Atmaya kıyamayacağınız nikah şekeri modelleri ve birbirinden güzel nikah hediyelikleri için alternatif fikirler ile sizinleyiz. Düğün gününüzde sevdiklerinize hatıra olarak bırakacağınız nikah şekerleri ve hediyelikleriniz hem kalıcı olsun hem de en trend modellerden mi olsun istiyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz. Bu bloğumuzda misafirlerinizin saklamaya doyamayacağı hatta bir aksesuar olarak bile kullanabileceği nikah şekeri ve hediyeliklerini derledik. Zengin nikah şekeri süsleme seçenekleri ve birbirinden güzel nikah hediyelik modellerini araştırıp tek tek listeledik. Sizin için hem en uygun fiyatlı hem de en şık nikah hediyeliklerini araştırdık. Hadi gelin yıllarca saklayabileceğiniz hepsi birbirinden güzel nikah şekeri modelleri ve nikah hediyeliklerine birlikte bakalım:

 • Nikah Şekeri Magnet
 • Mum Nikah Şekeri
 • Sukulent Nikah Şekeri
 • Nikah Fidanı
 • Kokulu Nikah Şekeri
 • Pleksi Nikah Şekeri
 • Ahşap Nikah Şekeri
 • Vosvos Nikah Şekeri
 • Deniz Temalı Nikah Şekeri
 • Dekoratif Cam Şişe Nikah Şekeri

Bu birbirinden güzel nikah şekeri ve hediyelik fikirlerinin yanı sıra yazınızın sonunda size bir de sürpriz hazırladık!

Nikah Şekeri ve Nikah Hediyelikleri Fiyatlarını Keşfetmek İçin Tıklayın

Nikah Şekeri Magnet Modelleri

En Kalıcı 10 Nikah Şekeri Fikri

Modası yıllar boyunca geçmeyecek olan en güzel alternatif; Magnet nikah şekeri modelleri yine en çok seçilen nikah hediyelikleri arasında yer alıyor. Şık ve elegant bir tasarımdan vintage  – retro tasarımlara kadar birçok magnet nikah hediyelik modeli mevcut. Sizde nikah hediyelik magnet modellerini inceleyerek kendinizi yansıtan tarz ve üslupta yapılmış bir nikah hediyelik alternatifi oluşturabilirsiniz. Nikah hediyelik magnet modelinizin üzerinde resminiz, isimleriniz, en sevdiğiniz çiçeğin kurutulmuş hali ya da sizin için özel anlamı olan bir dekoru süsleme olarak kullanabilirsiniz. Magnet tasarımlarınız buzdolabı kapaklarının üzerine dekoratif amaçlı asılabilir. Bu sayede sevdikleriniz her dolabı açışlarında sizin ile ilgili hatıralarını hatırlayacak ve mutlu olacaklardır. Ayrıca nikah hediyelik magnet tasarımınızı çeşitli sözlerle süsleyebilirsiniz. Bunlar size özel komik sözler veya anlamlı özlü sözler olabilir. Bu sayede gülümseten bir nikah hediyelik modeli hazırlamış oluşunuz. Sevdiklerine vermek için tercih edebileceğiniz en güzel örnekler arasında yer alan magnet nikah hediyelik modelleri ve fikirlerini çok seveceksiniz.

