Çiftlerin birbirlerini tanıması ve ailelerin tanışıp kaynaşması amacını taşıyan nişan merasimleri evlilik kararı öncesi itina gerektiren organizasyonlar arasındadır. Küçük çapta düğün konseptinde harika bir nişan için ideal bir yer Kartal nişan mekanları arasında bulunabilir. Beş yıldızlı otellerden teraslara, lüks restoranlardan kır düğünü tadında açık hava tesislerine kadar pek çok mekan nişan hizmeti verebiliyor. Zengin ikram çeşitleri, harika süslemeler ve çekim (fotoğraf ve video) hizmetleriyle muhteşem bir nişan merasimi için farklı Kartal nişan mekanları bulunmaktadır.

Yaz mevsimleri veya havaların güzel seyrettiği ilkbahar ve sonbahar aylarında açık havalarda kır düğünü tadında bir nişan töreni düşünülebilir. Davetliler nişan esnasında doyasıya eğlenirken, çocuklar da palyaçolar, kum & yüz boyama ve nice etkinliklerle koşturarak eğlenebilirler. Buna en çok, rahat ve eğlenceli bir nişan geçirmek isteyen büyükler daha çok sevinmektedir. Otopark problemi pek bulunmayan nişan mekanları arasında vale hizmeti vererek davetlileri araç park etme sıkıntısından kurtaranlar da bulunuyor. Açık hava tesislerinde yağmur halinde kapanabilen kısımlar da bulunabiliyor.

En İyi Kartal Nişan Mekanları

Kartal Nişan Mekanları ve Hizmetler

En İyi Kartal Nişan Mekanları

Nişanlarda mekanın süslenmesi öne çıkan hizmetler arasında gelir. Balon süslemeleri, rengarenk tül ve kurdele ile masa ve sandalye giydirmeleri, gelin yolu süslemesi, gelin ve damada ait masanın canlı/yapay çiçeklerle süslenmesi önem taşır. İkram çeşitleri de taze ve bol çeşitli olarak sunulmaktadır. Açık alanlarda havuz başı veya çimler üzerinde organizasyonlar yapılabilmektedir. Söz konusu Kartal nişan mekanları kuaför, makyaj ve çekim hizmetlerini de verebiliyor. Arzu edildiği takdirde barkovizyon gösterileri de yapılabilmektedir.

Nişanlarda görsel hizmetler de ilgi uyandırdığından, volkan başta olmak üzere konfeti, sis, kar ve köpük şovları oldukça dikkat çekmektedir. Bazı nişan mekanları evcil hayvan getirme ve havai fişek gösterilerinde sınırlamaya gidebiliyor. Çiftlere bu hususta tavsiye edilen; nişan öncesi mekanı gezerek bu ve benzeri detaylar hakkında bilgi sahibi olmalarıdır. Aksi halde nişan günü istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalınabilir. Mekanların kimi LCV hizmeti vermekte, “masa kartı” uygulamasıyla davetlileri yer bulma telaşından kurtarmaktadır. Kapasite bakımından da 150 kişilik mekanların yanı sıra 2000 kişilik mekanlar da söz konusudur. Bunda oturma düzeninin de rolü büyüktür. Yemekli düğünler ile kokteyl ikramlı düğünlerin oturma düzeni farklı olduğundan bu farklılık ortaya çıkmaktadır.

Kartal Nişan Mekanları ve Fiyatlar

En İyi Kartal Nişan Mekanları

İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan Kartal, harika konumuyla güzel manzaralara sahip bir ilçedir. Buna bağlı olarak da Kartal nişan mekanları da eşsiz manzaralara sahip olabiliyor. Deniz, bahçe ve kır manzaralarına sıklıkla rastlanır. Tarihi mekanların yanı sıra oteller ve restoranlar da bu hizmeti verdiğinden yüksek fiyatlar bazen endişeye sebebiyet verebilmektedir. Ancak bunu erken rezervasyon avantajlarıyla fırsata çevirmek de mümkündür. Hatta hafta içi günleri seçenler bu konuda daha şanslı olmaktadır.

Çeşitli kapasitelerde hizmet veren Kartal nişan mekanları, yemekli ve yemeksiz olarak nişan hizmeti vermekte olup fiyatlar buna göre belirlenmektedir. Kişi başı ortalama fiyatlara örnek verilecek olursa hafta sonu yemekli bir nişan 30 TL ile 250 TL, hafta sonu ise 25 TL ile 200 TL arasında değişebiliyor. Yemek yerine atıştırmalık ikramlar (kokteyl) isteniyorsa hafta sonları kişi başı ortalama 20 TL ile 250 TL, hafta içi ise 15 TL ile 200 TL fiyat aralığı söz konusudur. Bunlar ortalama fiyatlar olup, bir miktar altında veya üstünde nişan mekanları bulunabilir.

Ayrıca bakınız;

1- En Kaliteli Kartal Düğün Salonları ve Fiyatları

2- Kartal Kına Mekanları Alternatifleri

3- Kartal Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

4- Kartal Düğün Salonları ve Hizmet Seçenekleri

Yanıtla