İstanbul’da Avrupa Yakası’nda bulunan Başakşehir ilçesi son zamanlarda düğün salonlarıyla öne çıkan yerler arasında gösteriliyor. Cazip fiyatları ve ayrıcalıklı hizmetleri ile sen de düğününü bu ilçede düzenlemek istersen doğru yere geldin. Başakşehir düğün salonlarını senin için yakın kadraja aldık.

GELİNLİK

Sana Uygun Gelinlik Modelini Bulalım!

Düğününde nasıl bir gelinlik giyeceksin? Geleneksel bir gelin misin yoksa modern bir gelin mi? Testi çöz ve sana en yakışacak gelinliği söyleyelim.

BALAYI

Bize Düğününden Bahset Sana En Uygun Balayını Planlayalım!

Sen sadece arkana yaslanıp bize hayalindeki düğününden söz et, biz de sana en uygun balayını söyleyelim.

KINA GECESİ

Kına Temana Birlikte Karar Verelim!

Kına gecenin teması nasıl olmalı? Testi hemen çöz ve sana en uygun kına konseptini öğren!

EV DEKORASYONU

Düğünü Tasarla Sana En Uygun Ev Dekorasyon Stilini Söyleyelim!

Düğün tercihlerine göre sana en uygun dekorasyon stilini söylüyoruz. Hemen testi çöz ve dekorasyon tarzını beraber keşfedelim.

DÜĞÜN

Düğün Konseptin Ne Olmalı?

Düğününü nasıl bir konseptte planlamak istersin? Seni en iyi yansıtacak düğün konseptini keşfetmek için hemen testi çöz.

SAÇ MODELİ

Düğününde Yapman Gereken Saç Modelini Söylüyoruz!

En özel gününde mükemmel görünmek için nasıl bir saç modeli tercih etmelisin? Testi çöz ve sana en yakışacak saç modelini beraber keşfedelim!

Dilersen hiç vakit kaybetmeden incelememize başlayalım. 🙂

Sahra Davet & Balo Salonları

Başakşehir düğün salonları incelememize Sahra Davet & Balo Salonları ile başlıyoruz. İlk olarak ihtişamlı tasarımıyla dikkat çeken mekan, 750 kişilik kapasiteye sahip bulunuyor. Bu sayede kalabalık davetli listen konusunda endişelenmene gere kalmıyor.

Düğününü özel kılmak adına özen gösteren mekan, gelin damat odasının yanında gelin tagı ve mekan süsleme hizmetlerini de sunuyor. Ayrıca ayrıntılı bir planlama sağlanması adına organizasyon danışmanlığı verebiliyor. Böylece düğününün için tüm detaylar plan dahilinde gerçekleşiyor.

Sahra Davet & Balo Salonları Düğün Fiyatları

Senin için özenle hazırlanan düğün daveti, uygun fiyat aralıkları arasında sunuluyor. İsteğine göre seçebileceğin kokteyl ve yemekli menü seçenekleri de bunuluyor.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli50 TL80 TL
Kokteyl50 TL80 TL

Mekanın Özel Avantajları

 • Lazer ışık şovu, konfeti ve volkan şovu sayesinde konukların eğlenmesi sağlanıyor. ?
 • Gelin damat özel albümü ve aile fotoğrafları hazırlanması ile bu özel gün ölümsüz kılınıyor.
 • Karşılama hostesi ve halkla ilişkiler hostesi atanması sayesinde konuklara özel ilgi gösteriliyor ve herkesin memnuniyeti sağlanıyor.

Sahra Davet & Balo Salonları adresi: Hürriyet Bulvarı, Avrupa Yakası Başak Mahallesi Yiğitler Sokak No:1 Kat:4, 34480 Başakşehir / İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Sular Vadisi Salon Venedik

Düğünün için oldukça ferah bir açık alan ve cam tavanlı kapalı salon sunan Sular Vadisi Salon Venedik, en çok tercih edilen Başakşehir düğün mekanları arasında yer alıyor. Yemyeşil teras alanı 250 kişiye hizmet verebilirken, kapalı alanı 1000 konuğu ağırlayacak kapasiteye sahip bulunuyor.

