Ankara’nın Gölbaşı ilçesi, yemyeşil kır bahçeleri ve Mogan Gölü manzarası ile görenleri kendine hayran bırakan düğün mekanlarıyla öne çıkıyor. Kır düğünü konseptini en güzel yansıtan salonlar bu ilçede yer alıyor. Gölbaşı düğün salonları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsan doğru yerdesin. Senin için ilçenin en sevilen salonlarını yakın kadraja aldık.

Gölbaşı düğün salonları fiyatları ne kadardan başlıyor? Gölbaşı’nın en iyi kır düğün mekanları hangileri? Bu sorular senin de aklını meşgul ediyorsa yazımızı okumaya devam edebilirsin.

Gölbaşı Düğün Salonları ve Fiyatları

Gölbaşı Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Gölbaşı’nda kapalı düğün salonu arıyorsan sana birbirinden güzel mekan önerilerimiz olacak. Bu mekanlarda kalabalık davetler düzenleyebileceğin gibi, aile arasında nişan ve kına gecesi gibi etkinliklerinde de tercih edebilirsin.

Gölbaşı düğün salonu fiyatları kişi başı ortalama 30 – 50 TL aralığından başlıyor. Bu fiyatlar minimum başlangıç fiyatları olup, aldığın hizmetlere ve davet gününe göre değişebiliyor. Ortalama paket fiyatlarının ise 3.000 – 5.000 TL aralığından başladığını da eklemek isteriz.

İşte senin için listelediğimiz Ankara Gölbaşı’nın en güzel açık ve kapalı düğün salonları!

Hera Düğün Salonu

Gölbaşı Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Gölbaşı’nın en çok tercih edilen düğün salonları arasında yer alan Hera Düğün Salonu incelememizin ilk durağı olarak karşımıza çıkıyor. Bu şık salonda hem açık hem de kapalı davet salonları bulunuyor. Açık alanda 2000, kapalı alanda ise 1200 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor.

Hera Düğün Salonu benzersiz bir göl manzarası sunuyor. Kına gecesi ve nişan gibi organizasyonlara özel dekorasyon ve etkinlik danışmanı sağlayabiliyor.

Hera Düğün Salonu Fiyatları

Hera Düğün Salonu, Gölbaşı bölgesindeki en uygun fiyatlı mekanların arasında yer alıyor. Yemeksiz düzende kişi başı 10 TL’den başlayan fiyat seçenekleri sunuyor.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 30 TL 50 TL
Kokteyl 10 TL 30 TL

Mekanın Avantajları

 • Hera Düğün Salonu’nun öne çıkan özelliklerinden ilki cam tavan özelliği oluyor. Mekanın cam tavanı ve duvarlardaki cam kaplamaları ile Gölbaşı manzarası düğününe renk katıyor.
 • Bir diğer avantajı ise ücretsiz otopark alanı oluyor. Otoparkının ise 750 araç kapasiteli olduğunu eklemek isteriz.

Hera Düğün Salonu adresi: Karşıyaka, 768. Sk. no:8, 06830 Gölbaşı / Ankara.

Ücretsiz Teklif Al

Yess Düğün Salonu

Gölbaşı Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Gösterişli dekorasyona ve gold renk tonlarına aşıksan sana harika bir önerimiz var. Yess Düğün Salonu, şık dekoru ve yenilenen dizaynı ile adeta büyük otellerin balo salonlarını andırıyor. Üstelik düğün fiyatları, bölgenin en uygun alternatiflerinden biri olarak gösteriliyor.

Yess Düğün Salonu’nda kapalı alan ve açılır kapanır tavan özellikli bir davet bölümü yer alıyor. Kapalı alan 500, açılabilen alan ise 750 kişilik davetler için ideal.

