Beykoz kına mekanlarında ister kına gecenizi yapın ister bekarlığa veda partisi. Beykoz kına mekanları her türlü hizmet ve desteği sunmaktadır. Unutmayın şıklık detaylarda gizlidir. Beykoz kına mekanları organizasyonlara yaptığı ince dokunuşlarla gecenize ihtişam katmaktadır. Hem ağlarım hem giderim misali iki duyguyu aynı anda yaşadığınız bu gecede sevdiklerinizle birlikte eğleneceğiniz en iyi mekanı seçmek için doğru adrestesiniz. Kına mekanları da en az düğün mekanları kadar önem arz etmektedir. Zira hayatınızın en unutulmaz gecesidir. Kına mekanları fiyatları seçilen konsept ve içeriğe göre farklılık gösterebilir. Ayrıca mekan fiyatları kişi sayısı üzerinden hesaplandığından dolayı mekan kapasitesi de fiyat belirleme de büyük bir etkendir. Mekan ve mekanın bulunduğu konumda fiyat için belirleyici olabilmektedir.

Beykoz Kına Mekanları Seçenekleri

Beykoz kına mekanları farklı seçenek ve konseptleriyle, güler yüzlü profesyonel ekibiyle sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Listeden fiyatı ve kişi kapasitesi size uygun olan mekanı seçip hemen iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca tüm mekanlar ulaşım açısından size oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Village Park

Minimum kişi başı fiyatı 50-80 TL arasında değişmektedir. 300-400 kişilik bir kapasiteye sahiptir. Aksesuar kiralama hizmeti bulunmamaktadır.

Village Park Beykoz Kına Mekanları

Çubuklu Hayal Kahvesi

Beykoz kına mekanları arasında sizi en çok büyüleyecek mekanlardan biridir. Minimum kişi başı fiyatı 100-150 TL arasında değişmektedir. Kişi kapasitesi 100-200 kişi arasındadır.

Çubuklu Hayal Kahvesi Beykoz Kına Organizasyon

Park Inn by Radisson Asia Kavacık

Minimum kişi başı fiyatı 100-150 TL arasında değişmektedir. 200-300 kişilik bir kapasiteye sahiptir.

Park Inn by Radisson Blue Asia Kavacık

Teras Talia

Minimum kişi başı fiyatı 10-30 TL arasındadır. 300-400 kişilik bir kapasiteye sahiptir. Ayrıca aksesuar kiralama imkanı da mevcuttur. Bindallıdan kına müziğine kadar her türlü hizmeti sunmaktadır. Geniş olanakları sayesinde her türlü davet ve organizasyonunuza ev sahipliği yapmaktadır. Salon kapasitesi 400 kişiliktir.

Teras Talia Beykoz Kına Mekanları

SalonTalia

Kişi başı minimum fiyat 10-30 TL arasındadır. 200-300 kişilik bir kapasiteye sahiptir. Aksesuar kiralama imkanı bulunmaktadır. Salon kapasitesi 750 kişiliktir.

Salon Talia Beykoz Kına Mekanları

Ada Kanlıca – Baro Bahçe

Minimum organizasyon paket fiyatı 450-1500 TL arasında değişmektedir. Kişi başı fiyat ise 30-50 TL arasındadır. Kapasitesi 200-300 kişiliktir. Üstelik aksesuar kiralama imkanı da bulunmaktadır. Nezih ve şık mekanıyla her türlü davet ve organizasyonlarınızda size hizmet vermektedir.

Ada Kanlıca Baro Bahçe Beykoz Kına Mekanları

Beykoz kına mekanları uygun fiyat ve çeşitli konsept seçenekleriyle siz değerli misafirlerini ağırlamaktadır.

Beykoz Kına Organizasyonu

Beykoz kına mekanları yaptığı organizasyonlarıyla gecenize renk ve hareket katmaktadır. Tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda ince detaylarla organizasyona hareket katmaktadır. Farklı konsept seçenekleriyle de ayrıca dikkat çekmektedir. İster hint kınası konsepti ister Osmanlı konsepti… Seçenek sizin.

Partine Eğlence Kat

Partine eğlence kat organizasyon ekibi size özel konseptleriyle tüm davetlerinizi eğlenceli hale getirmektedir. Kişi başı minimum fiyatı 50-80 TL arasında değişmektedir. Aksesuar kiralama imkanı bulunmamaktadır.

Beykoz Nişan Mekanları ve Beykoz Düğün Salonları yazılarımızı da inceleyebilirsiniz!

 

Yanıtla