İstanbul Şile’de düğün yapmak istiyor ve aradığın niteliklere uygun kır düğünü mekan arıyorsan bu listemiz oldukça yararlı olacak. Şile’deki kır ve kumsal düğünü mekanlarını derlediğimiz yazımızda kendine en uygun mekanı bulabilirsin. Ayrıca mekanların fiyatları ve hizmet içerikleri de yazımızda seni bekliyor.

GELİNLİK

Sana Uygun Gelinlik Modelini Bulalım!

Düğününde nasıl bir gelinlik giyeceksin? Geleneksel bir gelin misin yoksa modern bir gelin mi? Testi çöz ve sana en yakışacak gelinliği söyleyelim.

BALAYI

Bize Düğününden Bahset Sana En Uygun Balayını Planlayalım!

Sen sadece arkana yaslanıp bize hayalindeki düğününden söz et, biz de sana en uygun balayını söyleyelim.

KINA GECESİ

Kına Temana Birlikte Karar Verelim!

Kına gecenin teması nasıl olmalı? Testi hemen çöz ve sana en uygun kına konseptini öğren!

EV DEKORASYONU

Düğünü Tasarla Sana En Uygun Ev Dekorasyon Stilini Söyleyelim!

Düğün tercihlerine göre sana en uygun dekorasyon stilini söylüyoruz. Hemen testi çöz ve dekorasyon tarzını beraber keşfedelim.

DÜĞÜN

Düğün Konseptin Ne Olmalı?

Düğününü nasıl bir konseptte planlamak istersin? Seni en iyi yansıtacak düğün konseptini keşfetmek için hemen testi çöz.

SAÇ MODELİ

Düğününde Yapman Gereken Saç Modelini Söylüyoruz!

En özel gününde mükemmel görünmek için nasıl bir saç modeli tercih etmelisin? Testi çöz ve sana en yakışacak saç modelini beraber keşfedelim!

O halde hazırsan mekanları tanıtmaya başlayabiliriz. 🙂

Parma Sole

Şile Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Şile Kumsal Düğünü

Şile’de en çok tercih edilen kır düğünü mekanları arasında yer alan Parma Sole, düğünün için cazip olanaklar sunuyor. Açık alanında 300 kişilik kapasitesi bulunan mekan, kapalı alanında ise 200 kişiyi ağırlayabiliyor. Havuz başı alanı da bulunan mekan, etkileyici manzarası ile gönülleri fethediyor.

Şile düğün mekanı, etkinlik sorumlusu sağlaması sayesinde çiftlere büyük bir kolaylık sağlıyor. Etkinlik sorumlusu düğünün için planladığın her şeyin yolunda gittiğinden ve bir eksik olmadığından emin oluyor. Mekanda ek olarak otopark alanı ve vale hizmeti de bulunuyor.

Parma Sole Düğün Fiyatları

Mekanda kokteyl ve yemekli menüler bulunuyor. Ortalama fiyatları ise şöyle;

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli300 TL400 TL
Kokteyl300 TL400 TL

Neden Parma Sole?

 • Otel olarak da hizmet veren mekanda konaklama hizmeti sunuluyor. 50 kişiden az bir kapasitede konaklama imkanından yararlanma imkanın bulunuyor. Odalar arasında deniz manzaralı ve orman manzaralı odalar bulunuyor.
 • Kendine ait çiftlikte özel ürünler yetiştiren ve hazırladığı menülerde bu ürünleri kullanan Parma Sole, farklı bir deneyim yaşamana olanak tanıyor. Şeflerine güvenen mekan, özellikle İtalyan mutfağı konusunda iddialı.

Parma Sole adresi: Kozalı Cad. No:23 Sahilköy, Şile/İstanbul.

Royal Wedding Şile

Şile Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Şile Kumsal Düğünü

Doğayla iç içe konumu ile ilgi çeken Royal Wedding Şile, düğünün için birçok olanak bulunduruyor. Şile düğün mekanları arasında öne çıkan Royal, orman içinde yer alması sayesinde düğünün boyunca huzurlu vakit geçirmene olanak tanıyor. Açık alanı 500 kişilik konuk ağırlama kapasitesine sahip olan mekanın havuz başı alanına da var. 🙂

Kır düğünü davetini yemekli gerçekleştirmek istersen senin için harika menüler sunuluyor. Ayrıca istersen önceden tadım yapabilme veya menüde değişiklik talep edebilme imkanın da bulunuyor.