Yess Düğün Salonu Fiyatları

Kaliteli hizmet illa ki yüksek fiyatlarda verilecek diye bir kural yok. 🙂 Yess Düğün Salonu’nda kişi başı 30 TL’den başlayan fiyatlarla organizasyon düzenleyebilirsin.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 50 TL 80 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Mekanın Avantajları

 • Yess Balo Davet’i rakiplerinden ayıran özelliklerinden biri kendi organizasyon ekibi ile çalışıyor olması. Yani davet planlaması için ekstra masraf yapmana gerek kalmıyor.
 • Mekan yemekli düğünlere ev sahipliği yapabiliyor. Menü tadım imkanı ile kendine en uygun seçenekleri bulabilirsin.

Yess Düğün Salonu adresi: Karşıyaka, 730/1. Sk. no 5, 06830 Gölbaşı / Ankara.

Ücretsiz Teklif Al

Kronos Hotel

Gölbaşı Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Gölbaşı’nda düğün yapmak için otel arıyorsan Kronos Hotel tam sana göre. Sahilyolu Caddesi üzerinde yer alan bu şık mekan, açık ve kapalı düğün mekanı arayanlar için ideal.

Mogan Gölü manzarasını en güzel gören noktalardan birinde konumlanan Kronos, şık dekorasyonu ile de ilgi çekiyor. Beyaz tonlarının ağırlıkta olduğu süslemeleri, konsept türüne göre değiştirilebiliyor.

Kronos Hotel Düğün Fiyatları

Otelde düğün fiyatları için kişi başı 50 TL’den başlayan menü seçeneklerini burada bulabilirsin.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 80 TL 100 TL
Kokteyl 50 TL 80 TL

Mekanın Avantajları

 • Gölbaşı otelde düğün denilince ilk akla gelen isim olan Kronos Hotel, çiftler için balayı suiti hazırlayabiliyor.
 • Dilersen otel senin için fotoğrafçı ayarlayabiliyor. Dilersen de kendi tercih ettiğin bir fotoğrafçı ile çalışman mümkün.

Kronos Hotel adresi: Sahil Yolu Cad., Konya Yolu 363 No:2, 06830 Gölbaşı / Ankara.

Ücretsiz Teklif Al

Gölbaşı manzarasında benzersiz bir dış çekim için: Ankara’nın en iyi düğün fotoğrafçıları burada!

Şelale Düğün Salonu

Gölbaşı Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Açık ve kapalı alanda hizmet veren Şelale Düğün Salonu, uygun fiyatlı Gölbaşı düğün mekanları arasında yer alıyor. Açık alanında orta bölümünde mini bir havuzu bulunan Şelale, adı gibi ferah bir atmosfer sunuyor.

Mekan, kendi orkestra ekibi ile çalışıyor. Ankara düğünlerinin olmazsa olmazı canlı müzik eşliğinde eğlenceli bir gece seni bekliyor.

Gölbaşı Şelale Düğün Salonu Fiyatları

Yenilenen dekorasyonu ile göz bebeği haline gelen Şelale Düğün Salonu’nun fiyatları kişi başı ortalama 30 TL’den başlıyor.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 50 TL 80 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Mekanın Avantajları

 • Mekanın iklimlendirme sistemleri sayesinde kapalı alanında yılın her mevsimi düğün yapılabiliyor.
 • Konsept davetler için dışarıdan dilediğin organizasyon firması ile çalışma şansın bulunuyor.

Bahçeli Park Düğün Salonu

Gölbaşı Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Bahçelievler Mahallesi üzerinden konumlanan Bahçeli Park Düğün Sarayı yüksek tavanlı ve kolonsuz yapısıyla bölgenin en sevilen düğün salonları arasında yer alıyor. Duvarlarında cam kaplama bulunan mekan 750 kişiye kadar davetliyi rahatça ağırlayabiliyor.

Yalnızca düğün etkinlikliklerinde değil, Gölbaşı kına mekanları denilince de öne çıkan isimler arasında yer alıyor. Samimi bir atmosferde eğlenceli bir gece için buraya güvenebilirsin.

