Dünya evine girmenize sayılı günler kala son detayları da en kusursuz şekilleri ile hazırlama çabasındasınız. Gelinlik, davetiyeler, düğün mekânı derken şimdi de sıra gelin arabası seçimi ve süslenmesine geldi. Her gelin ve damat adayı gibi siz de hayatınızın o en önemli gününde her detayın kusursuz olmasını istiyorsunuz. Zira düğün gününüz belki çocukluğunuzdan beri hayalini kurduğunuz en mutlu gününüz. Belki kimi detaylar ile ilgili yıllardır düşündüğünüz fikirler var aklınızda. Örneğin belki hep hayalini kurduğunuz bir gelin arabası olmuştur. Ama iş ciddiye binip, düğün gününüz yaklaştığında bu kez yapacağınız seçimin her yönüyle kusursuz olmasını istiyorsunuz. Öyleyse gelin arabası seçiminde ve süslenmesinde de nasıl bir yol izleyeceğiniz ile ilgili araştırma yapmanız gerekebilir. Gelin arabası süsleme fikirleri ve önerilerine göz atmak ihtiyacı hissetmiş olabilirsiniz.

Birbirinden ilginç gelin arabası süsleme fikirleri ve önerileri dinlemek ister miydiniz? Düğün Buketi ailesi olarak en ilginç gelin arabası süsleme fikirleri ve önerileri ile ilgili sizler için yazdık. Eğer gelin arabası süsleme ile ilgili her şeyi kısa sürede ve detaylı bir şekilde öğrenmek istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Burada bulacağınız çok çeşitli fikirleri ve önerileri gözden geçirmek düğün hazırlığınızın bu aşamasında vereceğiniz kararları oldukça kolaylaştıracak. Gelin arabası seçiminde hangi arabayı seçmelisiniz, bu aşamada hangi faktörleri göz önünde bulundurmalısınız gibi sorularınız yazımız ile aydınlığa kavuşacak. Düğün Buketi ailesinin sizler için hazırladığı gelin arabası süsleme önerileri sayesinde aklınızdaki tüm sınırlar bir anda buhar olup uçacak. Tüm bu önerileri ve fikirleri duymak için sabırsızlanıyorsanız hemen yazımızın devamını okumaya başlayabilirsiniz.

Gelin Arabası Seçimini Nasıl Yapacağım?

Düğün hazırlığınızda kusursuzluğa yaklaşmak istiyorsanız bir konsept hazırlayarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Böylelikle her unsurun birbiri ile uyumlu olması doğal bir şekilde gelişerek ortaya çıkacaktır. Siz de ekstradan efor sarf etmemiş olacaksınız. Neredeyse her şeyde olduğu gibi düğün hazırlığında da denge ve uyum çok ama çok önemlidir. Ne demek mi istiyoruz? Gelin makyajınızdan tutun, düğün mekanına, gelin arabası süsleri ve after party konseptine kadar her detayın birbiriyle uyumundan bahsediyoruz. Bu koşullar gerçekleşmeden kusursuz bir düğün yapabilmek mümkün müdür bilinmez ama size bizden tavsiye bir düğün konsepti belirlemeniz.

Gelin arabası seçiminde öncelikle eğer bir konseptiniz varsa bu konsepti göz önünde bulundurmalısınız. Konseptinize göre uygun gelin arabası modelleri arasından seçim yapmak oldukça kolay olacaktır. Bunun için sizlere sunacağımız gelin arabası önerileri ile süsleme fikirleri kısmını inceleyebilirsiniz. Örneğin düğün konseptiniz için bir renk belirlemiş olabilirsiniz. Bu durumda gelin arabası süslemesinde de konsept renginden detaylar kullanmanızı öneriyoruz. Ya da konsept olarak doğayı seçmiş olabilirsiniz. Bu kez de gelin arabası süslemesinde yapay ya da plastik malzemelerden kaçınmanızı ve malzemelerinizin olabildiğince doğadan ve doğaldan yana olmasına dikkat etmenizi öneriyoruz. Örneğin canlı çiçeklerden yararlanabilirsiniz. Yani bu aşamada araba modeline göre süsleme oldukça önemlidir.

