Bu yazımızda Ankara düğün mekanlarının en güzel örneklerini sizler için derledik. Düğün mekanlarını tek tek irdeleyerek kır düğünü mekanları, düğün salonları, davet alanları, sosyal tesisler, oteller ve restoranlar olmak üzere alt başlıklara ayırdık. Bu kategorilerdeki düğün mekanlarının özelliklerini ve fiyatlarını ayrıntılarıyla araştırdık. Ayrıca en uygun Ankara düğün mekanları fiyatları nedir? Uygun fiyata düğün mekanı nasıl bulunur? Gibi sorularınızı da cevaplayacağız. Uygun fiyata kaliteli hizmet alabilmek için önce düğün kategorinize karar vermelisiniz. Hadi gelin düğün fiyatları nerede ne kadar bitlikte bakalım:

GELİNLİK

Sana Uygun Gelinlik Modelini Bulalım!

Düğününde nasıl bir gelinlik giyeceksin? Geleneksel bir gelin misin yoksa modern bir gelin mi? Testi çöz ve sana en yakışacak gelinliği söyleyelim.

BALAYI

Bize Düğününden Bahset Sana En Uygun Balayını Planlayalım!

Sen sadece arkana yaslanıp bize hayalindeki düğününden söz et, biz de sana en uygun balayını söyleyelim.

KINA GECESİ

Kına Temana Birlikte Karar Verelim!

Kına gecenin teması nasıl olmalı? Testi hemen çöz ve sana en uygun kına konseptini öğren!

EV DEKORASYONU

Düğünü Tasarla Sana En Uygun Ev Dekorasyon Stilini Söyleyelim!

Düğün tercihlerine göre sana en uygun dekorasyon stilini söylüyoruz. Hemen testi çöz ve dekorasyon tarzını beraber keşfedelim.

DÜĞÜN

Düğün Konseptin Ne Olmalı?

Düğününü nasıl bir konseptte planlamak istersin? Seni en iyi yansıtacak düğün konseptini keşfetmek için hemen testi çöz.

SAÇ MODELİ

Düğününde Yapman Gereken Saç Modelini Söylüyoruz!

En özel gününde mükemmel görünmek için nasıl bir saç modeli tercih etmelisin? Testi çöz ve sana en yakışacak saç modelini beraber keşfedelim!

  • Ankara Kır Düğünü Mekanları Kişi Başı Fiyat: 30 – 150 TL
  • Ankara Davet Alanları Kişi Başı Fiyat: 30 – 80 TL
  • Ankara Sosyal Tesisler Kişi Başı Fiyat: 30 – 150 TL
  • Ankara Otel Düğünü Kişi Başı Fiyat: 30 – 150 TL
  • Ankara Restoran Düğünü Kişi Başı Fiyat: 30 – 100 TL
  • Ankara Düğün Salonu Toplam Başı Fiyat: 3.000 – 10.000 TL

Yazımızın devamında hangi düğün kategorisinde nasıl fiyatlar var daha ayrıntılı bir şekilde bulabilirsiniz. Ayrıca sizin için seçtiğimiz Ankara’nın en çok tercih edilen 5 düğün mekanına göz atabilirsiniz.

Ankara Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

ankara-dugun-mekanlari-fiyatlari-1

Ankara düğün mekanları arasında kır düğünü mekanları en çok tercih edilen konseptler arasında yer almakta. Yaz kış kullanıma açık olan Ankara kır düğünü mekanları açılır kapanır tavan sistemi ile misafirlerini sorunsuz bir şekilde ağırlamakta. Ankara’da açık alanda yemekli bir kır düğünü yapmak isterseniz 250 – 1.500 arası kapasiteli mekanlar bulunmakta. Kokteyl kapasitesi ise 200 ile 1.000 arasında seyretmekte. Aynı şekilde kapalı mekanlarda bir etkinlik düzenlemek isterseniz yemekli düğünler için 200 – 1.000 kişi, kokteyl organizasyonları için ise 200 – 1.500 kişilik kapasite verilmekte.  İşte Ankara kır düğünü fiyatları:

