İstanbul’da yaşıyorsan, kır düğünü ile evlenme hayalleri kuruyorsan çok ilgini çekeceğini düşündüğümüz bir içerik ile karşındayız. İstanbul Anadolu Yakası kır düğünü açısından değerlendirdiğimizde çiftlere çok geniş bir yelpaze sunuyor. Kafa karışıklığı yaşamaman için, Anadolu Yakası’nın en iyi kır düğünü mekanları ve fiyatları hakkında oluşturduğumuz listemizi aşağıda seninle paylaşıyoruz. ?

Sancaktepe’den Maltepe’ye, Kadıköy’den Çekmeköy’e kadar birçok ilçedeki mekanlar da içeriğimizde seni bekliyor. ? Mekanların öne çıkan özelliklerinin yanı sıra; indirimli fiyatlarını ve güncel kampanyalarını da öğrenebilirsin. Öyle ise Anadolu Yakası düğün mekanlarını incelemeye Beykoz ilçesi ile başlayalım. ?‍♂️

Beykoz Kır Düğünü Mekanları

Bize sorsan desen ki; “Anadolu Yakası’nın en iyi kır düğünü salonları hangi ilçede konumlanıyor?” Beykoz mevkii, mutlaka dile getireceğimiz ilçeler arasında bulunuyor. Çünkü gerek hizmet kalitesi gerekse geniş paket içerikleri ile Beykoz kır düğünü mekanları çiftlerden tam puan alıyor. ?? Senfoni Garden Kır Düğünü ve Enorme Jardin’de, Beykoz ilçesinin göz bebeği olan mekanlar arasında yerini alıyor diyebiliriz.

“Beykoz’da bir kır düğünü yapmak istesem ne kadar bütçe ayırmam gerekir?” dersen, sana bazı etmenlerden bahsetmek istiyoruz. ? Şöyle ki, düğününün yemekli ya da kokteylli olması; kalabalık ya da butik bir davet istemen fiyatları yakından etkiliyor. Beykoz’da kır düğünü fiyatları, 30 TL’den başlıyor. Beykoz kır düğünü mekanlarına hadi bir de yakından bakalım.

Senfoni Garden Kır Düğünü


Doğa ile baş başa kalabileceğin, şehir dışında bir mekan arıyorsan şimdi bahsedeceğimiz mekan tam senlik! Sarkıt aydınlatmaların kullanıldığı Senfoni Garden Kır Düğünü, sana 750 kişilik düğün yapabilme olanağı sağlıyor. ? Ahşap supla detayları da Anadolu Yakası düğün mekanına ayrı bir hava katıyor.

? Senfoni Garden Kır Düğünü açık adresi: Polonez, Senfoni Garden, Beykoz Cd. 5.km, 34829 Beykoz / İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 75 TL 100 TL
Kokteyl 65 TL 90 TL

Ücretsiz Teklif Al

Enorme Jardin


Açık salon ve kapalı alan alternatifleri ile beğeni toplayan Enorme Jardin, Anadolu Yakası düğün mekanları arasında da öne çıkıyor. ? Sadeliği ve zarifliği bir arada bulabileceğin kır düğünü mekanı, 250 araç kapasiteli otopark imkanı sunuyor. ?

? Enorme Jardin’in açık adresi şöyledir: Polonez, Polonezköy Yolu D:No:34, 34829 Beykoz/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 75 TL 120 TL
Kokteyl 70 TL 70 TL

Ücretsiz Teklif Al

Ceremony Kanlıca

Ceremony Kanlıca’yı 360 derece sanal tur ile keşfet ?

Beykoz kır düğünü mekanlarını incelemeyi Ceremony Kanlıca ile noktalıyoruz. ? Minik davetliler için çocuk eğlence alanı ayırmış olan Anadolu Yakası kır düğünü mekanı, her yaştan kitleye hitap ediyor desek yeridir. Beyaz ve krem tonlarının yeşil ile uyumuna da hayran kalacaksın. ❤

? “Ceremony Kanlıca’ya nasıl gideceğim?” diye endişe etmene hiç gerek yok. Seninle açık adresini de paylaşıyoruz: Kanlıca Mahallesi, İbrahim Paşa Cd., 34810 Beykoz / İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 100 TL 155 TL
Kokteyl 50 TL 80 TL

Ücretsiz Teklif Al

Doğanın merkezinde harika bir gün geçirebileceğin Beykoz kır düğünü mekanları burada! ?

Sancaktepe Kır Düğünü Mekanları

Anadolu Yakası’nın en iyi kır düğünü salonları turumuzda sıradaki ilçemiz Sancaktepe oluyor. Dinamik personel kadrosu ve nefis menüleri ile Sancaktepe kır düğünü mekanları rakiplerinden farklılaşıyor diyebiliriz. “Peki Sancaktepe’de hangi mekanlar daha çok tercih ediliyor?” dersen, sana Motta Cafe ve Fatih Restaurant’ı önerebiliriz.