Mekan İle Uyum Önemli

İkinci olarak düşünmeniz gereken faktör ise düğün arabasının düğün mekanınız ile uyumu olmalıdır. Örneğin lüks bir otelin balo salonunda bir düğün yapacaksanız gelin arabası için bir vosvos seçmek biraz uyumsuz olabilir. Onun yerine üstü açık modeller gibi daha şık ve gösterişli arabalardan yana bir tercih yapabilirsiniz. Bu tür modern arabaların süslemesi de ona göre daha şık ve ağır olmalıdır.

Fakat eğer doğa ile iç içe bir kır düğünü yapacaksanız bu kez de klasik bir araba ya da vosvos seçip kır temalı bir süsleme uygulayabilirsiniz.

İyi bir gelin arabası firması seçmeniz durumunda aklınızda belirlediğiniz konseptlere uygun bir araba kiralanması ve ona göre süslenmesi çok daha kolay bir hal alacaktır. İyi bir gelin arabası firması, tıkandığınızı sandığınız anlarda sizlere en uygun ve yaratıcı fikirleri ile destek olur. Düğün Buketi’nin, birbirinden kaliteli sayısız gelin arabası firması ile anlaşması bulunmaktadır. Dilediğiniz an bu uzun listeyi gözden geçirebilirsiniz. Semtinize ve fiyat aralığınıza göre detaylı bir arama da yapabilirsiniz. Seçenekler arasından beğendikleriniz arasında fiyat karşılaştırmasında bulunabilirsiniz. Kararınızı kesinleştirdiğinizde sitemizle iletişime geçerek sizlere özel en uygun fiyatları ile o firma ile anlaşabilirsiniz. Bu konuda unutmamanız gereken detay firma ile anlaşma işini sona bırakmamak olmalıdır. Olası yoğunluk durumlarını unutmamalı randevunuzu önceden almalısınız.

 Modern Gelin Arabası

Düğün hazırlıklarında her şeyin A’dan Z’ye son moda olmasını isteyenlerden misiniz? O zaman gelin arabası olarak modern modeller tercih etmek size göre olabilir. Modern gelin arabaları, adı üzerinde son moda ve lüks arabalardır ve onlar da kendi içlerinde çeşitlilik gösterirler. Modern gelin arabaları arasında en çok tercih edilenlerin başında üstü açık arabalar yer alır. Bu tarz arabalarda kullanılacak süsler de son moda ve trend süsler olacaktır. Yani klasikten uzak bir süslemeden bahsediyoruz. Bu durumda da bu tarz bir arabada klasik bir arabada çok uygun olabilecek tüllü, kurdeleli süsler kullanamayacağız. Gelin arabası süsleme konusundaki trend fikirleri yakından takip edip aralarından zevkinize ve konseptinize göre bir seçim yapabilirsiniz. Modern gelin arabası süslemesi önerileri arasındaki son trendlerden bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

– Renkli ponponlar kullanmak

– Çılgın fiyonklar kullanmak

– Özel olarak yaptıracağınız minyatür gelin ve damat bebekleri yerleştirmek

Sunduğumuz bu gelin arabası süslemesi fikirleri yanı sıra siz de yaratıcılığınızı kullanarak çok orijinal süslemelere imza atabilirsiniz. Böylelikle gelin arabanıza sizin de ruhunuz ve kişiliğiniz yansıyacaktır ki bu, özgün bir düğün için kaçınılmazdır.

Klasik Gelin Arabası

Klasik gelin arabaları özellikle de nostaljiyi sevenler ve düğünlerinde bu tarz bir konsept belirleyenler için oldukça uygun bir seçim olabilir. Özellikle kır düğünü yapacak adaylarımız için oldukça uygun bir gelin arabası seçeneği olabilir. Klasik gelin arabaları da kendi içlerinde birçok çeşide sahiptirler. Klasik sedan arabalardan tutun, vosvoslara, limuzinlerden tutun üstü açık gelin arabası modellerine kadar pek çok modelle karşılaşabilirsiniz. Klasiğin modası hiç geçmez denir ya, gerçekten de klasik arabalar, gelin arabası modelleri arasındaki en popüler olanlarındandır. Birçok yeni evlenecek çift tarafından tercih edilirler. Hem şık ve elit bir görünüme sahiplerdir hem de birçok kişi tarafından şirin bulunurlar. Kendi ihtişamları zaten yeterince belirgin olduğu için süslenmesi konusunda da zorluk çekmezsiniz. Zarif canlı çiçekler ve yaratıcı yazılar ile klasik gelin arabası süslemesini çok şık bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Klasik gelin arabası süslemesi için sizlere sunduğumuz modeller arasından en güzel seçimi yapmak size kalıyor.

