Keçiören uygun fiyatlı düğün salonu denilince Ankara’nın ilk akla gelen ilçeleri arasında yer alıyor. Bölgede kapalı salonları ve açık alanları ile hizmet veren birbirinden güzel mekan seçenekleri bulunuyor. Üstelik Keçiören Belediyesi’ne bağlı olarak hizmet veren düğün ve nikah salonları da kişi başı 35 TL’den başlayan uygun fiyatları ile seni bekliyor.

GELİNLİK

Sana Uygun Gelinlik Modelini Bulalım!

Düğününde nasıl bir gelinlik giyeceksin? Geleneksel bir gelin misin yoksa modern bir gelin mi? Testi çöz ve sana en yakışacak gelinliği söyleyelim.

BALAYI

Bize Düğününden Bahset Sana En Uygun Balayını Planlayalım!

Sen sadece arkana yaslanıp bize hayalindeki düğününden söz et, biz de sana en uygun balayını söyleyelim.

KINA GECESİ

Kına Temana Birlikte Karar Verelim!

Kına gecenin teması nasıl olmalı? Testi hemen çöz ve sana en uygun kına konseptini öğren!

EV DEKORASYONU

Düğünü Tasarla Sana En Uygun Ev Dekorasyon Stilini Söyleyelim!

Düğün tercihlerine göre sana en uygun dekorasyon stilini söylüyoruz. Hemen testi çöz ve dekorasyon tarzını beraber keşfedelim.

DÜĞÜN

Düğün Konseptin Ne Olmalı?

Düğününü nasıl bir konseptte planlamak istersin? Seni en iyi yansıtacak düğün konseptini keşfetmek için hemen testi çöz.

SAÇ MODELİ

Düğününde Yapman Gereken Saç Modelini Söylüyoruz!

En özel gününde mükemmel görünmek için nasıl bir saç modeli tercih etmelisin? Testi çöz ve sana en yakışacak saç modelini beraber keşfedelim!

Bu yazımızda senin için Keçiören düğün salonları arasında en uygun fiyatlı ve şık alternatifleri derledik. Salon seçiminde kararsız kaldıysan; mekanların tüm özellikleri, fiyat bilgileri ve artılarını burada bulabilirsin.

Yağmur Düğün Salonu

En Uygun Keçiören Düğün Salonları Fiyatları

Keçiören düğün salonları incelememizin ilk durağı Yağmur Düğün Salonu oluyor. Bağlarbaşı Caddesi üzerinde konumlanan mekanı, özellikle uygun fiyatlarla düğün organizasyonu planlayan çiftler tercih ediyor. Salonun 750 kişiye kadar misafir kapasitesi olduğunu da eklemek isteriz.

Mekan kokteyl hizmeti sunuyor. Ayrıca ışık ve sahne sistemlerini düğün paketine ek olarak verebiliyor. Eğlenceye sonuna kadar doyabileceğin, cazip düğün paketleri ve renkli atmosferi ile beğeni toplayan bu mekanı listene almanı öneriyoruz.

Ücretsiz Teklif Al

Keçiören Yağmur Düğün Salonu Fiyatları

Mekanın paket fiyatları seçtiğin menülere göre değişse de, ortalama 3.000 TL’den başlayan fiyatlarla organizasyon düzenleyebilirsin.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli30 TL50 TL
Kokteyl10 TL30 TL

Neden Yağmur Düğün Salonu?

 • Yağmur Düğün Salonu’nu Keçiören düğün salonları arasında öne çıkaran en önemli özellik uygun fiyatlı olması. Özellikle kokteyl ikramlı düğünler uygun fiyatları ile dikkat çekiyor.
 • Mekanı güzel kılan bir diğer özellik ise dışarıdan kendi tercih ettiğin bir fotoğrafçı ile çalışabiliyor olman. Böylece düğün hikayesi ve düğün klibi gibi çekimlerini rahatlıkla yaptırabilirsin.

Yağmur Düğün Salonu Keçiören adresi: Bağlarbaşı, Kızlarpınarı Cd. No:96, 06300 Keçiören / Ankara.

“Benim de bir düğün klibim olsun.” dersen; Ankara’nın en iyi düğün fotoğrafçıları burada!

Meteoroloji Havuzlu Bahçe Düğün Salonu

En Uygun Keçiören Düğün Salonları Fiyatları

Keçiören ilçesinin merkezi semtlerinden olan Kalaba’da yer alan Meteoroloji Havuzlu Bahçe, muhteşem manzarası ile görülmeye değer. Şık dizaynı ve altın rengin ağırlıkta olduğu dekorasyonu ile çiftlerin ilgisini çeken salonun hemen yanında süs havuzu bulunuyor. Tüm duvarlarında geniş cam kaplama bulunan salon, havuzun ferahlığını iç mekana yansıtıyor.

