Hayatınızın en özel “evet” yanıtını sevdiğiniz insana verdiniz ve düğün hazırlıklarına tam gaz başladınız, hatta düğün gününüze sayılı günler kaldı. Peki düğün düğününüzden önce, şöyle sevdiğiniz tüm kız arkadaşlarınız ile birlikte doyasıya bir eğlence ile yeni hayatınızı kutlamaya ne dersiniz? Yalnızca en yakın dostlarınızın katılımıyla gelin bekarlığa veda partisi düzenleyerek, düğün öncesi stresinizi atabilir, kızkıza parti yapmanın tadını  sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Sabahın ilk ışıklarına kadar süren bir parti, teknede eğlence ya da gelin hamamı bekarlığa veda partisi olarak en çok tercih edilenlerden. Arkadaş grubunuz ve kendi tarzınıza en uygun gelin bekarlığa veda eğlencenize karar verin, unutamayacağınız kutlamayla yeni hayatınıza adım atmanın mutluluğunu yaşayın!

Gelin-bekarliga-veda (14)

Dillere destan olacak bir gelin bekarlığa veda partisi önerilerimizi bulacağınız bu yazımız, eminiz ki çok işinize yarayacak. Zira bekarlığa veda gelin tacı, kıyafetleri, süslemeleri ve mekan seçimi ile özenle hazırlandığında bambaşka bir kutlamaya dönüşebilmektedir. Düğün Buketi profesyonel organizasyon planlama ekibince hazırlanan önerilerimizden kendinize uygun olanları seçerek, tam olarak sizi yansıtan bir eğlenceye imza atabilirsiniz. Dilerseniz wedding planner ekibimiz ile bir telefon ile iletişim kurarak bekarlığa veda partisi hakkında aklınıza takılan sorulara hızlıca yanıt bulabilirsiniz. Düğün aşamasına gelmiş her genç kız kendisini prenses gibi hissetmek ister; dolayısıyla bu sürecin prensesi sizsiniz, sonuna kadar tadını çıkarın…

Gelin Bekarlığa Veda Partisi Alternatifleri

Gelin-bekarliga-veda (11)

Gelin bekarlığa veda partisi organizasyonunuzu o kadar farklı alternatiflerde düzenleyebilirsiniz ki, bu noktada hayallerinizden ilham almanız en güzeli olacaktır. Bir de tabi ki katılımcı profilinizi göz önünde bulundurarak bir gelin bekarlığa veda organizasyon planlaması akıllıca olacaktır. Zira katılımcılarınız çoğunlukla ileri yaştaki akrabalarınızdan meydana gelecek ise, sabaha dek süren DJ eşliğinde bir parti sizin için pek de uygun olmayabilir. Ancak sanmayın ki elektronik bir parti düzenleyemiyorsunuz diye, doyasıya eğlenebileceğiniz başka bir alternatifiniz yok! Her yaştan mutluluğunuza ortak olacak tüm sevdiğiniz kadınların katılacağı gelin hamamı bekarlığa veda partisi ne güne duruyor, öyle değil mi?

Gelin-bekarliga-veda (2)

Gelin hamamı bekârlığa veda eğlencesi, hem geleneksel düğün kültürümüz ile uyumlu hem de kız kıza doyasıya eğlenip stres atabileceğiniz bir alternatiftir. Düğün gününüzden önce ayrı bir kına gecesi organizasyonu düzenlemeyi planlamıyorsanız, gelin hamamı bekarlığa veda partinize, kına eğlencenizi de dahil edebilirsiniz. Hatta kına gecesi temalı gelin hamamı organizasyonunu a’dan z’ye planlayıp düzenleyen otel, hamam veya spa gibi mekanları tercih edebilirsiniz. Her ayrıntısıyla özel olarak planlanmış olan gelin hamamı bekarlığa veda partisi sayesinde bir düğün kadar özel bir eğlencenin baş karakteri olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik eğlencenin tadını çıkarırken mis gibi bir hamam keyfi ile de tüm yorgunluklarınızdan arınarak düğün gününüze zinde bir şekilde hazır olabilirsiniz.

