Birlikteliğinizin resmileştiği bu özel günde, misafirlerinize dağıtıp, düğününüzü duyuracağız düğün davetiyesi oldukça önemlidir. Düğün davetiyesinin tasarımı ve içerisinde yer alan düğün davetiye sözleri hem sizin hem de düğününüzün nasıl bir organizasyon olacağını belirten önemli bir materyaldir. Bu nedenle, nasıl bir düğün davetiyesi yaptıracağınıza karar veremediyseniz yazımızın detaylarını okuyarak kendinizi ait bir tarzda düğün davetiyesini hazırlatabilirsiniz.

Düğün Davetiye Sözleri

Düğün davetiyesinin tasarımı kadar içerisinde, misafirlerinizi düğüne çağıran sözlerin seçimi de çok önemlidir. Size yardım edecek yol haritası olacak farklı tarzda düğün davetiyesi yazılarına buradan göz atarak, seçimizi yapabilirsiniz.

Düğün Davetiye Sözleri

En Güzel Düğün Davetiye Sözleri

En güzel düğün davetiyesi sözleri, düğününüzün konseptine uygun, çiftlerin karakterini yansıtan nitelikte olandır. Düğün organizasyonlarında konsept bütünlüğü sağlamak, her zaman daha hoş ve şık bir duruş oluşturur. Sizde seçimizi yaparken kendi zevkinizi, düğün konseptinize uygun nitelikte şekillendirerek, davetlilerinize hitap edebilirsiniz. Bunun için nasıl bir düğün konsepti oluşturacağınızı belirlemiş olmanız ya da tüm bunları kafanızda oturtturup planlarınız dahilinde seçimlerini yönlendirmeniz oldukça yerinde bir karar olacaktır.

Düğün Davetiye Sözleri

En çok tercih edilen 2018 yılı en güzel düğün davetiyesi sözlerinden bazıları şunlardır;

-Bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

-Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umudu ve dileğiyle ortak yaşantımıza adım attığımız bu günde bizimle olmanızı dileriz.

-Düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Evet, Evet, Evet… Belki yüzlerce kez söyledik.

Bizi evlendirecek olan Eveti söylerken, aramızda olmanızdan mutluluk duyacağız.

Düğün Davetiye Sözleri

Gördük,beğendik,gönül verdik birbirimize, söz verdik ömür boyu beraberliğimize.

İşte o an geldi,biz evleniyoruz. Hayat limanından kalkan vapura biniyoruz.

Ömür boyu sürecek bu yolculuğa çıkarken, Bizi uğurlamanızı istiyoruz.

Biz çok mutluyuz. Yerimizi bizim gibi sevenlere bırakıyoruz.

Düğün Davetiye Sözleri

Bir tutkudur yaşamak, yaşamın tüm güzelliklerini hissetmek ve paylaşabilmek.

Biz de mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyor, düğün törenimize onur vermenizi diliyoruz.

Bir elmanın iki yarısıyız biz, yarısı bu koskoca dünya.

Bir elmanın yarısı biz,

Yarısı sen, yarısı ben, ikimiz…

Aramızda olmanız dileğiyle…

Düğün Davetiye Sözleri
Sevgi çemberi yakalanmaz dense de, sevgililer kavuşmaz denilse bile

Biz sevdik kavuştuk birbirimize, darısı tüm sevenlerin başına

Bizi sevenler buyursun düğünümüze

Düğün Davetiye Sözleri

Sizin için seçtiğimiz en güzel düğün davetiyesi sözlerine buradan ulaşarak, seçimizi yapabilirsiniz. Düğün organizasyonunuz için gerek ne varsa Düğün Hazırlıkları Rehberi‘ne tıklayarak bilgi edinebilirsiniz.

