Sıradan bir damatlık sizin için sıkıcı mı? Alışılmışın aksine çiçeklerle renklendirilmiş bir damatlık giymeyi tercih eder miydiniz? Sizler için birbirinden farklı modellerde düğünde mükemmel bir görünüm sağlayacak çiçekli damatlık konusunda fikirler içeren bu yazımızda en ideal damatlığa kavuşmanız için yardımcı olacağız. Düğününüzdeki çiçeklerle ya da eşinizin çiçeğiyle uyumlu bir damatlık seçebileceğiniz gibi, tercihinize göre yakası çiçekli damatlık, çiçekli ceket, çiçekli kravat ve papyon tercih edip süper görünmeniz mümkün. Smokin ya da takım elbiselerde çiçekli seçenekler de var! Sıra dışı çiçekli tasarımlar tercih ederek mükemmel bir görünüm elde edebilir, herkesi şaşırtıp havalı görünebilirsiniz.

Bahar Damatlıklarının Sırrı: Çiçekli Kravatlar

Bahar aylarının verdiği enerji ve pozitifliği çiçekli kravat tercih ederek damatlığınıza yansıtabilirsiniz. Özellikle kumsal ya da kır düğünü ortamıyla çok uyumlu olmanızı sağlayan çiçekli kravatınız ya da damatlığınız bir bütünlük sağlayarak sizleri çok daha dikkat çekici kılıyor. Giyeceğiniz damatlıkla aynı renkte bir kravat tercih edebileceğiniz gibi, çok daha renkli bir kravat da takabililirsiniz. Kişisel zevklerinize uygun olarak renk ve desen tercihini arzu ettiğiniz modelde belirleyerek ortalığı çiçeklerle kasıp kavurmaya hazır olun!

Baştan Aşağı Çiçeklerle Kuşanan Damatlıkların Gücü

Son zamanlarda modanın kalbini fetheden çiçekli damatlık modelleri birbirinden güzel çiçek desenleri ile damatlıklara yeni bir boyut kazandırıyor. Mevsime uygun olarak seçebileceğiniz damatlığınızı, dilediğiniz renk ve desendeki çiçeklerle kuşatarak, ilgi çekici bir damatlığa sahip olabilirsiniz. Vücut hatlarınıza ve bedeninize uygun olarak tercih edeceğiniz damatlığınızın gömleğini açık tonlarda seçmeniz tavsiye ediliyor. Desensiz ve tek renk olarak giyeceğiniz gömleğiniz sadeliğini koruyarak, çiçekli damatlığınızı ön plana çıkartacak. Böylelikle çok daha mükemmel bir görünüm kazanarak çok daha şık bir yapıya sahip olacaksınız.

Sadeliğin ve Gösterişin Sembolü: Havalı ve Çiçekli Papyonlar

Çiçekli Damatlık Modelleri

Sade ve klasik bir damatlık giymeyi istiyor ama yine de damatlığınızda farklı bir dokunuş arıyorsanız, çiçekli papyonlar tam size göre. Çiçekli damatlık fikirleri içinde herkese göre küçük dokunuşlar var… Klasik damatlığınızla bir bütünlük sağlayarak, bütün ilginin üzerinde toplanmasını sağlayan çiçek desenli papyon seçimi sayesinde sadeliği ve gösterişi bir arada deneyimlemeniz mümkün…

Seçeceğiniz damatlığınızla aynı renge sahip çiçek desenli bir papyon, kravat ya da mendil tercih edebileceğiniz gibi, damatlığınızın renginden bağımsız rengarenk bir aksesuar veya gömlek de seçebilirsiniz. Kendi zevkinize göre belirleyeceğiniz çiçekli papyonunuz ya da kravatınızla uyumlu bir yaka çiçeği ya da mendil takarak, çok daha ilgi çekici ve konsepte uygun bir damat olabilirsiniz.

Ceketlere Yeni Bir Soluk Getiren Çiçekler

Çiçekli damatlık fikirleri çiçekli ceket ile hayat buluyor. Büyük desenli kumaşlar çok moda. Damatlıklara çok daha renkli ve canlı bir görünüm kazandıran çiçekli ceketler, gittikçe popülerleşen kullanımı sayesinde güvenle giyebileceğiniz kıyafetler içerisinde yer alıyor. Hepsi birbirinden renkli çiçek desenleri ile üzerinizde müthiş bir güzelliği taşımanıza sahip olan ceketler, farklı renk seçenekleri ile sizlere alternatifler sunuyor. Vücut hatlarınıza uygun olarak seçebileceğiniz çiçekli ceketiniz, her bütçeye uygun olarak usta ellerde tasarlanıyor. Dilerseniz ceketiniz ile aynı renk ve dokuya sahip bir yelek ile çok daha şık ve mükemmel olabilirsiniz.

Geçmişi Günümüze Taşıyan Kıyafet: Çiçekli Gömlekler

Çiçekli Damatlık Modelleri

Her daim geçmişin kıyafetlerine ilgi duymuş ve bunu günlük yaşantınızda kıyafetlerinize yansıtmaya çalışan birisi iseniz, vintage kokusunu içinize çekmenize sebep olacak çiçekli gömlekler ile damatlığınıza harikulade bir görünüm kazandırabilmeniz mümkün. Geçmişin tatlı esintisini düğün konseptinizle birleştirerek mükemmel bir uyum elde etmenizi sağlayacak olan çiçekli gömleğinizi, damatlığınızdan farklı renk tonlarında tercih etmelisiniz. Böylece gömleğiniz çok daha belirgin ve dikkat çekici olacak.

Gömleğinizin desenleriyle uyumlu bir renkte kravat ya da papyon takarak, damatlığınıza çok daha şık bir görünüm kazandırabilmeniz mümkün. Çiçekli damatlık detayları ile kıyafetinizi renklendirmek zor değil.

Rengarenk Çiçekli Kravatlar Her Yerde

Çiçekli kravatlar özel gecelerin vazgeçilmez parçalarından biri… Asla modaları geçmese de klasik ve modern seçenekler arasında karar vermek size kalmış. eşlik edeceğiniz arkadaş grubuyla veya nişanlınız, sevgiliniz ve ailenizle uyumlu seçenekleri sakın kaçırmayın. Şık ve neşeli görünümü yakalamak oldukça kolay. Herkese göre çiçekli bir kravat olmalı!


Pastel tonlar ve açık renklerden hoşlanıyorsanuz Açık Renk Damatlık Modelleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bonus: Çiçekli Damatlık ile Podyum Şıklığı

Dilerseniz çiçekli ve abartılı modellerle ünlülere taş çıkartan karizmatik bir görünüm yakalamak için çiçekli ve ağır bu ceketlerden birini seçebilirsiniz.

Düğününüzle ilgili hala eksikleriniz varsa düğün organizasyon firmaları ile sitemiz üzerinden iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Burçin Hazar

Yanıtla