Çiftlerin birbirleri ve ailelerinin yanı sıra davetlilerle olan sevgi bağlarını güçlendiren düğünler artık sadece pasta kesimi, meşrubat dağıtımı ve takı merasiminden ibaret değildir. Düğün öncesinde, düğün sırasında ve düğünden sonra yapılması gereken pek çok iş vardır. En önemli unsur, kaliteli bir düğün mekanının bulunmasıdır. Kimi mevsimine göre düğün salonlarını tercih ederken kimileri de tercihini yaz ve bahar aylarında kır düğününden yana kullanmaktadır.

Beylikdüzü Düğün Salonları Fiyatları

Her il ve ilçede olduğu gibi İstanbul Beylikdüzü düğün salonları fiyatları hususunda da rekabet yaşanmaktadır. Bundan en kazançlı çıkan çiftler ve düğün sahipleri olmaktadır. Öte yandan düğünler, günümüzde görsel olarak çeşitli şovlarla süslenen organizasyonlar halini almaktadır. Volkan gösterisinden köpük şova sis bulutlarından, kar gösterisine ve konfetiye kadar çeşitli görsel şovlar söz konusudur. Mekan ve ekipman süslemeleri de son dönemde revaçta olan düğün organizasyonu hizmetleri arasında bulunmaktadır. Düğün mekanları arasında Beylikdüzü düğün salonları fiyatları düğünün yemekli mi yoksa ikramlı mı olacağına da bağladır. Bazı salonlar yemek hizmetini de vermekte olup, sadece mekan kiralaması söz konusu ise catering firmaları gerekli hizmeti sunmaktadır.

Beylikdüzü Düğün Salonları Fiyatları

Beylikdüzü Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli düğün tercihi yapılmışsa yemek menüsünün içeriği Beylikdüzü düğün salonları fiyatları konusunda bir veri olmaktadır. Kimi mekanlar ana menülerinin yanı sıra yemek konusunda hassasiyeti olan davetlileri de düşünmekte, tercihe göre vegan, kosher, vejetaryen, diyabet ve çocuk menüleri sunabilmektedir. Menüler ise etin çeşidine göre değişmekte olup, beyaz et menü (tavuk) ve kırmızı et menü (dana & kuzu) söz konusu olmaktadır. Ara sıcaklardan mezeye, meşrubattan tatlıya kadar farklı menü içerikleri bulunmaktadır.

Beylikdüzü Düğün Salonları Fiyatları

Bu konuda Beylikdüzü düğün salonları fiyatları için örnekler verilmesi yerinde olacaktır. Buna göre ortalama başlangıç fiyatları 30 TL ile 180 TL arasında değişmektedir. Düğünün hafta içi veya hafta sonu yapılması da fiyatları doğrudan etkileyen durumlar arasındadır. Büyük çoğunlukla düğün konusunda hafta sonları seçilmekte olup, hafta içi düğünleri ise çok ekonomik olarak lüks mekanlarda bile yapılabilmektedir. Düğün salonlarının konumu ve mimarisi da fiyatlar hususunda bir veri olabilmektedir. Tarihi bir mekanda yapılan düğün ile şehir merkezinde bir binanın teras katındaki bir düğün salonunun fiyatı aynı olmayacaktır.

Beylikdüzü Düğün Salonları Fiyatları ve Çekimler

Beylikdüzü Düğün Salonları Fiyatları

Çiftler ve düğün sahipleri için Beylikdüzü düğün salonları fiyatları mekan tercihinde kilit rol oynuyor. Pek çok alternatif bulunduğundan fiyat bakımından uygun olanlar daha çok rağbet görmektedir. Çok yüksek kapasitedeki düğün mekanlarının kirası daha yüksek olup bu konuda nihai davetli sayısının tespiti önem kazanmaktadır. Diğer yandan bir paket halinde düğünün bütün detayları tek bir firma tarafından yapılabildiği gibi bu hizmet dışarıdan da alınabilmektedir.

Düğün öncesi kuafördeki çekimlerden düğünün sonuna kadar çekimler söz konusu olmaktadır. Talebe istinaden yurt dışında da çiftlerin video ve fotoğraf çekimleri de yapılabilmektedir. Çekilen fotoğraflardan önem bakımından ön plana çıkanlar arasından albüme fotoğraf seçilebilmektedir. Çeşitli ebatlarda basılması söz konusu olan albümler harika bir anı olarak kalmaktadır. Videolardan klipler hazırlanarak, Youtube gibi sosyal medya kanallarında paylaşılabilmektedir. Çekim konusunda diğer bir “uç” hizmet ise düğünün İnternet üzerinden canlı yayınlanmasıdır. Bu şekilde düğüne yurt dışında veya uzak şehirlerde olduğu için gelemeyenlere yönelik bir hizmet götürülmesi söz konusu olmaktadır. Tüm bu nedenlerle video ve fotoğraf çekimleri “işinin ehli” firmalar tarafından yürütülmeli, yeni nesil fotoğraf makinesi ve kameralarla düğünün bir nevi “belgeseli” çekilebilmelidir.

Beşiktaş düğün salonları hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yanıtla