“Düğün tarihin belli mi?” “Menü tercihin nedir?” Bu sorulara vereceğin yanıtlara göre Anadolu Yakası düğün fiyatları değişiyor. Örnek verecek olursak; kokteylli düğün fiyatları, 10 TL’den başlıyor iken; yemekli düzende ise fiyatlar, 100 TL’ye kadar çıkabiliyor. Eğer hazırsan Sancaktepe kır düğünü mekanlarını incelemeye başlayalım. ?

Serdivan Restaurant

Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Anadolu Yakası kır düğünü salonları içerisinde sıkça tercih edilen Serdivan Restaurant ile başlayalım istiyoruz. Renkli çiçeklerle bezenmiş gelin yolu, kırmızı halı detayı ile adeta göz dolduruyor. ? Açık hava ve kapalı salon alternatifi sunan mekanda, 2000 kişilik davetli listesi oluşturabilirsin.

? Serdivan Restaurant’ın açık adresini şöyle bırakıyoruz: Eyüp Sultan, Fatih Yakacık Cad. &, Durak Sk. No:33, 34885 Sancaktepe / İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 50 TL 100 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Ücretsiz Teklif Al

Motta Cafe

Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Sancaktepe’deki en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarından birisi olan Motta Cafe ile devam ediyoruz. Kır bahçesi ve havuz başı konsepti ile dikkatleri üzerine toplayan Anadolu Yakası düğün mekanı tam senlik. İstersen salonda 750 kişilik kapalı davet alanını da tercih edebilirsin.

? “Motta Cafe’ye nasıl gidilir?” diyorsan, işte sana açık adresi: Eyüp Sultan Mahallesi, MOTTA, Akpınar Sokak, Dudullu Osb/Sancaktepe/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 50 TL 80 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Ücretsiz Teklif Al

Fatih Restaurant

Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

“Sade bir düğün istiyorum.” diyorsan, doğru adrese geldiğin müjdesini verelim. Fatih Restaurant, Anadolu Yakası kır düğünü mekanları arasında şıklığı ve sadeliği ile ön plana çıkıyor. Doğa ve şehir manzarasına karşı konumlanmış kır düğünü mekanı, 75 araç kapasiteli otopark imkanı da sunuyor. ?

? Fatih Restaurant açık adresi şöyledir: Fatih Mah. Yakacık Cad. No:96 Sancaktepe / İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 50 TL 80 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Ücretsiz Teklif Al

Sancaktepe’deki diğer kır düğünü mekanlarını incelemek için bir tık yeter! ?

Maltepe Kır Düğünü Mekanları

Anadolu Yakası düğün mekanlarını ilçe bazında incelediğimiz içeriğimizde şimdi sırada Maltepe mevkii var. Maltepe’nin her zevke hitap eden mekan seçeneklerini bünyesinde barındırdığını baştan söyleyelim. Maltepe kır düğünü mekanları; eğlenceden servis hizmetlerine, mekan süslemesinden dekorasyona kadar senin için her şeyi düzenliyor. Bize soracak olursan, Dragos Kulüp mutlaka tercih listende yer almalı. ??

Maltepe’de kır düğünü yapmanın maliyeti ne kadar? dediğini duyar gibi olduk. Maltepe’de kokteylli kır düğünü fiyatları, 30 TL ile 150 TL bandında değişiyor. Yemekli organizasyonlarda ise fiyatlar, 50 TL’den başlayarak 200 TL’ye kadar çıkabiliyor. Tercihlerinin fiyatlar üzerinde belirleyici etkisi olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Hadi birlikte Maltepe kır düğünü mekanlarını tek tek inceleyelim. ?

Dragos Kulüp

Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Sana iç ve dış tasarımına hayran kalacağını düşündüğümüz bir mekan önerisi ile geldik: Dragos Kulüp. Kır bahçesi konseptini zarif çiçek detayları ile taçlandıran Anadolu Yakası düğün mekanında, ister açık hava istersen de kapalı salon tercihi yapabilirsin. 500 araç kapasiteli geniş otoparkı ile de seni ve davetlilerini konfor ile buluşturuyor desek yeridir. ?

? “Dragos Kulüp acaba nerede?” dediğini duyar gibiyiz, ? öyle ise açık adresini şöyle bırakalım: Orhantepe, Dragos Tenis Kulübü, Mutlu Sk. No:61, 34865 Kartal/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 150 TL 200 TL
Kokteyl 100 TL 150 TL

Ücretsiz Teklif Al

Gold Country Park

Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

En uygun fiyatlı Maltepe kır düğünü mekanlarından birisi ile turumuza devam ediyoruz. Gold Country Park, beyaz rengin üzerine renkli süslemeleri ile ortama farklı bir hava katıyor. ? Açık ve kapalı salonda 2000 kişiye kadar davetli ağırlayabileceğin Anadolu Yakası düğün mekanı, merkezi konumu ile de dikkat çekiyor.

