Düğün gününüzü detaylı bir şekilde planlayarak, harikulade bir etkinlik haline dönüştürebilmeniz için belli başlı organizasyon şirketlerinden yardım almanız gerekiyor. Müziğinden ses sistemine, oturma düzeninden mekân tercihine kadar uzayıp giden bu listenin şüphesiz ki en önemli ögelerinden catering ve düğün pastası seçimi oluyor. Düğününüze gelen konuklarınıza sunulacak olan düğün yemekleri lezzetli ve doyurucu olması açısından, konuklarınızın düğününüzde daha keyifli anlar yaşamasını gerçekleştiriyor. Düğünler için bir gelenek haline gelmiş düğün pastası ise ortamın neşelenmesine katkı sağlayarak damaklarda neşeli tatlar bırakıyor.

Düğününüz İçin En İdeal Catering ve Düğün Pastası Seçimi

Düğün gününüzde gelen konuklarınıza ikram etmek için seçeceğiniz yiyecekler ve düğünlerin en tatlı simgesi olan pasta tercihiniz hem sizin hem de konuklarınızın damak tatlarına uygun olmalıdır. Düğününüze kaç kişinin katılacağı yemek ve pastanın belirlenmesi açısından oldukça önemli olan nitelikler içerisinde yer alıyor. Birçok farklı konsept gerçekleştirebilmenize imkân sağlayan onlarca firma içerisinden zevkinize en uygun olanını seçerek konuklarınıza muhteşem lezzetler tattırabilirsiniz. Hepsi birbirinden muazzam düğün catering ve pasta  firmaları düğününüzde çok daha emin ve mutlu olmanızı sağlayarak sizler için özenle hizmet vermeye devam ediyor.

Sizlere kusursuz bir organizasyonun kalbini sunan catering ve düğün pastası firmaları, düğününüzü çok daha anlamlı ve özel kılmak için tercih etmeniz gereken bir seçenek olarak sunuluyor. Hangi tarzda yemekler istediğiniz, ne tarz içecekler düşündüğünüz, hangi tatlardan oluşan bir pasta planladığınız gibi ince detayları catering ve düğün pastası hizmeti veren firmalarla ayrıntılı bir şekilde planlıyor. Düğününüzdeki yiyecek ve içecek unsurlarını kafanızda bir sorun olarak tutmamanız sağlanıyor. Düğün catering ve pasta hizmeti veren firmaları seçmeden önce bu firmaları detaylı bir şekilde inceleyerek ne tarz işler yaptığından emin olabilirsiniz. Hepsi alanında profesyonel olan onlarca firma ve fiyatları sitemizde bilgi sahibi olmanız için sizleri bekliyor.

Catering ve düğün pastası şirketleri, düğününüzün planlamış olduğunuz bir şekilde ilerlemesi için son derece önem teşkil ediyor. Catering ve düğün pastası şirketleri, her biri alanında profesyonel ekip çalışanları ile arzu ettiğiniz tatları sizlere hazırlamak için üstün bir performans sergiliyor. Kaliteli hizmet anlayışlarının yanı sıra, hijyene çok önem gösteriyorlar. Sağlık prosedürlerine uygun olarak hazırladıkları ikramları düğününüzün çok daha leziz bir hale bürünmesine yardımcı oluyor. Sizin için uygun olan bir catering ve düğün pastası firması ile anlaşmak, omuzunuzdaki yükleri hafifleterek düğün gününüzün rüya gibi bir etkinlik olması açısından oldukça önemli oluyor. Böylelikle hem emin olduğunuz tatlarla hazırlanmış lezzetli yiyeceklerin konuklara servis edildiğinden emin oluyorsunuz, hem de hepsi birbirinden leziz yiyecekleri siz de tatmış oluyorsunuz.