Sınırsız Eğlenceye Hazırlanın

Gelin-bekarliga-veda (8)

Gelin bekarlığa veda organizasyonunuzu dilerseniz bir tam güne yayabilir hatta zamanınız varsa sevdiğiniz kız arkadaşlarınızla birkaç günlük tatil kaçamağı yapabilirsiniz. Özellikle konaklamalı ya da sabah başlayıp gece bitecek bir gelin bekarlığa veda organizasyonu planlıyorsanız, otel sizin için en uygun mekan olacaktır. Otelin tüm imkanlarını bekarlığa veda organizasyonunuz boyunca sırasıyla kullanarak, kız kıza eğlenmenin ve keyif yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Sabahın ilk saatlerinde otelde yapacağınız kahvaltı, sonrasında havuz keyfi, devamında eğlenceli bir öğle yemeği… Kız kıza akşamki dev kutlama için hazırlık aşaması, biraz spa keyfi biraz da masaj sonra kuaför… İşte bomba gibi geçecek bir gelin bekarlığa veda partisi için hazırsınız! Eğlence zevkinize göre, DJ, konser ya da disko ortamı… Bir otelde gündüzden geceye bekarlığa veda eğlenceniz için öyle çok seçenek var ki! Gelin için bekarlığa veda partisi organizasyonları düzenleyen firma ve mekanlar için bizimle bir telefon ile iletişime geçebilir, ideal hizmeti kolayca bulabilirsiniz.

Gelin Hamamı Bekarlığa Veda Eğlencesi

Gelin-bekarliga-veda (4)

Gelin hamamı bekarlığa veda eğlencesi, geleneksel düğün kültürümüzde bulunan en ihtişamlı gelin ve düğün hazırlıkları organizasyonlarının başında gelmektedir. Düğün kültürümüzün yüzyıllardan bu güne süregelen en kıymetli geleneği olan gelin hamamı, günümüzde çeşitli organizasyonlar eşliğinde modernize edilmiş haliyle devam etmektedir. Gelinin sevdiği dost ve akrabaları ile düğün stresini atıp hamam sefası yaparak eğlendiği gelin hamamı bekarlığa veda partisi konseptinde düzenlenmeye başlanmıştır. Günümüzde organizasyon planlamacılarca dönüştürülmüş olan bu eğlence biçimi aslında hem kültürümüzün devamlılığını hem de kız kıza partilemenin keyfini çıkarmayı sağlamaktadır. Hem de hamam gibi sıcacık ve rahatlatıcı bir ortamda, daha ne olsun öyle değil mi?

Gelin-bekarliga-veda (5)

Gelin hamamı bekarlığa veda partisi için organizasyon düzenleyen hamamlar, gelin ve davetlilerin özel göbektaşı ve sauna keyfi ile karşılamaktadır. Buralarda terledikten sonra kese ve köpük masajı ile rahatlatılan davetliler, sonrasında hamamda eğlencenin tadını çıkarmaktadırlar. Özel müzisyenler, dans şovları, kına serüveni, bekarlığa veda gelin tacı, konsept süslemeler ve ikramlıklar. Hepsi ve birbirinden farklı tarzda alternatif gelin hamamı bekarlığa veda eğlenceleri neredeyse tüm hamam ve spa merkezlerinde hayata geçirilmektedir. Siz de düğün öncesi eğlence amaçlı gelin bekarlığa veda partisi organizasyonunuzu hamamda düzenlemeyi düşünüyorsanız, kesinlikle internetteki en doğru adrestesiniz! Düğün Buketi üzerinden şehrinizdeki gelin hamamı bekarlığa veda organizasyonu düzenleyen firma ve mekanları kolayca listeleyebilir, fiyatları hızlıca karşılaştırabilirsiniz.

Gelin-bekarliga-veda (16)

Gelin bekarlığa veda organizasyonları gerçekleştiren mekanların avantajlı hizmet paketleri ve cazip fiyatları için sayfamızda bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklamayı sakın unutmayın! Üstelik organizasyon ekibimiz, gelin bekarlığa veda partisi organizasyonu planlamanızda aklınıza takılabilecek her türlü soruya yanıt olabilmek adına size bir telefon kadar yakın! Organizasyon planlama hususunda deneyimli ve profesyonel olan ekibimiz, konsept oluşturma, bekarlığa veda gelin tacı, kıyafet, süsleme seçimi, mekan belirleme gibi birçok konuda ufkunuzu açacaktır. Hayatınızda bir defa yaşayacağınız düğün kutlamanızı, yıllarca keyifle hatırlayacağınız gelin hamamı bekarlığa veda partisi ile çeşitlendirmek inanın siz ve davetlilerinizin çok hoşunuza gidecek!