Catering hizmeti sunan mekan, ek olarak düğün pastası da hazırlayabiliyor. Düğünün için etkinlik sorumlusu sağlanıyor ve konuklarını özenle karşılayacak bir hostes bulunuyor.

Profesyonel standartlarda çalışan çekim ekibi sayesinde düğün boyunca fotoğraf video çekimi yapılıyor ve anılarını ömür boyu saklayabilmen sağlanıyor.

Sular Vadisi Salon Venedik Düğün Fiyatları

Mekanın düğün fiyatları sunulan menü çeşidine göre farklılık gösteriyor. Yemekli ve yemeksiz menüler dışında kokteyl menü de tercihler arasında yer alıyor.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli70 TL75 TL
Kokteyl60 TL70 TL

Mekanın Özel Avantajları

 • Düğün alanının en güzel şekilde süslenebilmesi için yapay çiçek süslemelerinden ve şamdanlardan yararlanılıyor.
 • Cam tavanlı kapalı salonu, farklı mevsim şartlarına uyum sağlayabilen bir düğün mekanı arayan çiftler tarafından fazlasıyla ilgi görüyor.
 • Kalabalık davetlere uygun alan bulunduran mekan, ek olarak 500 araca hizmet verebilen otopark alanı bulunduruyor ve vale hizmeti sunuyor. ?

Sular Vadisi Salon Venedik adresi: Başak Mah. Mevlana Celaleddin Rumi Cd. No 13/1 Başakşehir / İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Kır düğünü mü planlıyorsun? Başakşehir’in en iyi kır bahçelerini hemen incele.

Salon Olimpia

Şık ve zarif görünümünü beyaz iç dekoruyla taçlandıran Salon Olimpia, düğünün için birçok olanak sunuyor. Başakşehir düğün mekanları arasında catering hizmeti sunan nadir mekanlardan olan Olimpia, dilersen menüde değişiklik yapmana olanak tanıyor. Gelin tagı ve gelin yolu süslemeleri hazırlanarak düğünün için tüm istediklerin gerçekleştiriliyor.

Yüksek tavanlı kapalı salonunda 1000 kişiye kadar konuk ağırlanıyor. Masalar özenle süsleniyor, suplalar ve şamdanlar kullanılarak şıklık katılıyor.

Kaliteli ses ve ışık sistemleri sayesinde düğün boyunca eğlencenin duraksız devam etmesi sağlanıyor. ?

Salon Olimpia Düğün Fiyatları

Mekanın düğün fiyatları seçilen menü tarzına göre değişiklik gösteriyor. Aralarından tercih yapabileceğin yemekli ve kokteyl menüler bulunuyor.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli50 TL80 TL
Kokteyl30 TL50 TL

Mekanın Özel Avantajları

 • Gelin odası sunulması sayesinde hazırlıkların tamamlanması noktasında kolaylık sağlanıyor.
 • Etkinlik sorumlusu düğün hazırlıklarında yardımcı olmak için hazır bulunuyor.
 • Sunulan çocuk oyun parkı sayesinde tüm konukların keyifli vakit geçirmesine olanak tanınıyor. ?

Salon Olimpia adresi: Başakşehir Mah. Semt Yiğitler Sk. No: 6/6 Başakşehir / İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Konistan Davet

Başakşehir düğün salonları denilince ilk akla gelen isimlerden olan Konistan Davet, yüksek tavanlı kapalı salonunda 1500 misafire hizmet verebiliyor. Açık alanında da 250 kişilik kapasitesi bulunuyor. Mevsim şartlarından bağımsız olarak düğün düzenleyebileceğin Konistan’da klima ve ısıtma sistemleri bulunuyor.