Abartı Süslerden Kaçının…

Klasik gelin arabası süslemesi önerileri arasındaki en önemli ayrıntı klasiğin ağırlığını bozacak abartılı süslemelerden kaçınmak olabilir. Bu noktada aklınızda çeşitli görseller canlandırmanız size oldukça faydalı ve yardımcı olacaktır. Örneğin aklınızda düğün konvoyunuz ile ilgili hayali fotoğraf kareleri canlandırabilirsiniz. Bu fotoğraftaki başroller gösterişli kıyafetleri ve güzellikleri ile gelin ve damat olarak sizler olacaksınız. O zaman kendinize sormanız gereken en önemli sorunun yanıtı da belirginlik kazanmış oluyor. Bu fotoğraf karesindeki vurgulu olması, dikkat çekmesi gereken yer düğün arabası mı, konvoydaki diğer arabalar mı, yoksa siz misiniz?  Böylelikle bu hayali fotoğrafı aklınızdan değerlendirerek fotoğrafta neyin eksik neyin fazla olduğunu daha iyi tahayyül edebileceksiniz. Ona göre de gerçek hayattaki tasarımlarınızı şekillendirmeye devam edebilirsiniz. Ve sonuçlarınızda kusursuza yaklaşmanız çok daha kolay bir hal almış olur. Aslında bu bahsettiğimiz yöntemi düğün hazırlıklarınızın gelinlik ve gelin makyajı gibi diğer aşamalarında da rahatça kullanabilirsiniz.

Klasik gelin arabası süslemesinde sade bir seçenek tercih etmekte karar kıldıysanız canlı çiçekler yardımınıza koşabilir. Şık bir şekilde hazırlanmış canlı çiçeklerden ve yapraklardan oldukça kaliteli bir gelin arabası süslemesi ortaya çıkartabilirsiniz. Ya da gelin duvağınızın tamamlayıcısı olarak süslemede kullanacağınız çiçeklerin arasına birkaç parça tül yerleştirebilirsiniz.

Vosvos Gelin Arabası

Vosvosların fanatikleri hep olmuştur. Siz de bu vosvos fanı çiftlerden biri iseniz belki de gelin arabası için daha fazla düşünmenize hiç gerek yoktur. Vosvos gelin arabası tam da size göre! İlham veren vosvos gelin arabası süsleme fikirleri ve önerileri ile ilgili sizler için yazdık. Vosvos, özellikle de salon ya da kır düğünü yapacaklar için oldukça uygun bir tercih olarak yer alıyor. Üstelik kişiliği, hatta özgür bir kişiliği olan bu arabayı süslemekte de oldukça özgür davranabileceğinizi şimdiden belirtmeliyiz. Canlı çiçeklerden tutun tenekelere, balonlardan ponponlara kadar pek çok değişik süsleme yöntemini seçeceğiniz vosvos için uygulayabilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken belki renk uyumu olabilir. Gelin arabası süsleme işini seçeceğiniz vosvosun rengine göre yapmanız, gelin arabanızın çok daha güzel görünmesinde büyük rol oynayacaktır. Ama vosvos, genelde çok renk çeşidine sahip bir araba olduğundan ötürü bu konu ile ilgili bir sorun yaşayacağınızı sanmıyoruz. Renk faktörünün yanı sıra süsleme ve yazı ögelerinin birbiri ile uyumlu olmasını dikkate alabilirsiniz.

Vosvosun Modası Geçmez!

Neredeyse her türlü süslemeye açık yapısı ile gelin arabası olarak seçtiğiniz vosvosu süslemekte yaratıcılığınızın sınırlarını zorlamak serbest. Özellikle esprili bir kişiliğiniz var ve gelin arabası süslemesi de kişiliğinizi yansıtsın istiyorsanız vosvos sizin için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Dudaklar, kirpikler, yaratıcı yazılar gibi gelin arabası süsleme aksesuarlarını vosvosunuz ile özgürce kullanabilirsiniz.