Gelin Bekarlığa Veda Elbisesi Alternatifleri

Gelin-bekarliga-veda (10)

Gelin bekarlığa veda partisi için seçilecek kıyafetler hem davetliler hem de müstakbel gelin için oldukça önemlidir. Zira bu kıyafetler hem gelin bekarlığa veda eğlencesi konseptine uygun olmalı hem de keyifle hareket özgürlüğü sağlamalıdır. Gelin bekarlığa veda elbisesi seçiminde gelin bekarlığa veda partisi mekanı göz önünde bulundurulmalıdır. Örneğin, sabaha dek sürecek DJ eşliğinde bir partide giyilecek kıyafet ile gelin hamamı bekarlığa veda kutlamasında giyilecekler doğal olarak aynı olmayacaktır.

Gelin hamamı bekarlığa veda organizasyonu için geline gelin bornozu ve davetlilereyse özel hazırlanmış peştamallar yeterli olacaktır. Parti konseptindeki bir gelin bekarlığa veda organizasyonundaysa, şık ve hareketli mini elbiseler, parıltılı büstiyerler oldukça şık olacaktır.

Gelin-bekarliga-veda (15)

Bekarlığa veda gelin tacı, bekarlığa veda gelin duvağı ve çeşitli aksesuarlar, eğlenceli ve konsept bir bekarlığa veda partisi için olmazsa olmaz dedik. Elbette bu aksesuarların yanı sıra, parti konseptine uyumlu giyim de önemlidir. Bekarlığa veda gelin kıyafeti ve nedime elbiseleri yine akılda kalıcı bir gelin bekarlığa veda partisi için adeta mihenk taşıdır. Zira konsepte uygun gelin bekarlığa veda partisi fotoğraflamalarında uyumlu ve eğlenceli çıkabilmek için hem seçilen aksesuarlar hem de kıyafetler çok önemlidir öyle değil mi? Gelin bekarlığa veda partisi organizasyonunuz kına konseptinde olacaksa, geleneksel işlemeli bir elbise ve bekarlığa veda gelin tacı müstakbel gelinin tercihi olmalıdır.

Gelin-bekarliga-veda (1)

Bu tarzda yapılacak bir gelin bekarlığa veda partisi için katılan davetliler yine isterlerse yöresel kıyafetler ya da abiye elbiseler seçebilirler. Hatta geleneksel konseptli bir gelin bekarlığa veda partisi düzenlemeyi düşünüyorsanız, yakın arkadaşlarınızdan seçtiğiniz nedimelerinizin de yöresel kına kıyafetlerinden giymelerini rica edebilirsiniz. Böylece nedimeleriniz ile uyumlu konsept bir gelin bekarlığa veda eğlencesine imza atmış olursunuz.

Gelin bekarlığa veda partisi için seçilecek kıyafette eğlencenin konseptinin önemli olduğunu vurgulamıştık. Örneğin tıpkı düğün gibi bir konseptte şık bir salonda kız kıza eğlence planlaması yapıyorsanız, şıkır şıkır tuvaletler oldukça ideal olacaktır.

Gelin Bekarlığa Veda Partisi Nerelerde Yapılır?

Gelin-bekarliga-veda (6)

Yurtdışında bilinen adıyla bride shower, bizim kültürümüzdeki kına gecesi eğlencelerinin güncellenmiş ve modernleştirilmiş kutlama biçimlerindendir gelin bekarlığa veda partisi. Her bütçeye ve her zevke hitap eden tarzda gelin bekarlığa veda eğlencesi düzenlemek mümkündür. Şık bir otelin davet ya da parti salonu, tekne gezisi, keyifli bir kafeterya ya da gelin hamamı bekarlığa veda partisi için uygun mekanlardır. Hatta evinizin salonunu bekarlığa veda konsept süslemeleri ile düzenleyerek, kız arkadaşlarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir mekan haline getirebilirsiniz. Size gelin bekarlığa veda ikramlık, eğlence planlamaları, bride team temalı bekarlığa veda gelin duvağı, bekarlığa veda gelin tacı ve aksesuarları yetecektir. Unutmayın ki düğün hazırlıklarınız ve eğlenceleriniz tam olarak sizin hayallerinizi yansıtmalı ve keyfinize keyif katmalı.