Düğün Catering Hizmeti

Düğününüzde konuklarınıza ikram edeceğiniz yiyeceklerin ve içeceklerin hazırlamasını yapan düğün catering firmaları, arzu ettiğiniz yemekleri ve içecekleri sizler için özenle hazırlayarak konuklarınızın muazzam yiyecekler tatmasına sebep oluyor. Türk mutfağından ve dünya mutfağından oluşan menü seçenekleri ile yemekli ve kokteyl konseptinize uygun tatlar hazırlayan onlarca düğün catering firması var. İzmir, Ankara, Konya, Antalya ve İstanbul gibi ülkemizin farklı şehirlerinde sizler için hizmet vermeye devam ediyor. Damak tadınıza uygun olarak seçeceğiniz yemeklerinizi dilerseniz özel olarak farklı tarzlarda da yaptırabilmeniz mümkün.

  • Vejetaryen yemekler
  • Alakart yemekler
  • Deniz ürünleri yemekleri

gibi her konsepte ve tarza uygun yemekler, alanında son derece tecrübeli şefler ve yardımcıları tarafından pişiriliyor. Sonucunda da düğününüze gelen konuklarınıza sunuluyor.

Düğün catering hizmeti veren firmaları seçmeden önce birkaç tanesi ile görüşme sağlayarak sizin için en ideal olan firmayı seçmeniz tavsiye ediliyor. Böylelikle tam olarak ne istediğinizi ve ne istemediğinizin farkına vararak düğününüzün hayalini kurduğunuz bir şekilde gerçekleşmesine çok daha fazla katkı sağlayabilirsiniz. Eğer buna vaktiniz yoksa size özel bir düğün catering firması seçmemiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Fiyatları ve özellikleri hakkında detaylı bir bilgi alabilirsiniz. Düğün yemekleri konusunda kendinizi alanında uzman şeflere emanet ederek, konuklarınızın ve sizlerin doyasıya eğlenmesi oldukça mümkün.

Yemekleri Mutlaka Beraber Seçin!

Eğer yemekli bir düğün gerçekleştirecekseniz menüde yer alan düğün yemekleri tercihinizi catering firması ile birlikte organize edebilirsiniz. Sizin ve konuklarınızın damak tadına uygun yemekler seçebilirsiniz. Seçim esnasında kesinlikler örnekleri tatmanız gereken düğün yemekleri, doğru bir seçim yaptığınızın kanıtı olarak büyük bir önem teşkil ediyor. Böylelikle yemeklerinizin konuklarınıza sunulmadan önce istediğiniz tada sahip olup olmadığını anlayabilirsiniz. Tadı kadar sunumunun da oldukça önemli olduğu düğün yemekleri seçeceğiniz düğün catering firması tarafından özenle hazırlanarak düğününüzde adeta görsel bir şölen oluşturuyor.

Rercihinizi kokteyl bir düğünden yana kullanmak istiyorsanız, bir düğün catering firması ile atıştırmalık ikramlar üzerine bir menü hazırlayabilirsiniz. Konsepte uygun hazırlanan ikramlar, sunulacak olan içeceklerle bir bütünlük sağlayarak düğününüzün çok daha lezzetli bir hale gelmesini sağlıyor.

Düğün Pastası Hizmeti

Düğününüzün en lezzetli simgelerinden birisi olan düğün pastası konuklarınıza ve size şeker tadında anlar yaşadığınızı hissettirmek için harikulade bir tercih oluyor. Birbirinden farklı pasta modelleri değişik konseptlere uygun çeşitlilikleri ile sizlere alternatifler tercihler sunuyor. Düğününüz için en güzel pastayı seçmek adına catering hizmeti veren firmalar ile anlaşabilir dilerseniz de butik pastaneler ve Premium kafelerden sipariş verebilirsiniz. Sizin için anlamı en büyük olan pastanızı sipariş vermeden önce hangi tarzda bir pasta istediğinize karar vermeniz, pasta seçiminizi kolaylaştırması açısından tavsiye ediliyor.

