 gelinlik modelleri arasında oldukça gözde olan 3D gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz.

Yüksek Boyunlu Gelinlik Modelleri

2019 Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Seçimi

2019 gelinlik modelleri arasında bir önceki yıllara göre farklılık gösteren bir model var ki, sevenlerin çok seveceği; beğenmeyenlerin ise hiç sevmeyeceği bir model: Yüksek boyunlu, yakası kapalı gelinlik modelleri. Tesettürlü veya muhafazakar kadınların bu zamana dek ağırlıklı olarak tercih ettiği bu yakası kapalı model gelinlikler, bu yıl oldukça önce olacak. Zira özellikle ince yapılı, uzun boyunlu ve üst bedeni uzun olan kadınlarda bu gelinlik modelleri oldukça şık bir görünüm sağlamaktadır. Şık danteller, tüller ya da saten kumaşlar, tasarımlarında yüksek boyunlu gelinliklerin yaka tasarımlarında yerini almış durumda. Bu gelinlik modelleri özellikle 2019 kış gelinlik modelleri içinde oldukça revaçta durumdadır. Ve uzun kollu olarak da tasarlanabilen bu zarif gelinlikler, bu yılın modasını düğününe yansıtmak isteyenler için göz kırpar nitelikte.

Anvelop Gelinlikler

2019 Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Seçimi

Gelinlik modelleri arasında adeta bir yıldız gibi parlayan bir model var ki, o gelinlik modeli, anvelop kesim gelinlik modeli olarak öne çıkıyor! İnce vücutlu kadınlarda da, yuvarlak hatlı kadınlarda da apayrı bir duruşu olan anvelop kesim elbiseler, 2019 gelinlik modelleri için ilham kaynağı olmuş durumda. Ağırlıklı olarak uçuş uçuk kumaşlar, tüller ve ince danteller ile tasarlanmış olan anvelop kesim gelinlikler, stil sahibi havalı gelin adayları için oldukça tercih edilesi özelliklerde. Anvelop gelinlikler, çoğunlukla a kesim, düz ya da evaze etekli olarak tasarlanmış durumda. Etek kısmının anvelop olmasını istemeyen gelin adayları için ise bu gelinlik modellerindeki bağlamalı ayrıntı yalnızca gelinliğin üst kısmında kullanılıyor. Özellikle düğün sonrası after party organizasyonu planınız varsa, bu uçuş uçuş havalı gelinlikler, sizi oldukça çekici ve bohem bir görünüme sahip kılacaktır.

Kayık Yaka Gelinlik Modelleri

2019 Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Seçimi

2019 gelinlik modelleri trendlerini belirleyen ikonik isimlerin başında İngiltere Prensesi Meghan Markle geliyor. Düğün töreni için tercih ettiği sade görünümlü, a kesim, kayık yaka gelinliği, kimilerince çok zarif bulunurken kimilerince ise fazla sadeydi. Yorumlar her nasıl olursa olsun, bu gelinliğin gelinlik modelleri eğilimindeki minimalist esintileri önceden hissettirdiği açık bir gerçek. Ki, kayık yaka gelinlik modelleri, özellikle omuz ve yaka dekoltesinden hoşlanan kadınların gelinlik olarak en çok tercih ettiklerinden. Zira kayık yaka elbiseler zaten bir kadını oldukça zarif ve klasik bir şıklığa kavuşturan özelliğe sahipler. Hal böyle olunca, düğün töreninde klasik şıklıktan yana olan genç kızlar, kayık yaka gelinlik modellerini seçebilirler. Böylece hem gelinlik modelleri trendini yakalamış hem de zarif bir görünüm elde etmiş olurlar.