Bu aklınıza gelen son derece orijinal fikirleri uygulamak için illa kendiniz yapmanıza gerek yok. Zira gelin arabası süsleme işi son günlerde yapıldığı için gelin ve damat için bir stres kaynağı halini de alabilir. Böyle olunca Düğün Buketi’nin sizlere sunduğu gelin arabası firmalarından biri ile anlaşıp bu yaratıcı fikrinizi onlarla paylaşabilirsiniz. Bu işi ne kadar erken yaparsanız fikir belirtmedeki sınır tanımazlık derecenizi de o kadar zorlayabilirsiniz. Unutmayın ki dar bir vakitte çok alternatif bir süsleme tercihi talebinde bulunursanız malzeme temini açısından zaman yetersiz olabilir. Böyle olunca da firma sizin istediğiniz süsleme şeklini tam olarak gerçekleştiremeyebilir. Eğer zaten gelin arabası firmanızı sitemizden seçtiyseniz ve hemen gün ayırtmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gelin Arabası Süslemesini Kendim de Yapabilir Miyim?

“Bu gün benim günüm, gelin arabamı da kendi ellerimle tasarlayacağım” diye düşünüyorsanız sizlere cevabımız “Neden olmasın?” şeklinde olacaktır. Ama şimdi de gelin arabası nasıl süslenir ki diye telaşlanmanıza gerek yok. Sizler için hazırladığımız gelin arabası süslemesi ile ilgili önerileri ve fikirleri daha dikkatli okuyarak hayalinizdeki gelin arabasını yaratabilirsiniz. Her konuda olduğu gibi gelin arabası süslemesini kendiniz yapmanızda da hem handikaplar hem de avantajlar bulunuyor. Handikapların en başında zaman sorunu gelebilir. Zira birçok gelin arabası genelde düğün günü süslenir. Bunun en büyük sebeplerinden biri de çiçek gibi canlı süslerin tazeliğini koruması gerektiği ile ilgilidir. Yani eğer gelin arabasında çiçekli bir süsleme düşünüyorsanız bunu düğün günü sizin yapmanız bir stres kaynağı olabilir. Tahmin edersiniz ki o gün sizin kendi kişisel hazırlıklarınızla ilgili sayısız koşuşturmaca olacaktır zaten.  Fakat yaratacağınız alternatif süsleme fikirlerine bağlı olarak gelin arabanızı düğün gününden önce süsleme fırsatınız da olabilir. Bu durumda zaman sorununu ekarte etmiş olursunuz.

El Emeği Göz Nuru!

Gelin arabanızı kendiniz süslemenizdeki en büyük avantaj süslemenin imzasını kendinizin atıyor oluşudur. Böylelikle yıllar geçse de gelin arabanızı süsleme sürecinizi tatlı gülümseyişlerle hatırlayacaksınız. Düğün hazırlığı sürecindeki bir detaya kendi imzanızı atmanın gururunu yaşayacaksınız. Gelin arabası süslemesini hazırlama aşamasında sevdiklerinizle çok güzel anılar yaratabilirsiniz. Eğer kendin yap aktivitelerinden hoşlanıyorsanız bu süreç sizin için çok eğlenceli bir hal alabilir. Bunu en sevdiğinizle paylaşıyor olmanız ise sürece yüksek dozda romantiklik katabilir! En güzel duyguları ise gelin arabasına sevdiceğiniz ile birlikte binip o anı ölümsüzleştirme sırasında yaşayacaksınız.

Süslemesini kendiniz yapacağınız gelin arabasını kiralama konusunda da aklınızda soru işaretleri oluşmuş olabilir. Ama endişelenmenize gerek yok. Düğün Buketi her zaman olduğu gibi burada da yanınızda. Düğün Buketi’nde birbirinden kaliteli ve deneyimli sayısız gelin arabası kiralama firması bulunuyor. Bunları gözden geçirebilirsiniz. Firmalar arasında fiyat karşılaştırmaları yapabilir ve beğendiğiniz bir gelin arabası kiralama firması ile anlaşma yapabilirsiniz. Her zaman olduğu gibi sitemiz misafiri olmanın ayrıcalığını yaşayarak en uygun fiyatlardan ve inanılmaz kampanyalardan yararlanacağınızı unutmayın.

Gelin Arabası Süslemesinde Ne Gibi Malzemeler Kullanabilirim?