? Gold Country Park açık adresi ise şöyledir: Başıbüyük, Başıbüyük Yolu No:56, 34854 Maltepe / İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 50 TL 80 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Ücretsiz Teklif Al

Salon Yeşilçam


Maltepe kır düğünü mekanları incelememizi orman içerisinde tertemiz havada evlenme imkanı sunan Salon Yeşilçam ile noktalıyoruz. ? Şehrin gürültüsünden uzakta, sakin bir düğün hayal ediyorsan, düğün mekanı tam senlik diyebiliriz. Üstelik 2000 araç kapasiteli otopark ve vale hizmeti ile de konforlu bir alan seni bekliyor.

? “Salon Yeşilçam’a nasıl gideceğim?” diyenler için, açık adresini de aşağıya bırakıyoruz: Başıbüyük, Büyükbakkalköy-Ümraniye Bağlantı Yolu No:94, 34854 Dudullu Osb/Maltepe/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 50 TL 80 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Ücretsiz Teklif Al

Birbirinden güzel fırsatlar sunan Maltepe kır düğünü mekanları burada! ??

Çekmeköy Kır Düğünü Mekanları

Ve şimdi sıra Çekmeköy ilçesine geldi. Anadolu Yakası düğün yerleri içerisinde gösterişli mekanları ile öne çıkan Çekmeköy ilçesi sana ve eşine unutulmaz bir düğün vadediyor. “Bir kere evleniyorum her şeyin en iyisi olsun!” diyenlerin ilk adresi olan ? Sophia Çekmeköy, tüm ihtişamıyla seni ve davetlilerini bekliyor.

Yemekli ve kokteylli düzende davet verebileceğin Çekmeköy kır düğünü mekanları fiyatları ile yüzleri güldürüyor. Kokteylli bir düğün istiyorsan, fiyatları 50 TL’den başlıyor. Yemekli etkinlikler için belirlenen fiyatlar ise, 70 TL ile 150 TL aralığında yer alıyor. Davetli sayısı, ilave hizmet talebi gibi etkenlere bağlı olarak ortalama fiyatların değişebileceğini belirtmek istiyoruz. Dilersen Çekmeköy kır düğünü mekanlarını birlikte inceleyelim. ??

Sakin Bahçe Kır Düğünü

Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Çekmeköy kır düğünü mekanlarında ilk durağımız Sakin Bahçe oluyor. Adı gibi, sana ve davetlilerine sakin bir ortam hazırladığını öncelikle belirtelim. Engelli girişinden tut da gelin damat odasına kadar her detayı incelikle düşünüyor. Üstelik düğün mekanının kalabalık davetlere ev sahipliği yapabilmesi de cabası! ❤

? Sakin Bahçe adresi: Cumhuriyet Cad. Reşadiye Köyü No: 159 / Çekmeköy / İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 80 TL 100 TL
Kokteyl 50 TL 80 TL

Ücretsiz Teklif Al

Sophia Çekmeköy

Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Anadolu Yakası’nın en iyi kır düğünü salonları turumuza Çekmeköy’ün ünlü bir mekanı ile devam ediyoruz: Sophia Çekmeköy. Ayna detaylarının kullanıldığı kır düğünü mekanı, sana şıklığı ve uygun fiyatları bir arada sunuyor. Nikah için ayrı bir alanı bulunan düğün mekanına hayran kalmamak elde değil.

? Peki “Sophia Çekmeköy nerededir?” İşte açık adresi: Taşdelen Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Taşdelen Caddesi Numara: 1 Posta Kodu: 34794 Çekmeköy / İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 70 TL 70 TL
Kokteyl 50 TL 50 TL

Ücretsiz Teklif Al

Poi Wedding


Doğanın kalbinde bir kır düğünü istiyorsun ama daha mekana karar vermedin mi? ? Öyle ise seni Poi Wedding ile tanıştırmak istiyoruz. Poi Wedding, Anadolu Yakası düğün yerleri içerisindeki kır düğünü konseptini en iyi yansıtan mekanlardan birisi. 2000 kişiye kadar davetliye kapılarını açan mekan, renkli çiçekler ile şahane bir atmosfer yaratıyor. ❤

? Poi Wedding açık adresi: Çatalmeşe Mahallesi, Mesire Alanı, 30 Ağustos Caddesi No:3 34467 Çekmeköy / İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 80 TL 100 TL
Kokteyl 80 TL 100 TL

Ücretsiz Teklif Al

Çekmeköy’deki kır düğünü mekanlarına göz atmak istersen burada seni bekliyor. ?

