Güzel İstanbul’un her ilçesinin ayrı bir güzelliği bulunmakla birlikte Bağcılar 1992 yılında ilçe olan bir yerleşim yeridir. Daha önce Bakırköy ilçesine bağlı iken artık 750 bin civarında nüfusa sahip bir ilçedir. Evliliğe karar veren çiftlere yönelik Bağcılar düğün salonları ilçe halkına hizmet vermektedir. Her detayın önemli olduğu düğün organizasyonları tecrübe sahibi olmayı, kriz anlarında hızlı çözüm geliştirebilmeyi, kaliteli süslemeler, ikramlıklar ve ses – ışık – görüntü sistemlerine sahip olmayı gerektirir.

En İyi Bağcılar Düğün Salonları

Yemekli veya yemeksiz olarak Bağcılar düğün salonları organizasyon hizmeti veriyor. Salonlarda düğünlerin yanı sıra mezuniyet törenleri, doğum günleri, açılışlar ve şirket toplantıları yapılmaktadır. Salonların genelinde otopark problemi bulunmuyor. Bunun yanı sıra bazı salonlarda vale hizmeti bulunuyor. Bu şekilde düğünlere geç kalma, park yeri arama, park etme ve benzeri sorunlar söz konusu olmamaktadır. Düğün sonunda da aracı parktan çıkarmak sorun olmamaktadır.

Bağcılar Düğün Salonları Hizmetleri

En İyi Bağcılar Düğün Salonları

Son yıllarda düğünlerde Osmanlı çizgileri dikkat çekmektedir. Gelinlikten damatlığa ve salon süslemelerine ve dekorlara kadar detaylarda bu hissedilebilmektedir. Bazı düğünlerde ise Semazen gösterileri söz konusu olmaktadır. Kokteyl ve yemekli tarzda hizmet veren Bağcılar düğün salonları taze ve çok çeşitte yemekli/kokteyl düğünler vaat etmektedir. Kimi oteller ve lüks oteller de konferans salonlarını düğünler için ayırabilmektedir. Otellerden gelin ve damat ile ailelerine konaklama imkanı sunanlar da mevcuttur.

En İyi Bağcılar Düğün Salonları

Söz konusu Bağcılar düğün salonları arasında bazıları ise fotoğraf ile video hizmetini kendi bünyesindeki fotoğrafçılarla vermektedir. Kimi salonlarda bu hizmetin dışarıdan alınması gerekiyor. Gelin ve damadın talebine göre şehir içindeki tarihi ve kültürel öneme sahip yerlerde dış mekan çekimleri yapılabilmektedir. İç mekan ve şehir içi çekimlerin yanı sıra bütçeye göre yurt dışı çekimleri de söz konusu olabiliyor. Sonuç olarak da harika albümler ve düğün klipleri ortaya çıkmaktadır.

Bağcılar Düğün Salonları Fiyatları

En İyi Bağcılar Düğün Salonları

Çiftlerin hayatında bir dönüm noktası olan düğünler çeşitli paketler halinde verilmektedir. Örnek bir paket verilecek olursa, davetlilerin ve çiftlerin masa ve sandalyelerinin süslenmesi, katlı pasta, gelin yolu, içecek, orkestra, gelin masası, kamera, fotoğraf, albüm, sinevizyon, poster, konfeti, meşale, volkan, dilek balonu sayılabilir. Bazı Bağcılar düğün salonları ise zeybek gösterisi, Ankara oyun havaları, Karadeniz horonu gibi geleneksel oyunlara sahne olmaktadır.

En İyi Bağcılar Düğün Salonları

Bu konuda profesyonel halk dansları organizasyonlarından hizmet alınabilmektedir. Ayrıca DJ’li organizasyonlar söz konusu olabilir. Fiyatlar hafta sonu ve hafta içi günlerde farklıdır. Yemekli düğünler ile kokteyl düğünler de farklı fiyatlara sahiptir. Örneğin hafta sonu yemekli bir düğün kişi başı 50 TL ile 250 TL arasında değişmektedir. Hafta içi bu fiyatlar 30 TL ile 180 TL arasında değişiyor. Kokteyl düğünler hafta sonu 30-150 TL, hafta içi 20-125 TL arasındadır. Avrupa Yakası’nda gerçekleştirmek istediğiniz düğününüz için sizleri Fatih Düğün Salonu Alternatifleri sayfamıza da bekleriz!

Yanıtla