Düğün Davetiye Sözleri

Dini Düğün Davetiye Sözleri

Düğün Davetiye Sözleri

Dini bir düğün töreni gerçekleştirecekseniz davetiyenizin de dini sözlerle süslenmiş olması bir bütünlük yaratır. Dini düğün davetiye sözleriyle hazırlanmış özel bir davetiye ile düğününüzü misafirlerinize bildirebilir düğün töreninize hoş sözlerle davet edebilirsiniz. Dini düğün davetiyelerinde genel olarak kullanılan belli başlı dini sözler oldukça rağbet görmektedir. Bu nedenle çiftler seçimlerini bu yönde yapmaktadırlar.

Düğün Davetiye Sözleri

Dini düğün davetiye sözleri ile hazırlanmış bir davetiye, tasarım ve konsept olarak da dini semboller kullanılarak da hazırlanmaktadır. Çiftler tarafından dini sözlere sahip davetiyeler genel olarak bu şekilde daha çok tercih edilmektedir

Düğün Davetiye Sözleri

Dini davetiyeler genel olarak Besmele-i Şerif,  tuğra, lale deseni, hat sanatı gibi İslami nitelikli veya Osmanlı ‘ yı çağrıştıran detaylar ile süslenir. Düğün davetiye sözlerinde de ayetler, hadisler ve Mevlana gibi tanınmış kişilerin sözlerine yer verilir. Düğün davetiyesi yazıları genel olarak kısa olarak tercih edilse de, dini içeriğe sahip davetiyelerde düğün davetiyesi yazıları daha uzun olur. Dini düğün davetiye sözlerine fikir almanız için birkaç örnek verelim;

Düğün Davetiye Sözleri

Bu anlamlı günümüzde düzenlemiş olduğumuz düğünümüzde sizleri de hayır dualarınızla birlikte aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Düğün Davetiye Sözleri

Allah (c.c.) Buyuruyor ki:

Aranızdaki bekarları kendinizden ve cariyelerinizden iyi davranışlı olanları evlendirin.

Eğer bunlar fakir iseler, Allah kendi lütfu ile onları zenginleştirir.

Allah (Lütfu) geniş olan ve (her şeyi) bilendir. (Nur 32)

Düğün Davetiye Sözleri

Yüce Rabbimizin bize bahşettiği bu kısa ömrün

Nadide günlerinden biri olan

Düğün törenimizde sizleri de aramızda görmek bize mutluluk verecektir.

Düğün Davetiye Sözleri

Allah’ın emridir yaşantı böyle, mesut olmamıza sen dua eyle, gelip düğünümüze şeref eyle, gelmeyen dostlara selam söyle, bekliyoruz sizleri, unutmayın bizleri. Birbirini sevenler için nikah kadar güzel bir şey görülmemiştir. (Hadis-i Şerif)

Düğün Davetiye Sözleri

Allah (c.c)’in emri sevgili Peygamberimiz (s.a.v)’in sünneti yerine getirmek İslam toplumunun temelini oluşturan Aile’yi teşekkül ettirmek için ilk adımı atmış bulunuyorlar. Bu hayırlı günde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Düğün Davetiye Sözleri

Peygamberimiz buyuruyor ki; Kim benim sünnetimden yüz çevirirse benden değildir. Muhakkak ki nikah (evlenmek) benim sünnetimdir. Öyleyse beni seven sünnetimle sünnetlensin. (Buhari ve Müslim)

Allah’a bağladık özümüzü, Peygambere verdik sözümüzü, Mevlam ak eylesin yüzümüzü, buyurun dostlar gelin, beraber yapalım düğünümüzü.

Düğün Davetiye Sözleri

Komik Düğün Davetiye Sözleri

Düğün Davetiye Sözleri

Eğlenmeyi seven esprili çiftler için komik davetiye sözleri iyi bir seçim olacaktır. Davetlileri sözleriyle gülümsetecek sözcüklerden oluşan renkli, eğlenceli bir davetiye için buradan beğeneceğiniz davetiye sözlerinden birini seçerek sizde davetiyenizde kişiliğinizi yansıtabilirsiniz.

