Nişanlık ve abiye arayan siz değerli okuyucularımız için 2019 açık ve dekolteli abiye trendlerini derledik. Açık dekolte abiye ve nişanlık modelleri ile hem düğüne gidecek hanımlar için uygun abiyeyi bulabilecekleri, hem de nişanlık arayışında olan gelin adayları için hayallerindeki nişanlığı bulabilecekleri; yararlı bir içerikle karşınızdayız.

Özellikle de dekolteli modelleri seviyorsanız, yazımızı okumadan geçmeyin deriz. Çünkü; sırt dekolteli abiye ve nişanlık, göbeği açık abiye, sırtı veya omzu açık abiye elbiseler, beli açık abiyeler, sırt dekolteli abiye gece kıyafetleri ve de çok açık olmayan abiyeler gibi birçok seçeneği bulabileceksiniz. Şimdi hazırsanız, bu senenin en trend dekolteli abiye ve nişanlıklara göz atmaya başlayalım.

Dekolteli Abiye Modelleri ve Fiyatları

dekolte-abiye-nisanlik (2)

Dekolteli abiyeler biz kadınların adeta vazgeçilmezi. Birçoğumuz için aldığımız elbisenin şıklığı kadar fiyatı da önemli oluyor. Dekolteli abiye modelleri ve fiyatları ise mağazaya ve fiyata göre çeşitlilik göstermekte. Dünya çapında bilinen mağazalardaki açık ve dekolte abiye ve nişanlık modelleri biraz bütçenizi zorlayabilir. Tabi ki farklı alternatifler her zaman vardır.

Sırtı Açık Abiye Modelleri

dekolte-abiye-nisanlik (3)

Sırtı açık abiye modelleri, çok şık durduğu gibi giyene de ayrı bir hava katıyor. Elbiselerde göğüs dekoltesi yerine sırt dekoltesi kullanmak, son birkaç yıldır daha çok tercih ediliyor. Sırt dekolteli abiye gece kıyafetleri, kadını daha güçlü göstermesi bir yana gizem ve seksapellik de katıyor.

dekolte-abiye-nisanlik (5)

Tabii ki giyeceğiniz sırt dekolteli abiye ve nişanlık illa çok derin dekolteli olmak zorunda değil. Bele kadar inen dekolte yerine, kürek kemiğine kadar inen açık ve dekolte abiye ve nişanlık modelleri içinden birini de tercih edebilirsiniz.

2019 Sırt Dekolteli Abiye Modelleri

dekolte-abiye-nisanlik (4)

2019 sırt dekolteli abiye modelleri arasında, bu yazında trendlerinden olan derin dekolteli modeller ön planda. Kışın etrafı kasıp kavuran choker, sırt dekoltesine uyarlanmış bir şekilde karşımıza çıkıyor. Boyunluk hissini veren iki omuzu birbirine bağlayan ip, sırta göre tasarlanıp biraz daha uzatılıyor.

Pelerinli Açık Abiye

dekolte-abiye-nisanlik (6)

Nişanlık veya abiye arayışındakiler 2019 açık ve dekolteli abiye trendleri içinde, pelerinli açık abiyeleri çok sevebilirler. Çünkü zaten son derece şık olan abiyelere daha farklı, elegan bir hava katıyor. Özellikle abiyelerde göğüs dekolteli veya göbeği açık abiye modelleri tercih edecekler, pelerinle dekolteyi dengeleyebilirler.

Göbeği Açık Abiye Modelleri

dekolte-abiye-nisanlik (7)

 

Göğüs dekoltesi kullanmak istemeyen hanımlar, modern çizgisiyle dikkat çeken göbeği açık abiye modellerini tercih edebilirler. 2019 açık ve dekolteli abiye trendleri içinde göz kamaştıran saten üst ve saten etek detaylarıyla dikkat çekiyor.

dekolte-abiye-nisanlik (8)

İki parçalı abiyeler, abiye giymeye çok alışkın olmayan genç hanımların rahatlıkla tercih edebilecekleri ve içinde rahat hissedecekleri bir model.

dekolte-abiye-nisanlik (9)

Dekolteli Abiye Elbiseler

dekolte-abiye-nisanlik (10)

Dekolteli abiye elbiseler her kadına çok yakışır fakat her kadında aynı durmaz. Bunun sebebi de vücut tipimizdir. Büyük göğüslü kadınlarda derin dekolteli kıyafetler daha seksi bir görünüm sağlarken, küçük göğüslü kadınlarda daha naif bir görüntü katıyor.

dekolte-abiye-nisanlik (11)

Büyük göğüslü hanımlar çok derin dekolteli abiyeler yerine daha az dekolteli modelleri tercih edebilirler. Tabi ki nasıl görünmek istiyorsanız öyle görünebilir ya da ne giymek istiyorsanız giyebilirsiniz. Biz sadece hangi elbisenin hangi vücut tipine uygun olduğunu söylüyoruz, seçim sizin.

Omzu Açık Abiye Elbise

dekolte-abiye-nisanlik (12)

Yine 2019 açık ve dekolteli abiye trendleri arasında yükselen, omzu açık abiye elbiseler dikkat çekiyor. Son birkaç yıldır günlük kıyafetlerde moda olmuş omuz ve sırt dekoltesi, sırtı veya omzu açık abiye elbiselere de uyarlanıyor.

