İstanbul’un en gözde ilçelerinden biri olan Fatih sahip olduğu “tarihi yarımada” ile diğer ilçeler arasında büyük bir farka ve öneme sahiptir. Marmara, Haliç ve Bizans surları ile çevrili bölgede yer alan Fatih’te irili ufaklı pek çok düğün salonu vardır. İstanbul’un tarih bakımından en değerli bölgesinde bulunan otellerden bazıları da düğün hizmeti vermektedir. Lüks restoranların kimisi de Fatih düğün salonu kategorisine girmektedir. Kimileri kır düğünü organizasyonlarına ev sahipliği yapmakta, kimileri de salon düğünlerine imza atmaktadırlar. Kimi Fatih düğün salonu mekanları ise hem açık alana hem de kapalı alana sahip olarak hizmet vermektedirler. Kır düğünü bir zamanlar sadece şehre uzak yerlerde yapılabilirken bugün usta peyzaj mimarlarının tasarımlarıyla kır havasının teneffüs edildiği şehir içi mekanlar da bulunabiliyor. Ses, ışık ve sahne bakımından kaliteli donanımlara sahip olan düğün salonları orkestra ve sanatçılarla davetlilerin keyifli vakit geçirmeleri için çalışmaktadır.

Fatih Düğün Salonu ve Hizmetler

Fatih Düğün Salonu Alternatifleri Neler?

Kimi Fatih düğün salonu organizasyonları fotoğraf hizmetini de paketlerine koymaktadırlar. Belli sayıda fotoğraftan oluşan düğün albümü ve videosunu çekerek çiftlere teslim ederler. Bunun dışında dış mekan çekimi talep edenler ekstra ödeme yapmaları halinde bu hizmetleri düğün salonu fotoğrafçılarından alabildikleri gibi profesyonel çekim ekiplerine de başvurabiliyorlar. İstanbul’un en değerli tarihi mekanlarına ev sahipliği yapan Fatih’te mükemmel manzaralar yakalanabilir.

Fatih Düğün Salonu Alternatifleri Neler?

Bu bakımdan Fatih ilçesi ve İstanbul, diğer şehirlere göre çok büyük şansa sahiptir. Fotoğrafçılara kalan ise doğru açıdan doğru pozları yakalamak ve harika basılmış albümlerle düğünün yıllarca hatırlanmasını sağlamaktır. Yemek ve ikramlıklar konusunda da pek çok Fatih düğün salonu zengin çeşitleri ve kalitesiyle ön plana çıkmaktadır. Bunlardan bazıları kırmızı et menülü yemek sunarken kimileri de beyaz et menüsünü çıkarmaktadırlar. Ara sıcak, tatlı ve meşrubat çeşitleri de menünün diğer maddeleridir.

Fatih Düğün Salonu Fiyatları

Fatih Düğün Salonu Alternatifleri Neler?

Çeşitli kapasitelerde hizmet veren Fatih düğün salonu mekanları yemekli ve yemeksiz şekilde düğün hizmeti vermektedir. Yemeksiz düğün organizasyonları hafta içi günlerde 30 TL ile 150 TL kişi başı ücretlere tabidir. Hafta sonu bu rakamlar 50 TL ile 180 TL aralığında seyretmektedir. Düğün sahipleri yemekli bir düğünden ziyade kokteyl tadında bir düğün isterlerse hafta içi 20 TL ile 100 TL arasında değişen düğün salonları hafta sonu 30 ile 120 TL arasında değişmektedir. Otoparkların neredeyse tamamı ücretsiz olan bu salonların bir kısmında vale hizmeti bulunmaktadır.

Fatih Düğün Salonu Alternatifleri Neler?

Çocukları da düşünen bazı düğün salonlarında palyaçolar, çocuk parkları, yüz-kum boyama aktiviteleri söz konusu olmaktadır. Yemek menüleri konusunda bazıları çocuklara has menüler de sunmaktadırlar. Vejetaryen-diyet-diyabet hastalarına özel menüler de söz konusu olabilmektedir. Nikah masasından, düğün pastasına; gelin yolu süslemelerinden gelin arabasına kadar harika bir düğün her çiftin hakkıdır. Avrupa Yakası’nda gerçekleştirmek istediğiniz düğününüz için sizleri En İyi Bağcılar Düğün Salonları sayfamıza da bekleriz!

Yanıtla