Açık ve kapalı alanlarında 300 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Yemekli düğün organizasyonu düşünüyorsan buraya mutlaka göz atmalısın. Zira burada düğün yapan çiftler yemeklerden oldukça memnun kaldığını söylüyor!

Ücretsiz Teklif Al

Meteoroloji Havuzlu Bahçe Düğün Fiyatları

Keçirören’de uygun fiyatlı havuz başı düğün mekanı arayanları böyle alalım! En iyi hizmeti en uygun fiyatlarla almak için doğru yerdesin. Meteoroloji Düğün Salonu fiyatları kişi başı ortalama 30 TL’den başlıyor. Ayrıntılı fiyatlar ise şöyle;

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli50 TL80 TL
Kokteyl30 TL50 TL

Neden Meteoroloji Havuzlu Bahçe?

 • Nedeni adında saklı! Mekanın hemen önünde konumlanan yapay havuz ve şelale, şık ve ferah atmosferi salonun içine kadar taşıyor.
 • Ayrıca mekan, konsept organizasyonlardaki başarısı ile de öne çıkıyor. Dilersen dışarıdan kendi tercih ettiğin bir organizasyon firması ile çalışma imkanı da cabası.

Meteoroloji Düğün Salonu adresi: Kalaba, Meteoroloji İşleri Genel Md. Girişi, 06120 Keçiören / Ankara.

Ihlamur Kasrı

En Uygun Keçiören Düğün Salonları Fiyatları

Ihlamur Kasrı; Keçiören düğün davet salonları arasında ihtişamlı görüntüsü, lüks hizmetleri ve benzersiz dekorasyonu ile adeta bir marka haline gelmiş durumda! Oldukça büyük bir alan üzerine kurulu olan salon, kendine ait organizasyon ekibi ile harikalar yaratıyor. Toplamda 3000 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor.

Ihlamur Kasrı, organizasyon ve catering ekibi ile eğlenceli bir daveti garanti ediyor. Elbette kapılarını yalnızca düğün organizasyonları için açmıyor! Mekan bünyesinde unutulmaz kına geceleri ve nişan davetleri de düzenlenebiliyor. “Düğünüm her detayı ile kusursuz olmalı.” diyorsan bu mekanı listene eklemeden geçme deriz.

Ücretsiz Teklif Al

Ihlamur Kasrı Keçiören Düğün Fiyatları

Ihlamur Kasrı, sunduğu lüks hizmetlerin karşılığını sonuna kadar hak ediyor. Kişi başı 90 TL’den başlayan fiyatları davet gününe göre şekilleniyor.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli90 TL130 TL
Kokteyl90 TL130 TL

Neden Ihlamur Kasrı?

 • Çünkü bölgenin en şık mimariye sahip salonlarından biri! Özellikle gece saatlerinde göz alıcı bir ışıklandırma sunan mekan, ayrıca dış çekim yaptırmak isteyen çiftler tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. Yemekli düğünlerin aranan adresi olan mekanda menü tadım imkanın da bulunuyor.
 • Elbette en büyük artılarından birinin özel jeneratör sistemleri olduğunu da eklemek gerekiyor. Olası bir elektrik kesintisinde eğlencenin yarıda kalmasını kimse istemez. 🙂

Ihlamur Kasrı Keçiören adresi: Kavacık Subayevleri, Atatürk Cd. No: 17, 06120 Keçiören / Ankara.

Bağlum Düğün Salonu

En Uygun Keçiören Düğün Salonları Fiyatları

Karakaya Mahallesi üzerinde yer alan Bağlum Düğün Salonu, Keçiören düğün salonları listemizin en sevilen adreslerinden biri oluyor. Gelin yolunu özenle hazırlayan salon, özel suplalar ve yapay çiçeklerle süsleniyor. Sıradan düğün dekorlarından sıkıldıysan, organizasyon sorumlularına süsleme taleplerini iletmen yeterli oluyor.

Bağlum Düğün Salonu teknolojik donanımları ile de oldukça yeterli bir mekan olarak öne çıkıyor. Orkestra ve sahne sistemleri ile eğlenceyi dorukta tutan salon, düğün giriş müziği konusunda da çiftlere desteğini esirgemiyor.

Ücretsiz Teklif Al

Ankara’nın bağları, büklüm büklüm yolları: Ankara’nın en eğlenceli düğün orkestraları burada seni bekliyor.

