İzmir’de düğün salonu arıyorsan ve bu düğün salonu yeşilin tüm tonlarını gözler önüne sersin diyorsan Çiçekliköy düğün salonlarını incelemeden karar verme deriz. Bornova’ya bağlı bu şirin beldenin en iyi düğün mekanları, fiyatları ve hizmetlerini senin için inceledik.

GELİNLİK

Sana Uygun Gelinlik Modelini Bulalım!

Düğününde nasıl bir gelinlik giyeceksin? Geleneksel bir gelin misin yoksa modern bir gelin mi? Testi çöz ve sana en yakışacak gelinliği söyleyelim.

BALAYI

Bize Düğününden Bahset Sana En Uygun Balayını Planlayalım!

Sen sadece arkana yaslanıp bize hayalindeki düğününden söz et, biz de sana en uygun balayını söyleyelim.

KINA GECESİ

Kına Temana Birlikte Karar Verelim!

Kına gecenin teması nasıl olmalı? Testi hemen çöz ve sana en uygun kına konseptini öğren!

EV DEKORASYONU

Düğünü Tasarla Sana En Uygun Ev Dekorasyon Stilini Söyleyelim!

Düğün tercihlerine göre sana en uygun dekorasyon stilini söylüyoruz. Hemen testi çöz ve dekorasyon tarzını beraber keşfedelim.

DÜĞÜN

Düğün Konseptin Ne Olmalı?

Düğününü nasıl bir konseptte planlamak istersin? Seni en iyi yansıtacak düğün konseptini keşfetmek için hemen testi çöz.

SAÇ MODELİ

Düğününde Yapman Gereken Saç Modelini Söylüyoruz!

En özel gününde mükemmel görünmek için nasıl bir saç modeli tercih etmelisin? Testi çöz ve sana en yakışacak saç modelini beraber keşfedelim!

Dilersen ilk mekanımız ile başlayalım. Şimdiden keyifli okumalar dileriz. ?

Badem Düğün Dernek

Çiçekliköy Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Çiçekliköy düğün salonları incelememizi Bornova’nın en meşhur mekanı ile başlatıyoruz. İsmi ne mi? Tabii ki Badem Düğün Dernek!

Mekan sunduğu organizasyon danışmanlığı hizmeti ile seni ekstra masraf yaparak bir firma arama derdinden kurtarıyor. Ayrıca kapalı salonu da bulunan mekan, dört mevsim yeşilin her tonunu seyre doyarak misafirlerini ağırlamanı sağlıyor.

Badem Düğün Salonu Fiyatları

Badem Düğün Salonu’nun fiyatları kişi başı olarak 80 TL’den başlıyor. Bu fiyat sadece yemekli düzende gerçekleştireceğin davetler için geçerli.

Çiçekliköy düğün salonunun fiyatları hakkında diğer bilgiler ise aşağıda yer alıyor. ?

Fiyatları 80 – 100 TL
Kapasitesi 50 – 300 kişi

Neden Burayı Seçmelisin?

 • Bir kere mekan, bünyesinde bulundurduğu aşçılar ile catering hizmeti sunuyor. Ayrıca menü tadım imkanında yararlanarak misafirlerine sunmak istediğin lezzetlerde istediğin değişikliği de yapabiliyorsun.
 • Kır bahçesi bünyesinde davet alanlarına ek olarak 75 araç kapasitesine sahip otoparkı da bulunuyor. Böylece Bornova ilçesine ilk defa gelen konukların park yeri aramakla uğraşmıyor.
 • “Eğlencem hiç bitmesin, tüm gece boyunca devam etsin.” diyorsan hiç merak etme! Badem Düğün Dernek after party hizmeti de veriyor.

Adres: Çiçekli, Çamlık Cad., No:2, 35040, Bornova / İzmir.

Ücretsiz Teklif Al

Bien Davet Düğün Salonu

Çiçekliköy Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Kına ve nişan gibi özel gün davetlerinin vazgeçilmez adresi olan Bien Davet, kapıdan içeri adımını attığın andan itibaren sana kendini fazlasıyla özel hissettiriyor. Nasıl mı? Çiçekliköy düğün salonu bünyesinde bulunan karşılama hostesi sunduğu lezzetli ikramları birlikte seni ve misafirlerini oldukça hoş bir şekilde karşılıyor.