Zarafet Kazanır: Tül ve Dantel Gelinlik Modelleri

2019 Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Seçimi

Dantelli gelinlik modelleri 2019 yılında oldukça popüler olacak gibi görünüyor. Bir önceki yıllarda yükselen bohem tarz gelinlikler, 2019 gelinlik modellerinden de yerini almış durumda. Fransız dantelleri, zarif güpürler, el işlemeleri, tül ayrıntılar, bu yılın gelinlerinin üzerinde bolca göreceğimiz detaylar gibi görünüyor diyebiliriz. 2019 gelinlik fiyatları, gelinliğin tasarımı ve işlemesinde kullanılan tül, dantel, taş ve el işlemelerinin kalitesi ve özgünlüğüne göre değişebilmektedir. Ancak piyasada orijinal işlemeli ve pahalı gelinliklerin benzerlerini bulabilmek de mümkündür. Bu nedenle yeterince araştırma yapmadan, hayallerini kurduğunuz dantelli o güzel gelinlikten hemen vazgeçmemeniz gerektiğinin altını çizmek isteriz.

2019 Gelinlik Modellerindeki Kat Kat Şıklığı

2019 Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Seçimi

2019 gelinlik modelleri a kesim tasarıma sahip olanlarının eteklerinin kat kat detaylara sahip olduğunu söyleyebiliriz. 3D, Dantel ve tül süslemelerin yoğunlukta olduğu 2018 ve 2019 gelinlik etekleri fırfır ve kat ayrıntıları ile hareketlenmiş durumda. Esasında 1920’lerden bu yana ara ara kullanılan dantel detaylı kat kat etekler, gelinlik modelleri ve tasarımlarına damgasını vurmuş gibi görünüyor. Kat kat işlemeler, gelinliklerin yalnızca eteklerinde değil, tasarımına göre omuz, yaka ya da arka bel oyuntu bölgelerinde de kendisini gösterebiliyor.

2019 Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Seçimi

3D silüet, lüks dantel, kabarık tül ve geometrik kroşe ayrıntılar, kat kat gelinlik modellerinde sıklıkla kullanılıyor. Ancak kabul edelim ki, kat kat detaylardaki kullanılan malzeme, aksesuar ve materyaller gelinlik fiyatları belirlenmesinde esas rolü oynuyor. 2019 gelinlik modelleri fiyatları, kat kat detaylı gelinlik tasarımlarında yükseklere çıkabiliyor. Bu nedenle düğün bütçenizi aşmamak adına, modelinize karar verip, alternatiflerinizi değerlendirmede büyük fayda var diyebiliriz.

Sade Şıklık: Helen Gelinlik Modelleri

2019 Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Seçimi

Helen gelinlik modelleri 2019 yılının sade şıklık modasına en uygun ve günümüz modasını en yansıtan gelinlik modellerinden sayılabilir. Düz kesim, düşük omuzlu gelinlik modelleri arasında son zamanlarda oldukça revaçta olan helen gelinlik modelleri 2019 yılına da damgasını vuracak gibi görünüyor. 2019 yaz gelinlik modelleri olarak özellikle tek omuzlu, uçuş uçuş kumaşlı ve pek fazla işleme ayrıntısı olmayan Helen gelinlik modelleri hazırlanmış durumda.  Dolayısıyla hem özel tasarım gelinlik butiklerinde hem de yaygın gelinlik markalarında özellikle bahar ve yaz aylarına uygun gelinliklerin Helen tarzında hazırlandığına şahit olabilirsiniz.  Helen gelinlikler, 2019 gelinlik modelleri pronovias gibi markalarda farklı alternatifler ile tasarlanmış durumda. Bu gibi markalardan siz de içinize tam sinen helen tarz bohem gelinliği muhakkak bulabileceksinizdir.

