Düğün hazırlıkları yaparken bekarlığa veda etmeyi de unutmayın. Siz de ister kına gecesi yapın ister bekarlığa veda partisi. Tercih yapmak size kalmış. Kına gecenize en büyük özeni göstererek evliliğe bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Bakırköy kına mekanları seçenekleri ve fiyatlarını sizin için listeledik. Siz de kendinize uygun mekanı seçerek gecenize renk ve hareket katın. Kına gecelerinin olmazsa olmazı kına müzikleri sizi hem ağlatacak hem gecenize coşku katacak.

Kına geceniz için kullanacağınız en ince detaylı aksesuar bile gecenizi daha farklı kılabilir. Bu sebeple her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp karar vermeniz gerekmektedir. Bu noktada Bakırköy kına mekanları en büyük yardımcınız olacaktır. Hüznün ve mutluluğun aynı anda yaşanacağı bu gecenizin unutulmaz olmasını istemez misiniz? O halde çok düşünmenize gerek yok. İstediğiniz mekanla iletişime geçebilirsiniz.

Bakırköy Kına Mekanları Seçenekleri ve Fiyatları

By Bakırköy Kına ve Davet

By Bakırköy Kına ve Davet

Kişi başı minimum fiyat 10-30 TL arasında değişmektedir. 100-200 kişi kapasitesine sahiptir. Aksesuar kiralama hizmeti bulunmamaktadır. Her türlü sorularınız için iletişime geçebilirsiniz.

İncirli Mado

Bakırköy kına mekanları arasında bir diğer tercihiniz ise İncirli Mado. Kişi başı fiyatı minimum 30-50 TL olmakla birlikte 50-100 kişilik bir kapasiteye sahiptir. Aksesuar kiralama hizmeti de mevcut değildir.

Seaside Bistro

Minimum kişi başı fiyatı 100-150 TL arasında değişmektedir. Kişi kapasitesi ise 100-200 kişiliktir. Üstelik aksesuar kiralama hizmeti de mevcuttur.

Florya Bahçe

Florya Bahçe

Kişi başı minimum fiyat 50-80 TL arasındadır. Bakırköy kına mekanları arasında en büyük kişi kapasitesine sahip mekandır. Kişi kapasitesi 1000-2000 kişiliktir. Ayrıca aksesuar kiralama imkanı ile de size en iyi hizmeti sunma çabası içerisindedir.

Bishop Yeşilköy

Kişi başı fiyat 100-150 TL arasında değişmektedir. 100-200 kişi kapasitesine sahiptir. Aksesuar kiralama hizmeti bulunmaktadır.

Bakırköy Kına Mekanı ve Organizasyon Firması

Bakırköy kına mekanları seçenekleriyle birlikte bütün organizasyonu üstlenen organizasyon firmaları da mevcuttur.

Beste Event

Bakırköy’ün en gözde kına organizasyon firması Beste Event 2016 yılından itibaren hizmet vermektedir. Minimum paket fiyatı 1500-2500 TL arasında değişmektedir. İstediğiniz konsept seçeneğiyle kına gecenizi en renkli ve hareketli haliyle yaşayabilmeniz mümkün. Üstelik aksesuar kiralama imkanı da bulunmaktadır. Bindallıdan kına süslemesine kadar her türlü kına malzemeleriyle hizmet vermektedir. İşini hakkıyla yapan personel ekibiyle hayallerinize giden yolda destekçiniz olmaktadır.

Bakırköy kına mekanları organizasyonu için iletişim numarasından iletişime geçerek organizasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini hedef edinmiş bu organizasyon firmasından memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kına Gecesi Malzeme Listesi

Kaftan Modelleri

Kına gecesi organizasyonunuz tamam ise sıra alacağınız malzemelerde. Dilerseniz kına gecenizi yapacağınız mekandan malzemeleri temin edebilmeniz mümkün. Fakat düğün alışverişi telaşı ile birlikte bir de kına gecesi hazırlığının tatlı telaşını yaşamak istiyorsanız her şeyi kendi elinizle seçebilirsiniz. İşte alacağınız kına malzemeleri listesi

  • Gelin için; bindallı ya da tercih ettiği başka kıyafet, ayakkabı ya da çarık, taç veya fes, kemer, duvak, eldiven ve el gülü alınmalıdır.
  • Tören için; kına, kına tepsisi, halay mendilleri, kınanın üstüne koymak için ve misafirlerin gelinin etrafında dönerken elinde tutmaları için mum, tefler, kına sepeti, ve davetliler için el gülleri gereklidir.
  • Damat için; yeşil duvak, kaftan, yelek, kuşak, gömlek ve fes gereklidir.

Ayrıca kına gecesinde dağıtılacak hediyeler için de kına kesesi, çerez kesesi ve lavanta kesesi, kına taçları alınmalıdır. Bakırköy kına mekanları arasında aksesuar kiralayabileceğiniz mekanlar da mevcuttur.

Ayrıca bakabilirsiniz;

Bakırköy Kır Düğünü

Bakırköy Düğün Mekanları

Bakırköy’de Nişan Yapılabilecek Mekanlar

Yanıtla