Bahçeli Park Düğün Salonu Fiyatları

Deneyimli yönetim ekibi ile harikalar yaratan mekanın fiyatları da yüzleri güldürüyor. “Uygun fiyatlı olsun, ama kaliteli hizmet olsun.” diyorsan Bahçeli Park’ın kişi başı 30 TL’den başlayan fiyatlarını değerlendirebilirsin.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 30 TL 50 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Mekanın Avantajları

 • Bahçeli Park’ta kişiye özel konsept süsleme yapılabiliyor.
 • Organizasyon danışmanlık hizmeti ile tamamen sana özel bir gece planlayabilirsin.

Bahçeli Park Düğün Salonu adresi: Bahçelievler, 819. Sk. No:77, 06830 Gölbaşı / Ankara.

Ücretsiz Teklif Al

Akalın Düğün Salonu

Gölbaşı Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Gölbaşı’nda havuzbaşı düğün salonu arayanlar buraya! Akalın Wedding Plaza, Karşıyaka – Haymana Yolu üzerinde bulunuyor. Hem açık hem kapalı salon seçeneği sunan Akalın’da her düğün organizasyonu için özenle çalışılıyor.

Akalın’ın havuzbaşı alanında oturma düzenleri havuzu çevreleyecek şekilde hazırlanıyor. Kapalı alanda ise muhteşem bir göl manzarası seni bekliyor. Bölgenin favori mekanlarından olan Akalın’da 2000 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor.

Akalın Düğün Salonu Fiyatları

Uygun fiyatlı havuz başı düğün salonları arasında yer alan Akalın Gölbaşı’nda kişi başı 30 – 50 TL’den başlayan fiyatla kokteyl etkinlikler düzenleyebilirsin.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 50 TL 80 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Mekanın Avantajları

 • Akalın’da after party hizmeti sağlanıyor. Düğünün sonrasında eğlenceyi gecenin ilerleyen saatlerine dek sürdürebilirsin.
 • Menü tadımı imkanı ile sana en uygun menüyü bulabilir, dilersen içeriklerinde değişiklik talep edebilirsin.

Akalın Düğün Salonu adresi: Karşıyaka, Karşıyaka Haymana Yolu Bulvarı, Haymana Yolu Blv. No:1, 06830 Gölbaşı / Ankara.

Ücretsiz Teklif Al

Elit Düğün Salonu

Gölbaşı Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Gölbaşı düğün salonları arasında en çok tercih edilen adreslerden olan Elite Meeting Wedding Hall’s, muhteşem manzarası ve hizmetleri ile seni kendine hayran bırakacak. Açılır kapanır tavan özelliği bulunan mekanda gelin yolu ve gelin damat masası sana özel hazırlanacak.

Haymana Yolu üzerinde konumlanan Elit Düğün Salonu’nun 1000 kişiye kadar davetlini ağırlayabilirsin. Işıklandırma sistemleri ve görsel şovları ile misafirlerine unutulmaz bir gün hazırlayabilirsin.

Elite Meeting Düğün Salonu Fiyatları

Elite Düğün Salonu, farklı bütçelere uygun paket seçenekleri ile Ankaralı çiftlerin gönlünü kazanıyor. 50 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet veren salon, bütçeni zorlamadan en mutlu gününe eşlik ediyor.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 80 TL 100 TL
Kokteyl 50 TL 80 TL

Mekanın Avantajları

 • Elit Düğün Salonu, kır nikahı etkinlikleri için ayrı alan seçeneği sunuyor. Burada kilise düzeninde nikah törenleri düzenlenebiliyor.
 • Açılır kapanır tavan özelliği ile kötü hava koşullarına hazırlıklı bulunuyor. Yani düğün gününde yağmur yağsa bile eğlence hız kesmeden devam ediyor.

Elit Düğün Salonu adresi: Karşıyaka, Haymana Yolu Blv. No:182, 06830 Gölbaşı / Ankara.

Mona Wedding


Uçsuz bucaksız bir doğa manzarası düğününe eşlik etsin ister miydin? Karşıyaka Mahallesi’nde konumlanan Mona Wedding, Mogan Gölü’nü en net gören noktalardan birinde yer alıyor. Mekanın teras bölümü de bulunuyor. Özellikle bahar ve yaz aylarında bu bölüm sıklıkla tercih ediliyor.