Mum Nikah Şekeri ve Hediyelik Modelleri

En Kalıcı 10 Nikah Şekeri Fikri

Romantizmin ve duyguların bir yansıması olarak anlamlandırılan mum tasarımlarını nikah hediyesi olarak sevdiklerinize sunabilirsiniz. Mum nikah hediyelik modelleri oldukça zengin tasarımlara sahip. Kütük mumluk nikah hediyelik, jel mum nikah hediyesi, kavanoz mum nikah hediyelikleri ve dahası… Seçim yaparken zorlanmayacağınız mutlaka kendi tarzınıza uygun bir tasarım ile karşılaşacağınız mum nikah şekeri modelleri işinizi oldukça kolaylaştırıyor. Renkli, enerjik tasarımlar tercih edebileceğiniz gibi sade, duru ve şık tasarımlar da tercih edebilirsiniz. Hoş kokuları ile misafirlerinizin üzerinde pozitif bir etki yaratan mum nikah hediyelik modelleri ile hoş bir ambiyans yakalayabilirsiniz. Kütük mumlukların içerisine yerleştirilmiş küçük mumları eminiz ki çok şirin bulacaksınız. Aynı şekilde kavanoz mum nikah hediyelikleri de çok hoş dekoratif ürünler olarak evlerde kullanılabilmekte. Hatta bazı özel tasarım mekanlar bu çeşit mum süslemelerine oldukça önem veriyor. Mum nikah hediyelik modelleri son trendler arasında yükselişe geçiyor. Siz de nikah hediyelik tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz.

Sukulent Nikah Şekeri

En Kalıcı 10 Nikah Şekeri Fikri

Son zamanların en trend nikah hediyesi sukulent nikah şekeri! Minicik saksıların içindeki büyüleyici sukulentler nikahınız için harika hediyelikler olacaklar. Sukulent nikah şekerlerinin saksı kısmı hasır veya çuval ile süslenmiş natürel örnekleri olduğu gibi keten ile süslenmiş örnekleri de mevcut. Ofisinizde ya da evinizde severek kullanabileceğiniz dekoratif özelliğe sahip sukulent nikah hediyelikleri misafirleriniz için hoş bir sürpriz olacak. Sevdiklerinize nikah hediyeniz sevimli bitki nikah hediyelikleriniz olsun. Değişik nikah hediyelik fikirleri arasında yer alan bu şık sukulent nikah hediyelerini çok beğeneceksiniz. Hem şık hem de farklı bir seçim istiyorsanız sukulent nikah hediyelik modelleri tam size göre. Bitki nikah hediyelikleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer alan sukulent nikah şekerleri oldukça da uygun fiyata gelmekte. Evlenecek çiftlerimiz için Şık, farklı ve karlı sukulent hediyelikler akıllıca bir seçenek olmakta.

Nikah Fidanı

En Kalıcı 10 Nikah Şekeri Fikri

Doğa aşığı bir çiftseniz nikah için hediyelik fikirleri arasındaki en güçlü seçeneğiniz nikah fidanı olacak. Nikah şekeri yerine fidan hediyelik seçeneği oldukça beğeni topluyor. Fidan nikah hediyelik ya da tohum nikah hediyelik son dönemin en çok tercih edilen nikah hediyesi oluyor. Nikahınız ile birlikte ektiğiniz nikah fidanlarınız evliliğiniz ile birlikte büyüyüp yeşerecek. Harika bir fikir değil mi? Hem misafirlerinize özenle sunabileceğiniz bir nikah hediyesi hem de çift olarak birlikte yapabileceğiniz hoş bir aktivite. Sembolik olarak evliliğiniz ile büyüyüp gelişecek nikah fidanı sizi çok mutlu edecek. Maliyet olarak da uygun nikah hediyelik kategorisine giren fidan nikah hediyelik ve tohum nikah hediyelik modelleri sayesinde hem karlı hem memnun olacaksınız. Farklı ve şık bir fikir olan fidan nikah hediyelikleri ile tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Siz de tereddüt etmeden nikah hediyeliğiniz olarak tohum ve fidan nikah hediyelik modellerinden birini seçin!