Hepsi birbirinden leziz onlarca düğün pastası içerisinden damak tadınıza uygun olanını seçerek konuklarınıza enfes bir pasta tattırabilmeniz mümkün. Kare, yuvarlak, birden fazla katlı modellere sahip düğün pastalarını konuk sayınıza göre belirleyerek, özel olarak yaptırmanız tavsiye ediliyor. Şekillerinin yanı sıra resimli, dondurmalı, ekstradan kremalı gibi alternatif seçenekleri ile pasta süsleri konusunda sizlere yardımcı olan butik tasarım ve pasta firmaları hayalini kurduğunuz pastayı düğününüz için severek hazırlıyor. Beyaz, pembe ve kahve renklerinin ağırlıklı olarak tercih edildiği düğün pastanızı rengarenk olarak tasarlatıp farklı bir konseptte de sergileyebilirsiniz.

Porsiyonlar Davetli Sayısına Göre…

Düğününüze gelecek olan kişi sayısına göre pastanızın boyutunu büyük ya da küçük olarak seçebilmeniz mümkün. Farklı konsept pastaları ve tatlıları seven birisi iseniz son zamanlarda oldukça popüler olan cupcake pastaları düğününüzde kullanabilirsiniz. Oldukça şirin ve renkli bir görünümü olan bu minik pastalar kişi sayısına göre hazırlanarak, konuklarınızın kendilerini özel hissetmesine sebep oluyor. Düğün pastası siparişini vermeden önce anlaşacağınız firmayla görüşmeniz esnasında örnek pastanızdan  tatmanız, pastanızın lezzetini çok daha iyi anlayabilmenizi sağlıyor. Böylelikle pastanızın tadını beğenmezseniz düğününüzden önce daha farklı bir pasta tadımı yaparak arzu ettiğiniz lezzette bir pasta ile düğününüzü renklendirebilirsiniz. Sitemizde yer alan onlarca catering ve düğün pastası firmaları düğününüz için en ideal pastaya sahip olmanızı sağlayarak, düğününüzü muazzam bir şölen haline getiriyor. Bu firmaların hepsini detaylı bir şekilde inceleyebilir, dilerseniz de bizimle irtibata geçerek fiyatları hakkında detaylı fikir sahibi olabilirsiniz.

Catering ve Düğün Pastası Firmalarının Fiyatları

Hepsi birbirinden uzman kadrosu ile düğününüz için en ideal olan yemekleri ve pastaları hazırlayan catering ve düğün pastası firmaları bütçenize uygun fiyatları ile cezbedici oluyor. Alanında uzman şefler sizlere sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları ile büyük bir farklılık yaratarak catering ve düğün pastası seçiminizi daha özel hale dönüştürüyor. Catering ve düğün pastası firmaları, farklı fiyatları ile sizlere bütçe konusunda alternatif tercihler sunuyor. Ayırmış olduğunuz bütçenize yönelik konseptleri ile de sizleri memnun ediyor. Her daim eşsiz lezzetleri düğününüzle birleştiren catering ve düğün pastası, düğününüzün çok daha muazzam geçmesini sağlayarak sizleri ve konuklarınızı mutlu ediyor.

Catering ve Düğün Pastası Seçiminizi Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Düğününüz için en ideal düğün yemekleri ve pastasını seçmeden önce organizasyonunuzun çok daha sağlıklı ve verimli olması adına birtakım kurallara dikkat etmeniz gerekiyor. Bu kuralların en başında gelen unsur hiç şüphesiz ki düğününüzde ikram edeceğiniz yiyeceklerin taze olması oluyor. Günlük olarak yapılması gereklidir düğün yemeklerinin. Çünkü damaklarda çok daha lezzetli bir tat bırakarak sağlığınız için olduğu kadar ruhunuz için de fayda sağlıyor. Düğün yemekleri haricinde içeceklerin ve pastanın da taze olması sizlerin ve konukların yiyecek ve içeceklerden zevk alarak mutlu olmalarına yardımcı oluyor.