Gelin arabasını kendiniz süslemeye karar verdiyseniz başrolü oynayacak olan gelin arabası süsleme malzemeleri sizi en düşündürecek kısım olacak belki. Ama karamsarlığa kapılmayın. Gelin arabası süsleme konusunda sizlere vereceğimiz fikirleri ve önerileri dikkate alarak yaratıcılık sınırlarınızı zorlayabilirsiniz. Unutmayın ki bu sizin gününüz. Ayrıca düğününüz ne kadar sizi yansıtırsa aslında o kadar unutulmaz olacaktır. Sadece aşağıdaki başlıkta bahsettiğimiz dikkat edilecek unsurları dikkate almanız sonradan pişman olacağınız durumlara düşmenizi engelleyebilir.

Öncelikle konseptinizi belirlerseniz ilerlemek ve malzeme teminini gerçekleştirmek çok kolay olacaktır. Şimdi de büyük olasılıkla gelin arabası süsleri nerede satılır sorusunun cevabını merak ediyorsunuz.  Malzemeleri gidip alabileceğiniz, gelin arabası süsleri satan bir mağaza bulmanız zor olabilir. Çünkü ne tür bir süsleme yapacağınıza bağlı olarak malzeme çeşitliliği de bir o kadar genişleyecektir. Bunun yerine aklınızdaki konsepte göre ihtiyacınız olan malzemelerin bir listesini çıkarmak işinize yarayacaktır. Sonraki aşamada da bu listeye göre gidip gerekli yerlerden malzemeleri temin etmek kalacaktır ki bu da oldukça kolay bir iştir. Örneğin kırda gerçekleşecek düğününüz için canlı çiçek araba süsleme yöntemi ile süsleme yapacaksanız. Bu durumda çiçekleri temin edecek yer önerileri arasına çiçek toptancılarını koyabiliriz. Böylelikle çok sayıda ihtiyacınız olan çiçekleri çok daha uygun rakamlara mal etmiş olursunuz.

Yardımcı Malzemelerden Sonra İşiniz Tamamdır!

Geriye çiçeklerin arasında, görüntüyü daha çarpıcı kılmak adına kullanacağınız detay malzemeler kalacaktır.  Burada da simlerden ve kurdelelerden yararlanabilirsiniz.

Son yılların gelin arabası trendleri arasında tenekelerden yararlanmak oldukça popüler bir hale geldi. Eğer böyle bir gelin arabası süsleme fikrinden yararlanmak istiyorsanız bunu kendiniz yapmanız oldukça kolay. Gelin arabası süslemeye başlamadan önceki haftalarda teneke kutular biriktirebilirsiniz. Sonrasında da her birini kendi zevkinize göre renkli kağıtlarla ve yazılarla süsleyebilirsiniz. Düğün merasimi sonrasında bu objelerin çöpe atılmak yerine bir işlevi olmasını isterseniz bu konuyu da detaylı bir şekilde düşünebilirsiniz. Örneğin her tenekenin iç taraflarına da sürpriz yazılar hazırlayıp yapıştırarak düğün sonunda sevdiklerinize minik birer sürpriz niteliğinde hediye olarak verebilirsiniz.

Ya da gelin arabası olarak klasik bir araba seçtiniz. Ve süslemesinde konsept bütünlüğünü korumak adına gelin duvağınızdan esinlenmek istiyorsunuz. Bu kez de ihtiyacınız olan malzemelerin arasında balonlar, kurdeleler, tüller ve yine çiçekler yer alacak.  Her bir detaya kendinizden bir şeyler eklemek ve gelin arabası süslerinin sevdiklerinize verilecek birer hatıraya dönüşmesini sağlamak sizin elinizde!

Gelin Arabası Süslemesinde Nelere Dikkat Edilir?

Gelin arabası süslemesini ister kendiniz yapmak isteyin, ister gelin arabası firması ile anlaşın, unutmamanız gereken bazı ayrıntılar vardır. En çok dikkat etmeniz gereken noktaların başında kullandığınız malzemelerin özellikleri gelir. Bu süs malzemelerinin arabadan çıkmasının kolay olmasına özen göstermelisiniz. Aksi halde özellikle de gelin arabanız kiralıksa büyük problemler ya da vakit kayıpları yaşayabilirsiniz. Bunun yanında malzemelerin rüzgarda kolayca uçmayacak ve yağmurdan ya da nemden kolayca etkilenmeyecek şekilde olması da oldukça önemlidir.

