Yaz mevsiminde çiftlerin son yıllarda rağbet ettiği düğünler kır düğünleridir. Açık havada bol ikramlı, eğlenceli bir düğün vaat etmektedir. Bu konuda Avcılar kır düğünü için mekan bakımından bol miktarda alternatife sahiptir. Kır düğününe has mekan süslemeleri, masa süsleme, sandalye giydirme, nikah masası süsleme, gelin masası süsleme, gelin yolu süslemesi derken pek çok görsel zenginlik hizmetleri yapılmaktadır. Fotoğraf ve video ise bir düğün için olmazsa olmazdır. Bu nedenle düğün öncesinde, düğün esnasında ve düğün sonrasında çekimler söz konusu olmaktadır. Seçilen resimlerle farklı alternatifler arasından albümler yapılmaktadır. Albüme giremeyen fotoğraflar da ister bastırılır, istenirse de dijital hali DVD’ye veya flash belleğe kopyalanabilir.

Düğün orkestrası, müzik grupları ve dj’ler de Avcılar kır düğünü mekanları için sunulan hizmetler arasındadır. Yemekli bir düğün düşünülüyorsa ve mekanın böyle bir hizmeti bulunmuyorsa dışarıdan catering hizmeti alınması mümkündür. Bu konuda da alternatifler çok sayıdadır. Beklentilerin hayli yüksek olduğu düğün günlerin de davetliler için hem göze hitap eden hem de doyurucu ikramlara ihtiyaç vardır. İkramların taze, sağlıklı ve hijyenik olması da önem taşır.

Avcılar Kır Düğünü Mekanları ve Fİyatları

Avcılar Kır Düğünü Hizmetleri

Avcılar Kır Düğünü Mekanları ve Fİyatları

Açık havada gerçekleşen kır düğünleri için havai fişek gösterisi de unutulmaz anlar yaşanan bir düğün için harika bir eğlence hizmetidir. Kır düğünü mekanları denince akla şehre uzak mekanlar gelmemeli. İstanbul’da Avcılar kır düğünü yapabilmek için şehre yakın mekanları olan bir ilçedir. Aperatif ikramların ağırlıkta olduğu snack menüler, doyurucu ikramların olduğu kokteyl menüler, beyaz et menüleri ve kırmızı et menüleri ile çeşitli yemek/ikram paketleri mevcuttur. Çeşitli büyüklüklere sahip olan Avcılar kır düğünü mekanları ücretsiz otopark imkanına sahiptir.

Avcılar Kır Düğünü Mekanları ve Fİyatları

Bir kısmında ise vale hizmeti bulunuyor. Bu sayede düğüne vaktinde yetişebilmenin de önü açılıyor. Çocuk dostu bazı mekanlarda çocuk parkları ve çocuklara yönelik aktiviteler (kum boyama, yüz boyama, uçan balonlar vs.) bulunmaktadır. Sahne, ışık ve ses sistemleri, masa süslemeleri, masa çiçeği, düğün pastası da standart kır düğünü hizmetleri arasında sayılmaktadır. Ani elektrik kesilmeleri gibi kötü sürprizlere bir önlem olarak jeneratör imkanı olan mekanlar hayli fazladır. Düğün pastası ise taze ve kaliteli olarak sunulur.

Avcılar Kır Düğünü ve Fiyatlar

Avcılar Kır Düğünü Mekanları ve Fİyatları

Düğün kapsamında sunulan hizmetlere göre Avcılar kır düğünü fiyatları çeşitlilik göstermektedir. Mekanın büyüklüğü de bu konuda değişikliğe yol açacaktır. Vejetaryen menü, çocuk menü ve yukarıdaki menü çeşitlerine göre de fiyatlar değişir. Fiyatı etkileyen unsurlardan biri de hafta içi ve hafta sonunun tercih edilmesidir. Hafta sonu fiyatların yukarıda seyretmesi doğaldır. Hafta sonlarında 30-50 TL arasında iken hafta içi 10-30 TL arasında fiyatlar değişebilir. Bazı salonlar deniz manzaralı, bazıları ise şehir manzaralıdır. Göl, bahçe ve kır manzarasına sahip olanlar da mevcuttur.

Düğün salonunun konumu da fiyat konusunda farklılaştırıcı bir etkendir. Servis genel itibariyle gece saat 23 – 24 arasında bitmektedir. Salonlarda düğünlerin yanı sıra yemekli veya yemeksiz davetler, nişan, parti ve sünnet gibi organizasyonlar da yapılabilmektedir. Mekanların bazılarında havai fişek ve benzerleri kullanılmamaktadır. Tarihi dekorlu salonların yanı sıra modern çizgiler taşıyan tasarımlar da bulunabiliyor. Çim alanlar genellikle yoğunluktadır. Konaklama imkanı bulunanlar sınırlı sayıdadır.

Ayrıca bakınız;

1- Avcılar Düğün Salonu Fiyatları ve Özellikleri

2- En Güzel Avcılar Kına Mekanları

3- En İyi Avcılar Nişan Mekanları

Yanıtla