Düğün yemekleri seçiminde dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli unsur ise, yemek menünüzde yer alan yiyeceklerin birbiri ile uyumlu olması. Anlaşacağınız catering firması ile abartıya kaçmadan şık ve hoş tatların bir araya geldiği bir menü hazırlayabilirsiniz. Düğün yemeklerinizin daha samimi ve alışılmış tatlar olmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle düğününüze gelen konuklarınız kendilerini etkinliğiniz boyunca mutlu ve huzurlu hissederek daha pozitif bir yapıya bürünüyor. Dilerseniz de catering firmasının sizin için ayarlamış olduğu menüyü daha önceden tadarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Pastada Abartıdan Kaçının!

Düğün pastanızı sipariş vermeden önce kesinlikle dikkat etmeniz gereken en önemli nitelik pastanızın çok fazla krema içermemesi oluyor. Çünkü çok fazla kremaya sahip olan pastalar konuklarınızın damak tatlarına uygun olmayarak pastadan keyif almamasını sağlayabilir. Bunun için yerinde ve kıvamında malzemeler içeren bir pasta siparişi vererek pastanızın çok daha lezzetli ve sevilen bir tatlı olmasına yardımcı olabilirsiniz. Düğününüzde ikram edilecek olan yemeklerin seçimi kadar sunumu da oldukça önemli unsurlar içerisinde yer alıyor. Gelen konuklarınıza hoş ve naif bir sunum hazırlayarak yemeklerinizin çok daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Anlaşacağınız catering ve düğün pastası firması ile önceden görüşerek sunum konusunda fikirlerinizi ve onların fikirlerini birleştirerek ortaya muazzam bir sunum çıkartabilmeniz mümkün oluyor. Üstelik masalara yerleştireceğiniz menü rehberi sayesinde, ikram edeceğiniz yiyeceklerin neler olduğunu konuklarınıza önceden haber vererek tatlı bir jest yapabilirsiniz.

Muhteşem Bir Düğün İçin Catering ve Düğün Pastası

Hem lezzetli yiyecekler hem de sağlıklı gıdalardan oluşan düğün yemeği menünüz sizlerin ve konukların düğününüzde mutlu bir vakit geçirmesine yardımcı oluyor. Daha keyif aldıkları bir ortamda bulunmalarına yardımcı oluyor. Hepsi birbirinden profesyonel ekibi ile sizlere catering ve düğün pastası konusunda fayda sağlayan onlarca firma var. Bunlar sizin hayalini kurduğunuz organizasyonunuzu çok daha anlamlı bir hale getirmek için büyük bir özenle çalışıyor. Arzu ettiğiniz ve istediğiniz tatlardaki lezzetleri sizler için ekstra bir titizlikle hazırlayan catering ve düğün pastası firmaları, sizlere lezzet garantisi sağlayarak düğününüzün verimliliğini çoğaltıyor. Bunun için tek yapmanız gereken şey ise, sitemizde yer alan catering ve düğün pastası firmalarını ve fiyatlarını detaylı bir şekilde incelemek oluyor.

Catering ve Düğün Pastaları

Bir düğün gecesinin en olmazsa olmaz ögelerinden bir tanesi de düğün pastası. Çiftlerin hem tatlı bir an yaşamasını hem de konukların tadım yapmasını sağlayan düğün pastaları, gecenin en önemli anlarından biri. Mekana girişinden lezzetine kadar birçok farklı noktayı içerisinde barındırıyor. Özellikle kaliteli ve lüks düğün salonlarında daha da çok önem kazanmıştır. Düğün pastaları, farklı tasarımlarla ve farklı sunumlarla çiftlerin karşısında yerini alıyor. Eskiden üstü gerçek pasta geri kalanı karton devri tamamen sona erdi.