Masa süslemelerinde yapay çiçekler ve şamdanlardan yararlanan Mona, dilersen kına geceleri için kına tahtı temini de sağlayabiliyor. Gölbaşı düğün salonları arasında oldukça beğenilen Mona’yı incelemeden karar verme deriz.

Mona Wedding Düğün Salonu Fiyatları

Mona’da düğün fiyatları davet gününe, davet türüne ve menü içeriklerine göre değişebiliyor. Yemeksiz organizasyonları kişi başı 30 – 50 TL’den başlayan fiyatlarla düzenleyebilirsin.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 50 TL 80 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Mekanın Avantajları

 • Mekan düğün pastasını düğün paketlerine ek olarak sağlayabiliyor.
 • Etkinlik sorumlusu ile davet öncesi planlama hizmeti veriyor. Konsept etkinlikler için dışarıdan organizasyon firması ile çalışmana sıcak bakıyor.

Mona Wedding adresi: Karşıyaka, Haymana Yolu Blv. No:149, 06830 Gölbaşı / Ankara.

Ücretsiz Teklif Al

Tüm detaylar sana özel: Ankara’daki en başarılı düğün organizasyon firmalarını buradan inceleyebilirsin.

Mimoza Düğün Salonu

Gölbaşı Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Gölbaşı düğün salonları arasında sade tasarımı ve uygun fiyatları ile öne çıkan Mimoza Düğün Salonu, sunduğu hizmetler ve uygun fiyatları ile seni oldukça mutlu edecek. 750 kişilik misafir ağırlama kapasitesi sunan salonda düğün, kına gecesi, nişan ve diğer özel etkinliklerini düzenleyebilirsin.

Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri sunan mekanda kırmızı et ve beyaz et menülerinden dilediğini seçebilirsin.

Mimoza Düğün Salonu Fiyatları

Kişi başı 10 – 30 TL’den başlayan düğün fiyatları ile Mimoza düğün salonu bütçeni yormayacak seçenekler sunuyor.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 30 TL 50 TL
Kokteyl 10 TL 30 TL

Mekanın Avantajları

 • Mimoza Düğün Salonu, mekan süsleme ve giydirmelerinde senin fikirlerine danışmayı ihmal etmiyor.
 • Otopark ve vale hizmetleri ile davetlilerini park derdinden kurtarıyor.

Mimoza Düğün Salonu adresi: D260, Gaziosmanpaşa, 06830 Gölbaşı / Ankara.

Ücretsiz Teklif Al

Köşk Restaurant Düğün Salonu

Gölbaşı Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Gölbaşı’nda düğün salonu denilince akla ilk gelen isimlerden biri de Köşk Düğün Salonu oluyor. Mekan hem kır bahçesi, hem de kapalı salonu ile hizmet verebiliyor. Ayrıca açık alanında havuz başı düğün konsepti de hazırlayabiliyor.

Aynı zamanda bir restoran olmanın artısı olarak birbirinden lezzetli yemekleri en şık şekilde servis ediyor. Menü tadım imkanı da mekanı çekici kılan özelliklerden biri.

Gölbaşı Köşk Düğün Salonu Fiyatları

Cazip fiyat seçenekleri sunan Köşk Restoran’da kişi başı 30 TL’den başlayan paketleri değerlendirebilirsin. Fiyatların menü seçimine göre değiştiğini de ekleyelim.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 50 TL 80 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Mekanın Avantajları

 • Köşk Düğün Salonu üç farklı davet alanına sahip. Bu sayede aynı anda birden fazla etkinliğe ev sahipliği yapabiliyor.
 • Gece boyu video ve fotoğraf çekimi yapılıyor. Bu hizmet ile mekan seni ekstra fotoğrafçı masrafından kurtarıyor.

Köşk Restaurant Düğün Salonu adresi: Karşıyaka Mahallesi 634. Sk. No:4 Mogan Parkı Yanı, 06830 Gölbaşı / Ankara.