Konistan Düğün Davet Kongre Salonları, uzman ekibi tarafından hazırlanan enfes menüleri konukların beğenisine sunuyor. Değişiklik veya tadım yaparak menü içeriğinin damak tadına uyduğundan emin olma imkanın da bulunduğunu hatırlatalım.

Düğünün için hiçbir eksik kalmaması adına fotoğraf ve video çekimi yapılıyor. Ayrıca ailen ve sevdiklerinle bol bol eğlenebilmen için DJ ve orkestra temini sağlanıyor.

Konistan Davet Fiyatları

Sana özel olarak birçok imkan sağlayan mekan, bu hizmetleri için uygun aralıkta fiyatlar sunuyor. Kokteyl veya yemekli menü seçenekleri arasından seçim yaparak düğünün için fiyatların belirlenmesi sağlanıyor.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli60 TL90 TL
Kokteyl30 TL50 TL

Mekanın Özel Avantajları

 • Yemek servisi hizmeti dışında özel olarak düğün pastası da hazırlanabiliyor. ?
 • Gelin yolu süslemesi yapılarak düğün için istekler karşılanıyor.
 • Geniş otopark alanı 500 araca hizmet verebiliyor.

Konistan Davet adresi: Başak Mahallesi, Yeşilvadi Caddesi, 5.Etap No 2/2 Ahşap Çarşı Başakşehir / İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Elegance Davet Sarayları (Osmanlı Davet Sarayları)

İsminden de anlaşıldığı gibi görkemli bir tasarımda sahip olan Elegance Davet Sarayları, arzu ettiğin düğüne ulaşabilmen için kaliteli hizmetler sunuyor. Organizasyon danışmanlığı sunulması sayesinde üzerinden büyük bir yük alınıyor ve düğünün tüm detaylarıyla, profesyonel bir şekilde organize ediliyor.

Başakşehir düğün salonları arasında şık görünümüyle göz kamaştıran kapalı salonu tam 1500 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesine sahip. Ek olarak 500 araçlık otopark alanı ve vale hizmeti de bulunuyor.

After party organizasyonu yapabilen mekan, düğün sonrası sevdiklerini yanına alarak eğlenceye kaldığın yerden devam etmeni sağlıyor.

Elegance Davet Sarayları Fiyatları

Mekanın fiyatları uygun aralıkta seyrediyor ve bu sayede müşterileri tarafından beğeni topluyor.

Paket fiyatlardan yararlanmak istersen hafta içi 5.000-7.500 TL aralığında fiyatlar sunulurken hafta sonu 10.000 TL’den başlayan fiyatlar sunuluyor.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli30 TL50 TL
Kokteyl30 TL50 TL

Mekanın Özel Avantajları

 • Aynı anda birden fazla düğün yapabilme olanağı bulunuyor.
 • Catering hizmeti sunulması sayesinde leziz sunumlarla hazırlanan menüler oluşturuluyor. ?
 • Menüde değişiklik ve menü tadımı imkanları da sunuluyor. Ek olarak çocuklara özel ve vejetaryen menü seçenekleri bulunuyor.

Elegance Davet Sarayları adresi: Başak Mh. Hürriyet Bulvarı No:74 (1.Etap) Başakşehir / İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Kuaförüne karar verdin mi?: İstanbul’un en iyi saç ve makyaj tasarımcılarından teklif al.

Bahçeşehir Davet

Başakşehir Düğün Salonları Fiyatları

Bahçeşehir Davet, Başakşehir düğün mekanları arasında birden fazla davet alanına sahip isimlerden biri olarak öne çıkıyor. Bu salonlar arasından istediğini tercih edebilirsin.

Bu özelliği sayesinde aynı anda birden fazla davet düzenleme özelliği de bulunuyor. Mekanda düğünler hafta içi yemekli veya yemeksiz düzenlenirken hafta sonu yemekli davet sunuluyor.