Gelin-bekarliga-veda (12)

Unutulmayacak gelin bekarlığa veda partisi ve gelin hamamı bekarlığa veda organizasyonları için en uygun mekana karar vermek için bizimle bir telefonla iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan kategorili arama sistemini kullanarak gelin bekarlığa veda partisi organizasyonları için size en uygun mekan ve etkinlik firmalarını listeleyebilirsiniz. Düğün Buketi ile gelin bekarlığa veda partisi organize etmek hem çok kolay hem çok hesaplı! Hal böyleyken gelin hamamı, bekarlığa veda partisi veya kına gecesi kutlamanız için mekan ve firmaları neden kapı kapı dolaşarak keşfetmeye çalışasınız ki? Siz hayallerinizden ilham alın, kız arkadaşlarınızı ve sevdiğiniz kadın akrabalarınızı davetli listenize ekleyin yeter, unutmayın ki bu özel gün sizin gününüz. Peki sizin hayalinizde nasıl bir konsept ve düzenlemeye sahip bir gelin bekarlığa veda partisi var?

Kusursuz bir Parti için 15 Öneri

Gelin-bekarliga-veda (13)

 • Kusursuz bir bekarlığa veda partisi için, Konseptinize karar vererek işe başlamalısınız. Tekne partisi, kına gecesi ya da gelin hamamı bekarlığa veda eğlencelerinde son zamanlarda en çok tercih edilen konseptlerdendir.
 • Bekarlığa veda gelin tacı, aksesuarlar, süslemeler ve bekarlığa veda hediyeleri, belirlemiş olduğunuz bekarlığa veda partisi konseptine uygun olarak seçilmelidir. Bu sayede organizasyonunuzda baştan sona bir uyum yakalayabilirsiniz.
 • Parti aksesuarları, bekarlığa veda gelin tacı alternatiflerini piyasada bulabilirsiniz; ancak biraz özgün olmaya ne dersiniz? bekarlığa veda gelin tacı, kıyafeti ve aksesuarlarını dilerseniz arkadaşlarınız ile bir araya gelerek kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Gelin-bekarliga-veda (7)

 • Düğününüzden önce ya da düğününüz sırasında kına organizasyonu düşünmüyorsanız, kına gecesi konseptinde bir gelin bekarlığa veda partisi organize edebilirsiniz. Hatta dilerseniz gelin hamamı bekarlığa veda eğlenceniz ve kına organizasyonunuz için ideal bir tercih olabilir.
 • Gelin bekarlığa veda partisi organizasyonunuzu, kız kıza geçireceğiniz eğlenceli bir etkinliğe dönüştürebilirsiniz. Konserler, dans atölyeleri ve çeşitli aktiviteler kutlamalar için alternatif eğlence biçimlerindendir.
 • Eğer ki katılımcı sayınız az ise, arkadaşlarınız ile ortak bir zevkinizi baz alarak gelin bekarlığa veda organizasyonunuzun konseptini belirleyebilirsiniz. Bu konsepte sevdiğiniz dizi, hayali kahraman ya da sanat akımları örnek olabilir. Mesela unicorn temalı bir parti, meraklısına oldukça etkileyici ve unutulmaz gelecektir.
 • Gelin bekarlığa veda partisi içerisine çeşitli oyunlar dahil ederek davetlilerinizle birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Plansız Hareket Etmeyin

Gelin-bekarliga-veda (3)

 • Dışarıda geçireceğiniz alkollü organizasyon planlaması yapıyorsanız, gece eve dönüşünüzü planlamak oldukça akıllıca olacaktır. Bunun için eğer kalabalıksanız bir servis tutabilir ya da şoförlü araba kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
 • Gelin bekarlığa veda partisi fotoğraflarını etkileyici kılabilmek için, organizasyon mekanınızın bir köşesine hatıra fotoğraf çektirme alanı oluşturabilirsiniz. Bu fotoğraf çektirme alanın bekarlığa veda partisi konseptine uyumlu olmasına özen gösterebilirsiniz.
 • Davetlilerinin müstakbel geline olan duygularını hatıra olarak bırakabilmeleri için bir hatıra defteri veya kamera çekim alanı ayarlanabilir. Bu tatlı ayrıntı, müstakbel geline verilebilecek belki de en kıymetli hediyelerden biri olacaktır.
 • Gelin bekarlığa veda partisi için olmazsa olmaz sayılacak şeylerin başında konsept pasta gelmektedir. Pasta ve birbiriyle uyumlu ikramlıklar, partinize bambaşka bir hava katacaktır.
 • Gelin bekarlığa veda partisi organizasyonunuzu dilerseniz yakın arkadaşlarınızla kısa bir tatil kaçamağına dönüştürebilirsiniz. Parti organizasyonu da yapan termal oteller, hem dinlenmek hem doyasıya eğlenmek için bire bir olacaktır.