Artık çiftler de misafirler de kesim için gelen pastanın tadına bakmak ve gerçek olduğunu görmek istiyor. Bu noktada da devreye düğün salonlarından çok catering şirketleri girmektedir. Catering şirketleri genelde yemek servisi olarak akıllara gelse de düğün pastası konusunda da çok fazla ön planda. Hızlı ve kaliteli sunumları ortak paydada birleştiren catering düğün pastası şirketleri sayesinde, çiftler düğünden önce tadım yaparak seçim imkanı buluyor. Aynı zamanda tamamen farklı modellerde de düğün pastalarını hazır hale getirmek mümkün. Aynı çocukların doğum günlerinde verilen özenle klasikten uzak, çok uçuk hayal ürünü pastalar da hazırlatabilirsiniz.

Tabii bunları da konseptinize ve misafir sayınıza göre dikkatli seçmeniz gerekiyor. Genelde çiftlerin konseptine göre yardımcı olan catering şirketleri ile kararınızı vermek oldukça kolay. Catering düğün pastalarının en ön plana çıktığı nokta, sipariş üzerine kaliteli sunumlar hazırlaması. Konuk sayısına göre büyüklüğü belirlenen düğün pastanızın içinde bulunduracağı malzemeler de size kalmış. Tamamen damak tadınıza uygun pastalar için önceden hazırlanan numuneleri ücretsiz tadabilir ve düğün geceniz için hazırlanması için sipariş verebilirsiniz. Düğün salonlarının pasta servisi olmasına rağmen, catering şirketleri her zaman daha uygun fiyat ve daha çok çeşit sunmaktadır. Geniş ekipleri sayesinde gecikme riski de olmayan en kaliteli catering düğün pastası şirketlerine dugunbuketi.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Catering Düğün Pastası Çeşitleri

Catering düğün pastası şirketlerinin sunduğu en önemli hizmet ufuklarının çok geniş olması. Son dönemlerde klasikten tamamen uzaklaşan düğün pastalarını mini keklerden oluşmuş olarak bulabilirsiniz. Düğün konseptlerinin ve çiftlerin kafa yapılarının değişmesi, catering düğün pastası şirketlerinin de farklı yaratıcılıklar eklemesinin önünü açtı. Düğün pastası müziğine göre bile belirlenen süslemeler ve tasarımlar sayesinde, hayalinizdeki gibi bir pastaya sahip olabilirsiniz. Lezzet konusunda da çok büyük çeşitlilik gösteren düğün pastalarının en lezzetlileri dugunpastası.com üzerinde mevcut.

Catering düğün pastası çeşitleri arasında en yeni seçenekler farklı süslemeler ve mini kekler oluyor. Özellikle kır düğünlerinde pasta töreni yapmak istemeyen çiftler, açık büfe olarak sunulan mini kekler ile farklı lezzetleri misafirlerin ayağına getiriyor. Bir diğer seçenek de çiftleri yansıtan tasarımlar. Genelde fotoğraf ekleme olarak akıllara gelse de catering düğün pastası şirketleri bunu farklı yollarla yapıyor. Çiftlerin hayatlarındaki en önemli anları birleştirerek hazırlanan konseptler neticesinde, düğün pastanız bile tamamen size özel bir hale geliyor.

Catering düğün pastası çeşitleri tamamen sizin hayalinize kalmış. Dilerseniz klasik, önceden uygulanmış bir pasta seçebilir ya da tamamen size özel hale getirebilirsiniz. Fiyat aralıkları da tam da bu noktada söz konusu oluyor. Pastanın tasarımındaki detaylar arttıkça maliyetler de bir o kadar artış gösteriyor. Genelde çok yüksek fiyatlar biçilen özel tasarım pastalar, dugunbuketi.com anlaşmaları ile daha uygun hale gelmektedir. Çiftlerin gösterişten öte lezzet konusunda da içlerinin rahat etmesi, catering şirketlerinin düğün pastası hizmetleri ile kusursuz hale geliyor. Siz de düğün pastası seçerken bütçenize göre ister klasik modellerden ya da sıfırdan bir tasarımdan yana seçiminizi yapabilirsiniz.