Gelin arabası süslemesi sırasında diğer dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi ise zamanlama ile ilgilidir. Gelin arabası süslemesine ne zaman başlamanız gerektiğinden daha önce bahsetmiştik. Gelin arabaları genelde düğün günü süslenir. Bu yüzden Düğün Buketi ailesinin önerileri arasında gelin arabası süsleme işini çok önceden organize etmeniz yer almakta. Eğer kendiniz süsleyecekseniz önceden detaylı bir şekilde planlama yapıp malzemeleri temin etmelisiniz. Eğer bir gelin arabası firması ile anlaşacaksanız yine erkenden firma ile irtibata geçmelisiniz. Böylelikle istenmeyecek durumları ekarte etmiş olursunuz ve her işiniz zamanında gerçekleşir.

Bunun dışında estetik açıdan dikkat edilmesi gereken pek çok önemli nokta var. Aslında tüm yazıda da bahsettiğimiz gibi anahtar kelimenin uyum olduğunu söyleyebiliriz. Gelin arabasıyla araba süsleri, düğün mekanıyla gelin arabası gibi pek unsurların uyumları düğün organizasyonunuzun daha kaliteli görünmesi için aranan kriterlerdir. Örneğin kırmızı ve modern bir gelin arabasını çılgın pembe aksesuarlar ile süslemek uyumsuz olabilir. Yine aynı şekilde çok lüks bir otel düğününe gelin arabası olarak vosvos tercih etmek de uyumsuz olabilir. Yine de eğer kendi içinde bir konsept açıklaması varsa aslında tüm bu tercihlerde bütün sınırlar kalkmış olur. Öyle bir açıklamanız vardır ki, bu kez son derece lüks bir otele hurda bir arabadan tasarladığınız gelin arabası ile giriş yapabilirsiniz. Kulağınıza gerçekçi gelmemiş olabilir ama şaka değil! Bununla ilgili detayları merak ediyorsanız yazımızı sonuna kadar okuyabilirsiniz.

Gelin Arabası Yazıları

Gelin arabası yazıları deyince öncelikle ne yazılacağı, sonra da bunun nasıl yazılacağı ile ilgili fikirler düşünülmeli. Gelin arabalarına evlenenlerin isimlerinin baş harfleri ve evlilik tarihini yazmak on yıllardır bir gelenek haline gelmiştir. Geleneklerin arasında plakaya “Evlendik!”, “Mutluyuz!”, “Just Married” gibi yazılar yazmak da yer alır. Bu gelenekten dışarı çıkmak istemeyebilirsiniz. Ama aynı zamanda da bu geleneğe modern bir hava katmak isteyebilirsiniz. Bu durumda ne yazacağınız belli olduğuna göre nasıl yazacağınız ile ilgili kısımda modern süsleme fikirleri düşünmeniz gerekebilir. O zaman belki bu yazıların genelde yazıldığı yerler olan plaka üzeri ya da arka cam konumlarında bir değişiklik gerçekleştirebilirsiniz. Plakaya ya da arka cama yazmak yerine örneğin arabanıza bağlayacağınız helyumlu balonların üzerine yazmayı deneyebilirsiniz.

“Ben gelin arabası yazısı ile ilgili tamamen yeni ve trend bir fikir istiyorum” diyorsanız bu kez de daha esprili ve eğlenceli yazı fikirleri araştırabilirsiniz.

Gelin Arabası Süsleme Ne Zaman Yapılır?

Gelin arabası süsleme işi genel olarak düğün günü yapılır. Bunun en büyük nedenlerinden birisi de süslemede kullanılan canlı çiçeklerin bozulmamasıdır. Bu yüzden gelin arabası süsleme firmaları ile daha önceden anlaşıp gün almanız sizin için çok faydalı olabilir. Böylelikle istediğiniz süsleme şeklini gelin arabası süsleme firması ile detaylı bir şekilde konuşacak vaktiniz olacaktır. Ayrıca aynı gün gittiğinizde olası bir yoğunluk anından dolayı işinizi riske atmış olursunuz ki bu sizin için büyük stres kaynağı demektir. Eminiz en güzel gününüzü bu şekilde streslerle dolu geçirmek istemezsiniz.