Düğün Davetiye Sözleri

Düğün davetiye sözleri, evlenmeye adım atmış çiftlerimiz tarafından özenle seçilir. Komik içeriğe sahip davetiyeler çiftlerin mutluluğunu ortaya koyar. Genç ve esprili çiftler son dönemlerde hem tasarım olarak hemde içerik olarak bu tarz davetiyelere yönelmiş durumdadırlar.

Düğün Davetiye Sözleri

Düğün davetiyesi yazıları, çiftlerimiz yaşlandığında ileri ki dönemde düğün hatıralarına dönüp baktıklarında akılda yer edecek sözcüklerdir. Esprili bir dil kullanılarak hazırlanmış davetiyelerde dikkat çekici düğün davetiye sözleri hem çiftlerin hem de davetlilerin unutmayacağı bir gün olarak akıllarda kalır.

Düğün Davetiye Sözleri

Herkes takmış eşini koluna. Bizim ne eksiğimiz var dedik, sonunda haydi bizde evlenelim düşman çatlasın, dostlarda keyifle bizi alkışlasın. Şaka bir yana, çok sevdik birbirimizi. Düğün kurduk bekliyoruz hepinizi…

Düğün Davetiye Sözleri

Leyla ile Mecnunu görmemiş, Kerem ile Aslıyı duymamış,

Ferhat ile Şirini bilmiyor olabilirsiniz.

Titanik’i de seyretmediyseniz.

Bu fırsatı sakın kaçırmayın.

Bu büyük aşkın nikâh/düğün gecesinde/gününde,

Bizleri onurlandırmanız dileğiyle…

Düğün Davetiye Sözleri

Erkek Tarafı: Oğlumuz şahanedir

Kız Tarafı: Kızımız bir tanedir.

Tarafını Seç, Düğüne Gel!

Yıllardır ne zaman evleneceksiniz sorularına alternatif cevaplar bulmaktan yorulmuş, evlenmeye karar vermiş bulunmaktayız. Sizleri de bu evliliğe dair ilk adımımızda yanımızda görmekten kıvanç duyarız.

Düğün Davetiye Sözleri

Fevkalade bir gecede, gündüzün makyajının aktığı vakitlerde,

İki insanın bir araya gelmesini görmekten ziyade;

Beyaz ve siyahın, çikolata ile kaymağın,

Yani mutluluğun dans edişine şahit olmak isterseniz şayet,

Sizleri düğünümüzde görmekten onur duyacağız.

Bizi mutluluğa uğurlar mısınız?

Düğün Davetiye Sözleri

Birbirlerini seven ve evlenmeye karar veren iki gencin trajikomik evlenme hikayesi. Sakın kaçırmayın!

Mutluluk oyununda sahneleri birleştirdik. Ve bugün perdeyi açıyoruz.

Tek perdelik bu oyun siz salonu terk ettikten sonra da sürüp gidecektir.

Ve perde, yaşam bizi ayırıncaya kadar inmeyecektir.

Bu iki kişilik oyunun galasında hep birlikte olalım.

Düğün Davetiye Sözleri

Anlamlı Düğün Davetiye Sözleri

Davetiyenizi aşkınızın büyüsünü yansıtan sözcüklerle süslemeye ne dersiniz? Anlamlı ve romantik sözcüklerle hazırlanmış düğün davetiye sözleri ile aşkınızı anlatın. Aşk dolu metinler ile yaşadığınız aşkı davetlilere davetiyenizle yansıtın!

Düğün Davetiye Sözleri

Hayatınızı birleştirdiğiniz bu özel günü daha da anlamlı hale getirecek sözcüklerle süslenmiş davetiyeler ile aşkınızın anlamını misafirlerinizle paylaşın! Bir ömür boyu birlikteliğe adım attığınız bugüne, yıllar sonra baktığınızda hatıra olarak kalacak düğün davetiyenizi anlamlı sözler ile süsleyin!Anlamlı sözcükler ile hazırlanmış düğün davetiyesi yazıları, evlenecek çiftlerin bu özel gününü yıllar boyunca hatırlatacak kelimelerdir.

