Güzel ülkemizin Marmara Bölgesi’nde Avrupa ve Asya kıtalarını birleştiren, yüzyıllarca dünyanın en büyük medeniyetlerine ev sahipliği yapmış eşsiz şehrimizdir İstanbul. Gerek tarihi Avrupa Yakası gerek yemyeşil Anadolu Yakası ile Türkiye’nin göz bebeğidir adeta. Bunca tarihi yapı ve doğal güzelliğe sahip olan İstanbul’u böylesine çekici kılan özelliklerinden birisi de muhteşem boğazıdır. İstanbul Boğazı iki farklı kıtayı ayıran, üzerine şarkılar ve şiirler yazılan eşsiz bir doğal oluşumdur. Siz de boğazda düğün organizasyonu ile dünya evine girmek isterseniz doğru yerdesiniz.

DÜĞÜN PASTASI

Hangi Düğün Pastası Sana Göre?

Verdiğin yanıtlara göre sana en uygun düğün pastasını seçiyoruz. Hemen testi çöz ve düğün pastanı beraber keşfedelim!

MAKYAJ

Gelin Makyajın Nasıl Olmalı?

Verdiğin yanıtlara göre en mutlu günün için makyajının nasıl olması gerektiğine karar veriyoruz!

ARABA

Düğün Arabanı Tahmin Ediyoruz!

Düğün günün için araba seçimi de oldukça önem taşır. Testi çöz, düğün arabanı belirlemede sana yardımcı olalım.

ÇİÇEK

Gelin çiçeğin nasıl olmalı?

En güzel gününde seni temsil edecek çiçeği merak mı ediyorsun? Testi çöz ve sana en uygun gelin çiçeğini söyleyelim!

MÜZİK

Düğün Giriş Müziğin Ne Olmalı?

Verdiğin yanıtlara göre düğün giriş müziğini buluyoruz. Testi çöz ve düğün giriş müziğini beraber keşfedelim!

GELİNLİK

Düğününde Ne Tarz Bir Gelinlik Giymelisin?

Seçimlerine göre sana en uygun gelinlik tarzını söylüyoruz. Testi çöz ve gelinliğini belirlemede sana yardımcı olalım.

NİŞAN

Seçimlerine Göre Nişan Elbiseni Söylüyoruz!

Nişanında şıklığını yansıtacak abiye modeli hangisi? Hemen testi çöz ve sana en uygun abiye modelini öğren.

KINA

Senin Ağlama Garantili Kına Müziğin Hangisi?

Verdiğin yanıtlara göre kına gecende ağlama garantili şarkını buluyoruz.

BALAYI

Sana En Uygun Yurtiçi Balayı Lokasyonu Neresi?

Verdiğin yanıtlara göre sana en uygun balayı lokasyonunu buluyoruz.

GELİNLİK

Sana Uygun Gelinlik Modelini Bulalım!

Düğününde nasıl bir gelinlik giyeceksin? Geleneksel bir gelin misin yoksa modern bir gelin mi? Testi çöz ve sana en yakışacak gelinliği söyleyelim.

BALAYI

Bize Düğününden Bahset Sana En Uygun Balayını Planlayalım!

Sen sadece arkana yaslanıp bize hayalindeki düğününden söz et, biz de sana en uygun balayını söyleyelim.

KINA GECESİ

Kına Temana Birlikte Karar Verelim!

Kına gecenin teması nasıl olmalı? Testi hemen çöz ve sana en uygun kına konseptini öğren!

EV DEKORASYONU

Düğünü Tasarla Sana En Uygun Ev Dekorasyon Stilini Söyleyelim!

Düğün tercihlerine göre sana en uygun dekorasyon stilini söylüyoruz. Hemen testi çöz ve dekorasyon tarzını beraber keşfedelim.

DÜĞÜN

Düğün Konseptin Ne Olmalı?

Düğününü nasıl bir konseptte planlamak istersin? Seni en iyi yansıtacak düğün konseptini keşfetmek için hemen testi çöz.

SAÇ MODELİ

Düğününde Yapman Gereken Saç Modelini Söylüyoruz!

En özel gününde mükemmel görünmek için nasıl bir saç modeli tercih etmelisin? Testi çöz ve sana en yakışacak saç modelini beraber keşfedelim!

Boğazda düğün fiyatları ne kadardan başlıyor? Boğaz yalılarında düğün, tekne düğünleri, kır düğünü organizasyonu ve çok daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

Boğazda Düğün Mekanları

Boğazda düğün mekanları, son dönemlerde çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Muhteşem bir manzarada, deniz kokusu eşliğinde yeni hayatlarının ilk günlerine adım atmak isteyen çiftler soluğu boğaz manzaralı düğün mekanlarında alıyor. Bu mekanlar birbirinden farklı konsept ve tarzlarda olabiliyor.