gelin-veda-partisi (2)

 • Gerçek manada bir gelin bekarlığa veda partisi için, bekarlığa veda organizasyonları düzenleyen etkinlik planlama firmaları ile görüşebilirsiniz. Çalışacağınız organizasyon firması sayesinde hem planlama ayrıntıları ile siz uğraşmak zorunda kalmazsınız hem de profesyonel bir etkinliğin tadını çıkarabilirsiniz.
 • Günümüzde her cebe hitap eden fiyatları ile gelin bekarlığa veda partisi düzenleyen organizasyon mekanları ve şirketleri bulabilmek mümkündür. Düğün Buketi üzerinden yapacağınız basit bir arama ile kutlamaları düzenleyen organizasyon şirketlerinden size en uygun olanları kolayca keşfedebilirsiniz.
 • Gelin bekarlığa veda partisi organizasyonlarına hizmet veren etkinlik firmaları ve mekanların Düğün Buketi’ne özel avantajlı fiyatları ve cazip hizmet paketleri bulunmaktadır. Siz de kendi gelin bekarlığa veda partisi organizasyonunuz için hizmet alacağınız mekanlardan sitemiz üzerinden ücretsiz teklif alabilirsiniz.

Hayatınızın En Özel Gününe Hazırlık Eğlencesi

Gelin-bekarliga-veda (9)

Gelin bekarlığa veda partisi, tıpkı erkeklerin düzenledikleri organizasyonları gibi düğünden önce tatlı bir kaçamaktır gelin ve damat için. Düğün hazırlıkları sürecinin ve düğünün stresini arkadaşlarla doyasıya eğlenerek kutlamak için de hoş bir bahanedir. Bu nedenle de kutlamalar tıpkı düğün ve evlilik hazırlıkları gibi özenle planlanmalı ve titizlikle hayata geçirilmelidir. Ev, otellerin davet salonları, tekne, gelin hamamı bekarlığa veda partisi organizasyonları için günümüzde en çok tercih edilen mekanlardandır. Elbette daha birçok alternatif gelin bekarlığa veda partisi de bulunmaktadır.

Gelin çiçeğinizi hangi şanslı yakalayacak? Peki gelin çiçeği neden atılır? Gelin Çiçeği Atma Geleneği: Gelin Çiçeğinin Tarihçesi yazımızı okumanızı da tavsiye ediyoruz!

gelin-veda-parti

Siz de daha fazla fikir edinmek isterseniz, sitemizdeki gelin bekarlığa veda partisi ve organizasyonları düzenleyen mekan ve firmaları inceleyebilirsiniz. Avantajlı fiyatları ile tam hayallerinizdeki gibi bekarlığa veda partisi için, organizasyon planlama ekibimiz ile bir telefon ile iletişime geçebilirsiniz. Her şey bu kadar kolayken, hadi durmayın siz de hayatının en özel gününe hazırlık eğlencesi olan gelin bekarlığa veda eğlencenizi planlamaya başlayın. Ve bizim tavsiyemiz alternatifleri inceleseniz de hayallerinizden ilham alarak sadece size özgü bir gelin bekarlığa veda partisi organizasyonuna imza atın. Ne dersiniz, hayalleriniz kusursuz bir partiye ilham verecek en büyük kaynaktır öyle değil mi? Ayrıca save the date temalı düğün fotoğraf çekiminiz için seçiminizi yapmadıysanız, kombin önerileri için buraya tıklayabilirsiniz.

Bekarlığa veda partinizi denizin ortasında bir tekne organizasyonu ile tamamlamak ister misiniz? En güzel organizasyon teknelerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yanıtla