Düğün davetiyesi örnekleri için bir araştırma içindeyseniz tebrikler. Güzel bir düğün için hazırlıklara başladıysanız davetiyeniz de sizin için çok önemlidir. Birlikteliğinizin kendine özgü bir karakteri vardır. Bu sebeple seçeceğiniz düğün davetiyesi ilişkinizi yansıtacak nitelikte olmalıdır. Düğün organizasyonunuzun temasına uygun davetiyeyi seçmek size kalmış. Sizin için hazırladığımız düğün davetiyesi örnekleri arasından uygun olanı seçebilirsiniz.

Ahşap Düğün Davetiyesi Örnekleri

Ahşap Düğün Davetiyesi Örnekleri

Düğün davetiyesi örnekleri için seçtiğimiz ilk kategori ahşap modellerdir. Son zamanlar da sıkça tercih edilmeye başlayan bu modeller kesinlikle hoş bir görünüme sahip. Tabi ki bu hoş görünümün bir bedeli var. Diğer modellere nazaran fiyatları biraz dudak uçuklatabilir.

Retro Düğün Davetiyesi Örnekleri

Retro Düğün Davetiyesi Örnekleri

Yakın geçmişe ait modayı ve akımları taklit eden üretimler olarak karşımıza çıkıyor. Çok beğenilen bu modeller de kaliteli ve gramajı yüksek kağıtlar kullanılmakta. Geçmiş de moda olmuş bu davetiyeler bugünü teknolojisi ile sizleri çok hoşuna gidecektir.

Renkli Düğün Davetiyesi Örnekleri

Renkli Düğün Davetiyesi Örnekleri

Renkli kişilikleriniz fazlasıyla eğlenceli bir düğün günü için uygun olabilecek bu modeller tasarım olarak insanlara enerji armağan ediyor. Davetlilerinizin içini açacak bu modellere yönelebilirsiniz.

Renkli Düğün Davetiyesi Örnekleri

Armoni Düğün Davetiyesi Örnekleri

Armoni Düğün Davetiyesi Örnekleri

Kendine has çizgileriyle dikkatimizi çeken bu modeller kaliteli, sade ve zarif davetiye arayanların en çok tercih ettiği modeller arasında yerini alıyor. Yalın tasarımları beğenmemek ve karar vermek gerçekten çok zor.

Armoni Düğün Davetiyesi Örnekleri

İlginç Düğün Davetiyesi Örnekleri

İlginç Düğün Davetiyesi Örnekleri

Eğlenceli ve enerjisi yüksek çiftler özellikle bu modellere göz atmalılar. Davetlilerinizin yüzünde bir gülümseme bırakmak isterseniz seçiminizi bu modellerden gerçekleştirebilirsiniz. Gerçekten çok eğlenceli tasarımları doğru bir davetiye yazısı ile tamamlarsanız pişman olmayacaksınız.

İlginç Düğün Davetiyesi Örnekleri

Yeşil ve Doğa Temalı Düğün Davetiyesi Örnekleri

Yeşil ve Doğa Temalı Düğün Davetiyesi Örnekleri

Ağaçları veya doğayı seviyorsanız bu modellere özellikle göz atmalısınız. Gerçekten yaratıcı tasarımlar aynı zamanda çok da hoş gözüküyor. Düğün davetiyesi örnekleri arasından bu modeller dikkatinizi çekiyorsa gerçekten bir doğa aşığıysanız sizlere bir tavsiye de bulunabiliriz. Son zamanlarda moda olan bir davetiye çeşidi ise klasik bir davet yerine çağırılacak kişilerin adına bir ağaç diktirmek. Doğaya ve çevreye olan duyarlılığımızı gösterirken aynı zamanda güzel bir davetiye sahibi de olabilirsiniz.

Düğün davetiyesi örnekleri yazımızda sizler için en çok tercih edilen ve özel tavsiyelerimizin bulunduğu birkaç örnek verdik. Düğün davetiyenizi seçerken seçiminizin sizi yansıtacağını unutmayın. Tarzınız olmadığını düşündüğünüz modellere göz atmakta da fayda var. Çok fazla tasarım bulunduğu için iyi bir araştırma yapmayı unutmayın. Düğün davetiyesi örnekleri arasından size uygun olan tasarımı bulamadıysanız ve tercih yaparken içiniz rahat etmeyecek ise özel davetiye tasarımı yapan kişiler ve firmalar bulunmaktadır. Kendinizi anlatarak ya da ilişkinizi analiz ederek size uygun davetiye bastırmak da mümkündür. Tabi ki bu tarz bir tasarım hazır modellere göre biraz daha pahalı olacaktır. Bütçenizi de iyi ayarlamayı unutmayın.

Yanıtla