Boğaz manzaralı düğün denince ilk akla gelen alternatiflerden biri yalıda düğün oluyor. Osmanlı mimarisinin görkemini günümüze kadar ulaştıran bu birbirinden şık yalılar, çiftlerin en çok tercih ettiği mekan seçeneklerinin arasında yer alıyor. Boğazda yalıda düğün yapmak isteyen çiftler ise çok şanslı, çünkü bu eşsiz yapıların çoğu düğün ve davet hizmetleri için kiralanabiliyor.

Elbette tarihimizi yansıttığı ve koruma altında bulundukları için bu güzel mekanlarda davet vermek öyle kolay olmuyor. Öncelikle organizasyonunuzdan en az 2 ya da 3 ay öncesinde rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Boğazda yalıda düğün fiyatları vereceğiniz davet türüne, katılacak kişi sayısına ve paket içeriklerine göre değişkenlik gösterebiliyor.

Peki en güzel boğazda düğün mekanları hangileri? Gelin birlikte inceleyelim.

Fuat Paşa Yalısı

İstanbul boğaz manzaralı düğün mekanları önerimize Fuat Paşa Yalısı ile başlıyoruz. Denize sıfır konumda bulunan mekan, açık ve kapalı alanları ile hizmet veriyor. Kapalı alanın 325, açık alanında ise 275 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Mekanda yemekli ve kokteyl düzeninde organizasyonlar planlanabiliyor.

Şık dekorasyonu ile öne çıkan yalıda konaklama imkanı da bulunuyor. Davetlere özel süsleme, organizasyon danışmanlık hizmeti ve çok daha fazlası burada sizi bekliyor. Fuat Paşa Yalısı’nda düğün fiyatları ise kişi başı minimum 700 TL’den başlıyor.

0212 909 9154

Eski Büyükdere İskelesi

Hem boğaz manzaralı hem de tarihi bir mekanda düğün yapmayı planlıyorsanız Eski Büyükdere İskelesi tam size göre. Harika deniz manzarasına ek olarak açık ve kapalı alan seçenekleri sunuyor. Yemekli organizasyonlar planlayabilen mekanda davet öncesi menü tadımı imkanı bulunuyor. Çiftlere davet öncesi hazırlanma odası da sunan mekanda davet türüne uygun giydirme yapılabiliyor.

Lüks düğün deneyimini sonuna kadar sunan Eski Büyükdere İskelesi’nde düğün fiyatları kişi başı minimum 300 TL’den başlıyor.

0212 909 8346

Çırağan Sarayı

Uzun yıllardır unutulmaz davetlere ev sahipliği yapan Çırağan Sarayı, boğazda düğün yapmak isteyen çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. İstanbul’un en güzel semtlerinden Beşiktaş’ta bulunan bu eşsiz yapının tarihçesi Lale Devri’ne dayanıyor. Pek çok kez restore edilen ve denize sıfır konumu ile dikkat çeken Çırağan Sarayı, aynı zamanda konaklama hizmeti de sağlıyor.

Günümüzde özellikle lüks ve tarihi düğün mekanlarına ilgi duyan çiftlerin sıklıkla tercih ettiği sarayın açık alanında 2500 kişiye kadar misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz.

Firmayı İncele

The Marmara Esma Sultan Yalısı

İstanbul Beşiktaş’ta tarihi Osmanlı dönemine dayanan bir diğer boğaz manzaralı düğün mekanı ise The Marmara Esma Sultan Yalısı. The Marmara Esma Sultan yalısı adını Sultan Abdülaziz’in kızı Esma Sultan’dan alıyor. Muhteşem Osmanlı mimarisinin en iyi örneklerinden biri olan bu yalı, boğaz manzaralı düğün mekanı arayışında olan çiftlerin gözdesi konumunda yer alıyor.

Boğaz manzarasında unutulmaz davetlere imza atabileceğiniz, modern ve geleneksel çizgileri ile dikkat çeken bu güzel mekanda pek çok farklı türde organizasyon düzenlenebiliyor.

Firmayı İncele

Sait Halim Paşa Yalısı

Hazır çeyiz listesi mi arıyorsun?

350'den fazla yeni ürün önerisiyle Çeyiz Listem uygulamasında aradığın her şeyi bulabilirsin.

Boğazda düğün mekanları arasında en beğenilen ve en çok tercih edilen yalılardan birisi de Sait Halim Paşa Yalısı’dır. İstanbul Rumeli yakasında Yeniköy bölgesinde yer alan yalının tarihi 1863 yılına dayanmaktadır. İhtişamı ile göz dolduran bu eşsiz yapı yıllar boyunca onlarca asilzadeye, sultan ve prenslere ev sahipliği yapmıştır.

