Fularlı damatlık modelleri ile damatlar da gelinler kadar şık bir görünüm yakalayabiliyor. Fuların damatlığınıza kattığı şıklık, estetik görünümle birleşip düğün gününüzde bir damatlar olarak eşinizin yanında karizmatik duruşunuzu yansıtabilirsiniz. Fularlı damatlık modelleri nden bir seçim yaparak, klasik damatlıktan farklı olarak, papyon ya da kravat yerine damatlığınıza tarzınıza uygun fular takabilirsiniz. Fularla daha şık ve dikkat çekici bir görünüm elde edebilir, tarzınızı daha net yansıtabilirsiniz. Eğer damatlığınızda yelek de kullanacaksanız fularınıza uygun desende yelek seçimiyle daha havalı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Fularlı Damatlık Modelleri
Elma bahçesinde sonbahar kır düğünü… 

Hem Şık Hem de Gösterişli Fularlı Damatlık

Fularlı Damatlık Modelleri
Ottovio Nuccico‘dan yukarıdaki gibi damatlık modellerini inceleyerek size uygun olan bir modeli seçebilirsiniz.

Günümüzde hanımlar kadar beyler de dış görünüşüne oldukça özen göstermekte… Hele konu evlilik olunca ve sıra damatlık seçme işine gelince damat adayları oldukça titiz davranmakta… Hem şıklığı hem de duruşu ile daha karizmatik bir görünüm elde etmek isteyen damat adayları için fularlı damatlıklar oldukça iyi bir seçim olacaktır.
Fularlı Damatlık Modelleri
Bu çok farklı damatlık modeline Amazon‘dan ulaşabilirsiniz.

Dar Kesim Damatlık Modelleri ile İtalyan Rüzgarı

Fularlı Damatlık Modelleri
Ottovio Nuccico modellerini inceleyerek İtalyan erkek modası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Moda denince akla gelen en önemli ülkelerden biri bildiğiniz gibi İtalya’ dır. Kesimleriyle ve tarzlarıyla göz dolduran İtalyan dar kesim damatlık modellerine göz atmayı da unutmayın!

Fularlı Damatlık Modelleri
Siz de Ottovio Nuccico modelleriyle İtalyan rüzgarını kendi şehrinizde kendi düğününüzde yansıtabilirsiniz.

Ülkemizde de dar kesim modelleriyle bildiğimiz Damat Tween, Network, Sarar ve Ramsey gibi markaların damatlık modellerini inceleyerek siz de İtalyan rüzgarını fularlı damatlıklar seçerek yansıtabilirsiniz.

Fularlı Damatlık Modelleri
Comercial Moyano‘nun sitesi üzerinden Ottovio Nuccico tasarımı modelleri satın alabilirsiniz.

Klasiğin Dışında Tonlar Sevenler İçin

Fularlı Damatlık Modelleri
Hugo Boss markasından bu modelle birlikte, farklı modellerde ve renklerde damatlık smokinleri inceleyebilirsiniz.

Genel olarak damatlıklar siyah beyaz olarak tercih edilir. Ancak sıradışı damat adayları ve genelikle yaz düğünlerinde farklı tonlarla harika bir görünüm elde edilmesi mümkün!

Fularlı Damatlık Modelleri
Chaofanzhuan sayfasını ziyaret ederek bu fular modellerine ulaşabilirsiniz. 

Siyah hem ciddiyet hem de asaleti bir arada bulunduran bir renktir. Şık kesimiyle oldukça asil bir duruş sağlayan siyah bir smokin seçebilirsiniz. Resimde gördüğünüz gibi bir fular takarak daha gösterişli bir görünüm elde edebilirsiniz.

Hem Sade Hem de Şık

Fularlı Damatlık Modelleri
Stye Aficionado‘dan damatlık modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Mavi, soft her renkle kolayca uyum gösteren bir renktir. Mavi smokin seçerek farklı bir tarz ve sade bir görünüm sağlayabilirsiniz. Ayrıca yaz düğünlerinde ve kır düğünlerinde konseptlerle de mükemmel uyum gösterir. Kombine fular takarak daha farklı bir duruş sağlayabilirsiniz.

Fularlı Damatlık Modelleri
Gri damatlık modellerine DH Gate‘den ulaşabilirsiniz.

Gri rengi seven damat adayları için, göz kamaştıran bir seçim olacak! Gelinle uyum içinde güzel bir düğün seramonisi için mükemmel bir bütünlük oluşturmanızı sağlayacak.

Fularlı Damatlık Modelleri
Model: David Gandy
Fotoğrafçı: Ram Shergill

Damatlar İçin Aksesuar Seçimi

Fularlı Damatlık Modelleri
Mararo By Roberto

Damatlar tarafından sıkca tercih edilen papyon yerine; fular takarak daha farklı bir duruş elde edebilirsiniz. Damatlıkla birlikte isteğe göre seçebileceğiniz kravat, papyon ve fular seçeneğinden herhangi birini tercih ederek kendi konseptinizi oluşturabilirsiniz.

Fularlı Damatlık Modelleri

Fularlı damatlık modelleri arasından bir diğeri… Cravat Club‘tan fularları incelemeniz mümkün.

Kişisel tercihlerin oldukça etkili olduğu damatlık seçiminde aksesuar kullanımı da damat adaylarının kıyafet seçimine göre farklılık gösterebilir. Düğünlerde en çok damatlık ile birlikte yelek, kol düğmesi, kuşak, mendil, broş, papyon, fular ya da kravat gibi aksesuarlar kullanılır. Bu seçimler tamamen kişinin isteğine göre ve modaya göre şekillenebilir.

Fularlı Damatlık Modelleri
Chaofanzhuan sayfasını ziyaret ederek bu fularlı damatlık modelleri ne ulaşabilirsiniz. 

Gömlek yakasında papyon, fular ve kravattan herhangi biri seçilir.  Son yıllarda damatlıklarda broş kullanımı da yaygınlaştı ve alternatifler moda halini aldı. Bakımlı erkek imajının, yeniden, gün geçtikçe arttığı bu dönemde, kişisel bakımına ve kıyafetine özen gösteren, sıra dışı tarzları benimseyen erkekler fularlı modelleri severek uyguluyor. Damat adayları tarafından detaylı ve birçok aksesuarı bir arada barındıran damatlık modelleri ön plana çıktı. Siz de bu modeller içinden en sevdiğiniz görünümü seçebildiniz mi? Hangisi size uygun bir damatlık fikri? Bu arada renkli damatlık modellerine ilginiz varsa birbirinden renkli modeller için buraya tıklayabilirsiniz.
Fularlı Damatlık Modelleri

Begümhan Kozanoğlu

Yanıtla