2019 Yılının Kısa Gelinlik Modelleri

2019 Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Seçimi

2019 gelinlik modellerindeki çeşitlilik kısa gelinlik modelleri üzerine de yansımış durumda. Öyle ki, kat kat etekli, aşırı kabarık olmayan, kloş kesim, saten ya da dantel kumaşlar kısa gelinlik modelleri 2019 yılının belirleyicilerinden. 1990’lı yılların özgür ruhunu en güzel yansıtan gelinlik modellerinden biri olan kısa gelinlikler, 2019 yılına 3D çiçek tasarımları, straplez ya da v yaka detayları, yer yer renkli tülleri ile dahil oluyor. Kısa gelinlik modelleri, 2019 yılında asimetrik kesimler ve ince askıları ile öne çıkıyor. Bunların yanı sıra, uzun süredir trend olan retro tasarım kısa gelinlikler de özellikle 2019 yaz gelinlik modelleri arasında yerini korur durumda.

2019 Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Seçimi

Kısa gelinlik modelleri, yaygın markalarda çok sıklıkla yapılmadığından dolayı bu tarz 2019 gelinlik fiyatları, diğer gelinliklere göre yüksek olabilmektedir. Zira moda evlerinde bulunan gelinlik tasarımcıları, özgür ruhlu gelinlerin ruhunu en iyi yansıtacak kısa gelinlik modelini ortaya çıkarmak için sıfırdan başlamaktadır. Ancak bu bilgi yine de sizi umutsuzluğa düşürmesin! Düğün bütçenizi doğru bir şekilde netleştirmek ve sıkı bir piyasa araştırması yapmak, hayalinizdeki gelinliği şıp diye bulmanızı sağlayacaktır.

2019 Gelinlik Modellerindeki Tesettür Şıklığı

2019 Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Seçimi

2019 gelinlik modelleri tasarımlarındaki farklı esintiler, tesettür model gelinliklerde de kendisini göstermeye başladı. Hatta 2018 ve 2019 gelinlik modelleri tesettür gelinliklerde çeşitliliğe yol açtı demek hiç de abartı olmayacaktır. 2019 türbanlı gelinlik modelleri, tıpkı diğer gelinlikler gibi, sade işleme detaylı, kat kat, a kesim, balık model ya da kabarık olarak tasarlanmış durumda. 2019 tesettür gelinlik modelleri instagram üzerinden detaylıca incelendiğinde görülecek ki, inci, swarovski işlemeler, puantiyeli tüller, danteller zarif bir dokunuşla bu tasarımlarda yerini almış durumda.

2019 Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Seçimi

Ayrıca internet üzerinden 2019 gelinlik modelleri tesettür tasarımları incelediğinizde, gelinliğin eteklerinde uçuk bir tonlarda yeşil veya mavi renklerin kullanıldığına şahit olabilirsiniz. Zira başta da belirttiğimiz gibi, bu yıl 90’ların özgürlüğünü modaya yansıtmış durumda. Hal böyle olunca 2019 uzun kollu gelinlik modelleri tesettür tasarımlarında da bu özgürlüğü gözlemliyoruz. Tesettür gelinlik modelleri Setri Nur, Vakko, Aysira gibi markaların 2019 gelinlik modelleri fiyatları ve moda evlerinin hizmet ayrıntıları için bizimle bir telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

2019 Yılının Büyük Beden Gelinlik Modelleri

2019 Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Seçimi

Büyük beden gelinlik modelleri 2019 yılında, tıpkı diğer gelinlik modelleri gibi çeşitlenip zenginleşiyor. Ne demiştik bu yıl, modada büyük bir özgürlük dönemi yaşanıyor. Hatta 2018 yılından bu yana devam eden beden olumlama hareketinin çoğunluk tarafından destek toplamasıyla büyük beden gelinlik modelleri daha da çeşitlendi diyebiliriz. Örneğin balık gelinlik modelleri 2019 yılında büyük beden gelinliklerde önceki yıllara nazaran daha çok kullanılacağa benziyor. Aynı şekilde kısa gelinlik modelleri 2019 yılında, 42 beden üstü kadınlar tarafından daha yaygın şekilde tercih edilecek diyebiliriz. Büyük beden 2019 gelinlik modelleri Aysira gibi yaygın markalarda ve gelinlik butiklerinde rahatlıkla bulunabilmektedir. Neticede, beden ölçüleri gerçek güzelliği ve zarafeti gölgeleyemez öyle değil mi?

