Düğüne uygun davetiye seçimi en önemli detaylardan birisidir. Eğer farklı ve dikkat çekici bir düğün planladıysanız, değişik düğün davetiye modellerine göz atmanızda fayda var! Değişik tasarımlı düğün davetiyeleri hem eğlenceli hem de ilgi çekici olmaları açısından tercih sebebi. Bu yazımızda sizler ile değişik düğün davetiye modelleri hakkındaki detayları paylaşacağız. Eğer klasik modellerden sıkıldıysanız bu davetiyeler tam size göre.

Değişik Düğün Davetiyesi Modelleri

Farklı düğün davetiyeleri yaratıcılığınızı konuşturabileceğiniz unutulmaz davetiyelere sahip olmanızı sağlar. İsterseniz düğün davetiyenizi tasarımcılar ile birlikte çalışarak tasarlatabilirsiniz. Eğer fazla davetiye dağıtmayacaksanız da kendiniz eğlenceli ve değişik düğün davetiyesi tasarlayabilirsiniz. Hatta eşiniz, aileniz ve yakın arkadaşlarınızı da bu eğlenceli aktiviteye dahil ederek birlikte güzel anlar paylaşabilirsiniz.

Değişik Düğün Davetiyesi Modelleri

Takvim şeklindeki davetiyelerden afiş tasarımlı davetiyelere hatta haritalı davetiyelere kadar pek çok seçenek mevcut. Değişik düğün davetiye modelleri hemen hemen aklınıza gelebilecek her şekilde tasarlanabilir. Sadece basılı değil, dijital davetiyeler de hazırlatabilirsiniz. CD ve kitapçık gibi farklı konseptleri davetiyenize kolaylıkla entegre edebilir, interaktif bir davetiye ile konuklarınızı çağırabilirsiniz.

En Değişik Düğün Davetiyeleri Arasından Sizler İçin Derledik

Değişik Düğün Davetiyesi Modelleri

Düğününüzün konseptine uygun bir davetiye hazırlatmak sizi hem davetiye modelini ayrıca düşünme derdinden kurtarır hem de düğündeki bütünlüğü sağlar. Gelinliğiniz, düğün mekanı hatta pastanız tek bir konsept olabilir. O zaman düğün davetiyeniz neden farklı olmasın? Değişik düğün davetiyesi ile konuklara düğün hakkında küçük tüyolar verebilirsiniz. Kim bilir belki de uzun bir süre insanların salonunda bir sanat eseri gibi davetiyeniz durabilir. Farklı düğün davetiyeleri ve değişik düğün davetiye sözleri ile akıllara kazınabilirsiniz.

Son Dönemin Yeni Trendi: Pop-up Davetiyeler

Değişik Düğün Davetiyesi Modelleri

Chiara Ferragni ve Fedez düğünlerinde pop-up bir davetiye seçerek uzunca bir süre için en popüler davetiye modelini belirlemiş oldular. Çocukluğumuzdaki masal kitaplarını andıran pop-up davetiyeler en değişik düğün davetiyeleri arasında birinciliğe aday gibi duruyor. Konseptini kendiniz ayarlayabileceğiniz pop-up davetiyeler her boyut ve tarza da yakışıyor. Yapımı da oldukça kolay olan bu değişik düğün davetiyesi ile fark yaratabilirsiniz.

Değişik Düğün Davetiyesi Modelleri

Pop-up tarzı değişik düğün davetiyesi tercih eden kişiler isterse tek sayfalık bir davetiye tasarlatabilir. Ama gösterişten hoşlanan ve görkemli şeyleri seven biriyseniz bu davetiyeyi küçük bir kitapçık haline getirmek de sizin elinizde. Eğer davetiyenizi kendiniz yapmak istiyorsanız pop-up davetiyeler için biraz daha fazla efor sarf etmeniz gerekebilir. Yapımı zahmetli olsa da görüntüsü oldukça şık.

Pleksiden Düğün Davetiyesi Mi Olurmuş?

Değişik Düğün Davetiyesi Modelleri

Genellikle plaketlerde kullanılan pleksi, bir süredir düğün davetiyesi olarak da karşımıza çıkıyor. Maliyeti kağıt davetiyelere göre daha fazla olsa da değişik tasarımlı düğün davetiyeleri arasında kesinlikle bakmadan geçmemeniz gereken modellerden. Hem şık hem de kalıcı bir davetiye istiyorsanız pleksi davetiyeyi düşünebilirsiniz.

Daha Az Uğraşmak İsterseniz Çözüm Şeffaf Kağıtlar

Değişik Düğün Davetiyesi Modelleri

Şeffaf kağıt üzerine ışıltılı yazılar oldukça şık duran bir başka davetiye önerisi olarak karşımıza çıkmakta. Şeffaf ya da yağlı kağıt üzerine olan bu davetiyeler değişik düğün davetiye modelleri arasında en sade olan modellerden birisi. Eğer düğün planlamanızda da sadelik ve doğallığı hedeflediyseniz bu tarz bir davetiye düğününüze çok yakışacaktır.

Konsept Düğünler İçin Konsept ve Değişik Düğün Davetiye Modelleri

Değişik Düğün Davetiyesi Modelleri

Konsept evliliklerin konsept düğün davetiyesi olmalıdır. Değişik tasarımlı düğün davetiyeleri ile düğündeki bütünlüğü sağlayabilirsiniz. Böylelikle gelecek konuklarınıza da düğünün konseptini bildirmiş olursunuz. Filmler, diziler, kitaplar hatta şarkılar konseptinize uygun bir davetiye haline gelmeyi bekliyorlar.

Değişik Düğün Davetiyesi Modelleri

Konsept davetiyede farklı düğün davetiye sözleri bulmak için fazladan düşünmenize de gerek yok. Konseptinize uygun bir metin bularak onun üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

Düğün İçin Pasaport Davetiyeler

Değişik Düğün Davetiyesi Modelleri

Siz farklı bir hayata başlarken konuklarınıza pasaport şeklinde davetiye vermek hem eğlenceli hem de esprili bir yöntem olabilir. İsterseniz pasaport davetiyenizin yanına alanın krokisi, düğün saatleri hakkında bilgiler gibi detayları da ekleyebilirsiniz. Farklı düğün davetiye yazıları ile ayrı bir hava katacağınız bu modeli kendiniz yapmak yerine profesyoneller ile çalışabilirsiniz.

Değişik Düğün Davetiye Sözleri

Değişik Düğün Davetiyesi Modelleri

Farklı düğün davetiyeleri değişik düğün davetiyesi yazıları gerektirebilir. Bunun için davetiye konseptinize uygun bir metin hazırlayabilirsiniz. Fakat hali hazırda anlaşmalı olduğunuz bir şirket varsa sizin yerinize bu metni yazacak yazarlar da olacaktır. Ne yazılacağı konusunda kararsızsanız aklınızdaki fikri şirket ile paylaşarak ortak bir yol bulabilirsiniz.

Değişik Düğün Davetiyesi Modelleri

Düğün davetiyesi, konuklarınızda bırakacağınız ilk izlenim açısından önemlidir. Bu nedenle her konu gibi davetiyeyi de her detayına kadar düşünmelisiniz. Siz de değişik tasarımlı düğün davetiyeleri arasından seçiminizi yaptıysanız bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yanıtla