İstanbul, Avrupa ve Anadolu yakasında pek çok düğün mekanı bulunuyor. Sahil kesimlerine yakın düğün mekanları olduğu gibi orman manzaralı veya şehir içinde bulunan mekanlar da çok sayıdadır. Bu nedenle Avrupa yakası düğün mekanları arasında seçim yapmak bazen zorlaşmaktadır. Tarihi düğün mekanları, öğretmen evleri ve benzeri sosyal tesislerde de düğün organizasyonu yapılabilmektedir.

DÜĞÜN PASTASI

Hangi Düğün Pastası Sana Göre?

Verdiğin yanıtlara göre sana en uygun düğün pastasını seçiyoruz. Hemen testi çöz ve düğün pastanı beraber keşfedelim!

MAKYAJ

Gelin Makyajın Nasıl Olmalı?

Verdiğin yanıtlara göre en mutlu günün için makyajının nasıl olması gerektiğine karar veriyoruz!

ARABA

Düğün Arabanı Tahmin Ediyoruz!

Düğün günün için araba seçimi de oldukça önem taşır. Testi çöz, düğün arabanı belirlemede sana yardımcı olalım.

ÇİÇEK

Gelin çiçeğin nasıl olmalı?

En güzel gününde seni temsil edecek çiçeği merak mı ediyorsun? Testi çöz ve sana en uygun gelin çiçeğini söyleyelim!

MÜZİK

Düğün Giriş Müziğin Ne Olmalı?

Verdiğin yanıtlara göre düğün giriş müziğini buluyoruz. Testi çöz ve düğün giriş müziğini beraber keşfedelim!

GELİNLİK

Düğününde Ne Tarz Bir Gelinlik Giymelisin?

Seçimlerine göre sana en uygun gelinlik tarzını söylüyoruz. Testi çöz ve gelinliğini belirlemede sana yardımcı olalım.

NİŞAN

Seçimlerine Göre Nişan Elbiseni Söylüyoruz!

Nişanında şıklığını yansıtacak abiye modeli hangisi? Hemen testi çöz ve sana en uygun abiye modelini öğren.

KINA

Senin Ağlama Garantili Kına Müziğin Hangisi?

Verdiğin yanıtlara göre kına gecende ağlama garantili şarkını buluyoruz.

BALAYI

Sana En Uygun Yurtiçi Balayı Lokasyonu Neresi?

Verdiğin yanıtlara göre sana en uygun balayı lokasyonunu buluyoruz.

GELİNLİK

Sana Uygun Gelinlik Modelini Bulalım!

Düğününde nasıl bir gelinlik giyeceksin? Geleneksel bir gelin misin yoksa modern bir gelin mi? Testi çöz ve sana en yakışacak gelinliği söyleyelim.

BALAYI

Bize Düğününden Bahset Sana En Uygun Balayını Planlayalım!

Sen sadece arkana yaslanıp bize hayalindeki düğününden söz et, biz de sana en uygun balayını söyleyelim.

KINA GECESİ

Kına Temana Birlikte Karar Verelim!

Kına gecenin teması nasıl olmalı? Testi hemen çöz ve sana en uygun kına konseptini öğren!

EV DEKORASYONU

Düğünü Tasarla Sana En Uygun Ev Dekorasyon Stilini Söyleyelim!

Düğün tercihlerine göre sana en uygun dekorasyon stilini söylüyoruz. Hemen testi çöz ve dekorasyon tarzını beraber keşfedelim.

DÜĞÜN

Düğün Konseptin Ne Olmalı?

Düğününü nasıl bir konseptte planlamak istersin? Seni en iyi yansıtacak düğün konseptini keşfetmek için hemen testi çöz.

SAÇ MODELİ

Düğününde Yapman Gereken Saç Modelini Söylüyoruz!

En özel gününde mükemmel görünmek için nasıl bir saç modeli tercih etmelisin? Testi çöz ve sana en yakışacak saç modelini beraber keşfedelim!

Söz konusu Avrupa yakası düğün mekanları kapalı düğün salonu olabildiği gibi, açık hava kır düğünü mekanları da bulunabilmektedir. Salon ve kır düğünü mekanlarının birbirine göre avantajları ve dezavantajları bulunmakta olup, bu konuda nihai kararı çiftlere bırakmak isabetli olacaktır.

