Evlilik teklifi paketi hazırlamaya çalışıyorsanız tebrikler, evliliğe giden yolda ilk adımlarınızı atmaya başlamışsınız demektir. Evlilik teklifi yapmak erkekler için büyük bir karmaşa gibi gözüküyor olsa da karşınızdaki kadının hayallerini süsleyecek teklifi yapmak tamamen sizin elinizde. Güzel bir paket hazırlayarak karşınızdakinin hayallerini gerçekleştirerek “evet” cevabını duymamanız mümkün değil gibi gözüküyor.

Kadınların evlilik teklifi konusunda ne kadar hassas olduğunu düşünecek olursak, bizim de bu konuda oldukça dikkatli davranmamız gerecektir. Evlilik teklifi paketi hazırlarken kendi imkanlarınız ve bütçeniz ile istediğiniz şekilde bir teklif gerçekleştirmeniz mümkün. Evlilik teklifini kendi başınıza yapmak sizin için zor geliyorsa dışarıdan destek almanız da mümkün. Evlilik teklifi paketi hazırlayan özel organizasyon şirketleri bulunmaktadır. Bu organizasyon şirketlerinde kendi bütçenize göre bir paket bulmanız da mümkün.

Evlilik Teklifi Paketi ile İhtiyacınız Olan Her Şey

Birlikte çalışabileceğiniz organizasyon şirketleri tüm aşamaları sizin için hallederek sizi büyük bir yükten kurtaracaktır. Güvenebileceğiniz birçok organizasyon şirketi bulunmaktadır. Organizasyon yapan şirketler ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Organizasyon şirketlerinin evlenme teklifi paket fiyatlarına birazdan değineceğim.

Paketler genel olarak her tarzdan teklif temasına uygun oluşturulmuş. Bütçeniz doğrultusunda paketler üzerinde değişiklikler yapabilmeniz de mümkün. Paket seçiminizi yaparken mutlaka karşınızdaki kişinin isteklerini göz önünde bulundurun. Kadınların bu konudaki hassasiyetini göz önüne alarak öncesinde eş adayınızın isteklerini öğrenmek doğru paketi seçmenize yardımcı olacaktır. Sevdiğiniz kişinin ağzından laf almak belki de sürprizi bozabilir. Dikkatli olursanız sürprizi bozmadan bilgileri toplayabilirsiniz. Yine de riske atmamak en doğrusu olacaktır. Eş adayının evlilik teklifi ile ilgili hayalini öğrenme işini başkalarına da bırakabilirsiniz. Bu yol muhtemelen daha güvenli olacaktır. Eşinizin yakın arkadaşlarından birisi fark ettirmeden ona sorular sorarak bu konuda bilgileri toplayıp size ulaştırabilir. Bu konuda kafanızda netlikler oluşmaya başladığında evlilik teklifi paketi seçiminizi yapabilirsiniz. Şimdi gelelim evlilik teklifi paket fiyatlarına.

Evlenme Teklifi Paket Fiyatları

Evlenme teklifi paket fiyatları seçeceğiniz paketin içerikleri ile doğru orantılı olarak artmaktadır. Yaptığımız araştırmada paket fiyatlarını ortalama bir rakam olarak vereceğiz. Paket içeriklerinin fiyatlarını tek tek vereceğiz. Aklınızdaki paketin ortalama maliyetini bu şekilde belirleyebilirsiniz.

 • Canlı müzik istiyorsanız solo bir performans için ortalama fiyat 350 TL.
 • Afiş açtırmak isterseniz fiyat 500 TL.
 • Balonlar ile bir teklif yapmayı düşünenler için baskılı balonların fiyatı 300 TL.
 • Baskılı tişört 100 TL.
 • Evlilik teklifi için yaptırılacak özel bir pastanın maliyeti 50 TL.
 • Evlilik teklifi için güzel bir şampanya 150 TL.
 • Konfeti adet başı 20 TL.
 • Bir buket çiçek almak isterseniz 100 TL.
 • Animatör kiralamak isterseniz fiyatı 150 TL.
 • Profesyonel bir fotoğrafçı ile çalışarak yaşayacağınız bu mutlu anı kaydetmek 250 TL.
 • Profesyonel bir kamera ile her anın kayıt altına alınmasını istiyorsanız 350 TL.

Ortalama itibari ile paketlerin içinde bulunan fiyatlar bu şekilde. Oluşturacağınız evlilik teklifi paketi içinde standart olarak en çok seçilenler bunlar. Ekstra olarak alabileceğiniz hizmetlerin veya ürünlerin fiyatları kalitesine göre farklılık gösterecektir. Organizasyon şirketlerinden destek almadan önce paket içeriklerini öğrenin ve fiyatlarını ortalama olarak hesaplayın. Dışarıdan destek almadan önce firmaları birbirleri ile karşılaştırın.

İşte sizlere yardımcı olacağından emin olduğumuz iki yazımız;

 1. Kadınların Hayalindeki Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır?
 2. “Evet” Cevabı Almanız İçin Evlilik Teklifi Önerileri

Aynı evlilik teklifi paketini sunan organizasyon şirketleri farklı fiyatlar isteyebilir. Bütçe olarak size en uygun olanı seçmeniz doğru olacaktır. Kısıtlı bir bütçeye sahipseniz paketlerin içinde bulunan içeriklerden bazılarını kendiniz satın alabilirsiniz. Örneğin; evlilik teklifi için paketi satın aldınız ama fotoğrafçı ücreti organizasyon şirketinde yüksek. Dışarıdan kendiniz bir fotoğrafçı ile anlaşarak daha uygun bir ücrete bu güzel anı kayıt ettirebilirsiniz. Umarız seçeceğiniz evlilik teklifi paketi ile karşınızdaki insanı mutlu eder ve “evet” cevabını alırsınız.

Yanıtla