Teknoloji çağında artık birçoğumuz davetiyeler, fotoğraf bastırmalar gibi şeyleri göz ardı etsek de bunların önemini bence yıllar geçtikten sonra anlayacağız. Birçoğumuz düğünümüz için bile artık davetiye pek bastırmamakta sosyal medya kanalları üzerinden sevdiklerimize ulaşmakta hatta videolu fotoğraflı görsellerle davette bulunmaktayız. Ancak yıllar geçtikten sonra elinizde belki de bunların hiç biri kalmayacak çok hızlı yaşadığımız bu hayatta hafızalarımızdan elbette ki o gün silinip gitmeyecek ama elimize alıp onu hissedeceğimiz anılar bulunmayacak. İşte bu yüzden fotoğraflı düğün davetiyeleri ve resimli düğün davetiyesi son zamanlarda dikkatimi çekmeye başladı.

Resimli ve Fotoğraflı Düğün Davetiyeleri

Özellikle de biraz yaşı büyük yakınlarımızı ninelerimizi dedelerimizi düşünürsek onların elinde güzel bir anı kalması için düğün davetiyesi seçiminde resimli davetiyeler oldukça güzel bir fikir gibi geliyor. Yakınlarınızın ellerinde o günün davetiyesini saklamak için oldukça iyi bir sebep üstündeki fotoğraflar. Bu sebeple artık birçok seçenek arasından davetiye seçerken anılarımızın sevdiklerimizin ellerinde canlı kalmasını istiyorsak fotoğraflı düğün davetiyeleri seçmek oldukça güzel bir fikir olacaktır. Yıllar sonra elimize alıp onları bakarken kendinizi hayal ederseniz şimdiden duygulandığınızı göreceksiniz.

Resimli ve Fotoğraflı Düğün Davetiyeleri

Lafı daha fazla uzatmadan işte bütün bu sebeplerden ötürü düğün davetiyesini fotoğraflı seçmek isteyenlere fotoğraflı düğün davetiye örnekleri önerilerimi sunacağım. Sonunda davetiyeniz oldukça eğlenceli bir anıya da dönüşebilir elbette. Sizin hayata bakışınızı yansıtan belki daha duygusal bir fotoğraf belki bir karikatür belki eğlenceli bir görsel ile resimli düğün davetiyesi hazırlayabilirsiniz. Fotoğraflı düğün davetiyeleri fiyatları belki bütçenizde ufak bir yer açma gereksinimi duymanıza sebep olabilir ancak buna değecektir.

Anılarını Canlı Tutmak İsteyenlere Fotoğraflı Düğün Davetiyeleri

Resimli ve Fotoğraflı Düğün Davetiyeleri

Düğün davetiyenizde anılarınızdan güzel bir parça bulundurmak isteyenlere belki birlikte çıktığınız bir seyahat belki de ilk tanıştığınız zamanlardaki bir fotoğrafı seçerek geçmişten izler taşıyan bir davetiye örneği yaratabilirsiniz. Sevdiklerinizi gelinliğiniz ya da belki de daha önceden yaptığınız bir nikah ya da çağrı için özel seçilmiş bir konseptle tasarlanmış gelinliğinizle çekilmiş bir fotoğraf da güzel olabilir. Böylece sevdiklerinizin elinde davetiyenizle birlikte bir gelinlikli fotoğrafınızda anıları arasında yer alabilir.

Resimli ve Fotoğraflı Düğün Davetiyeleri

Gelinlikli mi? Gelinlik siz mi? Diye karar veremeyenler için birden fazla fotoğraf seçimi için uygun kolajlar yapılmış bir davetiye de hazırlanabilir elbette. Belki iki sayfalı mini bir albüm davetiyeyle birlikte oldukça hoş görünebilir. Resimli düğün davetiyesi fiyatları tabiki seçeceğiniz fotoğraf sayısına yaptığınız tasarıma göre değişebilir.

Resimli ve Fotoğraflı Düğün Davetiyeleri

Nostalji seven çiftlerimiz içinse siyah beyaz bir fotoğrafınızın bulunduğu bu güzel kartları öneriyorum. Teşekkür kartları diye geçen bu kartlar davetiye içinde oldukça nostaljik olacaktır. Arkasına belki de el yazısı görünümünde bir yazı ile sevdiklerinize eskiden kart postalar gibi düğün davetiyesi verebilirsiniz.

Eğlenceli Bir Davetiye İçin Fotoğraflı ve Resimli Düğün Davetiyesi Fikirleri

Resimli ve Fotoğraflı Düğün Davetiyeleri

Düğününüzde ve hayatınızda en çok komik ve eğlenceli anlarınızı mı paylaşmaktan hoşlanırsınız. Biraz esprili olmak hoşunuza mı gidiyor? Belki de ailenin çılgın kızı/oğlu sizseniz o zaman eğlenceli fotoğraflar belki karikatür ve çizimler ile davetiyenizi oluşturabilirsiniz. Fotoğraflı düğün davetiyeleri bu gibi seçeneklerle çeşitlendirilebilir.

Resimli ve Fotoğraflı Düğün Davetiyeleri

Sevgilinizle davetiyeye özel eğlenceli fotoğraflar çektirmek sizin için de güzel bir anı olacaktır. O gün yaşadığınız anıları elbette unutmayacaksınız ve davetiyeniz sayesinde artık sizleri sevenlerde ne kadar hoş bir çift olduğunuzu unutmayacak. Sizleri hep böyle eğlenceli güler yüzlü hatırlayacaklardır.

Resimli ve Fotoğraflı Düğün Davetiyeleri

Fotoğraf yerine çizim tercih edebilirsiniz. Artık bir çok illüstrasyon programı ile bu çizimleri oluşturmak çok kolay. Böylece eğlenceli bir davetiye oluşturabilirsiniz. Belki de bir arkadaşınıza ya da bir profesyonele çizdirdiğiniz bir resminizi de koyabilirsiniz. Resimli düğün davetiye fiyatları kullanılan program kolaylığı ve standartlar nedeniyle belki daha uygun bir bütçe ile halledilebilinir.

Resimli ve Fotoğraflı Düğün Davetiyeleri

Hatta bir yağlı boya veya karakalem bir tablo yaptırabilir bunu evininizin istediğiniz en güzel köşesine veya düğün salonunun girişine koyabilir aynı zamanda davetiyelerinize de bastırabilirsiniz. Davetiyede olan çizim veya fotoğraf ile sevenlerinizi düğün girişinde karşılamak oldukça güzel bir kavram oluşmasına yardımcı olacaktır. İsteklerinizi düğün davetiyesi firmalarına ileterek hayallerinizdeki davetiyeye kavuşabilirsiniz! Ayrıca eğer isterseniz İlginç Düğün Davetiyeleri sayfamıza da göz atıp fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Sıla Güven

Yanıtla