Malima Düğün Davet Organizasyon Salonu ismiyle de anılan mekan, senin ve konuklarının damak zevkine uygun menüler hazırlıyor ve herkesin beğenisine sunuyor. Önceden menü tadımı yapabilir, istediğin noktalarda değişiklik talep edebilirsin. Bu sayede menü içeriğinden emin olman ve memnun kalman sağlanıyor.

Bahçeşehir Davet Fiyatları

Mekanın fiyatları kokteyl ve yemekli menü fiyatları üzerinden oluşturuluyor. Paket fiyatlarını tercih etmek isteyenler için 7.500-10.000 TL aralığında fiyatlar sunuluyor.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli50 TL80 TL
Kokteyl30 TL50 TL

Mekanın Özel Avantajları

 • Özel konsept tasarımı hizmetinden yararlanarak aklındaki yaratıcı fikirlerinin gerçek olmasını sağlayabilirsin.
 • Işık, volkan ve barkovizyon gösterileri kullanılarak görsel şölen oluşturuluyor. ?
 • Çocuklar için oyun alanı sunulması sayesinde konuklarının rahat etmesi ve herkesin iyi vakit geçirmesi sağlanıyor.

Bahçeşehir Davet adresi: Bahçeşehir 2. Kısım Atatürk Bulvarı. 2.Kısım Pazartürk 34488, Başakşehir / İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

İnci Davet Sarayları

İnci Davet Sarayları, sunduğu olanak çeşitliliği sayesinde çiftlerden tam puan alıyor. Salonun tasarımında ağırlıklı olarak beyaz ve altın renklerinin kullanılması ile etkileyici bir görünüm elde edilmiş.

Düğünün boyunca doyasıya eğlenmen için DJ ve orkestra temini sağlayan mekan, konuklarının keyifli vakit geçirmesini hedefliyor.

Kapalı salonunda 1000 kişiye kadar konuk ağırlanabilen mekanın ayrıca 75 araca hizmet verebilen otopark alanı ve vale hizmeti bulunuyor.

Gelin tagı ve mekan süsleme hizmeti senin isteklerine ve tarzına uygun olacak şekilde oluşturuluyor.

İnci Davet Sarayları Düğün Salonu Fiyatları

Mekanın düğün fiyatları uygun aralıkta sunuluyor. Bu sayede bütçe dostu hizmet sağlanıyor.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli50 TL80 TL
Kokteyl30 TL50 TL

Mekanın Özel Avantajları

 • Hostes atanması sayesinde konukların özel olarak sıcak bir şekilde karşılanıyor.
 • Klima ve jeneratör kullanılarak mevsim şartlarının önemsiz olması sağlanıyor. ☀️
 • Çocuk eğlence alanı bulunması sayesinde küçük konukların da iyi vakit geçirmesi sağlanıyor.

İnci Davet Sarayları adresi: Başakşehir 1.Etap Hürriyet Bulv. No:76 Başakşehir / İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Banquet Deluxe Bahçeşehir

Başakşehir Düğün Salonları Fiyatları

Banquet Deluxe Bahçeşehir, sunduğu hizmetler ve şık dekorasyonu ile çiftlerden tam not alıyor. Kapalı salonu, açılıp kapanabilen çatısı sayesinde düğün alanına farklı bir hava katıyor ve mevsim şartlarına göre kullanım kolaylığı sunuyor.

Kişiye özel konsept oluşturabilen mekan, aklında yaratıcı fikirler olan veya düğünü için farklılık arayan kişiler için biçilmiş kaftan. After party alanı sunan ve organize eden mekan, düğün sonrası eğlenceye kaldığın yerden devam etmene imkan tanıyor.

Banquet Deluxe Bahçeşehir Düğün Salonu Fiyatları

Mekanın kokteyl ve yemekli menü çeşitleri bulunuyor. Hafta içi fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli50 TL120 TL
Kokteyl50 TL80 TL

Mekanın Özel Avantajları

 • Düğünler için vazgeçilmez olan gelin damat odası, gelin yolu ve gelin tagı hizmetleri sağlanıyor.
 • Konukların için karşılama kokteyli sunuluyor. ?
 • 250 araçlık otopark alanı ve vale hizmeti sunuluyor.

