En özel gününüz olan düğün gününüzde gelinliğinize eşlik edecek beyaz gelin çiçeği modelleri fikirlerine göz atmak iyi fikir olabilir. Eğer beyaz bir gelinlik seçtiyseniz beyaz çiçekler ile uyum içinde olacaktır. Gelinliğinizi ön plana çıkarmak için beyaz gelin çiçeği seçmek oldukça mantıklı bir adım olacaktır. Hem sade hem de gösterişli modelleri inceleyerek kendi gelinliğinize yakışır bir model seçebilirsiniz. Sizin için derlediğimiz beyaz gelin çiçeği modellerini inceleyerek yeni fikirler edinebilirsiniz. Dilerseniz kendi sevdiğiniz renkte çiçekleri ekleyip mesela bordo beyaz gelin çiçeği , mavi beyaz gelin çiçeği veya mor beyaz gelin çiçeği modelleri ile çeşitlendirebilirsiniz.

Beyaz Gelin Çiçeği Modelleri

Beyaz Lale Gelin Çiçeği Modelleri

Beyaz Gelin Çiçeği Modelleri

Beyaz gelin çiçeği modellerine bakıldığında en narin olan modelin beyaz lale gelin çiçeği ile yapılmış düğün buketleri olduğunu görebilirsiniz. Laleler saflığı, asaleti ve güzelliği simgeleyerek adeta gelinliğinizin hakkını verecek bir detay. Elinizde beyaz laleler ile çekildiğiniz fotoğraflar ile farklı konseptler yakalayabilirsiniz. Beyaz lale seçmek ise uyumun ne kadar göze hitap ettiğini bizlere tekrar hatırlatıyor. Eğer farklı renkler katmak isterseniz örneğin mor beyaz gelin çiçeği de güzel olacaktır. Renk renk laleler ile kendi demetinizi hazırlamak mümkün.

Beyaz Gelin Çiçeği Modelleri

Beyaz Gül Gelin Çiçeği

Beyaz Gelin Çiçeği Modelleri

Çoğu kişinin sevdiği güller ile tasarlanmış beyaz gelin çiçeği modelleri de düğün gününüz için seçebileceğiniz narin çiçeklerden. İster canlı ister yapay çiçek kullanılsın güller her zaman güzelliğe güzellik katan çiçeklerdir. Özellikle beyaz güller gelinlik ile harikulade bir uyum içindedir. Güllerin ortalarına inciler veya parlak taşlar da takılabilir. Böylece sade beyaz güllerinizi gösterişli hale getirebilirsiniz. İsterseniz de kırmızı beyaz gelin çiçeği seviyorsanız koyu kırmızı gülleri de aralara serpiştirebilirsiniz. Dış çekimlerde de doğanın içinde bir çekim yapacaksanız güller elinize çok yakışacaktır. Damadın yakasına da hazırlanmış bir gül ile birbirinizi tamamlayarak düğününüze hazırlanabilirsiniz. Beyaz gelin çiçeği fiyatları hakkında bilgi almak için Gelin Çiçeği Fiyatları makalemizi okuyabilirsiniz.

Beyaz Gelin Çiçeği Modelleri

Beyaz Şakayık Gelin Çiçeği

Beyaz Gelin Çiçeği Modelleri

Eğer gelinliğiniz ile birlikte kullanacağınız gelin çiçeğinizin beyaz olmasına karar verdiyseniz beyaz şakayık gelin çiçeği modellerini incelemelisiniz. Görünüş olarak güle benzese de gülden farklı ve daha büyük bir çiçek. Farklı bir çiçek seçmek isterseniz şakayık gelin çiçeği seçebilirsiniz. Hem duruşu hem de farklı havasıyla narin bir çiçek ile gelin çiçeği yaptırmak isterseniz farklı şakayık çiçeği modellerini de incelemelisiniz. Eminiz ki pozlarınız çok güzel çıkacak ve herkes çiçeğin adını soracak. Üstelik başka renklerle kombinleyip pembe beyaz gelin çiçeği de oluşturabilirsiniz.Siz de kendi tasarımınız olan size özel gelin çiçeğiniz ile düğün gününüzde çok güzel görüneceksiniz.

Beyaz Gelin Çiçeği Modelleri

Beyaz Gala Gelin Çiçeği

Beyaz Gelin Çiçeği Modelleri

Düğün gününüzde hem gelinliğinize hem elinize çok yakışacağını düşündüğümüz beyaz gala gelin çiçeği. Duruşuyla ve renk tonuyla her gelinlikle uyum sağlayabilecek narin bir çiçek. Bu yüzden de gelin çiçeği modelleri arasında ilgi görüyor ve özel düğün günlerinde kullanılıyor. Sadece gala çiçeğinden oluşan bir düğün buketi ile kendinize farklı bir konsept yapabilirsiniz. Hem beyaz hem yeşilin tonları olan yeşil beyaz gelin çiçeği ile doğayla uyum yakalayabilirsiniz. Gelin çiçeği dışında mekan süslemesinde de gala çiçeğini kullanarak güzel bir uyum içinde olabilirsiniz.

Beyaz Gelin Çiçeği Modelleri

Sizler için farklı çiçeklerden oluşan beyaz canlı gelin çiçeği ve değişik tasarımlardan oluşan beyaz gelin çiçeği modellerini inceledik. Bizim incelediğimizden farklı olarak beyaz zambak gelin çiçeği de araştırılabilir. Tamamen bunların dışında siyah beyaz gelin çiçeği tasarlayıp zengin gösterişli bir model bile yaptırabilirsiniz.

Beyaz Gelin Çiçeği Modelleri

Beyaz çiçek gelin tacı ile de kombinleyebileceğiniz beyaz çiçekli modeller umarız ki aklınızda yer eder. Beyaz lalelerin asaleti, beyaz güllerin romantikliği, beyaz şakayıkın gösterişi ve beyaz gala çiçeğinin narinliğini bu şekilde sizlere de göstermek istedik. Her zaman kullanılan sıradan gelin çiçeklerinin aksine farklı çiçeklerden oluşan sizin düğün gününüze ve gelinliğinize özel  beyaz gelin çiçeği modellerine bakabilir ve butiklere yaptırabilirsiniz. Gelin çiçeğinizi kendiniz yapmak isterseniz Gelin Çiçeği Yapımı ve Malzemeleri yazımızı okuyabilirsiniz.

Sevin Doruk Yılmaz

Yanıtla