Bağlum Düğün Salonu Fiyatları

Bağlum Düğün Salonu, 10 TL’den başlayan fiyatları ile cebe dost bir yaklaşımda bulunuyor.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli10 TL30 TL
Kokteyl10 TL30 TL

Neden Bağlum Düğün Salonu?

 • Çünkü hem çok uygun, hem de çok şık bir salon. Üstelik paketlere ek olarak sunduğu hizmetlerle de seni ekstra masraftan kurtarıyor.
 • Gece boyunca video çekim olanağı bulunuyor. Klima ve ısıtma sistemleri de olan salonda yılın her mevsiminde organizasyon düzenlenebiliyor.

Bağlum Düğün Salonu adresi: Karakaya, Bağlum Bulvarı No:47, 06291 Keçiören / Ankara.

Kral Balo Nikah ve Kokteyl Salonu

En Uygun Keçiören Düğün Salonları Fiyatları

Keçiören Yükseltepe Mahallesi’nde konumlanan Kral Balo Nikah ve Kokteyl Salonu, altın renginin gösterişine bayılan çiftleri kendine çekiyor. Salonun tamamında gold ve beyaz detaylarla saraylara benzer bir dekor hazırlanıyor.

750 kişilik misafir ağırlama kapasitesi olan salonda ailelere özel loca oturma düzeni de bulunuyor.

Ücretsiz Teklif Al

Mekan, düğün paketlerini uygun fiyat aralıklarından başlatıyor. 7.500 TL’den başlayan fiyatlarla Kral’da unutulmaz bir gece seni bekliyor.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli10 TL30 TL
Kokteyl10 TL30 TL

Neden Kral Balo Nikah Salonu?

 • Kral Balo’da after party olanağı bulunuyor. Düğün sonrasında sen de geç saatlere dek eğlenmek istersen bu imkanı değerlendirebilirsin.
 • Ayrıca menüde değişiklik imkanı da mekanı rakiplerinden ayıran bir diğer güzellik. Böylece kendine en uygun menüyü bulabilirsin.

Kral Düğün Salonu Keçiören adresi: Yükseltepe, 1819. Cd. No:3, 06220 Keçiören / Ankara.

Üçler Düğün Salonu

En Uygun Keçiören Düğün Salonları Fiyatları

Basık düğün salonlarına şık bir alternatif olarak öne çıkan Üçler Düğün Salonu, yüksek tavanı ve gösterişli avizeleri ile göz kamaştırıyor. Kapalı alanı ile hizmet veren salonda 500 kişilik davetler düzenlenebiliyor.

Keçiören düğün salonları arasında en iyiler listesinde yer alan Üçler Düğün Salonu’nunda yemekli organizasyonlar da düzenlenebiliyor. Yani yemekli düğün, sünnet düğünleri, kokteyl kına geceleri ve özel günlerini burada organize edebilirsin.

Üçler Düğün Salonu Fiyatları

Kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmayı ilke edinen Üçyol’daki düğün paketlerine bayılacaksın. Düğün paketi fiyatları ortalama 3.000 TL’den başlıyor.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli10 TL30 TL
Kokteyl10 TL30 TL

Neden Üçler Düğün Salonu?

 • Bütçe dostu fiyatları ve başarılı organizasyon ekibinin seçiminde etkili olacağını düşünüyoruz.
 • Her davetle özel olarak ilgilenen ekip, orkestra ve catering hizmetleri ile Üçler’in senin de kalbini çalacağından eminiz.

Üçler Düğün Salonu adresi: Bağlarbaşı, Kızlarpınarı Cad Kuyubaşı Durağı, Fatsa Sk. No:2, 06300 Keçiören / Ankara.

Anılar Düğün Salonu

En Uygun Keçiören Düğün Salonları Fiyatları

Keçiören düğün salonları incelememize bölgenin en şık adreslerinden biri ile devam ediyoruz. Anılar Wedding House, adından da anlaşılacağı üzere anılarına birbirinden güzel kareler ekleyecek diyebiliriz.

Mekan dekorasyonunda siyah ve beyaz renkler kullanılıyor. Gösterişli avizeler ve kristal şamdanlarla ışıl ışıl bir gece seni bekliyor. 750 kişiye kadar davetler bu şık salonda yapılabiliyor.

Anılar Düğün Salonu Fiyatları

Anılar Wedding House paket fiyatları ile de çiftleri üzmüyor. Fiyatlar genel olarak 7.000 TL’den başlayarak artış gösterebiliyor. Dönemsel olarak kampanyalar da hazırlandığını eklemek isteriz.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli50 TL80 TL
Kokteyl30 TL50 TL

Neden Anılar Wedding?