Ayrıca mekanın organizasyon ekibinin her bir üyesi tüm davetin boyunca seni bir dakika bile yalnız bırakmıyor.

Bien Davet Düğün Fiyatları

Bien Davet’in düğün fiyatları Bornova ilçesindeki mekanların geneline göre oldukça bütçe dostu. Hafta içi yapmak istediğin kokteyl düzenindeki düğün fiyatları kişi başı olarak 30 TL’den başlıyor.

Bu rakam hafta sonu 50 TL’ye kadar artıyor. Detaylar ise aşağıda seni bekliyor.

Fiyatları 30 – 80 TL
Kapasitesi 200 – 1000 kişi

Neden Burayı Seçmelisin?

 • Mekan ve masa süslemelerinde tercihini bohem tarzda kullanan Çiçekliköy düğün salonu, misafirlerine adeta bir görsel şölen yaşatıyor.
 • Ayrıca A’dan Z’ye kadar aklına gelebilecek her düğün hizmeti bünyesinde bulunduruyor.
 • Mekan bu özel gününün anılara dönüşmesini sağlayan fotoğraf ve video kayıtlarına özel arka fon oluşturmak için ayrı bir fotoğraf köşesi bile hazırlıyor.

Adres: Çiçekli Mahallesi, Çamlık Caddesi, No:34, Bornova / İzmir.

Ücretsiz Teklif Al

Nanda Restaurant


Sıradaki Çiçekliköy düğün salonumuz ise mor rengin en zarif tonunu masa ve mekan süslemelerinde kullanmayı tercih etmiş. Kır bahçesi ve dekorasyon arasında mükemmel bir uyum yakalayan Nanda Restaurant, hizmetleri ile de çiftlerden tam puan alıyor.

Bir kere bünyesindeki organizasyon sorumlusu seninle yaptığı görüşmelerden sonra düğün hazırlıklarını en ince ayrıntısına kadar planlıyor. Sana ise sadece bu özel günün için hazırlanmak kalıyor.

Nanda Restaurant Düğün Fiyatları

Nanda Restaurant’ın kır düğün fiyatları kişi başı olarak 50 TL’den başlıyor. Menü seçimi, düğün günü ve yararlanmak istediğin ek hizmetler mekanın fiyatları üzerinde belirleyici rol oynuyor.

Fiyatları 50 – 100 TL
Kapasitesi 500 – 2000 kişi

Neden Burayı Seçmelisin?

 • Gelişmiş ses-sahne ve ışık sistemleri ile hiçbir teknik arızanın düğününü sekteye uğratmasına izin vermiyor.
 • Daha konsept bir düğün için dışarıdan organizasyon firmaları ile anlaşma imkanın bulunuyor.
 • Ayrıca geniş kır bahçesi kapasitesiyle misafirlerin arasında ayrım yapmadan tüm sevdiklerinle bir arada olabiliyorsun.

Adres: Çiçekli, Çamlık Cad., No:34, 35040, Bornova / İzmir.

Ücretsiz Teklif Al

Çiçekliköy manzarasında dış çekim için: İzmir’in en iyi düğün fotoğrafçıları burada.

Kirazlı Bahçe

Çiçekliköy Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Saat 24.00’a kadar kesintisiz bir şekilde hizmet veren Kirazlı Bahçe, Çiçekliköy düğün salonları arasında catering hizmeti ile ön plana çıkıyor. Kırmızı ve beyaz et ağırlıklı ana yemek menüleri dışından içerisinde çeşitli ikramların bulunduğu kokteyl menü seçeneği ile de misafirlerine ziyafet yaşatıyor.

Daha özel menüler için de dışarıdan catering firması ile de çalışabiliyorsun.

Kirazlı Bahçe Düğün Fiyatları

Kirazlı Bahçe’nin kır düğün fiyatları Çiçekliköy düğün salonları arasında ortalama derecede seyrediyor. Mekanın kişi başı fiyatları 30 TL’den başlıyor.

Menü seçimi, düğün günü ve yararlanmak istediğin ek hizmetler mekanın fiyatlarını 100 TL’ye kadar artırıyor.

Fiyatları 30 – 100 TL
Kapasitesi 400 – 500 kişi

Neden Burayı Seçmelisin?

