Batıdan İstanbul Boğazı, kuzeyden Karadeniz manzaralı Beykoz ilçesi MÖ 700’lü yıllardan itibaren yerleşim yeri olmuş bir ilçemizdir. Pek çok tarihi eserin yer aldığı Beykoz düğün salonları bakımından da alternatiflere sahiptir. Kaliteli orkestralar tarafından icra edilen yerine göre romantik dans müzikleri; yerine göre kıpır kıpır oyun havaları ile eğlence dolu düğünler herkesin dileğidir.

Orkestranın en önemli tamamlayıcısı elbette ses sistemidir. Sahne düzeni ve ışık da bu konuda diğer etkenlerdir. Kaliteli ışıklandırma konusu kaliteli fotoğraflar elde etmek için de büyük önem taşımaktadır. Kimi salonlarda “Truss” sahne sistemi kullanılmaktadır. İstanbul gibi bir mega kentin en büyük problemlerinden biri otopark sorunu olabildiğinden Beykoz düğün salonları için çok büyük sorunlar bulunmamaktadır. Bazı düğün salonları vale istihdam ederek, park yeri bulma, park etme ve düğün sonrası aracı parktan çıkarma hizmetlerini vermektedir. Bu şekilde düğünlere geç kalma problemi ortadan kalkıyor.

Beykoz Düğün Salonları ve Çekim Hizmetleri

En Kaliteli Beykoz Düğün Salonları

Kız isteme, söz ve nişan derken sıra düğüne geldiğinde tatlı bir telaşla organizasyon yaparken fotoğraf ve video çekimi göz ardı edilmemelidir. Çekim konusunda kimi Beykoz düğün salonları kendi bünyesinde çözüm üretmektedir. Ancak düğün öncesi ve sonrasındaki dış mekan çekimleri için işin profesyonellerinden hizmet alınması gerekebilir.

Kadim şehir İstanbul, fotoğraf ve video çekimleri konusunda mükemmel alternatif mekanlara sahiptir. Kuzeyden Karadeniz, batıdan Boğaz manzarasına sahip Beykoz da bu konuda iddialıdır. Düğünler, bir ömür hatırlanması arzu edilen bir etkinlik olduğu için kaliteli video ve fotoğraf çekimi yapılması şarttır. Çekilen videolardan klip ve düğün belgeselleri hazırlanabilmektedir. Çiftlerin bazıları sosyal medyada bunları paylaşmaktadırlar. Ayrıca düğün fotoğraflarından seçilenlerden albümler yapılması da mümkün.

Çeşitli kalitede kağıtlara basılan albümler her zaman popülaritesini korumuş, tasarımları ise her yıl değişiklik göstermiştir. Bu bakımdan Beykoz düğün salonları genel olarak düğün salonundaki çekimleri üstlenmekte, anlaşmaya göre dış mekan çekimleri de yapabilmektedir. Kimi çiftler ise maddi gücüne göre çekim için yurt dışını tercih etmektedir.

Beykoz Düğün Salonları Fiyatları

En Kaliteli Beykoz Düğün Salonları

Eğer yemekli bir düğün söz konusu ise fiyat konusu da ona göre ayarlanmış olacaktır. Kokteyl tarzı bir düğün daha hesaplı olabileceği gibi bu konuda tercih tamamen çifte ve düğün sahiplerine aittir. Her iki konseptte de Beykoz düğün salonları uzman personele ve düğün için uygun mekan standartlarına sahiptir.

Hafta sonu düğünler için en ideal zamanlar olmakla birlikte fiyatların yüksek seyrettiği günlerdir. Hafta içi fiyatlar daha uygun olmaktadır. Çeşitli kapasitelerde hizmet veren düğün salonlarında yemekli düğünler hafta sonları kişi başı 50 TL ile 250 TL ortalama fiyatlarına konu olmaktadır. Hafta içi günlerde bu fiyatlar 30 TL ile 150 TL arasında değişiklik göstermektedir. Kokteyl bir düğün düşünüldüğünde ise hafta sonları fiyatlar 40 TL ile 200 TL aralığında seyretmektedir. Hafta içi günler ise söz konusu fiyatlar 20 TL ile 125 TL arasında değişmektedir.

Fotoğraf ve video çekimleri genelde fiyatlara dahil olabildiği gibi anlaşmaya göre ekstra olarak da değerlendirilebiliyor. Kimi düğün organizasyon paketlerinde araba süslemenin yanı sıra volkan, konfeti, lazer gösterileri, havai fişekler gibi görsel şovlar ve davetlilere çeşitli hediyeler de bulunduğundan fiyatlar da buna bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Siz de düğününüzü Anadolu Yakası’nın muhteşem manzarası ve havası eşliğinde yapmak istiyorsanız, Çamlıca Düğün Mekanları Tavsiyeleri sayfamıza da bekleriz!

Yanıtla