Dondurmalı Düğün Pastası

Catering düğün pastası şirketlerinin son dönemlerdeki en büyük trendi dondurmalı oluyor. Özellikle yaz düğünlerinin bunaltıcı havasını ortadan kaldıran ferah dondurma düğün pastasına profesyonellikle ekleniyor ve farklı bir lezzet ortaya çıkartıyor. Pastanın içindeki malzemelere göre farklılık gösteren dondurma çeşitleri ile yaz düğünlerinde farklı bir lezzet yakalayabilirsiniz. Dondurmalı düğün pastası henüz çok yaygın olmasa da çiftler keşfetmeye ve tercih etmeye başlıyor.

Düğün Pastası Müziği

Catering düğün pastası şirketleri, seramoniye uygun olarak hazırlıklarını yapıyor. Pastanın çiftlerin önüne gelirken çalacak olan müziklerin bile içeriğine dikkat eden catering düğün pastası şirketleri ile dilediğiniz gibi bir konsept yakalayabilirsiniz. Düğün pastası müzikleri artık eskisinden de önemli. Daha önceki yıllarda görkemli bir müzik eşliğinde çiftlerin önüne gelen pastalar için artık daha farklı seçenekler uygulanıyor. Düğün pastası müzikleri içerisinden çiftler kendi tarzlarına ve düğün konseptlerine en uygun olanını seçerler. Daha sonra, catering düğün şirketlerinin kusursuz bir şekilde hazırladığı düğün pastası sahnedeki yerini alıyor.

İlginç Düğün Pastası Modelleri

Çiftler artık eskisi gibi 5 katlı beyaz pasta geleneğinden çok uzak. Bu özel gecelerini her haliyle özel olmasını isteyen çiftler, düğün pastası için de tasarımlara daha çok önem veriyor. Bu tasarımlar da genelde çok şık ve lüks görünümlü olmaktan çok uzak. İlginç düğün pastası modellerinin popüler hale gelmesi ile farklı bir havaya bürünen düğün pastaları hayal gücünün sınırlarını gerçek anlamda zorluyor. Gerçek bir hayvan modelinden, dantel işlemeli gibi görünen birbirinden farklı ilginç düğün pastası modelleri mevcut.

Gelinlerin artık prenses gibi evlenmek yerine çok farklı konseptleri düğünlerinde denemesi, ilginç düğün pastası modellerinin de önünü açtı. Artık çiftler klasik olan hiçbir şeye eskisi kadar yakın değil. Bu noktada da catering düğün pastası şirketleri ön plana çıkıyor. Çiftlerin tüm istediklerini kusursuz yerine getirme görevini üstlenen catering düğün pastası şirketleri sayesinde hem lezzet bakımından hem de görünüm bakımından tam istediğiniz gibi bir pastaya sahip olabilirsiniz.

İlginç düğün pastası modelleri genelde parti saatlerini içeren bohem düğün konseptlerinde gözler önüne çıkıyor. Gelinlerin çılgın tarzını da yansıttıkları bu pasta modelleri isterseniz kat kat isterseniz de çok küçük parça parça halde konukların karşısına çıkıyor. Bu noktadaki en önemli detay kesinlikle konsepte uygun olması. Bohem tarzdaki bir düğünde çok yüksek katlı ve ışıltılı bir pasta olması elbette beklenemez. Ama daha az katlı, renkli, vintage desenleri barındıran, akıllara gelmeyecek desenlerle süslenen bir düğün pastası bu kosepte en iyi gidecek seçenektir. Düğün buketi aracılığı ile iletişime geçeceğiniz catering düğün pastası şirketleri ile hayalinizdeki her şeyi anlatarak dilediğiniz gibi hizmet alabilirsiniz.