En Güzel Açık Abiyeler

dekolte-abiye-nisanlik (13)

En güzel açık abiyeleri sizin için sıralamaya devam ediyoruz. Sırt dekolteli abiye gece kıyafetleri içinde bizim favorilerimizden pul payetli elbiseler. Bu tarz elbiseler ışıltısı ve şıklığıyla göz kamaştırıyor. Açık ve dekolte abiye ve nişanlık modelleri kategorisine mağazalarda bakarken, en azından bir payetli elbise deneyin. Modası hiçbir zaman geçmeyen, her kadının dolabında bulunması gereken parçalardan biri…

Arkası Açık Abiye Modelleri

dekolte-abiye-nisanlik (14)

Sırtı veya omzu açık abiye elbise arayışında olan siz değerli okurlarımız çeşit çeşit arkası açık abiye modelleri önermeye devam ediyoruz. Açık ve dekolte abiye ve nişanlık modelleri içinde bu geniş sırt dekolteli model, gece boyunca rahat edeceğiniz şık elbiselerden biri.

Uzun Dekolteli Abiye

dekolte-abiye-nisanlik (15)

Uzun, çok açık olmayan abiyeler için uzun kollu balık elbiseleri tercih edebilirsiniz. Balık elbise kullanılan kumaş ve renk sayesinde geleneksel durabilir ama 2019 açık ve dekolteli abiye trendleri içindeki modern modellerden.

Açık Abiye Kıyafetler

dekolte-abiye-nisanlik (16)

2019 açık ve dekolteli abiye trendleri denince karşınızda çok seçenek var. Açık abiye kıyafetler; sırt dekolteli abiye ve nişanlık, göbeği açık abiye, beli açık abiyeler, sırtı veya omzu açık abiye elbiseler gibi farklı dekolte şekillerine göre elbisenizi seçebilirsiniz. Hangisini seçeceğiniz ise sizin moda zevkinize kalmış durumda.

Sırt Dekolteli Abiye Modelleri

dekolte-abiye-nisanlik (17)

Üçgen şeklinde sırt dekolteli abiye elbise modelleri çok dikkat çekmeyen ama aynı zamanda şık duran bir tasarım. Bu tarz sırt dekolteli abiye gece kıyafetlerini nişanlık dışında davetler içinde giyebilirsiniz. Ayrıca geleneksel sırt dekolteli abiye ve nişanlık arayanlar için de biçilmiş kaftan.

İki Parça ve Göbeği Açık

dekolte-abiye-nisanlik (18)

İki parça ve göbeği açık abiye arayanlar balık modellerle karşılaşıyor. Fakat göbeği ve beli açık abiyelere bakanlar; bu senenin trendi olan, fotoğraftaki gibi tek parça ve bel oyuntusu bantlar ile süslenmiş bu tarz abiyeleri de bulabilirler. Açık ve dekolte abiye ve nişanlık modelleri arayışındaki genç hanımlar için özellikle bu modeli öneriyoruz.

Kısa Dekolteli Abiye Modelleri

dekolte-abiye-nisanlik (19)

Açık ve dekolte abiye ve nişanlık modelleri içinde kısa abiyeler de son derece dikkat çekiyor. Zaten kısa bir elbise tercih etmişken bir de beli açık abiyelerin bel dekoltesi bazı kadınlara aşırı gelebilir. Eğer öyle düşünüyorsanız, sırt dekoltesi tercih edebilirsiniz. Ayrıca sırt dekolteli ve güpürlü abiyenizle çok zarif görüneceğinize garanti verebiliriz. Güpürlü, sırt dekolteli abiye ve nişanlık arayanlar bu tarz elbiselere bakabilir.

dekolte-abiye-nisanlik (20)

Tafta, Açık ve Dekolte Abiye ve Nişanlık Modelleri

Tafta kalın bir kumaş çeşidi olduğu için kış veya sonbahar aylarında giymek daha doğru olacaktır. Yine de tafta, sırt dekolteli abiye gece kıyafetlerini yazın gece veya serin mekanlarda giymeyi tercih edebilirsiniz. Tabii giyeceğiniz abiye ile nişanın yapılacağı mekan doğru orantılı olmalıdır. Bu arada eğer hala nişan mekanınızı seçmediyseniz sitemizde bulunan Nişan Mekanları sayfasından uygun mekanları inceleyebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

dekolte-abiye-nisanlik (21)

Açık ve dekolte abiye ve nişanlık modelleri arayışındakilere; beli açık abiyeler, sırtı veya omzu açık abiye elbiseler gibi farklı alternatifler gösterdik. Açık ve dekolte abiye ve nişanlık modelleri fiyatları hakkında işinize yarayacak bilgiler verdik. Her tarza her bütçeye uygun dekolteli abiye ve nişanlıkları bir araya getirdik.

dekolte-abiye-nisanlik (22)

Peki sizin favoriniz hangisi oldu? Açık ve dekolte abiye ve nişanlık modelleri hakkında merak ettiğiniz, sormak istediğiniz bir şey varsa bize yorum yazmaktan çekinmeyin. Farklı ve daha kapalı modeller için Yarım Kollu Abiye ve Nişanlık Modelleri sayfamıza bakabilirsiniz…

Nil Güllü

Yanıtla