Kokulu Nikah Şekeri Fikirleri

Elegant ve şık bir nikah hediyelik modeli arıyorsanız sizin için şahane önerilerimiz var. Elit tasarımlarının yanı sıra hoş kokuları ile rahatlatıcı bir atmosfer yaratacak olan kokulu nikah şekeri fikirleri sizinle. Kokulu taş nikah hediyelik tasarımları arasından seçim yapabilirsiniz. Üzerinde isminizin yazılı olduğu hoş kokulu taş nikah hediyelik modelleri harika bir hediyelik fikri olabilir. Kokulu mum nikah hediyelik modelleri arasından da seçim yapabilirsiniz. Romantik bir çiftseniz tercihiniz kesinlikle kokulu mum nikah hediyelik olmalı. Sabun nikah hediyelik fikirlerini de unutmamak gerek tabii. Oldukça natürel ve farklı bir seçenek olan sabun nikah hediyeliklerinin kokusu sizi başka diyarlara götürecek. Misafirleriniz sabun nikah hediyesini kokladığında kendini deniz kıyısındaki bir sahil kasabasındaki gibi dingin hissedecek. Evde nikah hediyelik yapımı olarak önerebileceğimiz bir örnek olan lavanta nikah hediyelik ise oldukça ucuz ve hoş bir seçenek. Lavanta kesesi nikah şekerlerinin hem yapımı çok kolay hem de oldukça şık bir nikah hediyesi olacak. Çuval kumaş ile kesesini yapıp zevkinize göre süsleyebileceğiniz modeller en güzel nikah hediyelik önerilerimiz arasında yer alıyor.

Pleksi Nikah Şekeri Modelleri

Pleksi nikah şekeri modelleri uygun fiyatları ve şık tasarımları ile öne çıkıyor. Nikah hediyeliklerinizi pleksi nikah hediyelik modelleri arasından seçerek siz de uygun maliyetli ve şık bir seçim yapmış olacaksınız. Pleksi nikah hediyelik modelinizi dilerseniz kalp şekilli bir hediyelik, dilerseniz sonsuzluk işareti şeklinde dekoratif bir süs eşyası ya da evliliğinizi simgeleyen bir ağaç modeli olarak tasarlayabilirsiniz. Zevkinize göre sonsuz seçeneğe sahip olan pleksi nikah hediyesi modelleri arasından kendinizi kısıtlamadan rahatlıkla seçim yapabilirsiniz. Pleksi nikah hediyeliğinizin üzerine isimlerinizi yazabileceğiniz gibi pleksi ayna nikah hediyelik modelleri de tercih edebilirsiniz. Ayna nikah hediyelik modelinizin üzerine ya da etrafındaki pleksi kısmının üzerine isimleriniz yazabilir, hoş bir nikah hediyesi modeli tasarlayabilirsiniz. Hayal gücünüze göre şekillendirmek istediğiniz nikah hediyelikleriniz için pleksi nikah hediyelik en doğru seçenek gibi görünüyor.

Ahşap Nikah Şekeri

Nikah şekeri yerine tercih edilen ahşap nikah hediyeliklerinin en güzellerini sizin için bulduk. Ahşap nikah hediyelik modelleri arasından en çok tercih edilenler arasında kafes, kuş, ağaç ve sonsuzluk motifleri yer almakta. Kütük nikah hediyelik modelleri ise son trend nikah hediyelikleri arasında yer alıyor. Kuru çiçeklerle süslenmiş kütük nikah hediyelikleri magnet olarak da tasarlanabiliyor. Anahtarlık nikah hediyelik ve çerçeve nikah hediyelik tercih edilen diğer nikah hediyesi modelleri arasında yer alıyor. Üzerinde isimlerinizin yazdığı nostaljik bir anahtarlık nikah hediyesi ya da içinde resimlerinizin ter aldığı ahşap çerçeve nikah hediyesi farklı fikirlere açık olan çiftlerimiz için en güzel nikah hediyelik fikirleri arasında yer alıyor. Birbirinden farklı ahşap nikah hediyelik modeli arasından dilediğinizi seçebilir, tarzınızı yansıtan bir nikah hediyesi seçebilirsiniz. Ahşabım sıcak enerjisi ile tasarlayacağınız kütük nikah hediyelik modelleri misafirlerinize sunabileceğiniz en güzel nikah hediyesi modelleri arasında yer alıyor.

