Özel gecelerin vazgeçilmez kıyafeti abiyeler, vücut yapısı ve mevsimine göre herkesin tercihi olmaya devam etmektedir. Kimi zaman “tuvalet” giyimle karıştırılır. Abiye daha ziyade özel geceler için tasarlanan uzun ve genelde koyu renkli modellerdir. Tuvaletler ise daha ziyade gelinlik havasını taşır. Kimi modacılara göre abiyeler Ortadoğu havası estirirken tuvaletlerde ise Avrupa çizgileri bulunmaktadır. Nişanlarda abiye tercih edilirken tuvaletler genellikle düğünlerde daha çok revaçtadır.

Gelinlik ve Moda Evlerini Keşfetmek İçin Tıklayın

En İyi Abiye Moda Evleri

En şık ve en konuşulan davetli olmak isteyenler abiye moda evleri tarafından sunulan zengin tasarım seçeneklerini takip ederler. Bu bakımdan, kendi tasarladıkları ürünlerin yanı sıra siparişe özel abiye diken moda evleri de mevcuttur. Modanın izini sürenler ve aynı anda tarzından ödün vermeyenler abiye moda evleri bakımından da en kıymetli müşteri statüsündedir. Ne tür bir abiye istediğini bilenler hem kendileri hem de moda evi çalışanları için rahat bir alışveriş atmosferi oluşturur. Bu konuda herhangi bir fikre sahip olmayanların mağaza mağaza gezerek yorgunlukla sonuçlanan bir alışveriş yapmaları yüksek bir ihtimaldir. Düğün, parti ve kutlamalarda boy göstermek için çıkılan bu yolda bol alternatifler söz konusudur.

Abiye Moda Evleri ve Seçenekler

En İyi Abiye Moda Evleri

Katılım sağlanan etkinlikte göz zevkine hitap eden tasarımlara sahip abiye moda evleri aynı kıyafetle pek çok düğün, nişan, parti, doğum günü ve kına gecesine gitmekten sıkılanlara da yol gösterme misyonuna sahiptir. Abiye modası konusu da sezon açılışıyla beraberinde yenilikler getiren bir kavram olarak moda dünyasında yerini almıştır. Kimse modası geçmiş bir abiye ile rüküş bir görünüme sahip olarak davete katılmak istemez. Bunun için abiye moda evleri arasında kendisine uygun ve moda tasarımlara sahip olanları abiyeleri arasında vücuduna, yaşına ve etkinliğin mevsimine uygun tercih yapılması gerekir.

Renk seçimi de en az vücut, yaş ve mevsim şartları kadar önem taşıyan bir konudur. Abiye modelleri arasında siyah ve mavinin koyu tonları her zaman en çok tercih edilen renkler olmuştur. Siyah renk bir asalet kattığı gibi mavi renk de gecenin çekiciliğini katmaktadır. Renk tercihi ile birlikte kuyruklu, derin yırtmaçlı, sırt dekolteli ve pullu – payetli olanlar arasında bir seçim yapmak gerekecektir. Kimileri için de saten abiyeler her zaman tercih sebebidir.

Abiye Moda Evleri ve Tavsiyeler

En İyi Abiye Moda Evleri

Şifon abiyeler de abiye moda evleri tarafından önerilen modeller arasındadır. Özellikle “uçuş uçuş” duran şifonlar, giyim zevkine göre tercih edilebilir. İşlemeli ve dantel detaylı abiyeler ile birlikte sırtı açık modeller de abiye seçenekleri arasında bulunmaktadır. Davetin niteliğine göre abiye seçimi de önemlidir. Arkadaşların katılımıyla eğlenceli bir partiye katılım ile bir “business” temalı bir kutlama partisi ve kokteyl arasında konsept bakımından büyük farklar bulunmaktadır. Davetin tarzı ne olursa olsun tarzın yansıtılmasından da geri durulmamalıdır.

En İyi Abiye Moda Evleri

Elbise ve tarz, şartlar ne olursa olsun ayrılmaz bir ikilidir. Bu bakımdan moda evi tercihi yapılırken profesyonellerle çalışmaya, tarzınızı yansıtan modellere yönelmeye, modayı yakından takip etmeye dikkat etmek gerekir. Sunulan modellerin mevsim koşullarına uygunluğu, vücutta beğenilen kısımları ön plana çıkarması, ayrıca zengin renk skalasına sahip olması da diğer önemli hususlar arasındadır. Ayrıca vücut şekillerine göre abiye tercihi yapılması konusunda, boyun kısmını, bel kısmını, göğüs ve kalça kısımlarını gizleyen veya ön plana çıkaran, kısaca ustalık kokan işçiliğe sahip modellere sahip olması da hayati önem arz eder. Çünkü müşteri memnuniyetine giden yol budur.

Moda evlerinde sadee abiye değil, gelinlik modelleri de mevcuttur. A kesim, prenses, balık model ve daha bir sürü model çeşitliliği olan gelinlikler hakkında bilgi edinmek çok önemli bir husustur. Siz de modellerin isimleri ve vücut tipiniz ile uyumluluğu hakkında bilgi edinmek isterseniz Gelinlik Model İsimleri sayfamıza bekleriz.

Yanıtla