Royal Wedding Şile Fiyatları

Mekanda yemekli ve kokteyl menüler bulunuyor. Kişi başı fiyatlar 50 TL’den başlıyor.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli50 TL150 TL
Kokteyl50 TL100 TL

Neden Royal Wedding?

 • Düğün sonrasında eğlenceye doyamayanlar arasında yer alıyorsan after party yapmayı düşünebilirsin. Mekanın bu hizmeti sayesinde sevdiklerinle eğlenceye devam ederek bu özel gününde keyifli vakit geçirebilirsin.

Royal Wedding Şile adresi: Meşrutiyet Mah. Baloglu Sk. No:26/D (Işık Üniversitesi Önü) Şile/İstanbul.

Casa Lavanda

Şile Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Şile Kumsal Düğünü

Yemyeşil doğasıyla öne çıkan Casa Lavanda, kır düğünü alanları arasında dikkat çekiyor. Mekanın açık alanında 750, kapalı alanında 200 kişi ağırlanabiliyor. Konukların için oluşturulan masa düzenine şık bir görünüm kazandırmak için suplalar ve çiçek süslemeleri kullanılıyor.

Mekan, damak tadına uygun harika menüler hazırlıyor. Oluşturulan menüleri önceden tatma imkanın da bulunuyor. Ayrıca dilersen düğün pastan da hazırlanıyor. Mekanın ayrıca 250 araçlık otopark alanı ve vale hizmeti bulunuyor.

Casa Lavanda Düğün Fiyatları

Tercih edebileceğin menüler arasında yemekli ve kokteyl menüler bulunuyor.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli200 TL280 TL
Kokteyl100 TL150 TL

Neden Casa Lavanda?

 • Planladığın detayları deneyebilmen için etkinlikten önce prova imkanı sunuluyor.
 • Mekanda misafirlerin için konaklama imkanı bulunuyor. Bu hizmetten yararlanarak konuklarının konforlu bir gece geçirmesini sağlayabilirsin.
 • Mekan kişiye özel konsept tasarımı sunması sayesinde düğününün sana özgü olmasını sağlıyor.

Casa Lavanda adresi: Ulupelit, Seçkin Sk No.2, 34980 Şile/İstanbul.

Şile Aqua Beach

Şile Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Şile Kumsal Düğünü

İstanbul’daki kumsal düğünü mekanları arasında öne çıkan Şile Aqua Beach, harika bir deneyim için seni bekliyor. 🙂 Kumsaldaki açık alan 750 kişiye hizmet verebiliyor ve bunun dışında kapalı alanda 200 kişilik kapasite bulunuyor.

Şile’de kumsal düğünü düzenlemeyi arzu ediyorsan bu mekan tam senlik! Şile Aqua Beach, düğün alanını özenle dekore ediliyor. Masalar ve sandalyelerde beyaz renk tercih edilerek sadelik ve şıklık bir araya getiriliyor. Çiçek süslemeleri kullanılarak düğün alanına renk ve canlılık kazandırılıyor.

Şile Aqua Beach Fiyatları

Mekanda yemekli ve kokteyl menüler bulunuyor. Kişi başı fiyatlar 50 TL’den başlıyor.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli30 TL50 TL
Kokteyl10 TL30 TL

Neden Şile Aqua Beach?

 • Mekan, kumsal düğünü hizmeti sunabiliyor. Özellikle gün batımı manzarası anılarında özel bir yere sahip olmaya değer görünümüyle göz kamaştırıyor.
 • Mekan, düğünün boyunca rahat etmen için bir etkinlik sorumlusu sağlıyor. Bu sayede tüm planlama özenle kontrol ediliyor.

Şile Aqua Beach adresi: Balibey Mah. Ağlayan kaya cad. Uzun Kum Plajı Şile/İstanbul.

Şile’de düğün çekimi planlıyorsan: İstanbul’un en iyi düğün fotoğrafçıları burada.

Doğa Club

Şile Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Şile Kumsal Düğünü

Geniş havuz başı alanıyla öne çıkan Doğa Club, Şile düğün mekanları arasında en çok tercih edilen isimlerden biri. Mekanın en büyük avantajı geniş konuk ağırlama kapasitesi sunası. Açık alanda 1500 kişilik kapasitesi bulunan mekanın kapalı alanında ise 500 kişi ağırlanabiliyor. Böylece kalabalık davetli listeleri olan çiftler tarafından çokça tercih ediliyor.