Gelinlik Modelleri Fiyatları

2019 Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Seçimi

2019 gelinlik modelleri fiyatları, gelinlik tasarımında kullanılan dantel, gipür, taş ve el işlemeleri gibi ayrıntıların kalitesi ve tasarım özgünlüklerine göre değişmektedir. Elbette gelinliğin markası, markanın sezonluk gelinlik modelleri fiyatları, tasarımcısının tanınmışlığı da bu konudaki bir diğer etmen durumundadır. Gelinlik modelleri incelemenize büyük ihtimalle, ünlü tasarımcıların, meşhur markaların ve pahalı butiklerin tasarımlarından başladınız. Bu yöntem, hem 2019 gelinlik trendlerinden hem de markaların gelinlik fiyatlarından haberdar olmanızı sağlayacaktır.

2019 Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Seçimi

İnternet üzerinden Aysira gelinlik modelleri, Vakko gelinlik modelleri, Pierre Cardin gelinlik modelleri, Setri Nur Gelinlik modelleri 2019 gibi aramalar yapabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde, hem en sevilen markaların 2019 gelinlik tasarımlarını hem de 2019 gelinlik modelleri fiyatları karşılaştırmalarını yapmış olursunuz. 2019 gelinlik fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak içinse, Düğün Buketi wedding planner ekibiyle bir telefon aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz.

Doğru Gelinliği Seçmek için Bilmeniz Gerekenler

2019 Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Seçimi

 • Düğün gününüzde tercih edeceğiniz gelinlik oldukça önemlidir. Zira seçiminiz hem sizi hem zevkinizi hem hayallerinizi hem de düğün konseptinizi doğru şekilde yansıtmalıdır.
 • Yıllar sonra pişmanlık yaşamamak adına, gelinlik alışverişiniz esnasında her şeyden önce, hayallerinizden ilham alarak içinize sinen bir gelinlik almanızı öneririz.
 • 2019 gelinlik trendlerinde, 3D süslemeler, danteller, uçuk tonlarda renkler, ve fazla kabarık olmayan etekler bulunuyor. Gördüğünüz gibi seçenekler oldukça fazla. Bu nedenle bu sene gelinlik seçiminiz ile demode olma ihtimaliniz önceki yıllara göre oldukça düşük gibi görünüyor.
 • Özenle seçtiğiniz gelinlik modelinizin tam ve kusursuz bir görünümde olması için, duvak ve saç modelinize de özen göstermelisiniz. Gelin saç modelleri 2019 yılı trendleri için kuaförünüzden yardım alabilirsiniz.
 • 2019 gelinlik saç modelleri ve 2019 gelinlik ayakkabı modelleri önerileri için, düğün hazırlıkları rehberimize göz atabilirsiniz.
 • Gelinlik modelleri çeşitliliği çok fazla olsa da, düğün gününüzde kusursuz görünmek için, beden tipinize uygun seçim yapmanız önemlidir. Bu konuda fikir edinmek için “Düğün Hazırlıkları Rehberi” başlığımızda bulunan gelinlik modelleri konulu yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Sıkı Bir Araştırma Yapın