Ücretsiz Teklif Al

Mogan Park Maya


Eminiz ki pek Gölbaşı’nda düğün salonu arayan pek çok çift Mogan Park’ın adını bir kez bile olsa duymuştur. Çünkü bu şık davet alanı, yılların verdiği tecrübe ile her sezon yüzlerce çifti ağırlıyor.

Beyaz ve lacivertin asil tonlarını birleştiren salonunda taleplerine göre düzenleme yapabiliyor. Ayrıca oturma düzeni de yine senin isteklerin doğrultusunda şekilleniyor.

Mogan Park Maya Düğün Fiyatları

Mogan Park’ın düğün fiyatları kişi başı 60 TL’den başlıyor.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 60 TL 120 TL

Mekanın Avantajları

 • Mekan düğün ve kına gecelerine özel paketler hazırlayabiliyor.
 • Fotoğraf ve video çekim ekibi temin edebiliyor.

Mogan Park Maya adresi: Karşıyaka, 3.km, Haymana Yolu Blv. No:48, 06830 Gölbaşı / Ankara.

Ücretsiz Teklif Al

Aradığını bulamadıysan: Gölbaşı’nın en güzel düğün salonlarının tamamını buradan inceleyebilirsin.

Bonus: Gölbaşı Açık Hava Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Gölbaşı Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Gölbaşı düğün salonları incelememiz elbette burada son bulmuyor. Ankara’nın Gölbaşı ilçesi, kır düğünleri için en çok tercih edilen lokasyonlardan biri olarak öne çıkıyor.

İşte Gölbaşı’nı en sevilen kır bahçeleri ve açık hava düğün salonları!

İncek Lilyum Restaurant

Gölbaşı Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Bohem kır düğünü konseptiyle öne çıkan İncek Lilyum Restaurant, sana önereceğimiz kır bahçelerinin başında geliyor. Doğa ile içe içe bir organizasyon için burayı mutlaka listene eklemelisin.

İncek Lilyum’da düğün fiyatları kişi başı ortalama 50 TL’den başlıyor. Bu şık mekanı öne çıkan hizmetler arasında fotoğraf çekimi, yemek servisi, süsleme ve organizasyon sorumlusu gibi detaylar bulunuyor.

İncek Lilyum Restoran adresi: İncek, Turgut Özal Blv. No:53, 06830 Gölbaşı / Ankara.

Ücretsiz Teklif Al

Milli Piyango Tesisleri (Club Anka Garden)

Gölbaşı Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Club Anka Garden, eski adı ile Milli Piyango Tesisleri, Konya Yolu çıkışında Mogan Gölü kıyısında yer alıyor. Kıyı şeridinin en şık mekanlarından olan Club Anka, hem kır düğünü hem de kapalı salon imkanı sunuyor.

Gölbaşı Milli Piyango Tesisleri’nde düğün fiyatları kişi başı ortalama 50 – 100 TL arasında değişiyor. Sahne sistemleri, fotoğrafçı ve orkestra mekan tarafından temin edilebiliyor.

Milli Piyango Tesisleri Anka Garden adresi: Gölbaşı Konya Yolu Çıkışı 2.km Opet Altı (Eski Milli Piyango Tesisleri), 06830 Gölbaşı / Ankara.

Sayıştay Gölbaşı Tesisleri

Gölbaşı Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Sayıştay Gölbaşı Tesisleri, kır düğünü konseptini en iyi yansıtan mekanlardan biri olarak hizmet veriyor. Gölbaşı düğün salonları arasında sosyal tesis olmasının avantajlarından biri olarak oldukça uygun fiyatlar sunuyor. Kişi başı 30 – 50 TL’den başlayan fiyatlarla burada organizasyon düzenlemen mümkün.

Her ayrıntısında sana özel bir düğün istiyorsan bu tesis tam sana göre. Zira kendi organizasyon ekibi ile çalışıyor. Süsleme ve dekorasyon taleplerini bu ekibe iletmen yeterli.

Sayıştay Gölbaşı Tesisleri adresi: Karşıyaka, Eğitim ve Sosyal Tesisleri, Sayıştay, 06830 Gölbaşı / Ankara.