 • Çünkü özel organizasyon ekibi, farklı davet türlerine özel hazırlık yapabiliyor. Yalnızca düğünde değil, kına gecesi, nişan ve sünnet gibi etkinliklerde de geceye renk katacak hizmetleri bulunuyor.
 • Kına ve sünnet tahtı temini, dans ekipleri, volkan gösterileri, nişan masası süsleme ve çok daha daha fazlası burada seni bekliyor.

Anılar Düğün Salonu Keçiören adresi: Bağlarbaşı, Kızlarpınarı Caddesi, Eliçi Sk. No:2, 06300 Keçiören / Ankara.

Çınaraltı Düğün Salonu

En Uygun Keçiören Düğün Salonları Fiyatları

Keçiören Yakacık Mahallesi’nin en prestijli salonlarından biri olan Çınaraltı Düğün Salonu, açık ve kapalı alan hizmeti ile beğeni topluyor. Samimi bir organizasyon için ihtiyaç duyabileceğin her şeyi burada bulabilirsin. Özel ikram menüleri ve içecek servislerini organizasyonuna dahil edebilirsin.

Bahçe bölümünde küçük çaplı davetlerini düzenleyebilirsin. Mesela aile arasında bir nişan düşünüyorsan bu bölüm tam sana göre.

Çınaraltı Düğün Salonu Fiyatları

“Düğün paketi olsun, bütçemizi bilelim.” dediğini duyar gibiyiz. Bu konuda oldukça şanslısın. Çünkü Çınaraltı’nda yemeksiz düğün paketi fiyatları ortalama 2.000 – 2.500 TL’den başlıyor.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli50 TL80 TL
Kokteyl30 TL50 TL

Neden Çınaraltı Düğün Salonu?

 • Çınaraltı özel mekan giydirmesi yapabiliyor. Yani davet türüne göre farklı renk tonlarında giydirme talep edebilirsin.
 • Ayrıca kendi organizasyon sorumlusuna sahip. Yani organizasyon planlamada ücretsiz destek alabilirsin.

Çınaraltı Düğün Salonu adresi: Yakacık, Çekirge Cd. 50 E, 06310 Keçiören / Ankara.

Şelale Düğün ve Balo Salonu

En Uygun Keçiören Düğün Salonları Fiyatları

Düğün organizasyonuna huzur verici bir su sesi eşlik etsin istersen sana harika bir önerimiz var! Şelale Düğün Salonu, ilçenin en büyük yapay şelalelerinden birinin yanında konumlanmış durumda. Üstelik tam cam kaplaması sayesinde benzersiz bir şehir manzarası sunuyor.

Şelale’de yuvarlak masalarda oturma düzeni bulunuyor. Şık suplalar ve şamdanlarda süslenen masalara ek olarak gelin ve damat masası da özel olarak hazırlanıyor.

Ücretsiz Teklif Al

Şelale Düğün Salonu Fiyatları

Paket fiyatları 3.000 TL’den başlayan mekanda erken rezervasyonlara özel kampanyalar da düzenlenebiliyor.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli30 TL50 TL
Kokteyl10 TL30 TL

Neden Şelale Düğün Salonu?

 • Şelale Düğün Salonu, düğün pastası hizmetini paketlerine dahil olarak sunuyor. Mekan Keçiören düğün salonları arasında kendi servis ekibi ile çalışan isimlerden biri olmanın ayrıcalığını yaşıyor.
 • Ayrıca dilersen dışarıdan kendi seçtiğin bir organizasyon firması ile çalışma şansın bulunuyor.

Şelale Düğün Salonu Keçirören adresi: Kalaba, Hünkar Sk. No:6, 06120 Keçiören / Ankara.

Düğün günümün her detayı bana özel olsun diyenlere: Ankara’nın en başarılı düğün organizasyonu firmaları burada!

Bianca Düğün Salonu

En Uygun Keçiören Düğün Salonları Fiyatları

Kalaba Mahallesi’nin gözde düğün salonlarından Bianca Balo Nikah, açılır kapanır tavan sistemi ile çiftlerin gözdesi haline geliyor. Tavanı açıkken adeta bir teras havası estiren mekan, organizasyonuna harika bir şehir manzarası davet ediyor.

Ücretsiz Teklif Al

 

Bianca Düğün Salonu Fiyatları

Bianca’nın fiyatları da sunduğu hizmetlere göre oldukça uygun aralıklarda seyrediyor. 7.500 TL’den başlayan düğün paketleri aldığın hizmetlere göre değişebiliyor.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli50 TL80 TL
Kokteyl30 TL50 TL

Neden Bianca Balo Nikah?

