Düğününü açık havada ve geniş bir alanda yapmak isteyen çiftler için kır düğünü en çok tercih edilen konseptlerin başında geliyor. Bundan on yıl öncesine kadar şehir merkezleri dışında yer alan kır düğünü tesisleri, artık şehir merkezlerinde de bulunabiliyor. Bunlardan Beykoz kır düğünü mekanları kokteyl, defile ve benzeri etkinliklere de ev sahipliği yapabiliyor.

Beykoz Kır Düğünü Mekanları İçin Farklı Seçenekler

Birbirinden özel paketler halinde harika bir kır düğünü çim zemin üzerinde, havadar ve ferah bir ortamda yaşanabiliyor. Kuru pastadan kanepelere, kuruyemişten meşrubat çeşitlerine kadar lezzetli ikramlar bu paketler dahilinde verilebiliyor. Gelin yolu süslemeleri, nikah masası ve koltuklarının süslenmesi, davetlilerin oturduğu masa ve sandalyelerin süslenmesi paketlerde standart olarak veriliyor. Bazı paketlerde ise gelin arabası süslemesi, kırmızı halı üzerinde misafir karşılama, geline el buketi, damada yaka aksesuarları, volkan ve konfeti şovları, sahne ışıklandırma ve lazer gösterileri, havai fişekler, kar ve köpük gösterileri de bulunuyor. Söz konusu Beykoz kır düğünü mekanları çiftin ailelerine de farklı bir masa ayırarak onu da ayrıca süsleyebiliyor. Özellikle son dönemlerde moda olan anı defteri uygulaması ile davetlilerin izlenimleri alınabiliyor. DJ ile davetlileri eğlendirmek de mümkün.

Beykoz Kır Düğünü Mekanları İçin Farklı Seçenekler

Beykoz Kır Düğünü Fiyatları

Fotoğraf ve video çekimleri harika manzaraya sahip Beykoz kır düğünü mekanları için olmazsa olmazlar arasında. Düğün salonlarına göre kır düğünlerini ön plana çıkaran bu özellik, tercih noktasında ibrenin kır düğününe doğru kaymasını sağlar. Düğün öncesinden başlayarak düğün sırasında ve düğün sonrasında fotoğraf ile video çekimi söz konusu olmaktadır. Çekilen fotoğraflardan seçilenlerle albüm yapılmaktadır. Videolardan da klip yapılarak çiftlere teslim edilmektedir.

Beykoz Kır Düğünü Mekanları İçin Farklı Seçenekler

Düğünün yıllar geçtikten sonra bile anılması için profesyonel düğün fotoğrafçısı önemli bir detay. Kimi Beykoz kır düğünü mekanları LCV hizmeti vererek, davetlileri ve sayısını düğün sahiplerine verebilmektedir. Kır düğünü paketlerinden bazılarında ise standart paketlere ilaveten takip projektörleri, havai fişek gösterileri, özel sahne tasarımları ve canlı çiçekler bulunuyor. Yine son dönemin moda eğlencelerinden biri olan “gökyüzüne fener atımı” etkinliği de eşsiz anların yaşanmasını sağlıyor. Mekanların bazılarında ise yapay gölet bulunmakta olup yüzen çiçekler uygulaması harika bir manzara oluşturuyor. Havai fişek, volkan, konfeti, sis, kar ve köpük gibi görsel şovların sayısı da artırılabiliyor.

Beykoz Kır Düğünü Alternatifleri

Bazı oteller de kır düğünü hizmeti verebilmektedir. Kimilerinde konaklama imkanı ve gelin hamamı da bulunabiliyor. Genel itibariyle Beykoz kır düğünü mekanları yemekli ve kokteylli konseptlere sahiptir. Mekanların açık ve kapalı alanlarında rüya gibi bir düğün yapmak mümkün. Çocuklar için de ayrı bir eğlence kaynağı oluşturmak amacıyla tasarlanan oyun parklarında çocuklar doyasıya eğlenebilir. Bu sayede büyükler de çocukların peşinde koşturmadan düğünün keyfini tam manasıyla yaşayabilirler.

Beykoz Kır Düğünü Mekanları İçin Farklı Seçenekler

Kum boyama, palyaçolar, yüz boyama ve nice eğlenceli aktiviteler yapılabiliyor. Çeşitli kapasitelere sahip kır düğünü mekanı Beykoz’da bulunmakta olup, davetli başına fiyat uygulaması revaçtadır. Beykoz kır düğünü fiyatları ise 40 TL ile 150 TL arasında değişebiliyor. Fiyatı etkileyen konuların başında mekanın konumu, davetli sayısı ve sunulan düğün hizmeti gelmektedir. Söz konusu mekanların otoparkları bazılarında ise vale hizmeti bulunmaktadır. Yemekli düğünlerde kırmızı ve beyaz et menüleri bulunuyor. Ayrıca vejetaryen, çocuk menüsü, diyabet menüleri de bu mekanlarda sunulan ayrıcalıklar arasında bulunuyor. Yine son dönemlerde duymaya alıştığımız “after party” adı verilen etkinlikler düğün sonrası çiftlerin ve arkadaşlarının doyasıya eğlenceyi sürdürdüğü gecelerdir. Beykoz’daki bazı kır düğünü mekanları bu hizmeti de vermektedir.

Düğün masası süsleme önerileri için buraya tıklayabilirsiniz.

Yanıtla