Düğün Davetiye Sözleri

Düğün davetiye sözleri, evlendiğiniz günün ilk günkü gibi aklınızda kalmasını sağlar. Bu nedenle seçimi oldukça önemlidir. Düğün davetiyesi hazırlayan pek çok noktada, bu gibi yazıların örnekleri bulunur. Çiftler bu örneklerden seçimlerini yaparak kendilerine uygun düğün davetiyesi yazılarını seçerler. İşte bu özel günü hatırlatacak, yıllar sonra akıllardan silinmeyecek aşk dolu sözcüklerden bazıları şunlar:

Düğün Davetiye Sözleri

Kuruyan topraklar yağmuru bekler, karanlık geceler sabahı bekler,

Seven söz verince bir ömür bekler, bu iki genç sizleri düğüne bekler.

Yaşam boyu sürmesini arzu ettiğimiz beraberliğimizin ilk gününü sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Düğün Davetiye Sözleri

Bu hayat güneşi hiç batmayacak,

Kalplerimiz birbirimize hep bağlı kalacak,

Buna yemin ettik hep böyle kalacak,

Bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak,

Sizleri de bekleriz bu mutlu günümüze.

Adını kalbime yazdım gözlerini gözlerime kazıdım kimseyi görmez bu gözler senden başka seviyorum seni delikanlıca, davetiyemiz bütün bizi tanıyanlara.

Birbirini seven bu iki kalbin sonsuzluğa atacağı büyük adımda, siz değerli misafirlerimizi aramızda bulunmak üzere düğünümüze bekliyoruz.

Birbirinin yüreğine sahip çıkan, bir olabilmek için heyecan duyan bu iki gencin düğün töreninde, sizleri aramızda görmekten gurur duyacağız.

Düğün Davetiye Sözleri

İlginç Düğün Davetiye Sözleri

Düğün davetiyelerinde genç çiftler esprili ve ilginç sözcükler kullanmayı severler. Davetlilerin dikkatini çekecek değişik davetiye konseptiyle bir bütün haline getirilmiş, ilginç davet sözcükleri oldukça davetliler gözünde sevimli bir hava yaratacaktır. Eğlenmeyi seven çiftler için bu tarz değişik davetiye yazılara oldukça dikkat çekici bir seçim olacaktır. Birlikte ilginç düğün davetiye sözcüklerine bakalm;

Düğün Davetiye Sözleri

Aşk mucizeyse eğer; senden daha büyük bir mucize düşünemiyorum.

Ben ömrümün geri kalanını, hayatımın en büyük mucizesi ile geçirmek istiyorum.

Dostlarımın mucizemle hayatımı birleştirdiğime şahitlik etmelerinden onur duyuyorum.

Düğün Davetiye Sözleri

Ben kattım sana biraz,

Öyle sevdim seni.

Çünkü sen de bensiz;

O kadar güzel değilsin hani…

Özdemir Asaf

Düğün Davetiye Sözleri

Kadınmış derler

Adamı deli eden.

Sen ne dersen de,

Yine kadındır deliyi de adam eden.

Can Dündar

Düğün Davetiye Sözleri

Gönülden birbirimizi seviyoruz, kalbimiz bir buna inanıyoruz.

Bekarlığa veda edip, işte bugün evleniyoruz.

Düğünümüze sizleri de bekliyoruz.

Düşüncemiz evlenip yuva kurmak,

Dileğimiz ömür boyu mesut olmak,

Niyetimiz ebedi beraber kalmak,

Arzumuz bu mutlu günümüzde tüm dostlarımızı aramızda görmek

Fısılda bana sevgini sende buldun dengini kabul oldu dileğin mesut olalım meleğim

Düğün Davetiyelerinde Yazı Fontu Seçimi

Düğün Davetiye Sözleri

Davetiyelerde font olarak genelde italik ve el yazısı fontlar tercih edilir. İnce ve italik yazı fontlarıyla şık ve sade bir görünüm elde edilebilir. Düğün davetiyesinde misafirleri düğüne davet etmek için kullanılan sözler bu şekilde hazırlanır. Bunun yanında düğünün gerçekleştirileceği mekan adı ve adres bilgileri düz fontlar ile daha göze çarpan net bir şekilde görünen fontlar ile hazırlanır. Bazı davetiyelerde bold veya kalın fontlar ile önemli bölümler vurgulanır.