Kadıköy Kır Düğünü Mekanları

“İstanbul’un en güzel ilçeleri hangisidir?” diye sorsak, ilk 5’te kesinlikle Kadıköy mevkiisine rastlayacağımızı düşünüyoruz. Böylesine güzel bir ilçede evlenme fikri de insanı kendine çekiyor diyebiliriz. İşte bu yüzden Kadıköy kır düğünü mekanlarını senin için araştırdık. Ama bölgede öyle mekanlar var ki diğerlerinden adım önde. ? Mesela; Romantika Garden ve Galatasaray Sosyal Tesisleri çiftlerin gözde mekanları arasında yerini alıyor.

Fiyatlarını inceleyecek olursak; menü seçimin ve düğün tarihin fiyatları belirlemede büyük rol oynuyor diyebiliriz. Örneğin; kokteylli kır düğünü fiyatları, 50 TL’den başlıyor iken; yemekli düzende fiyatlar 100 TL’den başlıyor. Seçim senin! Çiftlerin gözdesi olan Kadıköy kır düğünü mekanlarına hadi bir de yakından bakalım. ?

Romantika Garden

Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Sana, denize nazır konuma ve zarafeti ile göz kamaştıran bir dekorasyona sahip mekan önerisi ile geldik: Romantika Garden. ? Krem ve altın sarısının göz alıcı bir uyum yakaladığı düğün mekanı oldukça göz dolduruyor. ❤ Açılıp kapanabilen çatısı bulunan mekanda, her mevsimde düğün organize edebileceğin müjdesini de vermek istiyoruz.

? Romantika Garden’in açık adresi şu şekildedir: Fenerbahçe Mah. Alara Sok. No:1/2 Kalamış, Fenerbahçe Parkı Kadıköy / İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 100 TL 200 TL
Kokteyl 80 TL 100 TL

Ücretsiz Teklif Al

Dalyan Club

Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Merkezi konumu sayesinde çiftlere ve davetlilere ulaşım rahatlığı sağlayan Dalyan Club, Anadolu Yakası düğün mekanları içerisinde sıkça tercih ediliyor. Renkli sarkıt aydınlatmaların kullanıldığı Dalyan Club, zarif süslemeleri ile de göz kamaştırıyor. Mekanda düğünler haricinde; nişan ve söz merasimi, sünnet düğünü ve kına gecesi de organize edilebiliyor. ?

? Dalyan Club açık adresi şöyledir: Fenerbahçe, Atlıhan Sk. 3/5, 34726 Kadıköy/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 200 TL 400 TL
Kokteyl 150 TL 200 TL

Ücretsiz Teklif Al

Galatasaray Sosyal Tesisleri Kır Düğünü

Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

“Deniz kenarında lüks ve gösterişli bir kır düğünü mekanı arıyorum!” diyen çiftlerimiz buraya. ? Galatasaray Sosyal Tesisleri, şehrin ve denizin güzelliğini ayaklarının altına seriyor diyebiliriz. Krem ve beyaz tonlarının kullanıldığı mekanda, açık hava ve kapalı salon seçeneğine de sahipsin.

? “Galatasaray Sosyal Tesisleri’ne nasıl gidilir?” diye düşünenler için açık adresi şöyle: Fenerbahçe Mah. Kalamış Burnu Kadıköy / İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 150 TL 200 TL
Kokteyl 100 TL 150 TL

Ücretsiz Teklif Al

Daha fazla Kadıköy kır düğünü mekanı incelemek için bir tık yeterli. ?

Şile Kır Düğünü Mekanları

İstanbul’un en gözde tatil beldelerinden olan Şile, birbirinden güzel kır düğünü mekanları ile çiftlerin kalbini kazanıyor. ❤ “Şile kır düğünü mekanlarını neden tercih etmeliyim?” dersen, uygun fiyatları ve şıklığı bir arada sunduğunu söylemek isteriz. En güzel Şile kır düğünü mekanları listesinde, Doğa Club ve Artemis Garden boy gösteriyor.

Şile’de kır düğünü fiyatları, yemekli ve kokteylli menü tercihine göre değişiyor. ?? Kokteylli düğün fiyatları, 50 TL’den başlıyor iken; yemekli düzende fiyat, 150 TL’ye kadar yükselebilmekte. Paket içeriğine ek olarak ürün ve hizmet talep etmen halinde de fiyatların değişebileceğini belirtelim. Ve Şile’deki kır düğünü mekanlarını incelemeye başlayalım.

Doğa Club

Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Anadolu Yakası’nın en iyi kır düğünü salonları demişken Doğa Club detaylarına değinmemek hiç olur mu? Mekan daha çok butik davet vermeyi düşünenler tarafından tercih ediliyor. Çünkü Doğa Club, 300 kişiye kadar davetliye kapılarını açıyor. Deniz manzarasına karşı keyifli saatler vadeden salonda, 150 araçlık otopark bile düşünülmüş. ?