 • Kirazlı Bahçe’yi diğer Çiçekliköy düğün salonları arasından ayıran en önemli özelliği after party organizasyonu için de hizmet veriyor olmasıdır. Böylece istediğin saate kadar eğlencen devam edebiliyor.
 • Diğer bir avantajı ise profesyonel olduğu kadar güler yüzlü bir ekip ile çalışıyor olması. Yani Kirazlı Bahçe’de isteklerin daha sen daha söylemeden düşünülmüş oluyor. ?
 • Ayrıca dışarıdan fotoğrafçı ile anlaşmana da sıcak bakıyor.

Adres: Çiçekli Mahallesi, Çamlık Cad., No:12, 35040, Bornova / İzmir.

My Garden Yakaköy

Çiçekliköy Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

“Kır bahçesi içerisinde havuz başı konseptinde düğün yapmak istiyorum.” diyorsan sıradaki Çiçekliköy düğün salonumuzu incelemeden geçmemeni öneriyoruz. My Garden Yakaköy 400 kişilik kapasiteye sahip açık hava salonunda kır düğünü ve havuz başı konseptlerini bir araya getiriyor.

Ayrıca bünyesindeki organizasyon ekibi mekan ve masa süslemeleriyle de bu büyüleyici atmosferi daha da eşsiz hale getiriyor.

My Garden Yakaköy Düğün Fiyatları

My Garden Yakaköy’ün düğün fiyatları yemekli düzende kişi başı olarak 100 TL’den başlıyor. Bu rakam düğün gününe ve yararlanmak istediğin ek hizmetlere bağlı olarak 150 TL’ye kadar artıyor.

Daha uygun bütçeli bir davet için de mekanın kişi başı 50 TL’den başlayan kokteylli düğün paketlerinden yararlanabilirsin.

Fiyatları 50 – 150 TL
Kapasitesi 100 – 400 kişi

Neden Burayı Seçmelisin?

 • Bizce burayı seçmendeki en büyük sebep çiftlere hazırlıklarını rahat bir şekilde tamamlamaları için özel olarak ayırdığı gelin ve damat odası olmalı. Böylece Türk kahvesi eşliğinde bu büyüleyici manzaranın tadını çıkararak düğünün için hazırlıklarını tamamlayabilirsin.
 • Ayrıca Çiçekliköy düğün salonu “Ne olur ne olmaz.” diyerek açık hava davet alanını olumsuz hava koşullarına korumak için tedbir alıyor. Böylece düğünün asla kesintiye uğramıyor.
 • Mekan çiftler kadar misafirlerinin de konforunu düşünüyor. Aynı zamanda otel hizmeti de veren tesis, şehir dışından gelen davetlilerin için konaklama imkanı da sunuyor.

Adres: Yakaköy, Melisa Sok., 35040, Bornova / İzmir.

Ücretsiz Teklif Al

Hasköy Restaurant

Çiçekliköy Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Bornova ilçesinde bulunan Çiçekliköy düğün salonları incelememize hız kesmeden devam ediyoruz. Sıradaki durağımız ise Hasköy Restaurant oluyor. Normal günlerde butik otel konseptinde hizmet veren mekan, usta şefleri sayesinde catering hizmeti de veriyor.

Ana yemek ve kokteyl menüleri haricinde misafirlerinin damak zevkini de düşünen mekanın çocuklara özel, diyabet, vegan ve vejetaryen menü seçenekleri de bulunuyor. Bünyesinde bulunan orkestra ekibiyle de saat 24.00’a kadar eğlencen hiç durmadan devam ediyor.

Hasköy Restaurant Düğün Fiyatları

Hasköy Restaurant’ın fiyatları kişi başı olarak 50 TL’den başlıyor. Detaylı fiyat bilgisini ise aşağıdaki tablomuzdan bulabilirsin.

Fiyatları 50 – 150 TL
Kapasitesi 500 – 1000 kişi

Neden Burayı Seçmelisin?

 • Manzarasıyla adeta bir görsel şölen yaşatıyor. ?
 • Butik otel konseptinde de hizmet verdiği için 50 kişilik konaklama kapasitesine sahip.
 • Ayrıca daha kişiselleştirilmiş hizmetler temin etmek için dışarıdan bir organizasyon firmasıyla da çalışabiliyorsun.

Adres: Mustafa Kemal Atatürk, Yaka Cad., No:60, 35560, Bornova / İzmir.

Kapalı mekan arıyorsan: Bornova düğün salonları burada seni bekliyor.

