Güzel bir evlilik teklifi planı yapıldıysa evlilik teklifi hediyeleri arasından doğru olanı seçme zamanı gelmiş demektir. Evlenme teklifi hediyeleri arasından seçebileceklerinizi sizler için bu yazıda derledik. Doğru olanı seçmeden önce karşınızdaki kadının isteklerini tahmin ederseniz doğru bir seçim yapabilirsiniz. Evlenme teklifinin yapılacağı tarih belirlenmeden önce bilgileri toplamaya başlarsanız iyi edersiniz. Bilgileri, kendisinden alabileceğiniz gibi yakın arkadaşlarından da öğrenebilirsiniz. Sürprizi bozmak istemiyorsanız yakın arkadaşlarından bilgi almak daha iyi olacaktır. Kadınların ne istediğini anlamak çok da kolay değil. Evlilik teklifi için hediye seçerken temanıza uygun olmasına dikkat edin. Ay ışığı altında romantik bir evlilik teklifi yaparken vereceğiniz bir oyuncak ayı teklifin ambiyansını değiştirebilir. Şimdi gelelim evlenme teklifi için alabileceğiniz hediyelere.

Yüzük

Evlilik Teklifi Hediyeleri Yüzük

Evlilik teklifi hediyeleri için olmazsa olmaz yüzük; kadınların kalbini açacak anahtardır. Pırlanta bir yüzük kesinlikle karşınızdakini mutlu etmenin yoludur. Hediyenin fiyatı ile doğu orantılı olan yüzüğü seçerken bütçenizi aşmamasına da dikkat edin. Kadın parmağında olacak yüzük erkeklerin güzellik anlayışının dışına çıktığı için seçimi tek başınıza yapmamanız iyi olur. Yine yüzüğü seçerken kadının samimi arkadaşlarından birinden yardım alarak seçiminizi doğrulayabilirsiniz. Evlilik teklifi hediyeleri arasından yüzüğün en önemlisi olabileceğini ve tek başına bile yeterli olabileceğini unutmayın.

Kolye

Evlilik Teklifi Hediyeleri Kolye

Yüzük seçiminizi değiştirerek farklı bir şeyler arıyorsanız ya da yüzükle birlikte bir pekiştirme olarak görebileceğiniz pahalı bir kolye seçebilirsiniz. Evlilik teklifi hediyesi seçerken kolyelere de bakmanızda fayda var. Pırlanta bir kolyenin yüzük kadar değerli olduğunu unutmayın. Kolye seçimi yaparken; ister kendiniz seçin, isterseniz hediyeyi alacağınız kişinin arkadaşlarından birine danışın.

Çiçek

Evlilik Teklifi Hediyeleri Çiçek

Yüzük veya kolye aldıysanız çiçek almayı da unutmayın. Evlilik teklifi için güzel görünen bir çiçeğe ihtiyacınız olacak. Teklifin temasına uygun, aynı zaman da kadının hoşlandığı çiçeği seçin. Romantik bir evlilik teklifi yapacaksanız; kırmızı gül, sade bir teklif için beyaz lale sizin için uygun olabilir. Elinde bir demet çiçek ile diz çökmüş bir erkeğe kim “hayır” diyebilir ki?

Çikolata

Evlilik Teklifi Hediyeleri Çikolata

Kadınların mutluluk kaynağı çikolata evlilik teklifi hediyeleri için uygun olabilir. Mutlu olacak birisini daha da mutlu etmekten zarar gelmeyeceğini düşünebiliriz. Evlenme teklifi etmeden önce sevdiğinizi çikolataya boğabilirsiniz. Sonrasında sürprizinizi yaparak oldukça şaşırması mümkün olacaktır.

Gelinlik

Evlilik Teklifi Hediyeleri Gelinlik

Evlenmeye giden yolda alınacak en doğru hediyelerden birisi olabilir. Her kadın beyaz gelinliğin içinde kendisini hayal eder. Siz de bu hayallerini tamamlamak için orada olabilirsiniz. Bir kadına gelinlik hediye etmek zaten evlilik teklifi ettiğinizi gösterecektir. Tabi ki gelinlik seçimini kendiniz yapamazsınız. Arkadaşlarından birine sormak bile fazlasıyla riskli kadının hangi gelinliği istediğini anlamak için farklı bir yol izlemeniz gerekecektir.

Son Zamanlarda En Çok Ne İstediğini Hatırlayın

Bütün bilinen hediyelerin dışında gerçek bir sürpriz yapmak isteyebilirsiniz. Son zamanlarda yaptığınız konuşmaları hatırlayın. İlk tanıştığınızda bir şeyi çok istediğini söylemiş de olabilir. Hafızanızı biraz yoklayın, yakın çevresine sorun ve öğrenin. Gerçekten çok istediği ve ulaşamadığı bir şeyi sevdiğinize evlenme teklifi hediyesi olarak sunarsanız ne kadar mutlu olacağını düşünün. Bulduğunuzda evlilik teklifi hediyesi olarak kullanabileceğinizden emin olun. Yüzük, kolye kadar sizin gözünüzde de değerli olması oldukça önemli. Örneğin; birkaç ay önce gördüğü bir arabayı çok beğenmiş olabilir. Hediye olarak bu arabayı süsleyerek ona güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Evlilik teklifi hediyesi olarak bir ev bile hediye edebilirsiniz. Karar vermek size kalmış ama unutmayın; kadına verilebilecek en güzel hediye zaten bir evlilik teklifidir. Yazımız hoşunuza gittiyse sizleri Evlilik Teklifi Fikirleri sayfamıza da bekleriz.

Yanıtla