Son zamanlarda boğaz manzaralı düğün mekanları arasında öne çıkan bu güzel yalıda deniz manzarası eşliğinde unutulmaz davetler verebilirsiniz.

Firmayı İncele

En şık tarihi düğün mekanlarını buradan inceleyebilirsiniz.

İstanbul Boğazı’nda Teknede Düğün

Boğaz manzarasını kenardan izlemek istemeyen, bu muhteşem görüntüye içeriden bakmak isteyen çiftler boğazda teknede düğün alternatifini tercih ediyor. Tekne üzerinde verilen davetlerde misafirler liman bölgerinden alınıyor. Boğazda belirlenen zaman zarfında tekne turu eşliğinde unutulmaz düğün ve davetlere imza atılıyor. Teknede boğazda düğün organizasyonu yapmadan önce düğün tekneleri ile iletişime geçerek rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Böyle bir düğün organizasyonu planlıyorsanız, özellikle akşamüstü saatlerini değerlendirmenizi öneriyoruz. Gün batımının Boğaz Köprüsü ve denize yansımaları eşliğinde unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. Elbette bu kusursuz manzara eşliğinde doğal ışıktan yararlanarak mükemmel düğün fotoğrafları yakalayabilirsiniz.

Boğazda teknede düğün organizasyonu gerçekleştirmek isteyen çiftler için pek çok farklı alternatif bulunuyor. En çok tercih edilen İstanbul düğün tekneleri ise şunlar;

En iyi düğün tekneleri ve fiyatları için buraya tıklayabilirsiniz.

Boğazda Kır Düğünü Mekanları

Boğazda düğün yapmak isteyen, fakat yalı ya da tekne turu düşünmeyen çiftler için de güzel alternatifler bulunuyor. Boğazda kır düğünü yapabileceğiniz onlarca düğün mekanı, her yıl yüzlerce çiftin mutluluklarına şahitlik ediyor. Boğazda kır düğünü mekanları, eşsiz boğaz manzarası ve çim alanın birleştiği, adeta mavi ve yeşilin birbiri ile dans ettiği muazzam mekanlar olarak karşımıza çıkıyor.

Özellikle açık havada organizasyon gerçekleştirmek isteyen çiftlerin tercih ettiği mekanlar arasında birbirinden farklı seçenekler bulunuyor. En sevilen boğaz manzaralı kır düğünü mekanları ise şöyle;

İstanbul’un en iyi kır düğünü mekanları burada sizi bekliyor.

Bonus: Boğazda Düğün Fiyatları

İstanbul’da boğaz manzaralı düğün mekanlarının fiyatları genel olarak alınan hizmete, davetli sayısına ve davet türüne göre belirleniyor. Eğer boğaz manzaralı bir yalıda düğün planlıyorsanız fiyatların kişi başı minimum 700 – 800 TL’den başlayacağını belirtmek isteriz. Ayrıca çoğu yalı döviz kuru üzerinden ödeme alıyor.

Boğazda tekne turu eşliğinde düğün planlıyorsanız fiyatların daha uygun aralıklarda seyrettiğini söyleyebiliriz. Seçtiğiniz pakete göre fiyatlar kişi başı 150 – 200 TL’den başlayarak artış gösterebiliyor.

Boğazda düğün mekanları, boğazda kır düğünü, boğazda yat turu düğün gibi birbirinden farklı alternatifler, onlarca İstanbullu tarafından her yıl en çok tercih edilen düğün alternatifleri arasında yer alıyor. Yalnızca İstanbul’dan değil, Türkiye’nin dört bir yanından onlarca yerli turist bu doğal güzelliği görmek için her yıl İstanbul’a akın ediyor. Sıradan salon düğünü çizgisinden çıkmak ve muhteşem anılar biriktirmek isteyen çiftler de soluğu boğazda düğün mekanlarında alıyor.

insert-2

Kır düğünü fiyatları ne kadardan başlıyor?

Buradan şehrinizin en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarını inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Anında Teklif Al

Eğer siz de bu güzel alternatifi değerlendirmek istiyorsanız, boğaz manzaralı düğün mekanlarından yerinizi bir an önce ayırtın. Unutmayın, boğaz manzaralı düğün mekanlarında organizasyon düzenlemek isterseniz en az 2-3 ay önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmekte. Şimdiden dünya evine girmeye hazırlanan çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz!

 1. Handan Hasirci

  Agustos 2022 tarihi icin 500 kisilik dügün programinin ücretini ögrenebiirmiyiz?

  1. DüğünBuketi.com Editörü

   Selamlar,

   Sayfa üzerinde yer alan ücretsiz formu doldurarak ya da telefon numaramızdan danışmanlarımızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Sevgiler,

Yanıtla