Gelin ve damat, hayatlarındaki yeni sayfaya harika bir düğünle başlamak ister. Bunun için iyi bir dekorasyona, kaliteli servis personeline, deneyimli orkestra ve sanatçılar ile güzel dekora sahip düğün salonu gereklidir. Bu ve benzeri niteliklere sahip Bahçelievler düğün salonları en iyi düğün organizasyonu hizmetini vermeyi vaat ediyor. Pek çoğu, düğün organizasyonu konusunda gelin ve damat ile ailelerine hiçbir iş bırakmadan, her işi kendileri organize etmektedirler. Hatta evlilik konsepti başlığı altında düğün alışverişi yaptıranlar bir bütün halinde düğün hizmeti sunuyor. Kimilerinde ise çok sayıda salon bulunmakta, davetli sayısına göre biri seçilebiliyor.

Ses, ışık, görüntü sistemleri ile DJ ve canlı düğün orkestrası hizmetleri verilmektedir. Bunları deneyimlemek için bu mekanların gezilmesi, hizmetler hakkında derinlemesine bilgi sahibi olunması ve bunun bir anlaşma ile kayıt altına alınması düğün sahiplerinin menfaati için önem taşımaktadır. Bu mutlu gecede ufak detaylar nedeniyle sıkıntı yaşanmamalıdır. Davetlilerin en iyi şekilde ağırlanması için kaliteli yiyecek ve içecek servisi, kültürlere uygun müzik (oyun havası, uzun hava, dans, horon, türkü vb.) seçimi ile ses, görüntü ve ışık istemleri olmalıdır.

En İyi Bahçelievler Düğün Salonları

Bahçelievler Düğün Salonları Fiyatları

Temizlik ve göze hitap eden dekorasyon Bahçelievler düğün salonları açısından önem taşıyan bir özelliktir. Halıdan tavana, nikah masasından sandalye giydirmelerine kadar temizlik, hijyen ve göze hoş gelen dekorasyon bir düğün salonu için olmazsa olmazdır. Kimileri şık porselen tabaklarda hizmet verirken kimi de çelik çatal bıçak takımı ile servis yapmaktadır. Mükemmelliği ayrıntılarda gizli olarak kabul eden kimi müesseseler ise “çinçin kadehler” denilen lüks bardaklarda içecek servisi yapmaktadır. Geniş repertuara sahip sahne sanatçıları oyun havalarından pop müziğe kadar çeşitli müzik türleriyle davetlilere eğlenceli anlar yaşatmakta, gelin ve damadı da günün stresini yaşamaktan uzaklaştırmaktadır. Düğün fotoğrafçısı ve video kaydı da Bahçelievler düğün salonları için vazgeçilmez unsurlar arasındadır. Bu önemli gecenin anısının yaşatılabilmesi adına kaliteli bir video ve fotoğraflar her iki taraf için de önem taşır.

Bahçelievler Düğün Salonları ve Hizmetler

Bahçelievler Düğün Salonları Fiyatları

Güler yüzlü ve şık görünümlü, bayan ve bay servis personeline sahip Bahçelievler düğün salonları havalandırma ve iklimlendirme konusunda titizlik göstermektedir. Davetlilerin sağlığına verdiği önemin gereği olarak bu iki konu önem taşır. Bazı düğün salonları ise masa kartları uygulaması ile konukların yer bulma telaşını önlemeye çalışır. Kimilerinde ise ücretsiz vale hizmeti bulunuyor. Vale konusu ve dolayısı ile otopark meselesi davetliler için dikkat edilmesi gereken unsurlardır. Ulaşım kolaylığı da bir düğün salonu için vazgeçilmez unsurdur. Salonu bulmak ve uygun yere park etmek için davetlilerin zaman kaybetmemesi ve düğüne vaktinde erişmesi mühimdir. Bazı düğün salonlarında ise standart ikramların yanı sıra “kafe” tarzında yeme içme köşesi bulunmaktadır. Bazılarında ise lobi kısmı bulunmakta olup, oradaki çay ve kahve ikramlarından yararlanabilme söz konusudur. Kimilerinde ise teras mevcut olup, nefeslenmek isteyen davetliler için iyi bir dinlenme yeri olmaktadır. Çocuk parkı bulunduran bazı düğün salonları ise küçük davetliler için harika zaman geçirmelerine hizmet etmektedir. Yüz boyamadan kum boyamaya ve komik palyaçolara kadar çeşitli aktiviteler, onlar için gerçekleştiriliyor.

İstanbul’daki düğün mekanları hakkında genel bir bilgi almak isterseniz sizi Yemekli Düğün Fiyatları İstanbul sayfamıza bekleriz!

Yanıtla