Evlenecek çiftlerin hayatlarını birleştirme kararı aldıktan sonra harika bir düğün organizasyonu yapılması onların en doğal hakkı ve beklentisidir. Bu bakımdan düğün organizasyon firmalarına büyük iş düşmekte ve ayrıntılar hakkında deneyim sahibi olmayı gerektirmektedir. Atlanan her bir küçük detay, böyle bir atmosferde büyütülebilecek ve hatta organizasyonun kaderini etkileyebilecektir. Beylikdüzü, 300 bin civarındaki nüfusu ile oldukça kozmopolit bir ilçe olup, yenive düzenli yerleşim alanlarından biridir.

Beylikdüzü Düğün Salonları Tercihleri

Bununla birlikte Beylikdüzü düğün salonları bakımından çok çeşitli alternatiflere sahip bir ilçe konumundadır. Açık alanda bir kır düğünü mekanlarının yanı sıra kapalı düğün salonları olduğu gibi, açık ve kapalı mekan konusunda ikisi bir arada olan düğün salonları da söz konusudur. Kapasite bakımından Beylikdüzü düğün salonları konusunda çeşitli alternatifler vardır. Yemekli veya kokteyl ikramlı oluşuna göre salonların kapasitesi değişiklik gösteriyor. Örneğin yemekli bir düğünde 150 kişilik kapasitesi olan mekan, kokteyl formatında 400’e kadar çıkabilmektedir.

Beylikdüzü Düğün Salonları Alternatifleri

Beylikdüzü Düğün Salonları Tercihleri

Pek çok sayıda toplu konut ve lüks yerleşim yerlerine sahip Beylikdüzü’nde  Beylikdüzü düğün salonları güzel dekorasyona, kolonsuz iç mekana ve hizmetlere sahiptir. Oteller de düğün salonu hizmeti verebilen mekanlardır. Öyle ki bazıları gelin ve damada konaklama hizmeti vermektedir. Engelli girişinin yanı sıra çocuk parkına sahip düğün salonları çoğunluktadır. Çocuklar, palyaçolar eşliğinde yarışmalar, yüz ve kum boyama gibi aktivitelerle eğlenirken, büyüler de doyasıya eğlenebilirler.

Beylikdüzü Düğün Salonları Tercihleri

Kimi Beylikdüzü düğün salonları kendi menülerini sunarken, kimileri de düğün sahiplerinin taleplerine göre değişiklik yapmaktadır. Hatta bazıları müşteri memnuniyetini ön planda tutarak düğün öncesi menü tattırımı yaptırabiliyor. Bu şekilde menüye hangi yemeklerin veya ikramlıkların konulacağı rahat bir şekilde kararlaştırılabiliyor.

Beylikdüzü Düğün Salonları Fiyatları

Beylikdüzü Düğün Salonları Tercihleri

Fiyatlar düğünün hafta sonu ve hafta içi yapılmasına bağlı olarak değişir. Ayrıca davetlilere, yemek ikramı mı yoksa kokteyl ikramlıkların mı sunulacağı ayrı bir konudur. Bununla birlikte mekanın konumu da ayrı bir fiyat belirleme unsurudur. Rakamlarla örnek verilecek olursa hafta sonu yemek ikramlı bir Beylikdüzü düğün salonları 50 TL ile 200 TL arasında kişi başı fiyatlara sahiptir. Eğer hafta içi düşünülerek bütçe dostu bir tercih yapmak isteyenler için kişi başı fiyatlar 30 TL ile 175 TL arasında değişmektedir.

Davetlilere yemek vermektense kokteyl düğün yaşatmak isteyenler için hafta sonu fiyatlar 40 TL ile 160 TL arasındayken hafta içinde söz konusu rakamlar 30 TL ile 140 TL arasında farklılık göstermektedir. Fiyatlara genel itibariyle fotoğraf ile video çekimleri dahil bulunmuyor. Bunun için kısmen düğün salonları yardımcı olduğu gibi, bu konu “işin profesyonellerine” devredilebiliyor.

İstanbul’daki bazı popüler düğün mekanlarını incelemek için İstanbul’un En Popüler Düğün Mekanları sayfamıza da bekleriz!

Yanıtla