? “Doğa Club’ın açık adresi acaba nedir?” diye telaşlanmaman için adresini şöyle bırakıyoruz: İmrendere, Ağva Yolu 3. Km, 34990 Şile/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 100 TL 150 TL
Kokteyl 50 TL 100 TL

Ücretsiz Teklif Al

Woody Ville Garden

Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Şile’nin en iyi kır düğünü salonları incelememizde şimdi sıra Woody Ville Garden’e geldi. ? Denizin ve doğanın rüya gibi güzelliğinin en mutlu anlarına şahitlik etmesini istiyorsan burası tam senlik. Mekan süslemesi konusunda da iddialı olan Woody Ville Garden, aynalı supla detaylarından renkli çiçeklere kadar her şeyi incelikle hazırlıyor.

? Woody Ville Garden açık adresi şu şekildedir: Ağva Şile Sahil Yolu Akçakese Köyü, 34980.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 100 TL 150 TL
Kokteyl 80 TL 100 TL

Ücretsiz Teklif Al

Artemis Garden Kır Düğünü

Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

En mutlu günün için tercihin açık alan ise, doğru yere geldin. Çünkü Artemis Garden, Anadolu Yakası düğün mekanları içerisinde göz kamaştıran açık salonuyla öne çıkıyor. ? Kişisel tercihlere önem veren kır düğünü mekanı; diyabet, vejetaryen, vegan ve çocuklara özel menüler de hazırlayabiliyor.

? Artemis Garden açık adresi: Dindere Mevkii, İstanbul TR, Sarıgazi Yolu Cd. Üzeri, 34779.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 50 TL 100 TL
Kokteyl 50 TL 100 TL

Ücretsiz Teklif Al

En çok tercih edilen Şile kır düğünü mekanlarını buradan inceleyebilirsin. ?

Üsküdar Kır Düğünü Mekanları

Tarihin büyülü güzelliği eşliğinde kır düğünü yapabileceğin bir ilçe mi arıyorsun? Cevabın eğer evet ise, sana Üsküdar mevkiinden bahsetmek istiyoruz. Çünkü Üsküdar ilçesinde tarihi mekan niteliği taşıyan birçok kır düğünü mekanı bulunuyor. Özellikle Cemile Sultan Korusu ve Adile Sultan Sarayı’nı sana ve eşine mutlaka tavsiye ediyoruz.

Üsküdar’da kır düğünü fiyatları, kokteylli ve yemekli düzende değişiklik gösteriyor. ?? Düğününü kokteylli olarak yapmak istersen fiyatları, 50 TL ile 400 TL aralığında yer alıyor. Yemekli organizasyon fiyatları ise, 100 TL’den başlayarak 400 TL’ye kadar yükselebiliyor. En bilindik Üsküdar kır düğünü mekanları aşağıda seni bekliyor. ?

Cemile Sultan Korusu

Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Anadolu Yakası düğün mekanları içerisinde oldukça meşhur olan Cemile Sultan Korusu ile incelememize başlıyoruz. ? Denizin uçsuz maviliğinin şehrin güzelliği ile buluştuğu kır düğünü mekanı, 1000 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor. Seni ve eşini çiçeklerle karşılayan gelin tagı ve gelin yolu da büyük beğeni topluyor.

? “Cemile Sultan Korusu’na nasıl gidilir?” diye merak ediyorsan, sana adresini de verelim: Kandilli Mahallesi, Ömürtepe Yokuşu Sokağı, Üsküdar / İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 250 TL 250 TL
Kokteyl 150 TL 150 TL

Ücretsiz Teklif Al

Adile Sultan Sarayı

Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Anadolu Yakası’nın en iyi kır düğünü mekanları listesinde üst sıralarda yerini alan Adile Sultan Sarayı, çiftlerden tam not alıyor. Eşsiz kır bahçesi düzeni, deniz manzarası ve göz alıcı gelin tagı ile görenleri kendine hayran bırakıyor desek yeridir. ? Birbirinden güzel tatlar hazırlayan kır düğünü mekanında unutulmaz bir geceye hazır ol.

? Adile Sultan Sarayı açık adresi şöyle: Kandilli, Vaniköy Cd No : 12, 34684 Üsküdar / İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 400 TL 400 TL
Kokteyl 400 TL 400 TL

Ücretsiz Teklif Al

Uçar Garden Bosphorus

Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Üsküdar’daki en güzel kır düğünü mekanlarından birisini daha önermeye geldik: Uçar Garden Bosphorus. ? Beyaz tonlarının ağırlıklı kullanıldığı kır düğünü mekanında, sarkıt aydınlatmalar ve yapay çiçek detaylarına hayran kalacaksın. ? 750 araç kapasiteli otopark bulunan salonda, konforlu hizmet almak senin de hakkın!