Açık Davet Alanları

Standart Paket Yemekli Düğün Fiyatı: 40 – 150 TL

Standart Paket Kokteyl Organizasyonları: 30 – 80 TL

Ankara Düğün Mekanları: Düğün Salonu Fiyatları

ankara-dugun-mekanlari-fiyatlari-2

Biliyoruz ki başkentimiz Ankara, gece gündüz ayırt edilmeden yapılan coşkulu salon düğünleri ile ünlü. Ankara düğün mekanları arasında düğün salonları oldukça tercih ediliyor. Dillere destan düğünleri ile ünlü olan Ankara düğün salonları renkli ve eğlenceli etkinliklere imza atıyor. Hadi Ankara düğün salonları fiyatlarına birlikte bakalım; Kapasitesi 400 ila 1.000 kişi arasında değişen Ankara düğün salonları kişi başına ücretlendirme yapmak yerine toplam fiyat aralığı veriyor. Bu fiyat aralığı 3.000 TL’den başlayıp 10.000 TL’ye kadar yükselebiliyor.

Ankara Davet Alanları Fiyatları

ankara-dugun-mekanlari-fiyatlari-3

Şık ve nezih davetlere her daim ev sahipliği yapmış olan Ankara yüksek hizmet kalitesi ile dikkat çekiyor. Açık davet alanlarında yemekli düğün kapasitesi 250 – 2.200 kişi arasından olan Ankara’da kapalı davet alanlarında vereceğiniz bir yemekli düğün için 150 – 3.000 kişilik kapasite verilmekte. Açık alan kokteyl organizasyonu için 250 – 1.400, kapalı alan kokteyl organizasyonları için ise 250 – 2.500 kişilik kapasite belirlenmekte. Müşteri odaklı çalışma prensibi ve profesyonel hizmet kadrosu ile beğeni toplayan Ankara düğün mekanları davet alanlarının fiyatları şu şekilde:

Kulüp ve Davet Alanları

Standart Paket Yemekli Düğün Fiyatı: 40 – 150 TL

Standart Paket Kokteyl Organizasyonları: 30 – 80 TL

Ankara Sosyal Tesisler Fiyatları

ankara-dugun-mekanlari-fiyatlari-4

Ankara’da yer alan birçok sosyal tesis, çiftlere havuz başında düğün imkanı sunması ile dikkat çekiyor. Yüksek hizmet kalitesine sahip olan Ankara sosyal tesisleri düğün yapmak isteyen çiftler tarafından yoğun ilgi görüyor. Uygun fiyatlı ve nezih düğünlerin adresi olan Ankara sosyal tesisleri 800 ila 2.000 kişi arasındaki kapasitesi ile zengin seçenekler sunuyor. Ankara düğün mekanları arasında sosyal tesis düğün fiyatları ise kişi başı 30 TL’den başlayıp 80 TL’ye kadar yükselebiliyor.

Ankara Düğün Mekanları Otel Düğünü Fiyatları

ankara-dugun-mekanlari-fiyatlari-5

En ünlü, şık otellerin yer aldığı Ankara otelde düğün yapmak isteyen çiftler için oldukça fazla seçenek sunuyor. Hem açık hem de kapalı davet alanına sahip olan Ankara otelleri her tür konsept için elverişli imkanlar yaratıyor. Açık davet alanlarında yemekli düğün kapasitesi 120 – 1.500 kişi ve kokteyl organizasyonu 120 – 2.500 kişilik bir kapasiteye sahip iken; Kapalı davet alanlarında ise yemekli düğün kapasitesi 100 – 1.000 kişi ve kokteyl organizasyonu 120 – 2.000 kişilik bir kapasiteye sahip. Ankara düğün mekanları arasında öne çıkan otelde düğün fiyatları ise şu şekilde:

Otelde Düğün Fiyatları

Standart Paket Yemekli Düğün Fiyatı: 60 – 150 TL

Standart Paket Kokteyl Organizasyonları: 30 – 100 TL

Ankara Düğün Mekanları Restoran Konsepti

ankara-dugun-mekanlari-fiyatlari-6

Yemekli düğün organizasyonu yapmak isteyen çiftleri çoğunlukla tercih ettiği restoran düğünü Ankara’da da yoğun ilgi görüyor. Ankara düğün mekanları arasında butik düğün konsepti kategorisinde yer alan restoran düğünleri eşsiz lezzetleri ile misafirlerini memnun ediyor. Hem açık hem de kapalı alanlar da hizmet alabileceğiniz Ankara restoran düğünleri yemekli ve kokteyl konseptli seçenekleri ile ilgi odağı oluyor. Yemekli düğün ve kokteyl organizasyon kapasitesi 90 ile 800 kişi arasında değişen restoranlar hem kalabalık etkinlikler hem de butik organizasyonlar için oldukça elverişli. Menü seçimine göre değişiklik gösteren Ankara restoran düğünü fiyatları ortalama olarak şu şekilde:

Restoranda Düğün Fiyatları

Standart Paket Yemekli Düğün Fiyatı: 40 – 100 TL

Standart Paket Kokteyl Organizasyonları: 30 – 60 TL

En Güzel Ankara Düğün Mekanları Önerileri

Sizler için Ankara’nın en çok tercih edilen ilk 5 mekanını listeledik! Bu mekanlar hakkında detaylı bilgi almak için “Teklif Al” formunu doldurabilir, size özel fiyat tekliflerinden yararlanabilirsiniz. Ya da bir telefon ile Düğün Buketi’nin ücretsiz danışmanlık hizmetinden yararlanabilir; fiyat teklifleri, indirimler, avantajlı fiyatlar ve fırsat paketlerinden haberdar olabilirsiniz. Hadi gelin en çok tercih edilen 5 Ankara düğün mekanları listemizi birlikte inceleyelim.

1.      Ataköşk Hotel

ankara-dugun-mekanlari-fiyatlari-7

Otel düğünü konsepti ile hizmet veren Ataköşk Hotel’de yok yok. Tecrübeli organizasyon sorumlusu ve profesyonel ekibi ile siz eksiksiz bir hizmet sunan Ataköşk Hotel, evlenecek çiftlerin ilk tercihi. Tasarladığınız konsepte göre kusursuz bir hizmet veren Ataköşk Hotel zengin menü seçenekleri ve fırsat paketleri ile çiftlerin yeni gözdesi konumunda yer alıyor. Ankara’nın Çankaya ilçesinde, Çukurambar mevkiinde yer alan Wyndham Ankara şık ve elit hizmetin tek adresi. Ataköşk Hotel’de bir düğün organize etmek isterseniz, fiyatları kişi başı 80 – 100 TL’den başlıyor.

2.      Botanik Gardens

ankara-dugun-mekanlari-fiyatlari-8

Ankara Gölbaşı’nda düğün yapmak isteyen çiftlerin öncelikli tercihi olan Botanik Gardens açık alanda nikah seremonisi, açık ve kapalı alan tercihleri ile dikkat çekiyor. Muhteşem bir doğal atmosfere sahip olan Botanik Gardens tüm konseptlere uygun düğün organizasyonu düzenleyebiliyor. Ankara düğün mekanları arasında müşteri odaklı hizmet prensibi ve profesyonel kadrosu ile beğeni toplayan Botanik Gardens’ın fiyatları çok uygun olup kişi başı 30 – 50 TL’den başlıyor.