Yaka Davet Düğün Salonu

Çiçekliköy Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Otantik süslemeleri ve bohem tarzının bir araya gelmesiyle dekore edilen Yaka Davet, sunduğu düğün hizmetleriyle çiftlerin yüzünü güldürüyor. Bir kere Çiçekliköy düğün salonu bünyesindeki organizasyon sorumlusu düğün gününden önce seninle bir toplantı ayarlıyor.

Bu toplantı sonrasında misafirlerine sunulmasını istediğin lezzetleri, düğününde çalınmasını istediğin parçaları ve oturma düzenini senin isteklerine göre planlıyor. Ayrıca bu özel gününü her zaman yüzünde tebessümle hatırla diye profesyonel fotoğrafçılar ile çalışıyor.

Yaka Davet Düğün Fiyatları

Salonunun fiyatları kişi başı olarak belirleniyor. Menü seçiminin, düğün gününün ve ek hizmetlerin mekanın kır düğün ücretleri üzerinde etkili olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Detaylı bilgiler ise aşağıdaki tablomuzda seni bekliyor. ?

Fiyatları 50 – 150 TL
Kapasitesi 200 – 750 kişi

Neden Burayı Seçmelisin?

 • Lezzet şölenine dönüşen kır düğününü daha da eğlenceli hale getirmek istiyorsan burası tam sana göre! Salonunun müzisyenleri çaldığı parçalar ile bir dakika bile dans pistinden ayrılmana izin vermeyecek.
 • Burası kuru pasta ve meşrubat ikramları ile misafirlerini ağırlayan mekanlar arasında yer almıyor. Bu yüzden konuklarına sunulacak olan lezzetleri sen belirle diye menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı sunuyor.
 • Ayrıca her ihtimali düşünerek bünyesinde bir adet 300 kişilik kapasiteye sahip kapalı salon bulunduruyor.

Adres: Çiçekli Mah., Çamlık Cad., No:41, Bornova / İzmir.

Lyra Garden

Çiçekliköy Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

En iyi Çiçekliköy düğün salonları incelememizin son durağı ise Lyra Garden oluyor. Mekan sunduğu lüks kır düğünü hizmetleri ile çiftlerin Yaka Caddesi mevkiinde sıklıkla tercih ettiği davet alanları arasında yer alıyor.

Neden mi? Bir kere sen bir şey söylemeden mekanın organizasyon ekibi ihtiyacın olan her şeyi senin yerine düşünüyor. Masa ve mekan dekorasyonundan müzisyen seçimine kadar her detay en ince ayrıntısına kadar planlanıyor. Sana ise sadece bu özel gününü sevdiklerinle kutlamak kalıyor.

Lyra Garden Düğün Fiyatları

Lyra Garden’da düğün yapmanın maliyeti 2.000 TL ile 3.000 TL arasında değişiyor. Mekanın fiyatları menü seçimine ve düğün gününe bağlı olarak artıyor. Ayrıca ek kır düğün hizmetlerinin de salonunun fiyatları üzerinde etkili olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Fiyatları 50 – 100 TL
Kapasitesi 300 – 400 kişi

Neden Burayı Seçmelisin?

 • Bir kere herkesin konforlu olmasını sağlamak için salon girişini engelli konuklarına uygun halde dizayn ediyor.
 • Misafirlerine özel menüler sunmak ve farklı süslemeler ile salonu dekore ettirmek için catering ve organizasyon firması ile anlaşabiliyorsun.
 • Son teknolojik ürünler olan ses sahne ışık sistemleri ise dans pistinin etrafına orantılı bir şekilde yerleştiriliyor.

Adres: Yaka Caddesi, No:32, Çicekliköy / Bornova / İzmir.

Daha fazlası burada: Çiçekliköy’deki tüm düğün mekanlarını buradan inceleyebilirsin.

insert-2

Kır düğünü fiyatları ne kadardan başlıyor?

Buradan şehrinizin en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarını inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Anında Teklif Al

Çiçekliköy düğün salonları incelememizi burada sonlandırdığımızı söylemek istiyoruz. Umuyoruz ki verdiğimiz bilgiler ışığında hayalindeki kır düğününü gerçeğe dönüştüreceğin mekanı bulmanda yardımcı olmuşuzdur. Yorumlarını bizimle paylaşmayı unutma. Şimdiden mutluluklar dileriz. ?

Yanıtla