Doğa Tatil Köyü, kır düğünün için bir etkinlik sorumlusu sağlıyor ve bu sayede düğün telaşından uzaklaşma imkanın oluyor. Sadelikten yana bir davet alanı arzu edersen beyaz, daha canlı bir görünüm istersen renkli örtü ve dekor seçeneklerini tercih edebilirsin.

Doğa Club Düğün Fiyatları

Mekanda kokteyl ve yemekli menü seçenekleri yer alıyor.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli80 TL100 TL
Kokteyl50 TL80 TL

Neden Doğa Club?

 • Mekanda, geniş ve farklı davet alanları olması sayesinde aynı anda birden fazla davet düzenlenebiliyor.
 • Yemek servisi sağlayan mekan, dilersen menülerde değişiklik yapmana olanak tanıyor. Ayrıca kosher, diyabet, vegan, vejetaryan, ve çocuk menü gibi özel seçenekler de bulunuyor.

Doğa Club adresi: İmrendere, Ağva Yolu 3. Km, 34990 Şile/İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Kaya Beach

Şile Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Şile Kumsal Düğünü

Şile’nin en sevilen plajları arasında yer alan Kaya Beach, kumsal düğünü için birçok imkan sunuyor. Sahilde düğün organizasyonunu en iyi hazırlayan mekanlardan olan Kaya’yı görmeden karar verme deriz. 😉

Ağlayan Kaya Beach Şile, düğünün için harika menüler oluşturuyor. Kokteyl servisten yana tercih kullanabiliyorsun. Mekanın bünyesindeki kafe ve restoran düğünün için özel hizmet sunuyor. Mekan, kumsal düğünü alanını oluşturmak için titizlikle çalışıyor. Ağırlıklı olarak beyaz ve yumuşak tonlu renklerden yararlanılıyor. Bu sayede iç ferahlatan bir atmosfer oluşturuluyor.

Kaya Beach Düğün Fiyatları

Mekanda kokteyl menü bulunuyor. Kişi başı fiyatları ise 50 TL’den başlıyor.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Kokteyl50 TL100 TL

Neden Ağlayankaya Beach?

 • Kumsal düğünü tercih eden çiftler tarafından beğeni toplayan mekan, temiz kumsalı ve etkileyici deniz manzarasıyla dikkat çekiyor.
 • Mekanın otopark alanı bulunması sayesinde konuklarının işi kolaylaştırılıyor.

Kaya Beach adresi: Balibey Mah. Ağlayankaya Cad. Ağlayankaya Plajı No: 17 Şile/İstanbul.

The Sign Şile Hotel

Şile Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Şile Kumsal Düğünü

Şile düğün mekanları arasında sunduğu kaliteli hizmetler ile öne çıkan The Sign Şile Hotel, sana önerebileceğimiz bir diğer mekan. 🙂 Açık hava alanında 2000 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor. Kapalı alanı da bulunuyor ve aynı anda birden fazla davet gerçekleştirilebiliyor.

The Sign Şile Hotel & Spa, bünyesindeki profesyonel mutfak ekibi ile her bütçeye uygun ikram sunabiliyor. Ayrıca after party hizmeti vermesi de mekanı öne çıkaran diğer detaylardan.

The Sign Şile Hotel Düğün Fiyatları

Bu şık mekanda kişi başı 50 TL’den başlayan fiyatlarla davet düzenleyebilirsin.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli100 TL150 TL
Kokteyl50 TL100 TL

Neden The Sign Şile?

 • Otelde düğün yapmanın bir avantajı olarak konaklama hizmetinden yararlanma şansın bulunuyor. 500 kişiye kadar konaklama kapasitesi bulunuyor.
 • 200’den fazla davetlinin katılım yaptığı davetler için özel hizmetleri bulunuyor. Gelin damat odası ve balayı suiti bu imkanlardan sadece ikisi. 😉

The Sign Şile Hotel adresi: Kumbaba Mah. Uygur Sk. No:40 Şile/İstanbul.

Otel düğünü mü planlıyorsun?: Şile’nin en iyi düğün otellerini hemen incele.