Düğün Davetiye Sözleri

Düğün davetiyesi yazıları, font olarak modern tarzda tercih edilir. İnce fontlar ve el yazısına benzer fontlar en çok talep görenlerdir. Yazı karakterinin büyüklüğü de genelde davetiye boyutuna orantılı olarak ayarlanır. Düğün davetiye yazısı ve daveti konsepti bir bütünlük oluşturacak şekilde hazırlatılır.

Düğün konsepti, düğün için hazırlanan tüm materyallerin hazırlanmasında etkili  olur. Konsept bir bütün olarak hazırlandığında hem şık ve gösterişli bir hava yansıtır. Düğün konsepti ile uyumlu hazırlanmış düğün davetiyeleri düğün sahibi ailenin şıklığını ve prestijini yansıtır.

Düğün Davetiye Sözleri

Çiftlerin hayatını birleştirdiği bu günde hazırlıklar büyük bir özenle sağlanır. Düğün mekanı seçimi,  düğün konsepti, düğün organizasyonunun nasıl sağlanacağı gibi önemli bir çok konu kısa zamanda aile ve arkadaşlar tarafından ayarlanır. Yüksek bütçeye sahip düğün törenlerinde ise bu tür organizasyonlar düğün firmalarına yaptırılır. Sizde düğününüzde bu gibi firmalardan yardım alarak düğün organizasyonunuzun üzerinizde oluşturduğu büyük sorumluluğu çözüm ortağı firmalara aktarabilirsiniz.

Düğün Davetiye Sözleri

Davetiye hazırlıkları için, belirlediğiniz konsept ışığında rüya gibi gerçekleşecek olan düğününüzün izlerini taşıyan mükemmel tasarıma sahip davetiye modellerinden yararlanabilirsiniz. Yazı fontu olarakta davetiyenin tasarımına uygun detaylara sahip bir font ile davetiyenizi bastırabilirsiniz.Sayfamızda yer alan, organizasyon firmaları ve düğün mekanlarından bilgi alarak düğün töreninizi zaman kaybetmeden kolayca hazırlatabilirsiniz.

Nişan Davetiye Sözleri

Düğün Davetiye Sözleri

Nişan töreni, evlenmeye karar  vermiş olan çiftlerin ailelerinin birbirleriyle daha yakından tanıştığı önemli merasimlerdir. Bu nedenle düğün öncesinde gerçekleşen nişan etkinlikleri büyük önem taşır. Nişan hazırlıklarının tamamlanmasının ardından, en son noktada nişana davet edilecek olan kişiler için nişan davetiyelerinin seçimi ve hazırlatılması kalır. Bu noktada çiftler beraberce düşündükleri davetiye modelini seçerek misafirlere dağıtmaya başlarlar.

Nişan davetiyesinin seçiminde iki önemli nokta bulunur. Bunlardan ilki nişan davetiyesinin tasarımı, ikincisi ise misafirleri nişan törenine çağırırken nasıl bir dille hitap edileceğidir. Bu noktada karşınıza çok fazla seçenek çıkacaktır. Sizlere yardımcı olmak için nişan davetiyenizde kullanabileceğiniz davetiye yazılarından birkaç örnek vereceğiz;

Düğün Davetiye Sözleri

-Bir ömür sürmesini istediğimiz bu mutluluğumuzun başlangıcında, nişan törenimizde siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten onur duyarız.

-İyi günümüzde mutlulukları, kötü günümüzde üzüntüleri bir ömür boyu paylaşmaya söz veriyoruz. Sizleri de nişan törenimizde aramızda görmek istiyoruz.