Şahhane Gölbaşı Düğün Salonu

Gölbaşı Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Şahane düğünlerin adresi Şahhane Gölbaşı Düğün Salonu açık alanda 500, kapalı alanda 1000 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Ayrıca bünyesinde kendi fotoğraf ekibi ve orkestrası da yer alıyor.

Şahane Gölbaşı Düğün Salonu’nunda düğün fiyatları kişi başı ortalama 50 – 100 TL arasında değişiyor. Düğün paketleri de bulunan mekan, erken rezervasyona özel dönemler indirimler yapabiliyor.

Şahhane Gölbaşı Düğün Salonu adresi: Bahçelievler, 7, 321. Sk., 06830 Gölbaşı / Ankara.

Botanik Garden


Doğal güzellikleri ile adeta botanik bahçelerini andıran bir düğün mekanı ile devam ediyoruz. Botanik Gardens; kır düğünü, kır nikahı, kına gecesi ve nişan gibi konsept etkinliklerde sıklıkla tercih ediliyor. Gölbaşı düğün salonları arasında belki de en rustik atmosfere sahip olan mekanın burası olduğunu söyleyebiliriz.

Botanik Gardens’ta düğün fiyatları kişi başı ortalama 50 TL’den başlıyor. Yemekli menülerde ise 80 TL’den başlayan menü seçenekleri bulunuyor. Eğer sen de bu şık mekandan yerini ayırtmak istersen aşağıdaki butonumuza tıklayabilirsin.

Gölbaşı Botanik Gardens adresi: Karşıyaka, 4 Km Haymana Yolu Bulvarı No:169, 06830 Gölbaşı / Ankara.

Ücretsiz Teklif Al

Günay Wedding

Gölbaşı Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Modern kır düğünü konseptini en iyi yansıtan mekanlardan olan Günay Wedding, İncek Mahallesi üzerinde konumlanıyor. Uygun fiyatlı kır bahçesi arıyorsan burayı mutlaka değerlendirmelisin.

Şık bir dekorasyona sahip olan açık davet alanı, aynalı masalar ve gazebo ile göz kamaştırıyor. Kendi etkinlik sorumlusu bulunan mekan, süslemede senin taleplerini göz önünde bulunduruyor.

Günay Wedding Gölbaşı düğün salonu fiyatları kişi başı ortalama 80 TL’den başlıyor.

Gölbaşı Günay Wedding adresi: İncek, Turgut Özal Blv. NO: 34, 06830 Gölbaşı / Ankara.

Vilayetler Evi Gölbaşı

Gölbaşı Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Gölbaşı kır düğünü mekanları incelememizde son durağımız Vilayetler Evi oluyor. Türkiye’nin pek çok yerinde şubesi bulunan Vilayetler Evi, açık ve kapalı salonlarında unutulmaz davetlere ev sahipliği yapıyor. Mogan Gölü manzarası, havuz başı alanı ve deneyimli ekibi ile unutulmaz bir gece burada seni bekliyor.

Gölbaşı Vilayetler Evi kır düğünü fiyatları kişi başı ortalama 80 TL’den başlıyor. Aynı zamanda otel olarak da hizmet veren mekanda düğünün sonrası misafirlerinle konaklama şansın da bulunuyor.

Gölbaşı Vilayetler Evi adresi: 366. Sk., Gaziosmanpaşa Mah. No:6, Ankara Konya Yolu 22. Km, 06830 Gölbaşı / Ankara.

Ücretsiz Teklif Al

Daha fazlası burada: Gölbaşı’ndaki diğer kır düğünü mekanlarını buradan inceleyebilirsin.

Gölbaşı düğün salonları incelememizin sonuna geldik. Umarız hayalindeki mekanı bulabilmen için sana yardımcı olmuşuzdur. Mekanlar hakkında ayrıntılı bilgi almak istersen teklif formumuzu doldurabilirsin. Peki senin favori mekanın hangisi oldu? Yorumlarını bizimle paylaşmayı unutma. 🙂

Yanıtla