Woody Ville Garden

Şile Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Şile Kumsal Düğünü

Sıcak atmosferiyle beğeni toplayan Woody Ville Garden, unutulmaz bir kır düğünü için seni bekliyor. Mekanın açık alanında 500, kapalı alanında 300 kişilik kapasite bulunuyor. Aslen bir otel ve tatil köyü olarak hizmet veren mekanın havuz başı alanı da bulunuyor.

Mekan düğün alanını oluşturma aşamasında şık dekor parçalarından yararlanıyor. Kır düğünü için oldukça önemli olan gelin yolu ve gelin tagı özenle hazırlanıyor. Sahne ve ses sistemi sayesinde düğünün boyunca müziğin kesilmemesi ve keyifli bir deneyim yaşaman amaçlanıyor.

Woody Ville Garden Düğün Fiyatları

Mekanın yemekli ve kokteyl menü seçenekleri bulunuyor. Kişi başı fiyatlar ise 80 TL’den başlıyor.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli100 TL150 TL
Kokteyl80 TL100 TL

Neden Woody Ville?

 • Otel olarak da hizmet veren mekanda konaklama imkanı bulunuyor. 500 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor.
 • After party için uygun alan bulunması sayesinde düğünün bittikten sonra eğlenceye kaldığın yerden devam etmen sağlanıyor.

Woody Ville Garden adresi: Akçakese Mahallesi, Woodyville Tree Houses and Cowboy City, Şile/İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Saklı Nehir Şile

Şile Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Şile Kumsal Düğünü

Sıcak atmosferiyle öne çıkan Saklı Nehir Şile, kaliteli imkanları ile en iyi Şile düğün mekanlarından biri olarak görülüyor. Mekanın açık alanında 1000 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesi bulunuyor. Böylece kalabalık davetlere uygun alan bulunduruyor.

Mekanda video ve fotoğraf çekimi yapılarak bu özel gününde oluşturacağın hatıraların ölümsüz olması sağlanıyor. DK veya müzik grubu temin edebilen mekanın ayrıca 100 araçlık otopark alanı ve vale hizmeti bulunuyor.

Saklı Nehir Şile Fiyatları

Mekan fiyatları ile senin de yüzünü güldürecek. 🙂

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli80 TL100 TL
Kokteyl50 TL80 TL

Neden Saklı Nehir?

 • Düğünün için planladığın detaylardan emin olabilmen için önceden prova yapabilme imkanın bulunuyor.
 • Mekan kişiye özel konsept tasarımı sunuyor. Böylece düğünün için özel fikirler geliştirebilirsin.

Saklı Nehir Şile adresi: Çavuş Mh. İmrendere Cd. No: 32, Şile / İstanbul.

Keyif Boutique Hotel

Şile Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Şile Kumsal Düğünü

Keyif Boutique Hotel, Şile düğün mekanları önerilerimiz son durağı oluyor. Mekanın özgün ve ilgi çekici bir atmosferi bulunuyor.

Mekan, düğünün için organizasyon yaparken seni yalnız bırakmıyor. Kişiye özel konsept geliştirme imkanı da bulunuyor. Bu sayede farklı ve sana özgü bir davet düzenleme imkanın bulunuyor.

Keyif Boutique Hotel Düğün Fiyatları

Kişi başı 100 TL’den başlayan fiyatlarla davetini düzenleyebilirsin.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli100 TL150 TL
Kokteyl100 TL150 TL

Neden Keyif Boutique?

 • Otelde misafirlerin için konaklama imkanı bulunuyor. 50 kişiye kadar konaklama hizmeti sağlanıyor.
 • After party organize edebilen mekanda eğlence sen ne zaman istersen o zaman son buluyor. 🙂

Keyif Boutique Hotel adresi: Karamandere Mah. Evrim Cad. No:71 Şile / İstanbul.

Daha fazlası burada: Şile’deki tüm kır düğünü mekanlarını buradan inceleyebilirsin.

insert-2

Kır düğünü fiyatları ne kadardan başlıyor?

Buradan şehrinizin en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarını inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Anında Teklif Al

En İyi Şile kır ve kumsal düğünü mekanları listemizin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Hakkında daha çok bilgi almak istediğin bir konu varsa ekibimizle iletişime geçebilirsin. Umarız hayalindeki mekana seni bir adım daha yaklaştırabilmişizdir. Peki senin favorin neresi oldu? Fikirlerini bizimle paylaşmayı unutma. 🙂

Yanıtla