Bu önerileri ve fikirleri de göz önünde tutarak hemen gelin arabası süsleme firmalarını araştırmaya başlayabilirsiniz. Sitemizin sizlere sunduğu birbirinden farklı birçok gelin arabası süsleme firmasını çok kısa bir zamanda gözden geçirme fırsatını değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Düğün Buketi’nde yaptığınız herhangi bir firma ile ilgili aramayı semtinize göre de yapabileceğinizi unutmayın. Hatta aramalarınızda tercihiniz dahilinde gelişmiş arama sisteminden yararlanıp fiyat aralığı da belirtebilirsiniz.  Böylelikle sizin için en uygun olacak firma ile en kısa zamanda ve en uygun fiyatlarla anlaşmanız artık çok kolay.

Gelin Arabası Konvoy Süsleme

Düğün Buketi ailesi olarak düğün gününüzde gelin arabanıza eşlik edecek konvoyun diğer arabalarının süslemelerini de unutmadık. Yine harika araba süsleme fikirleri ve önerileri ile sizlere yardımcı oluyoruz.

Gelin arabası süslemesi deyince akıllarınıza ilk başta sadece sizin kullanacağınız araba geliyor haliyle. Ama unutmayın ki gelin arabanız ile yapacağınız düğün konvoyundaki diğer arabaları da düşünmek çok hoş görüntüler elde etmenize yardımcı olacaktır. Bu noktada yine kendi yarattığınız konsept çerçevesinde diğer arabalar için objeler hazırlayabilirsiniz. Geleneksel olanda genelde konvoy arabalarında aynalara havlular bağlanır. Ama siz yine tüm yaratıcılığınızı kullanarak esprili ya da orijinal fikirler bulabilirsiniz. Biz de sizler için gelin arabası konvoy süsleme fikirleri hazırladık.

Konvoyun diğer arabaları için tasarlayacağınız süsler, kendi gelin arabanızda kullandığınız süslerden birer detay niteliğini taşıyacaktır. Böylelikle konvoy arabaları ile gelin arabası arasındaki konsept bütünlüğü ve uyum da korunmuş olur. Örneğin eğer kendi gelin arabanızda canlı çiçekler kullandıysanız konvoy arabalarına da canlı çiçeklerden birer buket dağıtabilirsiniz. Çiçeklerin aynı renk olmasına dikkat etmeniz bütünlüğü bozmamak adına iyi bir fikir olabilir.

Konvoy Arabaları İle Gelin Arabası Uyumlu Olmalı…

Eğer kendi gelin arabanızda ponponlar kullandıysanız konvoy arabaları için de ponpondan küçük objeler tasarlayabilirsiniz. Ya da aynı şey balonlar için geçerli olabilir. Burada dikkat etmeniz gereken şey konvoy arabalarının süslerinin sizin gelin arabanızın süslerinin önüne geçmemesi olacak. Zira o günün en önemli kişileri siz ve sevdiğiniz ve bütün dikkatlerin sizin üzerinde olması gerekiyor. Böyle olunca konvoy arabaları için hazırlayacağınız süslerin abartıya kaçmamasına dikkat etmelisiniz. Yani kendi gelin arabası süsünüzü bir tablo olarak düşünürseniz, diğer arabalar için hazırlayacağınız süsler bu tablodan alınan küçük ayrıntılar olacak. Böylelikle hem daha şirin ve zarif görünmüş olacaklar, hem de gelin arabası ile karışma raddesine gelmeleri önlenmiş olacak.

Konvoy arabaları için tasarlayacağınız süsleri de tıpkı gelin arabası süsleri gibi kendiniz yapabilir ya da bunun için bir gelin arabası firması ile anlaşabilirsiniz. Bir gelin arabası firması ile anlaşmak istemeniz durumunda Düğün Buketi ile iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle sitemizde sizler için sunduğumuz birbirinden özel gelin arabası firması tarafından sizlere sunulan çok özel kampanyalardan haberdar olmuş olacaksınız. İçlerinden birini beğenmeniz halinde de o firmadan gün almanız çok kolay ve çabuk olacak.

Son Zamanların En İlginç Gelin Arabası Örnekleri

Anlattığımız gelin arabası önerileri ve fikirleri bir yana, gelin arabanızı seçme ve süsleme konusunda sınırları aşmak sizin elinizde. Çılgın bir Hint düğünü konsepti yapmış ve lüks bir otelde şirin bir golf arabasını gelin arabası olarak seçmiş olabilirsiniz. Bu durumda gelin arabası süsleri de Hint konseptinin hakkını veren kırmızı tonlardaki çiçeklerle olacaktır tabii.

