Düğün ve davet organizasyonlarını Ankara’da gerçekleştirecek çiftler için Ankara düğün mekanları arasından tercih edilebilecek mekanları listeledik. Kır düğünü, otelde düğün, havuzbaşı gibi farklı konseptler için tercih edebileceğiniz Ankara düğün mekanlarının kapasiteleri ve özelliklerini burada bulabilirsiniz.

Çamlı Bahçe

Çamlı Bahçe Düğün Salonu Ankara

Ankara düğün mekanları araştırmamızda ilk sırada yer alan Çamlı Bahçe Düğün Salonu Sincan bölgesinde bulunuyor. Tercihini Sincan düğün mekanları arasından kullanacak çiftler için Çamlı Bahçe fiyat konusunda da farklı seçenekler sunuyor. Yemekli servis fiyatları kişi başı minimum 30 TL iken menü tercihinize göre değişiklik gösterebiliyor. Yemekli servisler için 1000 kişilik bir hizmet kapasiteleri bulunmaktadır.

Büyükhanlı Park Hotel

Büyükhanlı Park Hotel Ankara

Çankaya düğün mekanları arasında yer alan Büyükhanlı Park Hotel havuz başında düğün yapmak isteyenlerin mutlaka göz önünde bulundurmaları gereken bir düğün mekanı. Açık veya kapalı alanı mevcut olan Büyükhanlı Park Hotel yemekli düğünler için 500, kokteyl konsepti için ise 750 kişilik kapasiteye sahip. Büyükhanlı Park Hotel yemekli düğün fiyatları ise 80 TL’den başlıyor.

Fenerbahçe SK Hotel

Gölbaşı bölgesinde yer alan tesis oldukça büyük. Davetli kapasitesi yüksek olması sebebi ile Ankara düğün mekanları arasında göze çarpıyor. Mekan oldukça güzel bir manzara ile birlikte kapalı ve açık alan seçeneği de sunmaktadır. Fenerbahçe SK Hotel açık alan tercihinizde 1500 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.. Kapalı alan tercihinizde ise bu rakam 500 ile sınırlı. Şehir dışından misafirleriniz var ise tesisin konaklama hizmetleri de davetlilerinizi oldukça memnun edecektir.

Mydonose Wedding & Meetings

Mydonose Wedding & Meetings Ankara

Çankaya düğün mekanları arasından öne çıkan mekan, uzun süre unutamayacağınız bir düğünün sözünü veriyor. Kapalı alanda hizmet veren düğün mekanı yemekli servis için 500 kişilik bir kapasite sağlarken kokteyl servislerde bu kapasite 750’ye kadar çıkıyor. Fiyat konusunda da farklı seçenekler sunan Mydonose Wedding & Meeting, düğün hazırlığındaysanız mutlaka ziyaret etmeniz gereken Ankara düğün mekanları arasında.

Crowne Plaza Ankara

Crowne Plaza Ankara

Altındağ bölgesinde bulunan 5 yıldızlı otel Ankara düğün mekanları listemizde otelde düğün kategorisinde göze çarpıyor. Minimum yemekli servis fiyatları 50 TL den başlarken, menü seçiminiz bu fiyatta önemli rol oynuyor. Yemekli servis seçimleriniz için mekan 400 kişi ye kadar hizmet verebiliyor. Kokteyl servislerde ise kapasite 500. Şehir dışından gelen misafirlerinizin konaklaması için de size özel fiyat avantajları sağlayan Crowne Plaza, Ankara’da otelde düğünü düşünen çiftler için bir hayli uygun fırsatlar sunuyor. Mükemmel bir düğün paketleri olduğunu söylemeden de geçmeyelim.

Wonders Event & Wedding

Wonders Event & Weddings Ankara

Mekan Yenimahalle bölgesinde yer alıyor. Havuz başında ferah ve şık bir mekan olarak Ankara düğün mekanları arasında yerini alıyor. Kır düğünü düşünen çiftlerin tercih edebileceği bir mekan. Açık alanda 1000 kişiye kadar hizmet verebilirken kapalı alanda hizmet kapasiteleri 300 ile sınırlı. Ankara düğün mekanları içinden güzel manzarasıyla sıyrılan Wonders Event & Wedding hayalinizdeki kır düğünü için sizleri bekliyor.

Erguvan Kasrı

Erguvan Kasrı Ankara

Ankara düğün mekanları listemize Gölbaşı düğün mekanları ile devam ediyoruz. Erguvan Kasrı konsept organizasyonlarınız için tercih edilebilecek doğa ile iç içe butik bir mekan. Açık ve kapalı alan seçimlerinize göre kapasitesi değişen mekan, kır düğünleri için oldukça güzel bir atmosfer sunuyor. Açık alanda davetli kapasitesi 750 kişiye ulaşırken kapalı alanda davetli kapasitesi 300.

Aqua Apple Garden

Aqua Apple Garden Ankara

Çayyolu bölgesinde yer alan mekan oldukça popüler. Davetli kapasitesi oldukça yüksek olan düğün mekanı, havuz başında düğün kategorisinin hakkını veriyor. Açık alan ve kapalı alan seçenekleri bulunan mekanda otopark bulunuyor. Açık alanda yapılacak düğünler için davetli kapasitesi 1000, kapalı alanda yapılacak düğünler için davetli kapasitesi 300.

Bursa Düğün Mekanları

Yanıtla