Düğünler, gelin ve damat başta olmak üzere her iki tarafın anne, babaları ve akrabaları için unutulmaz günlerdir. Düğün merasimi için günümüzde düğün salonları tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra kır düğünleri gibi “outdoor” düğün şekilleri de mevcuttur. İstanbul’un en güzel ilçelerinin biri konumunda olan Avcılar düğün salonu bakımından oldukça zengin bir ilçedir. Bilinen anlamda kapalı düğün salonları olduğu gibi kır düğünü konseptli olanlar da mevcuttur. Bu düğün salonları çeşitli paketler dahilinde düğün hizmeti vermektedir.

Avcılar Düğün Salonları ve Fiyatları

Standart paketlerden, boğaz turu da içeren pek çok sayıda paket ve bunların dahilinde hizmetler bulunmaktadır. Bazı Avcılar düğün salonu yönetimleri hafta sonu ve hafta içi yemekli düğün fiyatlarını farklı olarak belirlemiştir. Kapasiteye ve davetli sayısına göre fiyatlar çeşitlilik gösteriyor. Bazılarında ise düğün için teras, balkon ve bahçe de bulunmaktadır. Ferah ve temiz düğün salonlarında güler yüzlü servis personeli ve zengin repertuarlı sanatçı – orkestralar ile en güzel düğün için hizmeti verilmektedir. Söz konusu düğün salonlarının genelinde engelli girişi de bulunmakta olup, otopark ve ücretsiz vale hizmeti de bulunmaktadır.

Avcılar Düğün Salonu Fiyatları

Avcılar Düğün Salonları ve Fiyatları

Başlangıç fiyatı olarak Avcılar düğün salonu fiyatları ortalaması 50-80 TL arasında değişiyor. Salonlarda düğünlerin yanı sıra baby shower, açılışlar, davetler, doğum günleri, mezuniyet törenleri gibi etkinlikler de tertip edilebiliyor. Söz konusu Avcılar düğün salonu alternatiflerinin bir kısmı şehir manzarasına, bir kısmı ise deniz manzarasına sahip. Birçoğunda çocuklar için aktiviteler, oyunlar ve diğer eğlenceler var. Bu şekilde çocuklar düğünde sıkılmadan vakit geçirebilirler. Onlardan fırsat bulan büyükler de düğünün tadını daha rahat çıkarabilirler.

Avcılar Düğün Salonları ve Fiyatları

Kapalı ve açık salonları olan tesislerde bahçe ve teras gibi birbirinden bağımsız salonlar bulunabiliyor. Bu da düğünün eş zamanlı olarak yapılabilmesine olanak tanımaktadır. Salonların bir kısmı müşteri memnuniyeti açısından teklif aşamasında menü tattırımı, menülerde değişiklik yapabilme esnekliği ve düğün organizasyon firması irtibatı gibi ayrıcalıklar tanıyabiliyor. Genel itibariyle gece 22 ile 24 saatleri aralığında servis saati sona ermektedir. Açılır ve kapanır çatı sistemine sahip salonların bulunduğu ilçede harika bir düğün için en kaliteli hizmetleri sunan düğün salonları bulunmaktadır.

Avcılar Düğün Salonu Hizmetleri

Avcılar Düğün Salonları ve Fiyatları

Çiftlerin, ailelerin ve davetlilerin stres düzeyi ve düğün telaşının tavan yaptığı bu günlerde iyi bir organizasyon ile hep hayali kurulan düğünün gerçekleşmesi mümkündür. Bundan yola çıkarak söz konusu Avcılar düğün salonu alternatifleri standart bir düğünün yanı sıra talebe göre farklı aktiviteler ile düğünü daha da renklendirebiliyorlar. Masa ve sandalye giydirme, sandalyelere tül bağlama, gelin yolu, konfeti ve volkan şovları, nikah masası süslemesi ve çevre dekorasyonu standart hizmetlerin bazılarıdır. Bu hizmetlere meşrubat, kuru pasta, çok katlı düğün pastası da dahil etmek mümkündür. Ek hizmetler ise fotoğraf ve video hizmeti, DJ ve ses sistemleri (truss gibi) şeklinde sıralanabilir. Ekstra olarak karşılama – yer gösterme hostesi, barkovizyon gösterisi, lazer gösterisi hizmetleri de yapılabilmektedir. Tekne düğünü söz konusu olduğunda ise tekne süslemeleri, açık büfe yemek veya atıştırmalık ikramı da yapılabilmektedir.

Ayrıca bakınız;

1- Avcılar Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

2- En Güzel Avcılar Kına Mekanları

3- En İyi Avcılar Nişan Mekanları

Yanıtla