Damatlık tercihinizi smokin takımlardan yana kullanmak istiyorsanız, damatlık smokin modelleri içerisinde yer alan birbirinden klas ve şık modelleri inceleyerek dilediğiniz damatlık modeline kavuşmanız mümkün oluyor. Smokin takımın kendine has havası vücudunuzla bütünleşerek sizi kusursuz bir görünüm kazandırarak, düğününüzde hayran dolu bakışları büyük bir zarafetle üzerinizde toplamanıza sebep oluyor.

Damatlık Smokin Modelleri

2018 Damatlık Smokin Modelleri ve Fiyatları

Damatlık Smokin Modelleri

Son yıllarda en çok tercih edilen smokinleri 2018 damatlık smokin modelleri ve fiyatları arasından seçerek bütçenize uygun ideal bir smokine kavuşmanız mümkün. Klasik smokin modellerini damatlığınıza yansıtmak isteyen bir damat adayı iseniz siyah rengin asaletini vücudunuzla bütünleştirerek kusursuz bir görünüm kazanabilirsiniz. Papyon ya da kravat seçiminizi smokininizle aynı kumaştan seçerek daha uyumlu bir görünüm kazanabilmek için; Kiğılı damatlık, Vakko damatlık, Ramsey damatlık, Pierre Cardin damatlık, Karaca damatlık markalarını tercih edebilirsiniz.

Damatlık Smokin Modelleri

Sade ve şık smokininizi yeleksiz giymeyi tercih eden bir damat adayı iseniz, şal yaka modelindeki smokinleri slim fit ya da regular fit olarak bedeninize uygun olarak seçebilirsiniz. 2018 damatlık smokin modelleri ve fiyatları açısından oldukça tercih edilen bu modeldeki smokinleri kravat yerine papyon takarak daha şık bir hale getirebilmeniz mümkün. Damat Tween damatlık, Jakamen damatlık, Tween damatlık, Torres damatlık, White Stone gibi markalar içerisinden aradığınız damatlığı bulabilirsiniz.

Damatlık Smokin Modelleri

2018 damatlık smokin modelleri ve fiyatları içerisinde en çok tercih edilen smokinlerin bir kısmı, ünlülerin giydiği smokinler arasından seçiliyor. Burak Özçivit damatlık, Kenan Doğulu damatlık, Kenan İmirzalıoğlu damatlık, Kıvanç Tatlıtuğ damatlık modelleri sizlere damatlık tercihinizi yaparken inceleyebileceğiniz ünlü damatlık modelleri içerisinde yer alıyor.

Beyaz Smokinler

Damatlık Smokin Modelleri

Damatlık smokin modelleri içerisinde zarif ve eşinizle uyumlu bir görünüm yakalamanızı sağlayan beyaz smokinleri dar ya da normal kalıp tercih edip bedeninize uygun olarak giymeniz tavsiye ediliyor. Pantolon ve ceketinizi tamamen beyaz renk olarak tercih edebileceğiniz gibi, ceketinizi beyaz ve pantolonunuzu siyah olarak da kombinleyebilirsiniz. Beyaz ceketin üzerine siyah renk dokunuşlarla tasarlanan modeller, damatlık smokin modelleri 2018 trendleri içerisinde yer alıyor. Karaca beyaz damatlık, Hatemoğlu beyaz damatlık, beyaz damatlık Sarar, Damat Tween beyaz damatlık ve Süvari beyaz damatlık markaları içerisinden tarzınıza uygun ideal smokininizi bulabilirsiniz.

Renkli Smokinler

Damatlık Smokin Modelleri

Smokininizi biraz daha modern ve renkli olarak tercih etmek isteyen bir damat adayı mısınız? Birbirinden farklı renklerdeki smokinler tam size göre. Ceketin iç kısmının pantolonunuzla aynı renkte olan modellerini tercih edebilirsiniz. Smokininizin vücudunuzla mükemmel bir uyum içinde olmasını sağlayabilirsiniz. Renklerin bütünlüğünü daha orijinal bir şekilde vücudunuzda taşıyabilirsiniz. Damatlık smokin markaları içerisinde bulunan, Altınyıldız damatlık, Beymen damatlık, Ds damat damatlık seçebileceğiniz ve fikir elde edebileceğiniz markalar olarak sizlere yardımcı olabilir.

Damatlık Smokin Modelleri

Tercihinizi iki ayrı rengin iç içe geçmediği modellerinden yana kullanmak mı istiyorsunuz? Ceketinizin farklı renk, pantolonunuzun farklı renk olduğu modellerini tercih ederek zarif bir görünüm kazanmanız mümkün. Kendi zevkinize göre seçeceğiniz renkleri dilediğiniz gibi uyumlu hale getirerek arzuladığınız smokine kavuşabilirsiniz. Smokin damatlık modellerini İzmir, İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde bulabilirsiniz. Damatlık mağazalarından temin edebilir, dilerseniz de bir terzi ile tasarlayabilirsiniz.

Klasik Model Smokinler

Damatlık Smokin Modelleri

Tercihinizi klasik bir smokinden yana kullanmak istiyorsanız siyah renginin asilliğini vücudunuzla bütünleştiren smokinleri tercih edebilirsiniz. Zevkinize göre yelekli ya da yeleksiz olarak giyebileceğiniz smokininizi, farklı kumaş türleri seçebilirsiniz. İçerisinden seçerek klasik ama oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Papyon ya da kravat ile bütünlük sağlayacak olan smokininizi, Damat damatlık, Network damatlık, Kip damatlık ve Sarar damatlık markaları arasından seçebilirsiniz. Diğer damatlık modellerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Burçin Fatma Hazar

Yanıtla