? Uçar Garden Bosphorus adresi: Beylerbeyi, Beylerbeyi Çayırı Sk. No:4, 34676 Üsküdar/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 100 TL 150 TL
Kokteyl 50 TL 80 TL

Ücretsiz Teklif Al

Üsküdar kır düğünü mekanları bir tık uzağında! ??

Adalar Kır Düğünü Mekanları

Anadolu Yakası’nın en iyi kır düğünü salonları turumuzda sona gelirken İstanbul’un incisi Adalar’dan bahsetmemek olur mu? ❤ İstanbul’un en güzel yerlerinden birisi olan Adalar lokasyonu, çiftlere birçok kır düğünü mekan alternatifi sunuyor. Özellikle Ada Beach Wedding ve Liya bölgede sıkça tercih ediliyor. ?

“İstanbul’un en güzel ilçelerinden olan Adalar’da kır düğünü yapmak istesem ne kadar bütçe ayırmam gerekir?” dersen, biraz detaylandıralım. Kır düğününü kokteylli olarak yaparsan fiyatları, 100 TL’den başlıyor. ? En özel gününü yemekle kutlamak istersen de fiyatları, 400 TL’ye kadar çıkıyor. Seni daha fazla heyecanlandırmadan hadi mekanları inceleyelim.

Ada Beach Wedding


Adalar’da kır düğünü deyince akla ilk gelen yerlerden olan Ada Beach Wedding ile incelemeye başlıyoruz. Denize sıfır konumlu Anadolu Yakası kır düğünü mekanı, açık havada 1000 kişilik davetlere ev sahipliği yapıyor. Kiremit tonlarının hakim olduğu mekanda, zarif ışıklandırma sistemleri kullanılıyor. Üstelik gelin tagı ve gelin yolunun güzelliği de cabası!

? Ada Beach Wedding’in adresi ise şöyle: Çamlık Mevki, 34973 Adalar/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 200 TL 300 TL
Kokteyl 150 TL 200 TL

Ücretsiz Teklif Al

Adalar Yelken Kulübü

Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Denizin ve doğanın güzelliğine karşı evlenme fikri seni de cezbetti değil mi? “Evet!” dediğini duyar gibi olduk. Öyle ise seni Adalar’ın en güzel mekanlarından olan Adalar Yelken Kulübü ile tanıştıralım. ? Anadolu Yakası düğün mekanı, fayton gezisinden orkestra teminine kadar her şeyi çiftler için planlıyor. Sadeliği ve şıklığı bir arada bulabileceğin Adalar Yelken Kulübü’nde şahane saatler geçirmeye hazır ol.

? Peki Adalar Yelken Kulübü’ne nasıl gidilir? İşte açık adresi: Heybeliada, Heybeli Mektep Sk. No:2, 34973 Adalar/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 150 TL 200 TL
Kokteyl 100 TL 150 TL

Ücretsiz Teklif Al

Liya

Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Anadolu Yakası’nın en iyi kır düğünü mekanları arasında sayabileceğimiz şahane bir öneri ile geldik. ❤ Evet tam tahmin ettiğin gibi Liya‘dan bahsedeceğiz. Denize sıfır konumu ile sana ve davetlilerine tertemiz havada bir etkinlik organize ediyor. Şıklığı ile görenleri hayran bırakan kır düğünü mekanı, 4K fotoğraf çekiminden tut da DJ ve orkestra teminine kadar her şeyi planlıyor.

? Liya’nın açık adresi şudur: 1 Nolu Yol No:2, 34794 Adalar.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 350 TL 400 TL
Kokteyl 300 TL 350 TL

Ücretsiz Teklif Al

İstanbul, Adalar’da kır düğünü evlenme hayalleri mi kuruyorsun? Evet yanıtını verdiysen Adalar kır düğünü mekanları burada! ?

Kartal Kır Düğünü Mekanları

Anadolu Yakası’nın en iyi kır düğünü salonları incelememizi Kartal mevkii ile noktalıyoruz. “Kır düğünü istiyorum ama fiyatı uygun olsun.” diyorsan, Kartal kır düğünü mekanları detaylarının ilgini çekeceğini düşünüyoruz. ? Çünkü Kartal’da kır düğünü fiyatları rakiplerine göre oldukça uygun. Uygun fiyat demişken Forest Garden Aydos’u önermemek olur mu? ?

“Düğünün hafta içi mi yoksa hafta sonu mu?” “Menüye karar verdin mi?” Bu soruların cevaplarına göre Kartal’da kır düğünü fiyatlarının değiştiğini belirtmek isteriz. Kokteylli organizasyon fiyatları, 30 TL’den; yemekli düğünlerde ise fiyatlar, 50 TL’den başlıyor. Sen de hazırsan hadi birlikte mekanlara yakından bakalım.

