Düğünlerde beyaz masumiyetin ve yeniliğin temsilcisidir. Genelde gelinliklerde kullanılan beyaz renk, artık damatlıklarda da ön plana çıkıyor. Özellikle yaz düğünlerinin vazgeçilmezi haline gelen beyaz damatlık modelleri ile farklı tasarımlar bir araya geliyor.

GELİNLİK

Sana Uygun Gelinlik Modelini Bulalım!

Düğününde nasıl bir gelinlik giyeceksin? Geleneksel bir gelin misin yoksa modern bir gelin mi? Testi çöz ve sana en yakışacak gelinliği söyleyelim.

BALAYI

Bize Düğününden Bahset Sana En Uygun Balayını Planlayalım!

Sen sadece arkana yaslanıp bize hayalindeki düğününden söz et, biz de sana en uygun balayını söyleyelim.

KINA GECESİ

Kına Temana Birlikte Karar Verelim!

Kına gecenin teması nasıl olmalı? Testi hemen çöz ve sana en uygun kına konseptini öğren!

EV DEKORASYONU

Düğünü Tasarla Sana En Uygun Ev Dekorasyon Stilini Söyleyelim!

Düğün tercihlerine göre sana en uygun dekorasyon stilini söylüyoruz. Hemen testi çöz ve dekorasyon tarzını beraber keşfedelim.

DÜĞÜN

Düğün Konseptin Ne Olmalı?

Düğününü nasıl bir konseptte planlamak istersin? Seni en iyi yansıtacak düğün konseptini keşfetmek için hemen testi çöz.

SAÇ MODELİ

Düğününde Yapman Gereken Saç Modelini Söylüyoruz!

En özel gününde mükemmel görünmek için nasıl bir saç modeli tercih etmelisin? Testi çöz ve sana en yakışacak saç modelini beraber keşfedelim!

Damatlık Modelleri ve Fiyatlarını Keşfetmek İçin Tıklayın

Beyaz Damatlık Modelleri

Beyaz damatlık modelleri tamamen düz olduğu gibi siyah, lacivert, kırık beyaz olarak da tercih ediliyor.

Beyaz Damatlık Modelleri

Beyaz damatlık modelleri dendiğinde öncelikle düz tek renk olanlardan bahsetmekte fayda var. Kemerden yeleğe kadar tek renk tasarlanan beyaz damatlık modeli, son dönemlerde göz önünde. Birkaç yıl öncesine kadar renklerle süslenen ve daha ciddi bir hava katmak istenen beyaz damatlık modelleri, artık her şeyiyle tek renk tercih ediliyor.

Beyaz Damatlık Modelleri

Klasik koyu renkten uzaklaşmak istemeyen damatlar tek renge alışma konusunda sorun yaşasa da gelinin yanında müthiş bir uyumluluk söz konusu oluyor.

Şık Detaylar

Beyaz damatlık modellerine yakışan en iyi seçeneklerden biri de siyah detaylar. Gömleğin ya da ceketin içindeki yeleğin siyah olması ya da beyaz ceket siyah pantolon seçeneği, uyumlu bir hava katıyor. Özellikle sonbahar düğünlerinde siyah pantolon, beyaz ceket kombinini tercih edebilirsiniz. İki farklı rengi değişik kombinlemek isteyenler için de ceketin kenarına eklenen siyah çizgi detayları ön plana çıkıyor. Bu modellerin siyah papyon ya da kravat ile detaylandırılması da oldukça şık bir hava yaratıyor.

Beyaz Damatlık Modelleri

2019 beyaz damatlık modelleri, yaz düğünleri için geniş model seçenekleri sunuyor. Damatların vücut formuna ve renk yoğunluğu tercihine göre istedikleri her modeli göz önünde bulunduran markalar aracılığı ile hayalinizdeki smokine sahip olabilirsiniz. Gelinliğe uyumlu bir şekilde hazırlatacağınız damatlık için istediğiniz eklemeleri yapabilir ve farklı bir hava katabilirsiniz.

Beyaz Damatlık Modelleri

Beyaz damatlık modelleri içindeki en iyi seçeneklerden biri de kırım beyaz detaylar. Beyaz rengi çok yoğun ve parlak bulan damatlar, kırık beyaz seçeneklerini değerlendirebilirler. Özellikle siyah papyon ile şahane bir uyum yakalayan kırık beyaz damatlıklar, bembeyaz gelinliklerin de ön planda olmasına yardımcı oluyor.

Kombininizi Oluşturun

Beyaz Damatlık Modelleri

Siyah-beyaz ikilisinden sıkılan damatlar için lacivert ve gri uyumu da seçenekler arasında. Aynı siyah detayların olduğu gibi gri ve lacivert renklerini de beyaz damatlığa ekleyebilirsiniz. 2019 beyaz damatlık modelleri arasında da yaygın bulunan lacivert ve gri detaylar arasından konseptinize en uygun detayları bulmanız mümkün. Hatta daha göz önünde bulunmak isteyen damatlar, beyaz modeller içine hem lacivert hem gri eklemeler yaparak, damatlığın yıldızının daha da parlamasını sağlıyor.

Beyaz Damatlık Modelleri

Genel olarak bakıldığında beyaz damatlık modelleri açık hava düğünlerinde ya da kışın oldukça riskli. Özellikle salon düğünlerinde tercih edilen bu modellerin fiyat aralıkları da farklılık gösteriyor. 2019 beyaz damatlık modelleri ve fiyatları, klasik renklere göre biraz daha üst seviyeden başlıyor ve seçeneklere göre artış gösteriyor. Damatlık konusunda güvenebileceğiniz markalar arasında ise yine büyük mağazalar yer alıyor. Aynı zamanda internet üzerinden de dilediğiniz gibi modelleri takip ederek, çok daha uygun fiyat aralıkları ile satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Beyaz Damatlık Modelleri

Damat Tween beyaz damatlık, Kiğılı damatlık, Pierre Cardin damatlık gibi markalar üzerinden çok geniş modellere ulaşmanız mümkün. Aynı zamanda beyaz damatlık modasını ülkemize getiren ünlü isimlerin tasarımları ve damatlık modellerini de internet üzerinden bulmanız mümkün. Beyaz damatlık modeli seçerken kesinlikle formunuza uygun ve vücut hatlarınıza göre tasarlanmış olduğundan emin olmanız gerekmekte.

Son yılların trendleri içinde yer alan beyaz damatlık modellerini sizler için derledik. Favori modellerimizi ve kombin önerilerini sunduk. Peki sizin favori modeliniz hangisi? Farklı modeller de denemek isterseniz sizleri Çiçekli Damatlık sayfamıza da bekleriz…

 

insert-2

Kır düğünü fiyatları ne kadardan başlıyor?

Buradan şehrinizin en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarını inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Anında Teklif Al

Gökçe Türkmen

Yanıtla