En güzel bekarlığa veda partisini en iyi bekarlığa veda mekanlarında hem de en uygun fiyatlara gerçekleştirmeye var mısınız? Cevabınız “Evet” ise doğru yerdesiniz! Bu yazımızda sizler için üç büyük ilimizdeki çeşitli ilçelerin bekarlığa veda mekanları, fiyatları ve hizmetlerini analiz ettik. İstanbul, Ankara, İzmir’in yanı sıra; Adana ve Bursa’da da en çok talep gören bekarlığa veda organizasyonları için en iyi seçenekleri derledik. Bekarlığa veda fiyatları şehir ve konsept bazında değişiklikler göstermekte. Bekarlığa veda partinizi nasıl bir konsept ile yapacağınıza karar verdikten sonra mekan seçimine başlayabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllarda popülaritesi artan bekarlığa veda partileri için oldukça farklı fikirler de ortaya çıktı. Bekarlığa veda partinizi samimi arkadaşlarınızla eğleneceğiniz sıcak bir mekanda gerçekleştirebilirsiniz ya da bunun yerine kalabalık ve eğlenceli bir etkinlik tercih edebilirsiniz. Unutmayın ki bu sizin bekarlığa veda partiniz! Her şey siz nasıl isterseniz tam da o şekilde olmalı… Farklı seçenekler ve farklı fiyatlardaki organizasyon detayları için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. İşte konu başlıklarımız:

  • İstanbul Bekarlığa Veda Mekanları ve Fiyatları
  • Ankara Bekarlığa Veda Mekanları ve Fiyatları
  • İzmir Bekarlığa Veda Mekanları ve Fiyatları
  • Bekarlığa Veda Organizasyonu Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Şehrinizin En İyi Bekarlığa Veda Mekanlarını Keşfetmek İçin Tıklayın

İstanbul Bekarlığa Veda Mekanları ve Fiyatları

İstanbul bekarlığa veda mekanları ve fiyatları yakalara ve ilçelerine göre değişiklik göstermekte. Ortalama olarak Anadolu Yakası’ndaki bekarlığa veda partisi fiyatları Avrupa Yakası’ndaki mekanların fiyatlarına göre daha uygun olmakta. Eğer bekarlığa veda partinizi tarihi yarımada manzarasına karşı nezih bir mekanda yapmak isterseniz Karaköy ve Galata bölgesini tercih edebilirsiniz. Bu bölgede uygun ve orta seviyeli fiyatlara şık bir bekarlığa veda partisi düzenleyebilirsiniz. İstanbul’un eşsiz Boğaz’ına nazır, boğaz manzaralı bir mekan tercihinde bulunmak isterseniz Sarıyer bölgesindeki mekanları değerlendirebilirsiniz. Sahil ve kır konseptli bir eğlence için ise Florya bölgesini tercih edebilirsiniz.

Florya doğal alanları ve kır bahçeleri ile bekarlığa veda partiniz için hayalinizdeki yer olabilir… Bağcılar, Esenyurt, Beylikdüzü bölgelerinde oldukça uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet veren bekarlığa veda mekanları bulabilirsiniz. Anadolu Yakası’nda boğaz manzaralı bir bekarlığa veda konsepti için Üsküdar, Çamlıca bölgesindeki mekanları tercih edebilirsiniz. Ataşehir, Beykoz, Kartal bölgelerindeki mekanlar ise ortalama fiyatlarda ve oldukça şık hizmetler vermekte. Kuzguncuk ise doğa ile iç içe bir bekarlığa veda gecesi düzenlemek isteyenler için oldukça ideal. İstanbul’daki en güzel bekarlığa veda mekanları için buraya tıklayın! Peki İstanbul’da bekarlığa veda partisinin ortalama fiyat aralığı nedir?

İstanbul bekarlığa veda partisi kişi başı ortalama fiyatı: 90 TL

Avrupa Yakası bekarlığa veda partisi minimum kişi başı fiyatı: 60 TL

Anadolu Yakası bekarlığa veda mekanları minimum kişi başı fiyatı: 40 TL

Ankara Bekarlığa Veda Mekanları ve Fiyatları

Ankara bekarlığa veda mekanlarının birçoğu Çankaya bölgesinde yer almakta. Çankaya’nin birbirinden farklı mekanlarının arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Eğer bekarlığa veda gecem manzaralı ve daha samimi bir mekanda olsun isterseniz, Gölbaşı’ndaki mekanları da siz değerli çiftlerimize tavsiye edebiliriz. Ankara bekarlığa veda fiyatları, aslında tam olarak sizin bekarlığa veda partinizden ne beklentiniz olduğuna bağlı olarak değişiyor. Nasıl bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsunuz, organizasyonunuzu hangi gün gerçekleştireceksiniz, aklınızda sıra dışı bir konsept var mı gibi soruların cevapları bekarlığa veda mekanlarının fiyatlarını belirliyor.

Ankara’nın her yerinde her bütçeye uygun mekan bulabilmeniz mümkün. Genellikle burada bekarlığa veda partisi arasında sıkça tercih edilenler, havuz başı ve eğlenceli süslemeleri bulunan oteller ya da salonlar oluyor. Eğer mekan için ayırdığınız bütçeyi esneterek biraz daha artırabiliriz derseniz, otellerin havuz başı mekanlarını sizlere kesinlikle tavsiye ediyoruz! Hemen şimdi Ankara bekarlığa veda mekanları ve fiyatları için dilediğiniz mekandan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz! Peki Ankara’da bekarlığa veda ortalama fiyat aralığı nedir?