Ya da Karayipler’de ufak bir adada, turkuaz renkli sular ve balta girmemiş yağmur ormanları eşliğinde herkesten uzak bir düğün seçtiniz. E düğün arabasının da ona göre olması kaçınılmaz! Onca doğal güzelliğin büyüsüne kapılıp düğününüzdeki gelin arabası detayının bu sayılı günlerinizde bir zaman kaybı olabileceğini düşünmenize gerek yok. Basit çözümlerle o uzak ve nefis diyarlarda harika anılar yakalayabilirsiniz. Bu anıları ölümsüzleştireceğiniz muhteşem fotoğraflar da hediyesi!

Hurda bir arabadan gelin arabası, tenekelerden gelin arabası süsü olur mu hiç, demeyin! Belki de son yıllarınızı toplumsal bilinçlenme ile ilgili çalışmalar yaparak geçiriyordunuz ve düğün temanızı “geri dönüşüm” olarak seçtiniz. Haliyle gelinliğinizden ve davetiyelerinizden tutun gelin arabanıza kadar düğününüzün her kısmı geri dönüşümle ilgili detaylar ile dolu. Her parça hem yaratıcı hem bilinçli ve bilinçlendirici. Böyle olunca da geri dönüşüm temalı gelin arabanız ve süsleme için kullandığınız malzemeler de bir o kadar ilgi çekici olabilir.

Gelin Arabası Süsleme Fikirleri Sınır Tanımıyor!

Düğün hazırlıklarınızın belki de en eğlenceli kısmı olacak gelin arabası süsleme aşamasında sınır yok! Birçok kez bu tarz düğün hazırlığı aşamalarında maddiyatın da büyük bir sınır yarattığı düşünülür. Ama Düğün Buketi ailesi olarak sizler için hazırladığımız gelin arabası süsleme önerileri ve fikirleri yazısında sizler de gördünüz ki bu doğru değil. Son derece lüks ve son model arabalar kiralayabileceğiniz gibi, arkadaşınızın şirin vosvosunu da ödünç alabilirsiniz. En pahalı gelin arabası firması ile anlaşıp gelin arabası süslemesi için büyük miktarlar yatırabileceğiniz gibi, bu süsleri kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Kimi kez çok uygun fiyatlara mal edilen bir gelin arabası süslemesi, çok büyük meblağlar harcanan gelin arabasından daha zarif olabilir. Her durumda da önem teşkil eden tek bir şey var.  O da sizin mutluluğunuz! Tekrar söylüyoruz, unutmayın! Bu sizin gününüz! Tercihlerinizdeki özgürlüğünüzü düğün hazırlığınızın her aşamasında dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Düğün Buketi, her zamanki desteğini düğününüzün bu aşamasında da sizlerden esirgemiyor. Gelin arabası süslemesi işini profesyonel bir gelin arabası firması ile anlaşarak gerçekleştirmek istiyorsanız büyük kampanyalar sizi bekliyor olacak. Sitemizin sizler için bünyesinde bulundurduğu anlaşmalı gelin arabası firmalarının her biri oldukça deneyimli, köklü ve güvenilir firmalar. Bunlardan biri ile anlaşma yapmak isteme durumunuzda ikinci kez düşünmenize gerek yok. Beğendiğiniz gelin arabası firması ile anlaşma yapmanız çok basit. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Böylelikle size yalnızca bir konsept belirlemekten ve anlattığımız gelin arabası fikirleri arasından birini seçmek kalacak. Ayrıca bu unutulmaz organizasyon için profesyonel bir fotoğraf sanatçısı ile anlaşmayı da unutmayın. Böylelikle ölümsüzleştirmek istediğiniz anlar en kaliteli halleri ile fotoğraf kağıtları üzerlerindeki yerlerini bulacak. Sitemizin sizlere sunduğu çok çeşitli fotoğraf sanatçısı çok büyük indirimleri ile sizleri bekliyor olacak. Düğün Buketi ailesi olarak kusursuz ve bir o kadar da unutulmaz ve eğlenceli bir düğün günü geçirmenizi dileriz.

Eğer hala damatlık modelinize karar vermediyseniz lacivert damatlık modellerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yanıtla