3.      Dream Garden

ankara-dugun-mekanlari-fiyatlari-9

Kır düğünü konseptinde oldukça başarılı olan Dream Garden, özel tasarım süslemeleri ve ışıl ışıl atmosferi ile son zamanların en popüler mekanları arasında yer alıyor. Çankaya’da hem merkezi bir konumda yer alan hem de doğa ile iç içe yemyeşil çimlerin üzerinde konumlanmış Dream Garden harika bir kır düğünü atmosferi sunuyor. Yüksek hizmet kalitesi ve tecrübeli ekibi ile Dream Garden’da düğün fiyatları oldukça uygun. Dream Garden fiyatları kişi başı 50 – 80 TL’den başlıyor.

4.      İncek Arena

ankara-dugun-mekanlari-fiyatlari-10

Düğünüm hem havuz başı olsun hem de kır düğünü olsun diyenler buraya! Havuz başında kır düğünü konsepti ile yeni evlenecek çiftlerin gözdesi konumuna yükselen İncek Arena şık ve natürel ambiyansı ile tercih sebebi oluyor. Gölbaşı’nda kır düğünü yapmak isteyen çiftlerin öncelikli tercihi olan İncek Arena yüksek hizmet kalitesiyle de beğeni topluyor. Ankara düğün mekanları arasında şık ve asil ambiyansı ile dikkat çeken İncek Arena’nın kişi başı düğün fiyatı 100 – 150 TL’den başlıyor.

5.      Herasus Nikah Balo Salonları

ankara-dugun-mekanlari-fiyatlari-11

Şık ve modern bir konsept ile dizayn edilmiş Herasus Nikah Balo Salonları, misafirlerine nezih bir ambiyans sunuyor. 750 1000 kişilik kapalı, 1.500 – 2.000 kişilik açık alan kapasitesi ile yüksek kalitede hizmet veren salon profesyonel ve güler yüzlü ekibi ile kusursuz bir hizmet sergiliyor. Sincan’da yer alan Herasus Nikah Balo Salonları’nın fiyatları ise oldukça uygun; Kişi başı 50 – 80 TL’den başlıyor.

insert-2

Kır düğünü fiyatları ne kadardan başlıyor?

Buradan şehrinizin en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarını inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Anında Teklif Al

Ankara’nın en iyi düğün mekanlarını ve fiyatlarını sizler için listeledik. Ankara düğün mekanları hakkında fikir edinebilir, fiyatları ve özellikleri arasında kıyaslama yapabilirsiniz. Sitemizde Ankara Düğün Mekanlarını kategorilerine göre ayırabilir, gereksiz bilgi karmaşasızla uğraşmadan doğru tercihler yapabilirsiniz. Ayrıca yazımızdan yararlanarak en uygun fiyata en iyi hizmeti alabilecek kriterlerde düğün salonunu talep edebilirisiniz. En uygun düğün fiyatı için dikkat etmeniz gereken kriterleri çok kısa ve net bir şekilde sıralamak gerekirse: Tarih, mevsim, menü seçimi ve davetli sayısı. Düğün yapacağınız tarih başlı başına büyük önem taşımakta. Hafta içi yapacağınız düğünlerde daha uygun fiyata mekan bulabilirken; Hafta sonu yapacağınız etkinlikler için daha yüksek bir ücret ödeyebilirsiniz. Ayrıca kış düğünleri daha karlı olduğu gibi yaz düğünleri ise oldukça yüksek meblağda seyretmekte. Tabi düğü fiyatınız menü seçiminize göre de değişecektir. Sadece meyve ve çerez ile kokteyl tarzı bir düğün de tercih edebilirsiniz, yemekli bir düğün de. Özellikle yemekli düğünlerde davetli sayısına göre fiyat artacağı için kokteyl ve yemeksiz düğün seçeneğini değerlendirmeniz uygun olacaktır. Düğün Buketi ailesi olarak tüm çiftlerimize şimdiden mutluluklar dileriz.

Yanıtla