Aperatifler

Düğün pastasının çok önemli olduğu kadar, gece boyunca konuklara ikram edilecek olan aperatifler de oldukça önemli oluyor. Özellikle yemek servisinin tercih edilmediği düğünlerde kurabiyeden salatalara kadar küçük atıştırmalıklar çok kritik oluyor. Catering düğün pastası şirketleri ise sadece en önemli olan pasta konusunda değil aperatifler konusunda da hazırlıklarını tamamlıyor. Konuk sayısına ve düğünün saatine göre özel olarak belirlenen aperatif menüsü ile konuklar; Sıradan çubuk krakerler yerine, gerçek bir kurabiye, tuzlu, meze çeşitlerine sahip olabiliyor.

Kokteyl fiyatı gibi bir sistem içerisinde belirlenen ücretler, catering düğün pastası şirketleri tarafından genelde kişi başı üzerinden total olarak belirleniyor. Bu açıdan aperatiflerin içinde neler olduğu, ne sıklıkla sunum yapılacağı da önemli. Genelde kır düğünlerinde açık büfe gibi sunulan bu sistem, toplu alımlar neticesinde daha uygun fiyatları getiriyor. Dilerseniz bu menünün içine içeceklerinizi dahil ederek, tamamlanmış bir menüye sahip olabilirsiniz.

Catering Paket Fiyatları

Catering düğün pastası şirketleri fiyat konusunda paket sistemi de uyguluyor. Yemek hizmetini de içinde barındıran catering şirketleri, eğer yemekli bir düğün yapacaksanız; Yemek menüsünü, aperatifleri, içecekleri ve dilediğiniz düğün pastasını bir arada paket halinde satışa sunuyor. Genelde bu noktada daha klasik düğün pastaları hazır hale getirilirken, tek pasta üzerinden anlaştığınızda size özel tasarımlar için kesin hizmet alabilirsiniz.

Paket halinde sunulan özellikler hem fiyat konusunda daha uygunluk yaratıyor hem de düğün gecesinin tüm ağır yükünden sizi bir anda kurtarmış oluyor. Aynı pastada olduğu gibi yemeklerde de tadım yapmanıza olanak sağlayan catering şirketleri; Sizin tadımınızdan sonra konuklarınıza sunulacak olan birbirinden enfes yemeklere karar verebilirsiniz. Yine farklı menülerde sunulan catering yemekleri ile dilediğiniz gibi konuklarınız ağırlanıyor.

Catering Şirketlerinin Kolaylıkları

Çiftler için catering şirketi ile anlaşmak ekstra masraf gibi gözükse de en önemli anlarının mükemmel olması için bu durum şart haline geldi. Düğün salonlarının formalite icabı yaptırdığı pastalarla göstermelik bir törene ev sahipliği yapan mekanlardan ziyade, farklılık yaratan düğünler daha ön planda. Bu aşamada da catering düğün pastası şirketleri, size hiçbir düğün salonunun sunamayacağı güzellikte seçenekler vaad ediyor. Tamamen hayalinizdeki pastanın ve modelin yansıtılmasının yanında, lezzet konusunda da çok iyi bir yerde alması çiftleri de misafirleri de memnun ediyor. Üstelik tadım imkanı sayesinde, düğünde karşınıza çıkacak olan pastanın tat açısından bir önizlemesini görebilirsiniz.

Catering şirketleri genelde çok yoğun çalıştığı için son ana bırakmadan randevu almanızda fayda var. Katalogları üzerinden görebileceğiniz hazır modellerde vardır. Ancak bunun yanında; Sizin aklınızdaki tasarımları anında not eden ve uygulayan catering şirketleri sayesinde, hızlı ve kaliteli bir düğün pastasına sahip olabilirsiniz.

Nikahınızdan sonra restaurantta vakit geçirmeyi düşünüyorsanız, Restoranda Nikah Yemeği ve Avantajları adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz!

Yanıtla