Yaşadıkları aşkı evlilikle taçlandırma yolunda düğünler, geleneksel kültürümüzün en önemli yapı taşlarındandır. Bunun için düğün mekanı da önem taşır. Salon düğünlerinin yanı sıra kır düğünleri, nikah ve kokteyl şeklindeki düğünler, “yemekli davet” tarzında düğünler gibi çeşitli düğün türleri söz konusudur. Bu hususta Maltepe düğün salonları yukarıda belirtilen düğünler açısından tecrübeye sahip mekanlar arasında gelmektedir.

Çiftin ve düğün sahiplerinin beklenti ile ihtiyaçlarına en iyi çözümleri getirmek ve müşteri memnuniyeti sağlamak amacını taşımaktadırlar. Bunun için mekanlarında lezzetli ve taze menüleri, ferah ve temiz bir şekilde sunmaktadırlar. Nikah tarihini belirleyen çiftlere nikah memurunu getirme hizmeti veren mekanlar da bulunuyor. Karşılama, katlı gelin pastası, kurabiye ve meşrubat ikramı, piyanist şantör, video ve fotoğraf çekimi, nikah masası, gelin yolu, barkovizyon gösterisi, maytap, volkan ve konfetiler, anı defteri ve standı, gelin odasına açık büfe servis, DJ gibi geleneksel ve modern düğün hizmetleri Maltepe düğün salonları tarafından verilmektedir. Stresli bir düğünün aksine bol eğlenceli düğünün vaadini vermektedirler. Ayrıca hizmetler konusunda esnekliğe de sahiptirler.

Maltepe Düğün Salonları Fiyatları

Sunduğu hizmete, mekanın metrekaresi ve davetli ağırlama kapasitesine, konseptine (yemekli, kokteyl ikramlı vb.) göre Maltepe düğün salonları fiyatları değişmektedir. Bunlardan bazıları erken rezervasyon yapıldığı takdirde önemli miktarda indirimler yapabiliyor. Ayrıca erken rezervasyon, düğün mevsimi yaşanan yoğunluktan olumsuz etkilenmemek ve yer bulamama riskini de sıfıra indirmektedir. Sezon sonu ve hafta içi düzenlenen düğün organizasyonları ise diğerlerine göre daha indirimli olabilmektedir.

En İyi Maltepe Düğün Salonları

Kişi başı başlangıç fiyatları 50 TL aile 150 TL arasında değişen Maltepe düğün salonları çeşitli paketler halinde bu fiyatları sunmaktadır. Standart hizmetlerin yanı sıra farklı paketlerde hizmetler verilmektedir. Bazı paketlerde ise gelin arabası süsleme, kuaför hizmetleri, sinevizyon gösterimi, profesyonel çekimler gibi ekstra hizmetler de söz konusu olabiliyor. Otopark konusunda problem bulunmayan çoğu Maltepe düğün salonları ücretsiz vale hizmeti de sunmaktadır. Bu şekilde düğüne geç kalmalar ciddi ölçüde azalmaktadır.

Maltepe Düğün Salonları ve İmkanları

En İyi Maltepe Düğün Salonları

Problemsiz, bol eğlenceli ve unutulmaz bir düğün için iyi bir düğün mekanı zorunluluk halini almıştır. Aceleye getirmeden titizlikle seçilmiş bir düğün salonu konusunda Maltepe düğün salonları ideal bir çözüm olabilir. Kolay bulunur konumlara sahip olan salonlar davetli sayısına göre çeşitli kapasitelerde bulunuyor. Otopark problemi bulunmamakta olup, karşılamadan uğurlamaya kadar itina ile düğün organizasyonu hizmeti sunulmaktadır.

En İyi Maltepe Düğün Salonları

Güler yüzlü ve problem çözme becerisine sahip personeli davetlilere oldukça ilgili olup; konusunda eğitimlidir. Mutfak kısımları, pasta ve yemek servisi alanları hijyenik koşullarda hizmet vermektedir. Oyun, halay gibi geniş alan gerektiren sahneler mevcuttur. Ses düzeni, ışıklandırma, müzik sistemleri kalitelidir. Hatta “truss” sahne de kurulabiliyor. Modern çizgilere sahip dekorlara rastlanılabildiği gibi tarihi mekanlarda kurulu düğün salonları da mevcuttur.

Ayrıca bakınız;

1- En İyi Maltepe Nişan Mekanları

2- Maltepe Kına Mekanları Alternatifleri

3- Maltepe Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

4- Maltepe Düğün Salonları, Fiyatları ve Hizmetler

Yanıtla