Yeni evlenen her çift ihtiyacı olduğu düğün paketleri için mobilya seçimini önemsemektedir. Düğün davetiye modelleri seçmek kadar ayrıntılı bir detaydır.Tabii ki mobilya masraflı bir iştir. Mobilyalarınızı farklı yerlerden almak yerine paketleri tercih etmek sizin için daha karlı olabilir. Bunları ayrı ayrı yerlere ödemek yerine tek bir yere ödemek sizin için de kolaylık olacaktır.

Düğün Paketleri Mobilyaları

Her firma birçok çeşitte paket mobilyalar hazırlamaktadır. Hangi firma pakete neleri dahil etmiş, paket içeriği ve ödeme planı nasıl bunları internetten araştırarak ya da mağazaları ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Paketleri satın alırken tarzınızdan ödün vermemeye özen gösterin. Hepsi olmasa da belirli eşyaların birbiriyle uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Peki bu paketlerin mobilya içeriğinde ne sunmaktadır size? Gelin birlikte inceleyelim.

Düğün Paketleri Oturma Grupları

Mobilya mağazaları içinde en çok bulunan modern tarz mobilyalardır. Bu paketler yeni evlenecek çiftler için oluşturulduğu için modern görünümlüdür. Mağazadaki çeşitlerden size uygun olanını belirleyerek bir oturma grubu alabilirsiniz.

Düğün Paketleri Mobilya ve Beyaz Eşya

Düğün Paketleri Televizyon Ünitesi

Paket içerisinde televizyon ünitesi de bulunmaktadır. Bu mobilyanın özellikleri  paketin fiyatına göre farklılık gösterebiliyor. Alacağınız televizyon ünitesin oturma grubunuzla uyumlu olmasına dikkat etmenizi öneriyoruz.

Düğün Paketleri Mobilya ve Beyaz Eşya

Düğün Paketleri Yemek Odası Takımı

Yemek odası takımı, oturma grubunuzla aynı oda da yer alacağı için yine aynı tarzda bir mobilya seçimi yapmanızı önermekteyiz. Yemek odasındaki masanın büyüklüğü ve diğer eşyalar alacağınız paketin fiyatına göre değişiklik gösterebilir.

Düğün Paketleri Mobilya ve Beyaz Eşya

Düğün Paketleri Yatak Odası Takımı

Standart bir paket mobilya içeriği genelde oturma grubu, yemek odası ve yatak odası takımından oluşmaktadır. Her şey dahil paketlerde mutlaka olması gereken mobilyalardır. Yatak odası takımı, baza, yatak, başlık ve gardıroptan oluşmaktadır. Küçük komodinler de bu gruba dahil edilebilir.

Düğün Paketleri Mobilya ve Beyaz Eşya

Düğün Paketleri Beyaz Eşya

Bazı firmalar paket içerisine beyaz eşya gruplarını da dahil edebiliyor. Özellikle her şey dahil paketler, mobilyalar ile birlikte beyaz eşyayı da alma imkanını sizlere sunuyor. Firmalar paketlerine belirli bir beyaz eşya grubunu koyuyor ve bu seti almayı zorunlu kılıyor. Fakat bazı firmalar ekstra ücret ile size seçebildiğiniz eşyaları sunmaktadırlar.

Yanıtla