 • Çünkü yakın çevrenden bu salonun adını mutlaka duymuşsundur! Keçiören’nin en sevilen salonlarından biri olmasının hakkını veren Bianca, her yıl onlarca düğüne ev sahipliği yapıyor. Bu yüzden salonla en az 3 ay önceden iletişime geçmen gerekiyor.
 • Ayrıca mekanın özel otopark ve vale hizmeti sunduğunu da belirtmek isteriz.

Bianca Düğün Salonu Keçiören adres: Kalaba, 20, Fatih Cd., 06120 Keçiören / Ankara.

Bengi Royal Düğün Salonu

En Uygun Keçiören Düğün Salonları Fiyatları

Keçiören düğün salonları incelememizin son durağı olan Bengi Royal Düğün Salonu, Kuşcağız Mahallesi’nde hizmet veriyor. Mekan içerisinde İnci ve Gold olmak üzere iki farklı salon alternatifi bulunuyor. Altın ve beyaz renklerin öne çıktığı bu şık salonlardan dilediğini tercih edebilirsin.

Bengi Royal bünyesinde 600 kişilik davetler verilebiliyor. Ayrıca özel düğün menülerinde tadım olanağı bulunuyor.

Bengi Royal Düğün Salonu Fiyatları

Mekan fiyatları seçilen menülere göre farklı bütçelere hitap edecek türden. Paket olarak tercih edersen de uygun fiyatları değerlendirebilirsin.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli50 TL80 TL
Kokteyl30 TL50 TL

Neden Bengi Royal?

 • Çünkü tam bir düğün tesisi! Farklı salonları sayesinde bir gece 2 ayrı etkinliğe birden ev sahipliği yapabiliyor.
 • Ayrıca düğün pastası, orkestra, fotoğrafçı ve etkinlik sorumlusu hizmetleri bulunuyor.

Bengi Royal Düğün Salonu adresi: Kuşcağız, Tarhanlar Cd. No:32 06290, 06290 Keçiören / Ankara.

Bunlara Bakmadan Geçme: Keçiören’deki Diğer Açık ve Kapalı Düğün Mekanları

Bonus bölümümüze hoş geldin! Elbette sana önereceğimiz mekanlar bu kadarıyla kısıtlı değil. İlgini çekecek birbirinden güzel 5 farklı mekan seçeneğini aşağıda bulabilirsin.

Almira Düğün Salonu

Uygun Fiyatlı Keçiören Düğün Salonları

Almira Düğün Salonu, 600 kişilik kapalı davet alanı ve kişi başı 10 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet veriyor.

Ücretsiz Teklif Al

Tuğra Tepe Restaurant

En Uygun Keçiören Düğün Salonları Fiyatları

Tuğra Tepe Restaurant, kişi başı 30 TL’den başlayan fiyatları 750 kişilik gold detaylı salonu ile düğünün için biçilmiş kaftan.

Ücretsiz Teklif Al

Lena Kına Balo Salonu

Lena Kına Balo Salonu, düğün davetleri dışında düzenlediği unutulmaz kına gecesi organizasyonları ile de ilgi görüyor. Kişi başı 50 TL’den başlayan fiyatları ve açık kapalı alanları ile hizmet veriyor.

Ücretsiz Teklif Al

KG Ziyafet Salonu

En Uygun Keçiören Düğün Salonları Fiyatları

Modern mimarisi ile öne çıkan KG Ziyafet Salonu düğün paketi fiyatları ortalama 7.500 TL’den başlıyor. 1000 kişilik kapalı alanı bulunan bu şık salonu görmeden karar verme!

Ücretsiz Teklif Al

Çeşni Konağı

Uygun Fiyatlı Keçiören Düğün Salonu

Tarihi bir konakta unutulmaz bir davet hayali kuruyorsan seni böyle alalım! Çeşni Konağı Hasköy Mahallesi’nde 400 kişilik davet alanıyla hizmet veriyor. Üstelik kişi başı düğün fiyatları 50 TL’den başlıyor.

Ücretsiz Teklif Al

insert-2

Kır düğünü fiyatları ne kadardan başlıyor?

Buradan şehrinizin en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarını inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Anında Teklif Al

Keçiören düğün salonları, her zevke uygun salon alternatifleri ve fiyat seçenekleri ile Ankaralı çiftlerin gözbebeği haline gelmiş durumda. Senin için bu merkezi lokasyondaki en şık mekan alternatiflerini yakından inceledik. Peki bu şık mekanlardan senin favorin hangisi oldu? Yorumlarını bizimle paylaşmayı unutma.

Yanıtla