Güzel İstanbul’un en güzel ilçelerinden birinde yer alan Sarıyer nişan mekanları çiftlere rüya gibi bir nişan merasiminin vaadini vermektedir. Unutulmaz bir nişan için kilit noktaların başında mekan ve sunulan hizmetler gelmektedir. Bu hizmetler paketler halinde sunulabilmektedir. Bazı mekanlar bu paketlerde değişiklik yapılmasına izin verebilmektedir. Gelin yolu süslemesi, nikah masası, sandalyeleri ve davetli masa – sandalye giydirmeleri, lazer ışık gösterileri, ikramlıklar ve yemekler derken ideal bir nişan için gereken hizmetler Sarıyer nişan mekanları tarafından sunulabilmektedir.

En İyi Sarıyer Nişan Mekanları

Nişan merasimleri yanı sıra kına organizasyonları, yemekli veya yemeksiz davetler, mezuniyet törenleri, çeşitli partiler ve defileler bu mekanlarda yapılabilen etkinliklerdir. Çocuk dostu mekanlarda ise palyaçolar çocukların harika vakit geçirmelerini sağlar. Yüz boyama etkinliği ve diğer oyunlarla ailelerini de nişan süresince rahat ettirirmiş olurlar. Kimi nişan mekanları anı defteri hizmeti vermektedir. Bu defter yıllarca hatırlanmak üzere, gelin ve damadın bu önemli gününde hatıra olarak kalır. Son yıllarda görmeye alıştığımız konfeti, maytap, volkan, sis gösterileri, kar ve köpük şovlar nişana ayrı bir renk katar. Yetenekli sanatçı ve orkestralar ise davetlileri coşturur.

En İyi Sarıyer Nişan Mekanları

En İyi Sarıyer Nişan Mekanları ve Fiyatları

Bazı oteller ve restoranlar da Sarıyer nişan mekanları kapsamında sayılabilir. Tarihi yapıların ev sahipliği yaptığı mekanlar ile eşsiz doğal güzelliklere sahip yerler de bulunmaktadır. Konumu gereği doğa, deniz, kır ve bahçe manzarası olan Sarıyer nişan mekanları yemekli ve yemeksiz olarak nişan organizasyonlarına konu olabiliyorlar. Yemekli olanlarda ordövr tabağı, ana yemekler (tavuk menü veya kırmızı et menü), ara sıcaklar, salata, tatlı ve meşrubat ana başlıklarından oluşuyor. Kimi mekanlar menü içeriği hakkında esnek olabildiği gibi fiks menü uygulaması yapanlara da rastlanabiliyor.

En İyi Sarıyer Nişan Mekanları

Çocuklar için özel menüleri bulunabilen mekanların bazılarında ise vejetaryen, diyabet ve kosher türü hassasiyet gerektiren menüler de sunulabilmektedir. Nişan fiyatları da tüm bu hizmetlere bağlı olarak farklılık gösteriyor. Örnek verilecek olursa yemekli bir nişan hafta sonu yapılıyorsa kişi başı ortalama başlangıç fiyatları 50-300 TL arasında, hafta içi 30-250 TL arasında değişiyor. Kokteyl ikramlı bir nişan söz konusu ise bu fiyatlar hafta sonu 30-200 TL, hafta içi ise 25-150 TL arasında değişmektedir. Söz konusu Sarıyer nişan mekanlarının kapasiteleri de nişanın yemekli veya kokteylli olmasına göre değişiyor. Örneğin yemekli kapasitesi 300 olan bir yer, kokteyl oturma düzenine göre 450’ye çıkarılabilmektedir.

En İyi Sarıyer Nişan Mekanları

En İyi Sarıyer Nişan Mekanları ve Diğer Hizmetler

Fotoğraf çekimi ve video konusu da harika bir nişanı unutulmaz kılan hizmetlerdendir. Teknolojideki gelişmelere göre makineler ve çekim kalitesi de değişmektedir. Bu hizmetler dışarıdan alınabildiği gibi bazı Sarıyer nişan mekanları kendi ekibi ve donanımlarıyla bu önemli işi yerine getirmektedir. Kimi mekanlar Jimmy Jib video çekimi, panoramik albümler, cep albümleri, klipler, dış mekan, iç mekan ve stüdyo çekimlerine kadar geniş bir yelpazede fotoğraf/video çekimleri yapmaktalar. Kuaförden ilk dansa kadar her detay görüntülenebilmektedir. Hatta ailelerle röportajlar, özel sinema kameraları, müzik klibini aratmayacak klipler de söz konusu olabiliyor. Nişan aracının süslenmesi de bu paketler içerisinde yer alabiliyor. Ayrıca kimi mekanlarda vale hizmetleri bulunmakta olup, otoparklar ücretsizdir.

Ayrıca Bakınız;

1- En Güzel Sarıyer Kına Mekanları

2- En Kaliteli Sarıyer Düğün Salonları

3- Sarıyer Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Yanıtla