Vosvos Nikah Şekeri

Arabalı nikah şekeri modelleri arasında en çok tercih edilen vosvos nikah hediyelik modelleri tüm çiftler tarafından içtenlikle sahiplenilen nikah hediyesi modelleri arasında yer almakta. Maceracı ya da nostalji tutkunu bir çiftseniz vosvos nikah hediyelik modelleri tam da size göre. Rengarenk vosvos nikah hediyelik modelleri arasından en şeker olanı da seçebilirsiniz en klas olanı da. İster frapan bir tarzınız olsun ister salaş, vosvos nikah hediyelik modellerine hayır diyemeyeceksiniz. Her kesime hitap eden bu nikah hediyesi fikri misafirlerinizin de çok hoşuna gidecek. Sizin hatıranız olan vosvos nikah hediyelikmodelini mutlaka saklayacak ya da dekorasyon olarak kullanacaklar. En güzel nikah hediyelik fikirleri arasında yer alan vosvos nikah hediyelik en eğlenceli anınız olarak gelecekte dahi sizi gülümsetecek. Araba tutkunlarının da yardımına yetişen araba nikah hediyelik modelleri gittikçe daha fazla tercih edilmekte. Böyle bir güzellikteki nikah hediyelik modeline hiçbir çift hayır diyemiyor.

Deniz Temalı Nikah Hediyelikleri 

Denize aşık ve maviye tutkun çiftlerimiz sizleri de unutmadık. Hadi gelin deniz temalı nikah şekeri modellerine birlikte bakalım. Deniz temalı nikah hediyeliklerinin en çok tercih edilenleri, deniz kabuğu nikah hediyelik ve deniz yıldızı nikah hediyelik! Ayrıca gemi, dümen, halat gibi deniz temalı nikah hediyelik modelleri de oldukça ilgi görmekte. Bir yaz düğünü yapacaksanız deniz temalı nikah hediyelik modelleri tam size göre. Bir kumsal düğünü için en hoş seçenekler ise yine deniz kabuğu nikah hediyelik modelleri ile deniz yıldızı nikah hediyelik modelleri olabilir. Deniz kabuğu nikah hediyelik modelleri ile misafirleriniz her daim sizin eşsiz düğününüzü hatırlayacak. Büyük bir deniz kabuğu tasarımı tercih ederseniz denizin sesini bele duyabilirler… Deniz yıldızı nikah hediyelik modelleri yüzlerde kocaman bir gülümseme yaratacak. Siz de denizin dinginliğinden vazgeçmeyin ve nikah hediyesi olarak deniz temalı nikah hediyelik modellerine bir göz atın deriz.

Cam Şişe Nikah Şekeri

Uygun nikah şekeri modelleri arasında yer alan cam şişe nikah hediyelik, şık tasarımları ve zengin seçenek alternatifleri ile tercih sebebi oluyor. Nikah hediyesi olarak tasarladığınız cam şişe tasarımlarınızın içini rengarenk nikah nikah hediyelik modelleri ile doldurabilirsiniz. Cam şişe tasarımlarının içine konulan taş görünümlü çikolatalar ise oldukça beğenilmekte. Tül ve danteller ile süsleyeceğiniz cam şişe tasarımlarınızın içine parfüm de koyabilirsiniz. Böylelikle hoş kokulu nikah hediyelik modeli elde etmiş olacaksınız. Hasır ve çuval kumaş ile süsleyebileceğiniz vintage cam şişe tasarımlarınızın içini ise kum ile doldurmak harika bir fikir olabilir. Böylece hoş bir dekorasyon modeli elde etmiş olursunuz. Üstünü mantar tıpa ile süsleyeceğiniz mantar tıpalı cam şişe nikah hediyelik modelinizin için küçük bir kağıt koyabilir, bu kağıdın içine de özlü sözler yazabilirsiniz. Misafirlerinizin çok hoşuna gidecek olan cam şişe nikah hediyelik modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Bonus!


Biblo nikah şekeri modelleri sevilerek tercih edilen nikah hediyesi fikirleri arasında yer alıyor!


Bisiklet nikah şekeri modelleri maceracı ve gezgin ruhlu çiftler tarafından rağbet görüyor!


Yastık nikah hediyesi modelleri son trend nikah hediyelikleri arasında!

En Kalıcı 10 Nikah Şekeri Fikri
Keçeden nikah hediyesi modelleri şık tasarımları ve dekoratif özellikleri ile en kalıcı nikah hediyeliklerinden!

 

 1. Avatar
  Selin Topaloglu

  Merhaba , mum nikah şekeri tane fiyat alabilir miyim

Yanıtla