Kız isteme, söz ve nişan süreçlerinin ardından işin en önemli kısmına gelindiğinde telaş saran çiftler, hayalini kurdukları düğün salonu için arayışa başlarlar. Ulaşımın yanı sıra otopark probleminin olmadığı, güzel bir pisti, harika masa ve sandalye süslemeleri, güzel dekore edilmiş az kolonlu veya kolonsuz bir düğün salonu çiftler için ideal düğün mekanlarıdır. Bu konuda Çamlıca düğün mekanları sayılan özelliklerin yanı sıra düğüne renk katan diğer hizmetler konusunda da işinin ehli personele ve müşteri odaklı çalışma prensibine sahip organizasyonlara sahiptir.

Çamlıca Düğün Mekanları

Her detayın ele alınarak düğün günü kötü bir sürprizle karşılaşmamak için imza edilen bir anlaşma ile her şeyin yolunda gideceği muhakkaktır. Yemekli bir düğün olup olmayacağı veya bunun yerine kokteyl ikramlıkların servis edilip edilmeyeceği konusu öncelikle netleştirilmektedir. Söz konusu Çamlıca düğün mekanları catering firmaları ile anlaşmalı olup, kırmızı et ve beyaz et şeklinde opsiyonlar sunmaktadır. Dana eti ve kuzu etinden oluşan ana yemek, beyaz et tercihinde tavuk eti ve talebe göre balık olarak da sunulmaktadır. Ara sıcakların yanı sıra salata ve tatlı ile meşrubat ikramı söz konusudur.

Çamlıca Düğün Mekanları ve Hizmetleri

Çamlıca Düğün Mekanları

Davetiyelere LCV için irtibat kişisi olarak organizasyon firması personelinin yazılması halinde LCV hizmetleri de Çamlıca düğün mekanları tarafından verilebilmektedir. Bu şekilde davete kaç kişinin katılacağı, katılanların hangi masaları düğün esnasında kullanacağı hususları da talebe göre belirlenebilmektedir. Kimileri de sadece katılımcı sayısı için bu hizmeti almakta, davetlilerin kendi isteğine göre oturma yerine karar vereceğini bildirmektedir. Çocuk dostu olarak kabul edilen mekanlar arasında kimi Çamlıca düğün mekanları da bulunmakta olup, bu şekilde ailelerin daha rahat bir düğün yaşaması amaçlanmaktadır.

Çamlıca Düğün Mekanları

Çeşitli aktivitelerin yapıldığı, çocuk parklarının olduğu, palyaçoların çocuklara kaliteli zaman geçirmelerini sağladığı alanlar son dönemde yaygınlaşmaktadır. Bunun yanı sıra patlamış mısır arabaları, Osmanlı şerbetçisi ve macuncusu, pamuk şeker arabası ve standı gibi özelliklere de rastlanabilmektedir. Kaliteli orkestralar, her yöreden şarkı ve türkülerden oluşan repertuarlarıyla davetlilere harika bir düğün gecesi yaşatırlar. Öte yandan vale hizmeti veren mekanlar da bulunmaktadır. Düğün süresi boyunca fotoğraf ve video çekim hizmetleri de itina ile yapılmaktadır.

Çamlıca Düğün Mekanları ve Fiyatları

Çamlıca Düğün Mekanları

Düğün salonlarının yanı sıra kır düğünü hizmeti veren Çamlıca düğün mekanları da bulunmaktadır. Kır düğünleri için artık sadece ormanlık ve şehir dışındaki alanlar söz konusu değildir. Yapılan harika peyzaj tasarımları ve uygulamalarıyla bir kır havası elde etmek mümkündür. Düğünün mevsimi de bu konuda belirleyicidir. Mevsime göre düğün salonları veya kır düğünü mekanları tercih edilebilir.

Fiyatlar hafta içi ve hafta sonları günlere göre değişmektedir. Diğer taraftan düğünün konsepti de önem taşımaktadır. Yemekli bir düğün hafta sonu kişi başı 50 TL civarında başlamakta 250 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Düğünün yemekli olarak hafta içi yapılması halinde ise bu rakamlar 30 TL ile 150 TL civarında seyretmektedir.

Yemek ikramı yerine kanepe ve tatlı, tuzlu kurabiyeler ikramı da söz konusu olabilir. Kısaca kokteyl tarzı bir düğün düşünüldüğünde hafta sonu fiyatlar kişi başı 30 TL ile 150 TL arasında değişmektedir. Hafta içi ise kişi başı fiyat aralığı 20 TL ile 120 TL arasında değişiklik göstermektedir. Ultra lüks bir düğün mekanında bütçeyi sarsmadan hayalleri süsleyen bir düğün imkanı da bulunmakta olup bunun için erken rezervasyonlar ve mekanların indirim kampanyaları iyi takip edilmelidir. Siz de düğününüzü Anadolu Yakası’nın muhteşem lokasyonunda yapmak istiyorsanız, En Kaliteli Beykoz Düğün Salonları sayfamıza da bekleriz!

Yanıtla