Banquet Deluxe Bahçeşehir adresi: Tahtakale Mah. Fırat 1 Cd. No:2 İşmekan Plaza No:2-12 Bahçeşehir 1. Kısım Başakşehir / İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Laviva Garden

Başakşehir Düğün Salonları Fiyatları

Laviva Garden; bünyesinde balo salonu, havuz başı alanı, kır düğünü alanı ve kına salonu barındırıyor. Davet alanlarının çok olması sayesinde aynı anda birden fazla davet düzenlenebiliyor. Kapalı salonu 750 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Ayrıca 250 araçlık otopark alanı ve vale hizmeti bulunuyor.

Yemek servisi sağlayan mekan, senin ve konukların için özel olarak enfes menüler hazırlıyor. Menüye eklemek istediğin bir şey olması durumunda değişiklik isteme imkanın bulunuyor.

Mekan, seni düşünerek organizasyon danışmanlığı sağlıyor. Bu sayede senin için kolaylık sağlanıyor ve düğünün için her adımın istediğin şekliyle ilerlemesi sağlanıyor.

Laviva Balo Salonu Düğün Fiyatları

Mekanda yemekli ve kokteyl menü seçenekleri bulunuyor. Birçok özel olanak bulunduran mekan, bu avantajları senin için uygun bir fiyat aralığında sunuyor.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli80 TL120 TL
Kokteyl50 TL80 TL

Mekanın Özel Avantajları

 • Konfeti, suni kar ve suni sis hizmetleri kullanılarak düğününe renk katılıyor. ?
 • Yemek servisi hizmeti dahilinde özel menüler oluşturulabiliyor. Bunlar arasında vegan, vejetaryen, diyabet ve çocuklara özel menüler yer alıyor.
 • Hayatının bu değerli gününe özel anı defteri hazırlanıyor.
 • Karşılama hostesi misafirlerini güler yüzle salona davet ediyor.

Laviva Garden adresi: Ziya Gökalp Mah. Muhsin Ertuğrul Cad. Ağaoğlu My Word Europe Sit. My Clup Binası, No:3, 34490 Başakşehir / İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Fotoğrafçı mı lazım?: İstanbul’un en iyi düğün fotoğrafçılarını hemen incele.

Ercan Steakhouse

Başakşehir Düğün Salonları Fiyatları

Düğünün için farklılık arıyorsan ve senin için konuklarına sunulacak menü önemliyse tam yerine geldin! Ercan Steakhouse, müşterileri için inanılmaz lezzetli menüler ortaya çıkarıyor ve düğün gibi davetlere ev sahipliği yaparken hiçbir hizmetten geri kalmıyor.

Kendine özgü ambiansı, özel ışıklandırmaları, dekorasyon ve süslemeleriyle harika bir düğün alanı olarak karşımıza çıkan mekanda 1200 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor. Davetin için özel dekor oluşturan mekan, masalarda şamdanlar kullanarak şık bir düzen hazırlıyor.

Ercan Steakhouse Düğün Fiyatları

Enfes menüler eşliğinde keyifli vakit geçirebileceğin düğünün için uygun fiyatlı hizmetler sunuluyor. Yemeksiz paket fiyatları ise 7.500 – 10.000 TL aralığında bulunuyor.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli50 TL80 TL
Kokteyl30 TL50 TL

Mekanın Özel Avantajları

 • Zengin menü seçenekleri dışında farklı misafirlere uygun seçenekler de bulunduran mekan, istek dahilinde çocuklara özel, diyabet ve vejetaryen menüler de oluşturabiliyor.
 • Önceden menü tadımı yapabilme veya menüde değişiklik isteyebilme imkanın bulunuyor.
 • Mekanın 250 araçlık otoparkı ve vale hizmeti bulunuyor. ?