Ankara bekarlığa veda partisi kişi başı ortalama fiyatı: 70 TL

Ankara bekarlığa veda mekanları minimum kişi başı fiyatı: 40 TL

İzmir Bekarlığa Veda Mekanları ve Fiyatları

İzmir bekarlığa veda fiyatları bekarlığa veda partiniz için düşündüğünüz konsepte, kişi sayınıza, mekan seçiminize göre şekilleniyor. Ancak söylemek isteriz ki, bekarlığa veda gecenizi İzmir’de yapacaksanız kesinlikle şehrinizin avantajlarından faydalanıp deniz kenarında bir yer tercih etmenizi öneriyoruz! Deniz kenarı mekanlarda eğlencenizi tamamladıktan sonra İzmir’in güzel denizine karşı içeceklerinizi yudumlayabilir, sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirebilirsiniz. İzmir bekarlığa veda fiyatları hemen hemen İstanbul ile benzer fiyatlar sergiliyor. En sevdiğiniz insanlar ile geçireceğiniz bu özel gününüzün toplam maliyeti tabii ki hayalinizdeki organizasyona göre şekilleniyor. Peki İzmir’de bekarlığa veda mekanlarının ortalama fiyat aralığı nedir?

İzmir bekarlığa veda partisi kişi başı ortalama fiyatı: 85 TL

İzmir bekarlığa veda mekanları minimum kişi başı fiyatı: 50 TL

İzmir’deki bekarlığa veda mekanlarını incelemek için tıklayın!

Bekarlığa Veda Organizasyonu Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Bekarlığa veda organizasyonu fiyatlarını belirleyen birtakım maddeler bulunuyor. Bu maddeler arasından seçim yaptıktan ve hayalinizdeki bekarlığa veda gecesi partisini şekillendirdikten sonra maliyetinizi öğrenebilirsiniz. Peki nedir bu maddeler?

  • Menü: Bekarlığa veda mekanları sizlere özel menü seçenekleri sunuyor. Bu menülerin arasından dilerseniz yemekli, dilerseniz de kokteyl tarzı aperatiflerin bulunduğu menü seçiminizi yapabilirsiniz. Kokteyl menülerinde genellikle mezeler, atıştırmalıklar ve meyve tabakları bulunuyor. Yemekli menülerde ise seçeneklerin arasından menüyü siz belirliyorsunuz. Davetlilerinize sunacağınız menü için bütçenizi daha az ayırdıysanız kokteyl, bütçenizi daha yüksek tutuyorsanız yemekli menü tercih edebilirsiniz. Tabii ki bu menüleri seçerken bekarlığa veda gecenizi gerçekleştireceğiniz mekanı ve uygulayacağınız konsepti de göz önünde bulundurmanız gerekiyor.
  • İçecek: Bekarlığa veda fiyatlarını etkileyen en önemli seçimlerden birisi de içecek seçimi oluyor. Genellikle bekarlığa veda gecelerinde eğlence ile beraber alkollü içecekler tercih ediliyor. Eğer siz de alkollü bir organizasyon gerçekleştirecekseniz limitli mi yoksa limitsiz bir organizasyon mu düzenlemek istediğinize karar vermelisiniz. Mekanlarda bu madde için özel menü seçenekleri bulunuyor. En uygun fiyatlar da alkolsüz içecek menülerinde bulunuyor. Bu menüler genelde gazlı içecekler ve meyve sularından oluşuyor.

  • Tarih: Genellikle hafta sonu yapılan organizasyonlar hafta içi organizasyonlarına nazaran daha yüksek maliyetli oluyor. Davetli sayınız çok fazla değilse herkesin uygun olduğu ortak bir gün belirleyebilirsiniz!
  • Dekorasyon: Bekarlığa veda mekanınızın dekorasyon ve süslemesi de fiyatı etkileyen faktörler arasında bulunuyor. Eğer dışarıdan bir organizasyon firması ile çalışacaksanız bütçenizi biraz artırmanız gerekiyor. Mekanın kendi dekorasyon ve süslemelerinden faydalanacaksanız bunu anlaşmayı yaparken kararlaştırabilirsiniz.
  • Davetli Sayısı: Bekarlığa veda gecenize kaç kişinin geleceği doğrudan fiyatı etkileyen faktörler arasında. Bekarlığa veda mekanı ile anlaşmadan önce kesinlikle net bir kişi sayısı belirlemeniz gerekiyor. Çünkü kişi sayısı arttıkça fiyatta indirim uygulanıyor.
  • Ekstra Hizmetler: Genel olarak çoğu bekarlığa veda mekanının DJ hizmeti oluyor. Ancak siz hayalinizdeki bekarlığa veda konseptinize uygun olması için dansöz, karaoke, canlı müzik gibi seçenekler düşünüyorsanız bunlar için ekstra bir bütçe oluşturmanız gerekiyor. Kadınların bekarlığa veda ve kına gecelerine zennelerin çok tercih edildiğini de söylemeden geçemeyeceğiz…

Bekarlığa Veda Mekanı Seçimi

Eğer siz de bekarlığa veda mekanı seçiminizi aşağı yukarı tasarladıysanız, hemen mekanları incelemeye başlayabilirsiniz! Sitemiz üzerinden yaşadığınız ili seçebilir, beğendiğiniz mekanlardan “Ücretsiz Teklif Al” butonu ile fiyat teklifi alabilirsiniz! Aklınıza takılan her konu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yanıtla