Düğün mekanları arasında en çok tercih edilen yerler düğün salonları olmaktadır. Bunun dışında kır düğünü mekanları da özellikle yaz aylarında en çok tercih edilen mekanlar arasında. İstanbul Kartal düğün salonları etkileyici manzaralara sahip olarak düğün organizasyonu hizmeti vermektedir. Adalar ve deniz manzaralı pek çok mekan bulunmaktadır. Açılıp kapanabilen teras katlarında da düğün haricinde mezuniyet törenleri, nişan, sünnet, kına, partiler, kurumsal toplantılar ve balolar organize edilebiliyor.

Pek çok salonda kolon bulunmaması daha ferah olup görsel açıdan da avantaj sağlar. Otel düğünleri yönünden çiftlere, ailelerine ve dışarıdan gelen davetlilere yönelik konaklama hizmeti de sağlanabilmektedir. Düğünlerde çiftlerin oturduğu masa ve sandalyelerin süslenmesi, davetlilerin ağırlanacağı masa ve sandalyelerin süslemesi, gelin arabası süsleme ve gelin yolu süsleme gibi görsel zenginlik katacak hizmetler yapılmaktadır. Ayrıca Kartal düğün salonları görsel olarak volkan, kar ve köpük gösterileri, konfeti ve maytapları da kullanmaktadır. Bazıları hem kapalı hem açık alanlarıyla kır düğünü ve salon düğünü konseptini bir arada yaşatmaktadırlar. Kimi mekanlarda yemek hizmeti dışarıdan alınıyor. Otopark konusunda fazla bir problemi bulunmamakla birlikte vale hizmeti veren mekanlar da bulunmaktadır.

Kartal Düğün Salonları

Kartal Düğün Salonları ve Çekimler

Kartal Düğün Salonları

Düğünleri unutulmaz kılan hizmetlerin başında fotoğraf ve video çekimleri gelmektedir. Düğünün organizasyonu kadar “belgelenmesi” de önem taşır. Bunun için kimi Kartal düğün salonları kendi ekibi ile çekim yapmakta, kimi zaman da fotoğrafçılarla anlaşma durumu ortaya çıkmaktadır. Zaman ilerledikçe gelişen teknoloji ışığında fotoğraf ve videoların kalitesi de artmaktadır. Şehir dışında hatta başka ülkede çekim yapılması mevzu bahis olabiliyor. Farklı dış mekanlarda görsel zenginliklerle harika fotoğraflar ve klip çekimi de mümkündür. Bu tür farklı çekim fikirleri olan çiftler, süre konusuna dikkat etmeliler.

Düğün öncesinde, düğün sırasında veya düğün sonrasında çekimler söz konusu olabilmektedir. Düğün belgeselleri, senaryolu çekimler, katalog çekimleri, düğün klibi gibi farklı çekim türleri de bulunuyor. Jimmy Jib ile yapılan düğün çekimleri popülerdir. Son dönemin en çok talep edilen çekim hizmeti ise “drone” ile yapılan video, klip çekimlerdir. Fotoğraflar arasından seçilenlerle farklı tasarımlarda albümler yapılabilmektedir. Panoramik albümler, cep albümleri, kanvas baskılar, posterler, klasik albümler yapılması mümkündür. Çekim fiyatları süresine, mekan sayısına, albüm ve klip süresi ve sayısına, baskının kalitesine ve teslimat süresine göre değişiklik arz etmektedir. Tüm fotoğraf hizmetleri için profesyonel düğün fotoğrafçısı fiyatlarını mutlaka araştırın.

Kartal Düğün Salonları Fiyatları

Kartal Düğün Salonları

Konumları, manzaraları ve hizmetleriyle Kartal düğün salonları çeşitli fiyatlarla hizmet vermektedir. Pek çok otelde düğün organizasyonları yapılabiliyor. İlk bakışta fiyatların çok yüksek seyredeceği algısı doğaldır. Ancak bu lüks mekanlarda erken rezervasyonlarla gayet makul fiyatlara düğün yapılabilir. Düğünün atıştırmalık ikramlı (kokteyl) mı veya yemekli mi olacağı fiyat konusunda belirleyici unsurlardan biridir. Bu hususta kapasite konusu da devreye girmektedir. Zira yemekli oturma düzeni ile kokteyl düzeni farklı kapasiteleri beraberinde getirmektedir.

Söz konusu Kartal düğün salonları için yemek düzenine göre 100 ila 500 kişilik mekanlar vardır. Hafta içi ve hafta sonu düğün salonu fiyatları normal olarak değişiklik göstermektedir. Sunulan hizmetlerin adedi ve kalitesi de fiyat belirlemede bir etkendir. Örneğin düğünün hafta sonu yapılacağı, yemekli olacağı var sayılırsa kişi başı ortalama başlangıç fiyatları 50 TL ile 300 TL arasında değişiyor. Hafta içi bu fiyatlar 30 TL – 250 TL arasında seyretmektedir. Eğer yemek yerine kokteyl ikram hizmeti düşünülüyorsa hafta sonu 30 TL – 200 TL aralığında, hafta içi ise 25 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Ayrıca bakınız;

1- En İyi Kartal Nişan Mekanları

2- Kartal Kına Mekanları Alternatifleri

3- Kartal Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

4- Kartal Düğün Salonları ve Hizmet Seçenekleri

Yanıtla