-Nişan törenimizde siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Düğün Davetiye Sözleri

-Sizlerin önünde bir ömre söz vermeye geldik yerimizi tüm sevenlere bırakıyoruz. Nişan törenimizde bu anlarımıza şahit olmanızı ve aramızda olmanızı temenni ediyoruz.

-Biz bir karar aldık iki ömrü tek kalpte buluşturduk. Nişan törenimizde, dostlarımızı bu heyecanlı günümüz de yanımızda görmekten mutluluk duyarız.

-Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nişan törenimizde sizlerle birlikte olmaktan onur duyarız.

Düğün Davetiye Sözleri

Hayat bir kitap, yaşamak bu kitabın sayfalarını aralamak… Kitabımızın, adı mutluluk olan bu bölümünün ilk sayfasına doğru yolculuğa çıkarken, siz değerli dostlarımızı da nişan törenimizde aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Tüm nişan davetiyesi sözlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Düğün Davetiyesi Seçimi

Düğün davetiyesi seçimi yapılırken, heyecan dolu çiftler özenle seçim yapmak için büyük emek harcamaktadır. Seçim yapmak zordur çünkü, seçim yapılabilecek çok fazla seçenek vardır. Çiftlerimizin seçimini kolaylaştıracak davetiye sözleri ile onlara yardımcı olmaya çalıştık.

Düğün Davetiye Sözleri

Düğün davetiye üzerine yazılan sözler, çiftlerin mutluluğunu yansıtan nitelikte anlamlı ve sade yazılardır. Ancak bu özel günün tüm detaylarını bu kısa yazıda şekillendirmek oldukça zordur. Bizde bu nedenle çiftlerimizin seçim yapmasını kolaylaştırmak adına davetiye sözlerini kategorilere ayırarak şekilllendirdik. Umarım sizde, davetiye seçiminizi kolaylaştırmak için hazırladığımız bu içerikten sizi yansıtan nitelikte bir davetiye sözünü seçersiniz.

Düğün Davetiye Sözleri

Düğün davetiyelerinde yazılan yazılar, günün mahiyetini ortaya koyan nitelikte yazılardır. Bu nedenle çok özenli seçim yapılır. Düğün davetiye yazıları düğünün nasıl şekilleneceği hakkında da davetlilere tüyolar verir. Genel olarak çoğu çift klasiklere bağlı kalsa da, genç çiftler farklılıklardan da hoşlanmaktadır.

Düğün Davetiye Sözleri

Farklılıklardan hoşlanan çiftlerimiz, etkileyici ve iddialı sözler ile davetiyelerini renklendirmektedir. Bununla birlikte, bazı düğünlerde, düğün organizasyonu yemekli olarak düzenlenmektedir. Bu gibi durumlarda yemekli düğün davetiye yazısı tercih edilmektedir. Bu tür davetiyelerde, misafirler düğüne çağrılırken, düğünün yemekli olduğu da vurgulanmaktadır.

Düğün Davetiye Sözleri

Bazı yemekli düğün davetlerinde de davetiyelerde kişi sayısı belirtilerek düğüne belirtilen kişi sayısı kadar kişinin davetli olduğu belirtilmektedir. Yemekli düğünler maliyet açısından, klasik düğün organizasyonlarına göre daha maliyetli olduğundan bu durum zaruri olarak bildirilmektedir. Yemekli davetlerde genel olarak düğün mekanı olarak otel, restaurant gibi özel yerler tercih edilir.

Düğün Davetiye Sözleri

Sünnet Düğünü İçin Düğün Davetiye Sözleri

Düğün denilince akla ilk olarak evlenmek akla gelir. Ancak ülkemizde sünnet düğünleri de büyük öneme sahiptir.  Bu nedenle sünnet düğünü içinde büyük hazırlıklar ve organizasyonlar düzenlenir. Bu düğünlerde genelde bütçe odaklı gerçekleştirilir. Bütçe arttıkça tabi ki organizasyonun sınırları da genişler.