2019 Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Seçimi

 • Gelinlik modelleri instagram, Pinterest gibi sosyal medya ağlarında oldukça fazla şekilde bulunmaktadır. Boş zamanlarınızda bu sayfaları incelemek, size fikir sağlayacaktır.
 • Vakko gibi klasikleşmiş olan markalarda belirgin olarak kendisini hissettirecektir.
 • Meşhur markaların ünlü tasarımcılarının gelinlik tasarımlarını inceleyerek başlayabilirsiniz. Bu yöntem, hem gelinlik modelleri trendlerinden hem de markaların gelinlik fiyatlarından haberdar olmanızı sağlayacaktır.
 • Sitemiz üzerinden gelinlik firmaları, organizasyon şirketleri gibi düğün firmalarını detaylıca inceleyebilirsiniz. Hatta şehrinizde bulunan moda evlerinden 2019 gelinlik modelleri fiyatları için teklif alabilirsiniz. Bunun için “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli.
 • 2019 gelinlik modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizimle bir telefon ile iletişim kurabilirsiniz.
 • Düğün Buketi ekibi olarak, gelinlik seçiminden düğün salonları ayrıntılarına kadar evlilik hazırlıklarına dair birçok bilgiyi güncel olarak sitemizden paylaşmaktayız. Siz de evlilik hazırlıkları hususunda aklınıza takılan sorular için ise, bizimle bir telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Hayallerinizden İlham Alın, Gelinlik Seçiminizi Yapın

2019 Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Seçimi

Saten gelinlik modelleri 2019 yılında sade şıklığın ön plana çıkmasını sağlayan tasarımlardan oldu diyebiliriz. Zarif tül detaylar, taş işlemelerin yoğunluğunun azalması, ince askılar, yarasa kollu gelinlik modelleri, bu yılın öne çıkan gelinlik ayrıntılarından. Her ne kadar sadelik ön planda desek de, kabarık prenses gelinlik modelleri 2019 yılında yerini hiçbir tasarıma bırakmıyor elbette! Yalnızca kabarık gelinlik modelleri bu yıl itibariyle, işleme ve parıltı ayrıntılarını, kumaşın kendisine ait desenlerine ve dantellere tercih ediyor. 2019’un gelinlik modelleri her ne tarzda olursa olsun, gelinlik tercihinizi yaparken, hayallerinizden ilham alarak yola çıkmanız çok önemlidir. Zira düğün gününüz ömrünüzde bir defa yaşayacağınız en özel anlarınızdan biri. Ve bu özel günde içinde kendinizi iyi hissedeceğiniz, rahat hareket edebileceğiniz ve yıllar sonra da bakınca şık bulacağınız bir gelinlik giymeniz çok önemli. Bu düşünceden yola çıkarak, Düğün Buketi ekibi olarak size yapacağımız en önemli tavsiye, önerileri inceleyin; ama içinize en çok sinen gelinliği tercih etmenizdir!

Size En Uygun Gelinliği Siz Bulabilirsiniz…

2019 Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Seçimi

2019 gelinlik modelleri fiyatları ve seçenekleri oldukça fazlayken, siz de mutlaka hem zevkinize hem de düğün bütçenize uygun bir gelinliği bulabileceksinizdir. Biraz sabır biraz araştırma size yetecek de artacaktır bile! 2019 Gelinlik modelleri Ankara, İstanbul, İzmir’de bulunan gelinlik firmalarından fiyat teklifi almak için düğün firmaları başlığımızı inceleyebilirsiniz. Zira gelinlik modelleri, İzmir, Ankara, İstanbul, Antalya gibi büyük şehirlerde daha yakından takip edilmektedir. Gelinlik moda evleri, düğün firmaları ve evlilik hazırlıkları hususunda aklınıza takılan sorular için ise, bizimle bir telefon ile iletişime geçebilirsiniz. Yazımızı buraya kadar okuduysanız, eminiz ki zihninizde nasıl bir gelinlik istediğinize dair bir fikir oluşmuştur. Peki gelinlik fikirleriniz, bu zamana dek hayallerinizi süsleyen gelinliğin modeli ile uyuşuyor mu? Siz nasıl bir gelinlik ile sevdiğiniz insanla hayatlarınızı birleştirerek mutluluğa adım atmanın hayalini kuruyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

Gelinlik tamam ise sıra saçlara geldi! Örgü modelleri ilginizi çekiyorsa Örgü Gelin Saçı Modelleri ve Yapılışları sayfamıza bekleriz. Eğer topuz düşünüyorsanız 2019 yılının en trend gelin topuzu modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Yanıtla