Avrupa Yakası Düğün Mekanları

Düğün organizasyonu kapsamında nikah kürsüsü ve masasının giydirilmesi, gelin yolu ve girişi, masa-sandalye giydirmeleri, masa üstü çiçek ve şamdan dekorları, supla ile peçetelere ait bilezik ve salonun genel süslemesi bulunmaktadır. Bununla birlikte volkan ve konfeti şov, kar ve köpük şovları harika bir düğün için tamamlayıcı görsel hizmetler olmaktadır. Çocukları da unutmayan mekanlarda ise çocuk parkları, palyaçolar, kum ve yüz boyama istasyonları gibi eğlence dolu alternatifler söz konusu olabiliyor.

Avrupa Yakası Düğün Mekanları ve Hizmetler

Avrupa Yakası Düğün Mekanları

Avrupa yakası düğün mekanları genellikle çiftlerin isteklerine göre düğün orkestrası hizmeti verebiliyor. Örneğin Karadenizlilerin olduğu bir mekanda horon tepilmeden bir düğün geçmez. İç Anadolu başta olmak üzer oyun havaları hemen hemen her düğünde çalınmaktadır. Barkovizyon gösterileri de mekanların sunduğu hizmetler arasında yer alıyor. Çiftlerin küçüklük fotoğraflarından yetişkinliğe kadar geçirdiği süreçlerin kısa bir özeti çiftler kadar ailelerini ve davetlileri de duygulandırıyor.

Avrupa Yakası Düğün Mekanları

Hazır çeyiz listesi mi arıyorsun?

350'den fazla yeni ürün önerisiyle Çeyiz Listem uygulamasında aradığın her şeyi bulabilirsin.

DJ hizmetinde ise davetliler istek şarkılar ve hareketli parçalarla eğlencenin doruklarına varır. Ayrıca lazer şovları yapılıp havai fişekler atılabilmektedir. Havai fişek konusunda bazı Avrupa yakası düğün mekanları sınırlandırmaya gitmiştir. Bazı mekanlar ise gece kapanma saati olarak 23’ü seçmiştir.

Ses, ışık ve görüntü sistemleri de önemli hizmetler olup, son dönemde “Truss” adı verilen sistemlerin kurulmasına sıkça rastlanılmaktadır. Masa üstü süsleme de ayrı bir tecrübe gerektirmekte olup şamdanlar, mumluklar, canlı çiçeklerle veya yapay çiçeklerle süslendirme yapılabilmektedir.

Avrupa Yakası Düğün Mekanları Fiyatları

Avrupa Yakası Düğün Mekanları

Konu fiyatlara gelince Avrupa yakası düğün fiyatları için çeşitli fiyat aralıkları söz konusu olmaktadır. Yemekli düğün organizasyonu hafta sonuna düşünülüyorsa kişi başı fiyatlar 30 TL ile 250 TL arasında değişmektedir. Hafta içi bu rakam 25 TL ile 200 TL arasındadır. Yemek yerine ikramlıklar düşünülüyorsa hafta sonu kişi başı fiyatlar 25 TL ile 200 TL aralığındadır. Hafta içi ise 20 TL ile 180 TL arasındadır.

Avrupa Yakası Düğün Mekanları

Talep edilen ekstra her hizmet için bu rakamlar yukarıya çıkarılabilmektedir. Bunlar video ve fotoğraf hizmeti hariç fiyatlardır. Konu video ve fotoğraf hizmetine gelince çekim günü sayısı, çekilen fotoğraf sayısı ve videonun hususları bu hizmetin fiyat politikasının temel unsurlarını oluşturmaktadır. Söz konusu çekimlerden sonra albüm ve klip yapımı da diğer harcama kalemlerini teşkil etmektedir. Çekim konusu dışarıdan alınabildiği gibi düğün mekanları tarafından da verilmesi söz konusu olabiliyor.

Avrupa Yakası Düğün Mekanları

Hazır çeyiz listesi mi arıyorsun?

350'den fazla yeni ürün önerisiyle Çeyiz Listem uygulamasında aradığın her şeyi bulabilirsin.

Düğün organizasyonu için yapılacak sözleşmelerde çekim konusu ayrı bir maddede ele alınmalı ve albümün tipinden (panoramik, cep, lüks kapaklı vs.) klibin uzunluğuna kadar hiçbir detay atlanmamalıdır. Aksi takdirde organizasyon firmasınca verilen taahhütler ile gerçekleşen hizmetler arasındaki olası farklar çiftler ve düğün sahipleri açısından hayal kırıklığı yaşatacaktır.

insert-2

Kır düğünü fiyatları ne kadardan başlıyor?

Buradan şehrinizin en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarını inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Anında Teklif Al

Yemekli düğünler hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yanıtla