Bir düğün kartına ne yazacağınıza karar vermeye mi çalışıyorsunuz? Damat ve geline tebrikler sunmak için içinizden gelenleri yazmanız yeterli olacaktır. Yakında evlenecek olan çiftin düğün kartları için uzun süre harcıyor ve farklı düşüncelerde bulunuyorsunuz. Fakat ne yazacağınıza bir türlü karar veremiyorsunuz. İyi haber şu ki, bir düğün kartında neyin yazılması gerektiği konusunda zor ve hızlı kurallar yok. Düğün tebrik mesajları, yürekten ve çiftlere evlilikleri için olumlu bir dilek sunduğu sürece, başarılı olacaktır.

Düğün Kartları

Düğün kartlarının, nişanlı veya yeni evli bir çiftin düğüne davet ettiği herkes için alışılagelmiş olduğunu söyleyebiliriz. Geleneksel düğünlerde, konuk kartı düğün salonunda veya posta yoluyla iletmektedir. Fakat böyle bir zaman veya yer sınırlaması yoktur, istediğiniz zaman verebilirsiniz. Küçük bir düğünse ve davet edilmemişsen bir kart gönderebilirsin. Basitçe söylemek gerekirse; düğün tebrikleri herkese açıktır! Kartın kendisine gelirsek eğer, düğün kartları farklı biçimlerde olabiliyor. Kırtasiyelerde bulmak mümkün, ev yapımı kartlarda orjinalliğin birer simgesi ve hatta hediyelere eklenmiş küçük etiketlerden oluşan kartları bile görebilirsiniz. Bahsettiklerimizin hepsi bir düğün kartı olarak geçer ve kabul edilir. Bu yüzden seçim konusunda kendinizi fazla sıkmanıza gerek yok.

Düğün Kartlarınde Ne Yazmalı?

Mükemmel düğün kartları, duygusal, tatlı ve tamamen çifte uyarlanmış olanlardır. Çiftin o anda beklentisi hatırlanmış ve bunu kendilerine layık görmeleridir. Az önce de bahsettiğimiz gibi bununla ilgili belli başlı kurallar yok. Çifte mutluluklar ve iyi dileklerinizi sunmak onlar için gayet tatmin edici bir tebrik şekli olacaktır. Siz sadece içinizden gelenleri samimi bir dil ile ifade edin, bu yeterli olacaktır. Aşağıda ilham alabileceğiniz düğün kartları örneklerini bulabilirsiniz. Bir düğün mesajı hazırlamak için bu örneklerden faydalanabilirsiniz.

Örnekler:

  • Size bir ömür boyu sevgi ve mutluluklar dilerim.
  • Yeni hayatlarınızı birlikte inşa ederken, bu harika yolculukta en iyi dileklerimi sunarım.
  • Gelecek yıllar kalıcı ve sevinç dolu olacak.
  • Bugün birlikte uzun, mutlu bir hayatın başlangıcı olabilir.
  • Düğün gününüzde sevinç, sevgi ve mutluluk dileklerimle.
  • Bugün hissettiğiniz sevgi ve mutluluk yıllar boyunca parlayabilir.
  • En iyi dileklerimle..
  • Sİze çok sevgi ve mutluluklar dilerim.
  • Sizinle birlikte bu günü kutlamaktan mutluyum!
  • Evlilik töreninize bizi davet ettiğiniz için teşekkürler.

Bu örnekler, bu ve benzeri şekillerde çoğaltılabilir. Size fikir vermesi ve yardımcı olması açısından ilgi çekici olanları sizinle paylaştık. Siz kendiniz ifade eden, samimi ve içten dileklerinizi yeni evli çiftlere düğün kartları ile sunabilirsiniz. Düğünde olsanızda olmasanızda, gönderebileceğiniz veya doğrudan kendilerine verebileceğiniz düğün kartları bir gelenek halini almıştır. Sizlerde tebriklerinizi bu şekilde iletebilirsiniz.

Düğün davetiyesi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

 

Yanıtla