Ercan Steakhouse adresi: Ziya Gökalp, Atatürk Bulvarı No:112, Başakşehir / İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Başak Salon Sular Vadisi

Başakşehir Düğün Salonları Fiyatları

Sular Vadisi’nde bulunan Başak Salon, doğayla iç içe konumu sayesinde düğünün için harika bir alan sunuyor. Mekan, düğünün için bir etkinlik sorumlusu bulunduruyor ve bu sayede rahat etmeni sağlıyor.

Özel günün için planladığın her ayrıntıya önem veriliyor ve her şeyin istediğin gibi ilerlemesi sağlanıyor. Yemekli menü tercih etmek istersen, senin seçtiğin seçenekler bir araya getirilerek leziz menüler oluşturuluyor.

Başak Düğün Salonu’nun toplam 1000 kişiyi ağılayabilen kapasitesi bulunuyor. İki farklı kapalı salon imkanı sunulan mekanda tüm detaylar sana özel hazırlanıyor.

Başak Salon Sular Vadisi Düğün Fiyatları

Mekan yemekli ve yemeksiz olarak iki menü çeşidi sunuyor. Yemeksiz menüyü tercih edersen fiyatlar hafta içi ve hafta sonu 5.000 – 7.500 TL aralığında seyrediyor.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli10 TL30 TL
Kokteyl10 TL30 TL

Mekanın Özel Avantajları

 • Mekanın otopark alanı 250 araca hizmet edebiliyor.
 • Doğa manzarası sunması sayesinde düğünün için hoş bir manzara eşliğinde keyifli vakit geçirmen sağlanıyor. ?

Başak Salon Sular Vadisi adresi: Başakşehir Mah. 5. Etap Ali Soylu Bulvarı No:35/8 Sular Vadisi Başakşehir / İstanbul.

Salon Altınpınar

Başakşehir Düğün Salonları Fiyatları

Başakşehir düğün salonları incelememizin son durağı Salon Altınpınar oluyor. Konuk ağırlama kapasitesi 400 – 500 kişi aralığında bulunuyor. Gelin odası bulunması sayesinde son hazırlıklarını rahatça tamamlayabiliyorsun.

Altınpınar Düğün Salonu, masa süslemelerinde çiçekler kullanılıyor ve şık bir düğün alanı elde ediliyor. Etkinlik sorumlusu bulunması sayesinde düğünün eksiksiz ilerlemesi sağlanıyor ve planlamanın kontrolü sağlanıyor.

Salon Altınpınar Düğün Fiyatları

Mekanın yemeksiz servis paket fiyatları 3.000 – 5.000 TL aralığında yer alıyor. Yemekli menü tercih etmek istersen de kişi başı 10 TL’den başlıyor.

Sunulan cazip fiyatlar düğün salonu arayan çiftlerin ilgisini çekiyor.

KonseptHafta İçiHafta Sonu
Yemekli10 TL30 TL
Kokteyl10 TL30 TL

Mekanın Özel Avantajları

 • Mekanın en çok öne çıkan özelliği olan uygun fiyatları sayesinde bütçene uygun seçenekler bulman kesinleşiyor.

Salon Altınpınar adresi: Şahintepe Mahallesi, Mahmur Sokağı No:1, 34494 Başakşehir / İstanbul.

Daha fazlası burada: Başakşehir’deki diğer düğün salonlarını buradan inceleyebilirsin.

insert-2

Kır düğünü fiyatları ne kadardan başlıyor?

Buradan şehrinizin en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarını inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Anında Teklif Al

En çok tercih edilen Başakşehir düğün salonlarını derlediğimiz listemizin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Aradığın mekan ve hizmetler konusunda yardımcı olabildiğimizi umuyoruz. Yorumlarını bizimle paylaşmayı unutma. Hayatının bu özel ve heyecanlı yolculuğunda tüm kalbinle mutlu olmanı diliyoruz. ?

Yanıtla