Aydos Ormanı Düğün Davet

Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Anadolu Yakası’nın en iyi kır düğünü salonları önerilerimizde artık sona yaklaşıyoruz. Açık hava ve kapalı salon alternatifi ile tam not alan Aydos Ormanı Düğün Davet, doğanın merkezinde şahane bir akşam vadediyor.? Ses ve sahne ekipmanlarını da kendisi temin eden kır düğünü mekanında, after party organizasyonu da yapabilirsin. ??

?Aydos Ormanı Düğün Davet açık adresi: Uğurmumcu, Yakacık Cd. No:29, 34882 Kartal/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 50 TL 80 TL
Kokteyl 50 TL 80 TL

Ücretsiz Teklif Al

Forest Garden Aydos


Kartal’daki kır düğünü mekanları önerilerimizde ikinci durağımız Forest Garden Aydos oluyor. ? Şehir dışında konumlanan Anadolu Yakası düğün mekanı, sana ve davetlilerine huzurlu bir akşam organize ediyor desek yeridir. Alkollü ve alkolsüz içecek servisi yapabilen salonda, zevkine uygun tercih yapabileceğin müjdesini de verelim. ?

? Forest Garden Aydos’un açık adresi şu şekilde: Aydos Orman Parkı, İstanbul Çarşı Mahallesi, Uğur Mumcu Yakacık Caddesi, 5. Kapı, 34876 Kartal/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 50 TL 100 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Ücretsiz Teklif Al

Ada Garden House Kır Nikâhı

Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Anadolu Yakası’nın en iyi kır düğünü salonları incelememizde son önerimiz Ada Garden House Kır Nikâhı. Daha sade bir düğün hayal edenler için biçilmiş kaftan diyebiliriz. ? Düğünler haricinde; sünnet düğünü, baby shower, kına gecesi, nişan ve söz merasimlerini de burada organize edebilirsin. Balon ve papatya detayları ile süslenen Anadolu Yakası düğün mekanına genellikle gelin adayları hayran kalıyor. ??

?”Ada Garden House Kır Nikâhı’na nasıl giderim?” dersen, işte sana açık adresi: Çavuşoğlu Mah. Çoban Yıldızı Cad. Havacılar Evleri Meşeli Sok. No: 17 Kartal, İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 50 TL 100 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Ücretsiz Teklif Al

Kartal’daki kır düğünü mekanlarını buradan inceleyebilirsin. ??

Anadolu Yakası Düğün Salonları

Anadolu Yakası’nda salon düğünü ile evlenmek isteyen İstanbullu çiftlerimiz buraya! Anadolu Yakası, düğün salonları açısından çiftlere birçok seçenek sunuyor. Mekanlar arasında kaybolmaman için en iyi düğün salonlarını seninle paylaşıyoruz. Aşkın Davet ve Balo Salonları ve New Laila Davet & Balo Salonu, en uygun fiyatlı alternatiflerden sadece birkaçı.

Anadolu Yakası düğün salonlarında yemeksiz, kokteylli ve yemekli bir davet verebilirsin. Menü tercihinin ve çağıracağın konuk sayısının fiyatları şekillendirdiğini belirtmek isteriz. ? Yemeksiz düğün fiyatları 10 TL’den başlıyor. Kokteylli ve yemekli düğünlerde ise fiyatlar, 30 TL’den başlayarak yükselebiliyor. Anadolu Yakası düğün mekanlarını incelemeye ne dersin? Hadi başlayalım. ??

Aşkın Davet ve Balo Salonları

Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Anadolu Yakası düğün salonları incelememizde ilk adresimiz Aşkın Davet ve Balo Salonları oluyor. Pembe ve altın sarısı renklerinin hakim olduğu düğün salonu, görkemli avizeleri ile göz kamaştırıyor. Kapalı salon seçeneğine sahip olduğun salonda, 750 kişiye kadar davetli çağırabileceğini de belirtmek isteriz.

? Aşkın Davet ve Balo Salonları adresi: Şerifali, Tavukçuyolu Cd No:232, 34775 Ümraniye/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 30 TL 50 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Ücretsiz Teklif Al

Aktürk Düğün Salonu

Aktürk Düğün Salonu’nu 360 derece sanal tur ile keşfet ?

Yüksek tavanlı ve ferah bir salonda düğün mü yapmak istiyorsun? Cevabın evet ise, sana bir önerimiz olacak: Aktürk Düğün Salonu. ? Krem ve beyaz tonlarının kullanıldığı düğün salonunda, supla ve çiçek detayları da göz dolduruyor. ? Fotoğraf ve video çekim hizmeti de sunan salonda, en özel anlarını ölümsüzlüğe kavuşturmak senin elinde.