Düğün Davetiye Sözleri

Pek çok sünnet düğününde, davetlileri düğüne çağırmak için sünnet düğünü davetiyesi dağıtılır. Ancak bu davetiyelerin ailelerde özel bir yeri de vardır. Davetiyeler çocuklar büyüyünce hatıra olarak da saklanır. Bu nedenle sünnet düğünü davetiyeleri aileler için oldukça önemlidir. Bu tür davetiyelerde daha çok eğlenceli nitelikte, düğün davetiye sözleri kullanılarak esprili bir dil kullanılır. Sünnet düğünü yapacak ailelere yardımcı olacak, davetiye sözlerinden dikkat çekici olanları sizler için paylaşacağız;

Düğün Davetiye Sözleri

Ailemin tek oğluyum, babamın sağ koluyum, hey büyüklerim bende adam oluyorum.

Laf aramızda ya birazda korkuyorum. Bu mutlu günümüze sizleri de bekliyorum.

Biricik oğlumuzun sünnet düğününde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Düğün Davetiye Sözleri

Bahar değil yaz imiş, ben kararımı verdim

Benim gönlüm az imiş, sünnet olmak tek derdim

Müslümanlığın ilk şartı, bütün dostlar buyursun

Sünnet olmak farz imiş sünnetçiye söz verdim.

Düğün Davetiye Sözleri

Yüce dinimiz emretmiş,

Duydum ki bu sünnetmiş,

Küçük yüreğimle mutluluk dileğimle,

Sizleri de bekliyorum sünnet düğünüme.

Düğün Davetiye Sözleri

En Güzel Örnekler

Sünnetçi amca sordu; son kararın mı oğlum?

İçime bir korku doğdu joker hakkımı kullanıyorum

Anne ve babama danışıyorum dediler ki artık zamanı doldu

Bende sünnet oluyorum bütün sevenlerimi sünnetime bekliyorum.

Düğün Davetiye Sözleri

Oğlumuzun sünnet töreninde siz değerli dost ve akrabalarımızı aramızda görmekten kıvanç ve mutluluk duyarız

Oğlumuz  diyor ki; Kesiyorlar gülüyorum.

Kızlara müjde delikanlı oluyorum.

Akraba ve dostlarımızı sünnet düğünüme bekliyorum.

Düğün Davetiye Sözleri

Başıma kondu bir fes aniden oldum prens teslimin sünnetçi amca istediğin kadar kes.

Oğlumuz diyor ki; Sünnet oluyorum mâşâallah, büyük adam oluyorum inşâallah.

Bu mutlu günümüzde siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten kıvanç duyacağız.

Düğün Davetiye Sözleri

Ey Muhammed’in ümmeti,

Sevgili Peygamberimizin (s.a.v) sünneti,

Müslümanların güzel adeti,

Sıramız geldi sünnet oluyoruz,

Bizi sevenleri sünnet mevlidimize bekliyoruz.

Düğün Davetiye Sözleri

Sünnet düğünü için genellikle davetiye sözü olarak eğlenceli sözcükler kullanılarak misafirler sünnet düğününe davet edilir. Bununla birlikte, İslami nitelikte ve hadisli metinlerde oldukça sık kullanılan diğer sünnet davet sözleri arasındadır.

Düğün Davetiye Sözleri

Sünnet davetlerinde davetiye tasarımı olarak renkli çocukların dikkatini çekecek tarzda davetiyeler yer aldığı gibi, dini sünnet törenlerinde davetiyeler Osmanlı’yı anımsatan sembollerle ve dini sembollerle süslenebiliyor.

Tüm organizasyon ve davetlerinizde kullanabileceğiniz her tarzda özel olarak hazırlanmış birbirinden güzel düğün davetiyesi yazılarına içeriğimizi inceleyerek ulaşabilirsiniz. Kategorilere ayrılarak hazırlanmış içeriğimizde istediğiniz gibi düğün davetiye sözünü bulabilirsiniz. Tüm davet ve organizasyonlarınız için sitemizi ziyaret ederek düğün mekanları, organizasyon firmaları gibi düğün ile ilgili birçok firmaya sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Yanıtla