Evlilik teklifi önerileri için bir araştırmaya girdiyseniz tebrik ederiz, evlilik yolunda adımlar atmaya başlamışsınız demektir. Evlilik teklifi erkekler için karmaşık bir hal alıyor olsa da vereceğimiz evlenme teklifi önerileri ile karşınızdakini mutlu edeceğinizden eminiz. Evlenme teklifi yapmadan önce iyi bir hazırlık yapmanız gerekecektir. Nerede olacak? Ne zaman olacak? Hangi Sözler Söylenecek?

GELİNLİK

Sana Uygun Gelinlik Modelini Bulalım!

Düğününde nasıl bir gelinlik giyeceksin? Geleneksel bir gelin misin yoksa modern bir gelin mi? Testi çöz ve sana en yakışacak gelinliği söyleyelim.

BALAYI

Bize Düğününden Bahset Sana En Uygun Balayını Planlayalım!

Sen sadece arkana yaslanıp bize hayalindeki düğününden söz et, biz de sana en uygun balayını söyleyelim.

KINA GECESİ

Kına Temana Birlikte Karar Verelim!

Kına gecenin teması nasıl olmalı? Testi hemen çöz ve sana en uygun kına konseptini öğren!

EV DEKORASYONU

Düğünü Tasarla Sana En Uygun Ev Dekorasyon Stilini Söyleyelim!

Düğün tercihlerine göre sana en uygun dekorasyon stilini söylüyoruz. Hemen testi çöz ve dekorasyon tarzını beraber keşfedelim.

DÜĞÜN

Düğün Konseptin Ne Olmalı?

Düğününü nasıl bir konseptte planlamak istersin? Seni en iyi yansıtacak düğün konseptini keşfetmek için hemen testi çöz.

SAÇ MODELİ

Düğününde Yapman Gereken Saç Modelini Söylüyoruz!

En özel gününde mükemmel görünmek için nasıl bir saç modeli tercih etmelisin? Testi çöz ve sana en yakışacak saç modelini beraber keşfedelim!

Kendiniz bir fikir yaratma konusunda güçlük çekiyorsanız paylaşacağımız evlilik teklif önerileri sizlere ilham kaynağı olabilir. İlham alabileceğiniz teklifler yine de yaratıcılığınızı harekete geçirmediyse içlerinden birini uygulayarak evlenmeye doğru güzel bir adım atabilirsiniz. Şimdi evlilik teklifi için düzenlediğimiz önerilere geçelim.

Sürpriz Evlilik Teklifi Önerileri

İyi bir oyuncu olduğunuzu düşünüyorsanız sürpriz evlenme teklifi önerilerinden birisini uygulamak sizin için hiç de zor olmayacaktır. Mesela;

 • Güzel bir tema belirledikten sonra halka açık bir alanda sürpriz teklifinizi yapabilirsiniz.
 • Bazı şehirlerde büyük akvaryumlar bulunmaktadır. Akvaryumları gezerken dalgıçlar suyun içinden bir pankart açarak soruyu eşinize sorabilirler.
 • Uçakla seyahat ediyorken görevlilerle anlaşarak uçak içinde anons ettirebilirsiniz.
 • Gece eğlenmek için dışarı çıkabilirsiniz. Canlı müzik olan bir mekanı tercih ederseniz, canlı müzik eşliğinde dans ederken evlilik teklifini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Evlilik teklifiniz için kısa bir film yaptırabilirsiniz. Evde bu filmi ona izletirken soruyu sormanıza bile gerek kalmayabilir.
 • Bir kutu içine saklanarak kendinizi eşinizin iş yerine veya evinin önüne kargolattırmak da oldukça heyecan verici olabilir.
 • Eşinizin hayvanlara olan sevgisinden haberdarsanız ona bir hayvan alarak da evlilik teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aldığınız hayvanın tasmasına bir not bırakarak soruyu sorabilirsiniz.
 • Aynı evde yaşıyorsanız ve teklifi yapacağınız kişi yüzük takıyorsa, yüzüğünü parmağından çıkarttığında, evlilik teklifi için aldığınız yüzüğü çıkarttığı yere bırakarak ona bu soruyu sormanız eşinizi oldukça şaşırtacaktır.
 • Eş adayınızın bilgisayarı ya da cep telefonuna güzel bir not bırakabilirsiniz.
 • Bugüne kadar geçirdiğiniz günleri anlatan ve evlilik teklifini yapabileceğiniz basit bir web sitesi kurabilirsiniz.
 • Belirlediğiniz bir gece gideceğiniz restoranda yediği tatlı ya da içeceğinin içine yüzüğü bırakabilirsiniz. Yüzüğü bulduktan sonra soruyu sormaya hazırlansanız iyi edersiniz.
 • Kendi bulmacanızı yaratarak, çözmeye davet edin. Bulmacayı çözdüğünde ortaya çıkan kelimeleri fark etmemesi imkansız olacaktır.
 • Birlikte alışverişe çıkın. Alışveriş yaparken üzerinde bir şeyler deniyorken ona yüzüğü uzatarak “Bir de bunu dene” diyebilirsiniz.
 • Sürekli olarak yediği paket yiyecekler varsa; bu paketlerin içinde yüzüğü ona ikram edebilirsiniz. Yüzüğü yememesine de dikkat etmelisiniz.

Ömür Boyu Mutluluğa!

Evlilik teklifi önerileri içinden birinin hoşuna gittiğine eminiz. Bu önerileri yazarken taban fikirler olarak verdik. Sizler bu fikirleri farklı şekillerde uygulayarak daha unutulmaz bir evlilik teklifi haline getirebilirsiniz. Orijinal evlenme teklifi önerileri arıyorsanız bu yazılanlar üzerinden kendi orijinal fikrinizi yaratabilirsiniz. Evlenme teklifini yaptığınız sırada gizli bir kamera kullanarak video kayıt yaparsanız ileride izleyebileceğiniz güzel bir hatıra edinmiş olursunuz. Teklifinizi planlamadan önce yine de eşinizin ne istediğini öğrenmeye çalışmak izleyeceğiniz yol da sizlere rehber olacaktır.

İşte sizlere yardımcı olacağından emin olduğumuz iki yazımız;

insert-2

Kır düğünü fiyatları ne kadardan başlıyor?

Buradan şehrinizin en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarını inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Anında Teklif Al
 1. Evlilik Teklifi Paketi ile İhtiyacınız Olan Her Şey
 2. Kadınların Hayalindeki Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır?

Eşinizden bilgi almanın sürprizi kaçıracağını düşünüyorsanız, mutlaka yakın bir arkadaşı ile irtibata geçerek hayalindeki evlilik teklifini öğrenmemeniz için hiçbir sebep yok. Hatta oynayacağınız oyunda birilerine ihtiyacınız olabilir. Bu kişiyi sevdiğiniz kişinin yakın arkadaşlarından seçerseniz yapacağınız teklifi garanti altına almış olursunuz. Teklifi yapmadan önce acele etmemeye özen gösterin. Aklınızda oluşturduğunuz evlilik teklifini birilerine sorup tavsiyeler alarak fikrinizi daha da mükemmel hale getirebilirsiniz. Umarız evlilik teklifiniz istediğiniz gibi gerçekleşir. Yapacağınız teklif sonunda “evet” cevabını duymanız dileğiyle.

Yanıtla