? Aktürk Düğün Salonu açık adresi: Ahmediye, Halk Cd. No 17/A, 34672 Üsküdar / İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 30 TL 50 TL
Kokteyl 20 TL 40 TL

Ücretsiz Teklif Al

New Laila Davet & Balo Salonu


“Tüm ihtişamıyla göz kamaştıran bir salon düğünü istiyorum!” diyen çiftlerimizi şöyle alalım. ❤ New Laila Davet & Balo Salonu, gösterişli süslemeleri, açık ve koyu dekorasyonu ile çiftlerden tam puan alıyor. 75 araç kapasiteli otopark imkanı da sunan salonda, konforlu bir gece seni bekliyor.

? New Laila Davet & Balo Salonu açık adresi: Kirazlıdere Mahallesi, Sarnıç Sokak, No:1, Çekmeköy / İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 30 TL 50 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Ücretsiz Teklif Al

Anadolu Yakası’nda salon düğünü yapabileceğin alternatif mekanlar burada seni bekliyor.??

Anadolu Yakası Otelde Düğün

Kır düğünleri ve salon düğünleri ilgini çekmiyor mi? Peki öyle ise, otel düğününe bir şans vermeye ne dersin? Zarafeti ve gösterişi seven çiftlerimiz için birbirinden güzel Anadolu Yakası otelde düğün mekanlarını inceledik. Otel düğünü hayal eden çiftlerimiz Limak Eurasia Luxury Hotel ve Hilton İstanbul Kozyatağı’nı incelemeden karar vermemeliler. ? Gözlerini alamayabilirsin, bizden söylemesi!

Anadolu Yakası’nda otelde düğün fiyatları acaba ne kadar? diye merak ediyorsan, şimdi açıklayacağız. Düğünün yemekli mi yoksa kokteylli mi olacağı fiyatlar üzerinde oldukça etkili. Kokteylli düzende fiyatlar, 50 TL’den başlıyor iken; yemekli etkinlikler de ise, 100 TL’den başlıyor. Eğer hazırsan düğün otellerini incelemeye başlayalım.

Limak Eurasia Luxury Hotel

Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

“Otelde düğün yapmak istiyorum fakat davet alanına henüz karar vermedim.” diyorsan, doğru yere geldin. ? Çünkü Limak Eurasia Luxury Hotel; kır bahçesi, havuz başı alanı ve kapalı salonunda davetli ağırlayabiliyor. Nikah için ayrı bir alana sahip olan Anadolu Yakası düğün mekanında, teras ve engelli girişi de bulunuyor.

? Limak Eurasia Luxury Hotel adresi: Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Şehit Sinan Eroğlu Caddesi, Beykoz / İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 200 TL 300 TL
Kokteyl 150 TL 200 TL

Ücretsiz Teklif Al

Hilton İstanbul Kozyatağı

Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Anadolu Yakası otelde düğün mekanı arıyorsan, Hilton İstanbul Kozyatağı‘nı daha önce duymuş olabilirsin. İç ve dış tasarımıyla görenlerin hayran kaldığı düğün oteli, 100 araç kapasiteli otopark ve vale hizmeti sunuyor. Davetlilerin erişimini kolaylaştırmak isteyen mekanda, asansör de bulunuyor. ?

? Hilton İstanbul Kozyatağı açık adresi şöyle: Sahrayıcedit Mah. Buhurbaba Cad. Batman Sok. No:4 İstanbul/Kadıköy.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 200 TL 300 TL
Kokteyl 150 TL 200 TL

Ücretsiz Teklif Al

Crowne Plaza İstanbul Asia

Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Lüks ve gösteriş severlerin 1 numaralı adresi olan Crowne Plaza İstanbul Asia ile Anadolu Yakası düğün mekanlarını noktalıyoruz. Koyu renklerin gösterişli avizeler ile birlikte yakaladığı uyum göz kamaştırıyor. ❤ Kapalı salon ve havuz başı alternatifi ile salon yaklaşık 1500 kişiyi ağırlayabiliyor. Üstelik düğüne hazırlık için etkinlik öncesi prova imkanı sunduğunu da söylemeden geçmeyelim istedik. ?

?”Crowne Plaza İstanbul Asia nerededir? Nasıl gidilir?” diyenler için işte açık adresi: Kurtköy, Yenisehir Mah, Dedepaşa Blv. No. 15, 34912 Pendik / İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 225 TL 250 TL
Kokteyl 125 TL 150 TL

Ücretsiz Teklif Al

Göz kamaştıran birçok Anadolu Yakası otelde düğün mekanı burada. ?

Anadolu Yakası’ndaki en iyi kır düğünü mekanlarını incelediğimiz içeriğimizin sonuna geldik. Yazımızda Anadolu Yakası düğün salonlarını ve düğün otellerini de seninle paylaştık. Hayallerini gerçeğe dönüştürebileceğin mekana karar vermende umuyoruz ki yardımcı olabilmişizdir. Daha detaylı bilgi almak ve güncel kampanyalardan faydalanmak istersen, ücretsiz danışmanlık hattımızı arayabilirsin. Mutluluklar dileriz. ?❤?

Yanıtla