Düğün öncesi son dönemeç manasında nişanlar, aileler ve çiftler ile çok yakın çevrelerin katıldığı organizasyonlardır. Kaynaşmanın yaşanması için detaylara özen gösterilmesi büyük önem taşır. Bunun anlam ve öneminin farkında olan Polonezköy nişan mekanları bu mühim organizasyonların gerektirdiği tecrübe, hizmet anlayışı ve ürünlere sahiptir. Nişan masası ve süslemeleri, davetlilerin masa ve sandalyelerinin giydirmeleri, mekan süsleme, orkestra ve sanatçı, nişan pastası ile catering/ikram hizmetleri temel nişan organizasyonu hizmetleri arasında sayılabilir.

Söz konusu hizmetleri kimi Polonezköy nişan mekanları kendi bünyesinde yapmaktadır. Kimileri de bu hizmet için organizasyon firmalarıyla anlaşmak durumunda kalmaktadır. Bazı nişan mekanları açık havada yapılmaktadır. Geniş alana sahip mekanlarda davetliler dört duvar arasında kalmaksızın rahat bir şekilde eğlenebilirler. Konumu itibariyle Polonezköy’de panoramik, orman, kır ve tabiat manzaraları söz konusu olabilmektedir. Kır düğünü konseptli nişanlar için çim zeminde, havuz başında ve terasta nişan organizasyonları yapılabilmektedir.

Polonezköy Nişan Mekanları

Polonezköy Nişan Mekanları ve Bazı Hizmetler

Polonezköy Nişan Mekanları

En güzel nişan törenleri için detayların önemi vurgulanmıştı. Bu noktada Polonezköy nişan mekanları masa üstlerine canlı çiçekler, tek kollu veya beş kollu şamdan konulması, cam ve ayna suplalar, harika gelin yolu süslemeleri (canlı çiçekler, sarmaşıklar, yapay çiçeklerle), sandalye arkası tüyleri ve kurdeleleri gibi ekstra hizmetler de sunulmaktadır. Çeşitli paketler halinde verilmesi söz konusu olan hizmetler arasında video ve fotoğraf çekimleri de yer almaktadır. Kırmızı halıda karşılama, konfeti, volkan, sahne sisi, kar ve köpük şovları, maytap ve havai fişekler ise görsel açıdan nişanlara zenginlik katan uygulamalardır. Ses, ışık ve görüntü sistemleri kaliteli donanımlardan oluşmaktadır. Arzu edildiğinde “Truss” sistemi adı verilen modern ses ve görüntü hizmetleri de sunulabilmektedir.

Otopark hizmeti Polonezköy nişan mekanları bakımından ücretsiz olup, vale hizmeti veren mekanlara da rastlanabiliyor. Çocuk ve engelli dostu bazı mekanlar ise çocuklara muhteşem eğlencelerle dolu bir nişan günü/gecesi yaşatırken, mekanlardan bazıları ise engelli girişlerine yer vermektedir. Fotoğraf ve video çekimi konusunda Polonezköy ve civarının büyük avantajı vardır. Harika manzaralarda yapılacak çekimlerle unutulmaz bir nişan yaşayabilirsiniz.

Polonezköy Nişan Mekanları ve Fiyatları

Polonezköy Nişan Mekanları

Bazı oteller, restoranlar ve diğer tesisler nişan organizasyonu hizmeti veren Polonezköy nişan mekanları arasındadır. Polonezköy’ün tabiatla iç içe konumu ve mekanın kalitesi, nişanlanacak çiftleri bazen ekonomik açıdan düşündürmektedir. Nişanlar erken rezervasyonlarla ve diğer kampanyalar takip edilerek ucuza getirilebiliyor. Bazı promosyonların da söz konusu olabildiği sezon sonu indirimleriyle en lüks nişan mekanından en hesaplı fiyatlarla hizmet alınabiliyor.

Fiyat konusunda ise yemekli bir nişan fiyatı hafta sonu 80-100 TL, hafta içi 50-80 TL, kokteylli bir düğün için ise hafta sonu ve hafta içi 50 – 80 TL arasına değişmektedir. Bazen sadece mekân kiralaması söz konusu olabildiğinden, süslemeler, yemekler, diğer ikramlıklar ve birtakım ekipmanlar başka organizasyon firmaları kanalıyla tedarik edilebilmektedir. Yemek konusunda catering firmaları hizmet vermekte olup, belirlenecek menülerle nişanınızı bir ziyafete dönüştürebilirsiniz. Fotoğraf ve video çekimini içeren her şey dahil paketler, söz konusu nişan mekanlarından bazılarında sunulabiliyor. Nişan için çekilen çok sayıda fotoğraf arasından en güzelleri seçilerek albümler oluşturulduğu gibi videolar arasından en önemli anlardan oluşan güzel bir klip hazırlanması mümkündür. Albüm ve videolar bu tür büyük organizasyonlarda hayati önem taşır.

Yanıtla